Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 250 zł za konto w Millennium (w promocji ze skróconym okresem wykluczenia dla byłych klientów!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.09.2021

Łatwa premia 250 zł za konto w Millennium (w promocji ze skróconym okresem wykluczenia dla byłych klientów!)

Wystartowała nowa edycja popularnej promocji z kontem osobistym w Banku Millennium.

Jesienna promocja Konta 360°
Do wzięcia czeka premia pieniężna 250 zł w prostej promocji (bo jej warunki w praktyce pokrywają się z tymi, które sprawiają, że konto i karta są za 0 zł). A tym razem załapać się na nią mogą nie tylko nowi, ale i powracający klienci, bo bank zdecydował się ponownie skrócić okres wykluczenia dla byłych uczestników promocji. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla niektórych będzie to okazja na powrót do Millennium w opłacalny sposób. 250 zł do zgarnięcia jest w postaci premii pieniężnej, którą można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel (co jest kolejną zmianą na plus względem poprzednich edycji, gdzie część nagrody stanowiły bony na zakupy).

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 10.09.2021 r.: 
 • nie miała z Millennium żadnej umowy, produktu ani relacji z tym bankiem (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku bądź poręczyciel kredytu) oraz 
 • także na ww. dzień nie wnioskowała o jakikolwiek produkt w Millennium.

Ponadto z udziału wykluczone są osoby, które po 1.01.2017 r. brały udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start. I to jest ta długo wyczekiwana modyfikacja w zakresie karencji dla byłych klientów, bo jeszcze w ostatniej edycji okres ten był o rok dłuższy, a w poprzednich w praktyce wykluczano nawet osoby, które zamknęły konto dawno, dawno temu, bo w 2014-2015 roku.

Posiadanie jakiekolwiek innego produktu czy nawet konta w Millennium (np. Dobrego albo Internetowego bądź Konta 360° lub Konta 360° Student założonego poza promocją), które zostało zamknięte przed 10.09.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagroda. Na uczestników niniejszej promocji czekają premie pieniężne: będzie to jeden bonus w wysokości 100 zł oraz 3 bonusy po 50 zł każdy, co w sumie da tytułowe 250 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie gwarantującym nagrody po spełnieniu określonych warunków (ale na szczęście całkiem prostych - o czym mowa poniżej). Nie ma tu więc cienia loteryjności czy przypadku, bo nie jest to ani loteria, ani konkurs.

Zasady akcji "Jesienna promocja Konta 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 8.11.2021 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
 • do 30.11.2021 r.:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 100 zł. Bank przeleje ją na Twe konto w Millennium jako... prezent na Boże Narodzenie, bo tuż przed świętami - do 23.12.2021 r.

By zaś uzyskać kolejne bonusy pieniężne (po 50 zł każdy) w grudniu 2021 oraz w styczniu i lutym 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • w przypadku Konta 360° zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem albo
 • w przypadku Konta 360° Student zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 50 zł. A gdy miesiące są 3, to łącznie da się zgarnąć wspomniane 150 zł. Ta część premii (w wysokości 50, 100 lub 150 zł - w zależności od tego w ilu miesiącach spełnisz warunki promocji) wpłynie do 31.03.2022 r. - do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta (składając jednak wniosek o konto na ostatnią chwilę - przed zakończenie promocji, lepiej wybierz jeden z poniższych sposobów zawarcia umowy, bo trzeba to zrobić do 8.11., a kurier do tego czasu może już nie zdążyć przyjechać) lub 
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - najpóźniej do 28.02.2022 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji 


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (1000 zł w przypadku Konta 360º lub 500 zł, jeśli założysz Konto 360º Student), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto 360º oraz 360º Student - szczegóły oferty


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu wieku). Drugie jest zaś propozycją skierowaną wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank w żaden sposób nie weryfikuje czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę), co więc idealnie pokrywa się z warunkami, które i tak trzeba spełniać na potrzeby promocji - wszystko zrealizujesz więc za jednym razem - i spełnisz warunki uzyskiwania poszczególnych premii, i spełnisz wytyczne, które sprawią, że konto oraz karta będą za 0 zł;
  w miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym bank nie weryfikuje spełnienia tych warunków, więc nawet jeśli konto założysz we wrześniu, to aktywnością (wpływ i płatność) wystarczy wykazywać się od listopada - czyli dopiero wtedy, gdy trzeba zacząć spełniać pierwsze warunki na potrzeby promocji).
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w miesiącach, gdy jest to wymagane na potrzeby promocji od grudnia do lutego).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. Na innym blogu przeczytałem że karencja jest od 1.01.2018 więc bym się łapał. Jak jest w końcu faktycznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden z Czytelników podesłał mi linka. Faktycznie jest tam błąd. Liczy się to, co w regulaminie, a w nim niestety jest 1.01.2017 r. (ale to o rok krócej, niż w poprzedniej edycji, więc miejmy nadzieję, że ta data będzie sukcesywnie przesuwana).

