Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

1.09.2021

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej.

470 zł za konto w Santander Banku
Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężna 350 zł (czyli o 50 zł więcej niż poprzednio) oraz 70 zł do wykorzystania w sklepie CCC, ale to nie wszystko! Po założeniu konta można też uzyskać voucher 50 zł na zakupy, zwroty za płatności z konta oraz zarabiać dzięki poleceniom czy 50 zł za założenie konta dziecku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kumulacja wielu promocji. Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Stali bywalcy bloga Bankobranie (to ok. 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 7 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy telewizyjne, bo wolą zapłacić dopiero za efekt i uzyskać satysfakcję klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

Premia do 350 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Na 300 zł premii załapać się może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie ma i co najmniej od 1.09.2020 r. nie miała, ani nie współposiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta [Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select,  - przyp. Mr. Złotówa] w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank [czyli Santander Bank - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot".

Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z poniższych promocji konta osobistego. Pamiętaj tylko, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Nagrody w tym przypadku trzeba wypunktować, bo lista jest długa. Do wzięcia jest: 
 • premia pieniężna 300 zł dzięki najnowszej, wrześniowej promocji, 
 • bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji) 
A to jeszcze nie wszystko, bo po otwarciu konta można jeszcze uzyskać:
 • bon o wartości 50 zł na zakupy (w wybranej sieci sklepów) w promocji towarzyszącej organizowanej przez Mastercard (a taką właśnie kartę można wybrać do konta)
 • 70 zł do wykorzystania w CCC w ramach dodatkowego bonusu od banku
 • do 300 zł rocznie w postaci zwrotu za niektóre płatności z konta
 • do 500 zł w ramach programu poleceń (a polecać łatwiej, gdy osoba polecona, czyli otwierająca konto może zgarnąć co najmniej 300 zł premii).

Zasady promocji "Gotówka na start za Konto"


By zdobyć premię pieniężną w wysokości 300 zł:
 • do 30.09.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać kartę Mastercard - nieco niżej piszę dlaczego);

  we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 0037005192 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz najpóźniej do 31.10.2021 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
   • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • do 15.10.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą.
  • w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
   • zapewnij wpływ na konto 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł -może być to płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro); płatności tych nie możesz anulować w terminie 7 dni od ich wykonania oraz
   • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (wystarczy samo zalogowanie - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

  Wypłata premii rozbita została na dwie transze. Pierwszy bonus - 50 zł otrzymasz do 30.11.2021 r. (za otwarcie konta i wyrażenie zgód). Pozostała część premii (250 zł) wpłynie na Twe konto do 31.01.2022 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę).

  W graficznym uproszczeniu droga do premii 300 zł wygląda następująco:
  Terminarz promocji z premią 300 zł za konto w Santander Banku: wrzesień 2021 roku

  Tu dodam, że spełnienie tych warunków w każdym z miesięcy jednocześnie sprawia, że konto i karta będą za 0 zł (więcej o tym piszę jeszcze nieco niżej).

  70 zł do CCC za samo otwarcie konta


  Założenie Konta Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą oraz wyrażenie zgód zaowocuje też otrzymaniem jeszcze jednej nagrody - bonu rabatowego o wartości 70 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów na CCC.eu (przy zamówieniu za min. 200 zł). Tą nagrodę otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej, którą bank przewiduje przesłać najpóźniej do 31.10. Bon będzie można zrealizować do 30.11.2021 r.

  Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Zakładając konto w promocji z premią 300 zł (i z bonem 70 zł do CCC), jednocześnie możesz zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank" (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze jest w tym przypadku jednak nieco dłuższy niż w akcji z premią 300 zł, bo bank liczy go od 1.05.2020 r.).

  By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania wyżej opisywanej premii 300 zł i bonu do CCC) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 0037005192 i najpóźniej do 30.09.2021 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 

  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (dopuszczalny jest też przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę; resztę transakcji możesz wykonać kartą; do tej sumy wliczą się już płatności, które wykonasz na potrzeby promocji z premią 300 zł.

  Gdzie wpisać kod polecający? Pole do podania kodu polecenia znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia dostaniesz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków, a więc jeśli umowę zawrzesz we wrześniu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca października - wtedy 50 zł dostaniesz do 30.11.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już we wrześniu, to bonus wpadnie szybciej, bo już w październiku.

