Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł do wzięcia od Millennium w akcji "Jesienna promocja z Kontem 360° Junior"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

30.09.2021

50 zł do wzięcia od Millennium w akcji "Jesienna promocja z Kontem 360° Junior"

To już kolejna promocja Banku Millennium z kontem dla dzieci w roli głównej.

"Jesienna promocja z Kontem 360° Junior"
Do zgarnięcia jest nagroda w postaci bonu 50 zł, który będzie można wykorzystać podczas (w praktyce dowolnych) zakupów. To dla dziecka. A przy okazji przypomnę, że na rodziców (tudzież wszystkich dorosłych) za konto osobiste czeka 250 zł premii.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (tudzież dopiero teraz założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet, bo do promocji zaliczane są wyłącznie Konta 360° Junior zakładane poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną.
💡 Jeśli nie posiadasz jeszcze jakichkolwiek produktów w Millennium, sprawdź jak uzyskać 250 zł premii za Konto 360° lub 360° Student - teraz bank w końcu zdecydował się na kolejne przesunięcie okresu wykluczenia dla byłych klientów.

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Acz w regulaminie promocji można też znaleźć zapis, który ma pozytywny wydźwięk dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 50 zł w aplikacji zakupowej Goodie, którą będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GooglePay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Choć niniejsza promocja jest dostępna (od 11.09.) do 8.11.2021 r., to warto mieć na uwadze, że weźmie w mniej udział 6000 Kont 360° Junior, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium ma poinformować na swej stronie internetowej (tutaj).

"Jesienna promocja z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć 50 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 8.11.2021 r. (ale pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej z powodu wyczerpania - wspomnianej wyżej - ograniczonej puli kont objętych promocją): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 30.11.2021 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem i w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe;
 • do 30.11.2021 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31.12.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Ile kosztuje Konto 360° Junior?


Główne cechy konta dla nieletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 
_____________

Gdy mamy początek roku szkolnego, to w bankach w najlepsze trwa ofensywa promocyjna kont dla dzieci: Credit Agricole płaci 50 zł za konto dla młodzieży (13-18 l.), a w PKO BP można zgarnąć 125 zł premii za Konto Pierwsze (13-18 l.).

Jednak czy warto otwierać konto dla dziecka? Wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie... Zatem dobrze, by dziecko uczyło się zarządzania pieniędzmi czy oszczędzania. Z drugiej jednak strony, gdy Twej latorośli niewiele już brakuje do osiemnastki, to lepiej zaczekać, bo wraz z pełnoletnością otworzą się nowe możliwości - w promocjach bankowych dla dorosłych najczęściej czekają o wiele większe bonusy.
_____________

Co robić z oszczędnościami w czasie rekordowo niskich stóp procentowych?
Bezdyskusyjnie trzeba szukać najlepszego oprocentowania. Ono nie pokryje skutków szalejącej inflacji, ale choć częściowo zniweluje jej wpływ. Pod uwagę warto brać obecnie 2 propozycje. Nowy bank w Polsce, Aion Bank daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty). Z kolei InBank ostatnio podniósł oprocentowanie na swych lokatach (które można założyć bez otwierania konta, jak i bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków) - aktualnie można uzyskać na nich nawet 1,7% w skali roku.
_____________

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...