  Warunkiem uzyskania bonusu jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty bonusu przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  Jak zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę?


  4 000 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon 50 zł na zakupy

  Choć we wniosku o konto w Santander Banku dostępna jest też karta Visa, to na potrzeby tej promocji - o czym właśnie wspomniałem już wyżej - wybierz kartę z logo Mastercard.

  Zasady promocji z 4 000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym (Mastercard) Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrodę - np. voucher na zakupy (do wyboru: Circle K, Decathlon, Empik.com, Smyk i inne - w zależności od dostępności) o wartości 50 zł szczegółowo opisałem już tutaj (dostępna jest ona dla klientów różnych banków).

  Udział w promocji z punktami może wziąć osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 7.07.2021 r.

  Teraz wystarczy przystąpić do programu, rejestrując swą kartę na stronie bezcennechwile.pl oraz w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 50 zł.

  66 tysięcy osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, otrzyma 4 000 punktów. Będą one przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) ma przysługiwać przez 2 miesiące.

  Nagrody za polecanie. Jeżeli aktualnie już posiadasz lub dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć też 350 zł premii i 120 zł na zakupy. Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja XI", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

  Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

  By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Bonus 50 zł za konto dla dziecka. Jeśli masz pociechę, która ukończyła już 13. rok życia, to możesz dla niej otworzyć konto - za to bank płaci 50 zł. Więcej na temat tej promocji Santandera piszę tutaj.

  Zwrot za przejazdy autostradą A1 i A4. Jeśli planujesz przejazd autostradą A1 (na odcinku Gdańsk-Toruń) i/lub A4 (Kraków-Katowice), to możesz uzyskać zwrot płatności za 2 pierwsze przejazdy opłacone za pomocą usługi Autopay dostępnej w aplikacji mobilnej Santander Banku - ta promocja dostępna jest do 30.09.2021 r. Więcej na ten temat piszę tutaj.

  Lokata Mobilna. Dodatkową zachętą do założenia konta w Santanderze może być propozycja tego banku dla oszczędzających. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku (czy wcześniej w BZ WBK), teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 0,5% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.

  Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty Santandera


  Główne cechy konta osobistego w Santander Banku wyglądają tak:
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła, nawet swojego konta w innym banku) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
  • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku.


  Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku

  💡 Na koniec dodam, że w Santander Banku można też uzyskać bonusy do 1300 zł za konto firmowe (kolejność składania wniosków nie ma znaczenia).

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:  50 komentarzy:

  1. Czy ta lokata o której piszesz rzeczywiście jest dostępna? Bo przeglądam stronę banku do której przekierowujesz i tam cisza na ten temat

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na stronie promocji bank nie eksponuje informacji o lokacie (pozostaje tylko przypuszczać: w obecnych czasach duże banki generalnie nie za bardzo zabiegają o nasze oszczędności, bo mają wystarczająco gotówki na udzielanie kredytów; a świadczy o tym ogólny poziom oprocentowania oferowanego na lokatach przez większość banków). Jednak Lokata Mobilna jest dostępna (na stronie banku można ją znaleźć tutaj).

    Usuń
   2. Na tej linkowanej stronie, jest wyraźnie podana informacja, że ta lokata mobilna to tylko 0,5% a nie 1% tak jak jest podane tu w tym wpisie.

    "Dajemy Ci gwarancję stałego oprocentowania 0,5% w skali roku"
    oraz
    "Warunki lokaty
    Stałe oprocentowanie 0,5% w skali roku na 4 miesiące. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł, a maksymalna: 20 tys. zł. Możesz otworzyć jeden rachunek lokaty"

    Usuń
   3. Faktycznie nastąpiła zmiana oprocentowania. W poniedziałek lub wtorek (gdy ostatni raz weryfikowałem) jeszcze był 1%.

    Usuń
   4. Zmienili jednak zasady i teraz każdy może założyć te lokate - nawet jak już ktoś ją miał. Wcześniej było wykluczenie (typowa jednorazówka).

    Usuń
   5. Marna zmiana jeśli dali 0,5% zamiast 1%.

    Usuń
  2. Jeśli w banku podam swój numer telefonu to czy mogę używać aplikacji na telefonie żony? Ma smartfona, ja nie, a przekładanie karty SIM co miesiąc średnio mi się uśmiecha.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można logować się do aplikacji Santander Banku na urządzeniu z innym numerem telefonu (sprawdzone w praktyce).

    Usuń
  3. Konto założyłem w listopadzie 2018, a zamknąłem w sierpniu 2019. Łapię się?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, bo konto zostało założone przed 1.04.2019, a zamknięte przed 1.09.2020 r. Idealnie w czas :)

    Usuń
   2. Dziękuję za odpowiedź. Wniosek złożony. Mam jeszcze pytanie czy już teraz mogę jakoś polecać czy lepiej zaczekać do otwarcia konta?

    Usuń
   3. Polecać można po otwarciu konta i uzyskaniu dostępu do bankowości internetowej (bo tam będzie należało przystąpić do programu poleceń, dzięki czemu uzyskasz też kod poleceń).

    Usuń
  4. Czy jeśli brałem udział w jednej z promocji na otwarcie konta to mogę brać udział w tej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wszystko zależy od tego kiedy konto zostało założone w promocji i kiedy zamknięte (tak, jak piszę w komentarzu wyżej i w prześwietleniu promocji w części "Dla kogo promocja?".

    Usuń
  5. Mam jednak pytanie: orientuje się ktoś, czy do tych płatności na min. 300zł które trzeba wykonać w programie poleceń będzie się liczyło doładowanie „przyjaciela” R ? ;) Mam w tym miesiącu trochę płatności w kliku promocjach do ogarnięcia i chciałbym wiedzieć czy można w razie czego się wspomóc „przyjacielem”. W regulaminie programu nie ma nic o jakiś nieakceptowanych kodach MCC więc chyba powinno przejść, ale wolę się upewnić.

   OdpowiedzUsuń
  6. Mam dwa pytania. Konto zakład się online a umowę przywozi kurier ? A druga kwestia brałem udział w bezcenne chwile jakoś czerwiec 2020 z kartą Pekao, rozumiem że teraz nie mogę z tego skorzystać ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie tak. Wniosek online a później w ciągu 2-3 dni kurier z umową.

    Możesz znowu skorzystać z promocji przy rejestracji ale musi podać innego maila przy rejestracji.

    Usuń
  7. Czy do sumy tych 300 zł zliczają się już płatności we wrześniu i też w październiku czy ja muszę te 300 zł wydać w jednym miesiącu? Np. całość w październiku?

   OdpowiedzUsuń
  8. "Najpóźniej do 31.11.21 wyraź zgody na... " Mowa o wyrażanych zgodach przy wysyłaniu formularza kiedy chcemy zakładać konto? Czy jeszcze jakieś inne zgody trzeba wyrazić? Jeśli tak, to gdzie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możesz sprawdzić czy wszystkie zgody masz na tak. Wejdź w ustawienia i dalej moje dane. Tam w dwóch miejscach to się sprawdza. Zgody i Forma kontaktu czy jakoś tak.

    Usuń
  9. we wtorek miałem kuriera z umową, w piątek dostałem pocztą kartę, a dziś dostaje sms, że mam znowu kuriera, czy mieliście taką sytuację? po co drugi raz kurier chce się ze mną kontaktować?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To raczej jakaś pomyłka. Napisz albo zadzwoń żeby wyjaśnić.

    Usuń
   2. Może gdzieś zabrakło jakiegoś podpisu albo innego drobiazgu i trzeba uzupełnić?

    Usuń
  10. witam było już to pytanie ale zostało bez odpowiedzi "Czy do sumy tych 300 zł zliczają się już płatności we wrześniu i też w październiku czy ja muszę te 300 zł wydać w jednym miesiącu?"

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dowolnie. Można całość wydać we wrześniu (wtedy 50 zł wpadnie już w październiku) lub można całość w październiku, lub rozłożyć to w czasie na wrzesień i październik (wydając w tych miesiącach np. min. 120 i 180 zł) - wtedy 50 zł wpadnie w listopadzie.

    Usuń
  11. Czy kod polecenia może być od osoby, która zamknie konto w przyszłym miesiącu? (ta osoba ma konto w santanderze, ale nie skorzystała z tej promocji i zamknie je w najbliższym czasie)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak zamknie to nie dostanie swoich 50 zł za polecenie. I ty też nie dostaniesz bo obydwaj musicie trzymać konta.

    Usuń
  12. czy jak nie zaznaczyłem zgody marketingowej przy zakładaniu konta to mogę to zrobić już w serwisie online bez utraty warunków promocji ?

   Grzegorz

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, można to zrobić nie tylko we wniosku, ale też później (co dopuszcza regulamin promocji, bo mówi o wyrażeniu zgód najpóźniej do 31.10.2021 r.). Można je wyrazić w bankowości internetowej w zakładce "Ustawienia" i dalej "Zgody" oraz odrębnie "Forma otrzymywania korespondencji".

    Usuń
  13. 14.02.20 roku założyłem "Konto Jakie Chcę z Bonusem- edycja III". Rozumiem, ze przez to jeszcze trwa okres karencji, tak?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgadza się, ta promocja była dostępna po 1.04.2019 r., więc to niestety wyklucza z powyższej promocji.

    Usuń
  14. Jeśli dzisiaj złożę wniosek ale kurier z umową przyjedzie dopiero w piątek lub po niedzieli to nie będzie za późno?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To dopuszcza nawet regulamin gdzie masz zapis "najpóźniej do 15 października 2021 r. zawrzesz umowę o Konto wraz z kartą debetową na podstawie złożonego wniosku,"

    Usuń
   2. Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie już też to doczytałem. Dziś poszedł wniosek.

    Usuń
  15. Czy trzeba wysyłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, trzeba załączyć we wniosku.

    Usuń
  16. Nie dostalam kuponu do CCC, bank odpowiedział że to dlatego, że już kiedyś zakładałam konto w promocji. Czy powinnam się z nimi spierać czy zeczywiscie taki był zapis?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W regulaminie promocji z bonem do CCC warunki uczestnictwa były dość podobne do promocji z premią. Cytuję:

    "Możesz wziąć udział w promocji jeśli (...) spełnisz te warunki:
    a. od 1 sierpnia 2020 r. do dnia otwarcia Konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku
    b. od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot"

    Zatem jeśli nawet kiedyś miałaś konto w promocji w Santanderze, ale założone przed 1.04.2019 r., to bon do CCC się należy. Jeśli ten warunek jest więc spełniony, to sugeruję zgłosić reklamację lub odwołać się od odpowiedzi, jeśli już jedna reklamacja była wysłana.

    Usuń
  17. Dostałem kupon do CCC jakiś czas temu, ale nie mogę go teraz odszukać. Nie ma go w wiadomościach od Santander, z jakiego adresu przychodziły te kupony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przyszedł wiadomością w bankowości.

    Usuń
   2. Po kontakcie z bankiem okazało się, ze wysłali je SMSem.

    Usuń
  18. Ten bon do CCC to wielka lipa działa tylko z produktami na które nie ma zniżek w tej chwili na 100 par butów sportowych można wybrać aż 3

   OdpowiedzUsuń
  19. Dostał ktos 50 zł które miało dotrzeć do 30 11 ?

   OdpowiedzUsuń
  20. Jeżeli mam zarejestrowaną kartę z innego banku (na innym adresie e-mail)w programie Bezcenne chwile, to czy przysługuje mi 4000 pkt w programie Bezcenne chwile?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ta promocja z 4000 punktów jest już niedostępna.

    Ale można było w niej brać udział, nawet posiadając już inne karty w programie Bezcenne Chwile.

    Usuń
   2. Założyłam konto w bezcennych chwilach w połowie października i nie dostałam 4000 punktów na start :(

    Usuń
   3. Nie dostałam 4000 punktów na start a rejestrowałam się w połowie października w mastercard bezcenne chwile

    Usuń
   4. Zgodnie z regulaminem reklamacje można składać na jeden z tych sposobów: "61 664 60 10 lub 801 055 990 od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej pod adresami wskazanymi na stronie internetowej [pl.mastercard@majorel.com - przyp. Mr. Złotówa]".

    Usuń
  21. Czy otrzymaliście już ostatnie 250 zł z tej promocji?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

  Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...