   Usuń
  2. To prawie 4 lata!

   Usuń
  3. Ciągle długo, ale w końcu to się zmienia w dobrym kierunku. Teraz okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta założonego w Millennium w promocji liczony jest od 1.01.2017 r. W poprzedniej edycji był o rok dłuższy, a jeszcze wcześniej w praktyce sięgał nawet 2014-2015 r.

   Usuń
 2. no ok
  rachunek z promocji zamknięty 2016 . później otworzyłem konto z promocją polecającego ( do wyboru były 4 nagrody ) zamknąłem 2020 .czy teraz mogę otworzyć i brać udział w tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to konto z polecenia zakładałeś po 1.01.2017 to nie.

   Usuń
 3. Jak mogę sprawdzić kiedy dokładnie zamknąłem konto? Niestety tego banku wypowiedzenie mi się gdzieś zapowiedziało i ani nie jestem w stanie sprawdzić ani nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii na pewno nie bo dzwoniłem zapytać. Powiedzieli mi że w placówce.

   Usuń
  2. Byłam w placówce, niestety pracownik nie był w stanie udzielić informacji, nie miał dostępu do takich danych.

   Usuń
  3. niestety u mnie to samo

   Usuń
 4. Czy w tej promocji można polecać konto ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo niestety nie. W regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu poleceń znaleźć można zapisy, że promocje nie łączą się. I także technicznie nie jest to możliwe, gdyż wniosek o konto na stronie promocji z premią 250 zł zł nie zawiera pola do wpisania kodu poleceń.

   Jakby jednak nie spojrzeć to promocja wypada lepiej, niż program poleceń - tam można zdobyć max. 80 zł (a mnożąc razy 2 - bo nagrody zdobywa polecony i polecający - to wyjdzie 160 zł przy konieczności spełnienia trudniejszych warunków).

   Program poleceń (który opisuję tutaj) jest korzystny tylko dla niedawnych posiadaczy Konta 360 lub 360 Student założonego kiedyś w promocji, bo tu można powrócić po zaledwie min. 12-miesięcznym rozbracie.

   Usuń
 5. Zakładałem konto 360 z premią w 2015, a zamknąłem w 2018 - czy kwalifikuję się do promocji? Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy te pakiety ubezpieczeń które są we wniosku trzeba włączać? Bo zaznaczyłem, że nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Poza tematem: tylko do dziś decydując się na kartę Citibanku – Simplicity, można uzyskać vouchery do Lidla w wysokości 600 zł. Szczegóły: https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/voucher-lidl-lp/

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam nie rozumiem jest napisane : ,,Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 10.09.2021 r.:
  NIE MIAŁA z Millennium żadnej umowy, produktu ani relacji z tym bankiem,, To o jakiej karencji piszecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 18 września 2021 12:04
   A to co dalej też czytałeś? Bo to są dwa odrębne tematy.

   Usuń
  2. Dalej masz jeszcze tak: "Ponadto z udziału wykluczone są osoby, które po 1.01.2017 r. brały udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start.".

   Usuń
 9. Uwaga dla posiadających najnowsze dowody osobiste (mój jest z sierpnia 2021). Nie ma możliwości założenia konta online. Wnioski są anulowane. Jedyna opcja to założenie konta w placówce banku. Problem wynika z faktu, że nowe dowody nie są ważne pelne 10 lat (mój 10 lat bez 10 dni). Niby ma być to kolejne nowoczesne zabezpieczenie przed kradzieżą danych, a tak naprawdę robi się z tego problem nie do przejścia dla większości placówego bankowych. Strasznie irytujące!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Otwarłem konto 15 września, karty jeszcze nie otrzymałem. Czy we wrześniu muszę zasilać konto i robić płatności kartą, aby w pazdzierniku nie naliczyli opłat?? Bo tak naprawdę do zaliczenia promocji wpływy i płatności wymagane są defacto od listopada - co do tego czasu z opłatami za kartę i prowadzenie konta??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wrześniu nie musisz bo w pierwszym niepełnym miesiącu nie trzeba.

   Usuń
 11. Czy podpisanie umowy 13.10.21,i posiadanie konta 360 przez 2-3 dni eliminuje z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy miałeś/aś to konto przez 2-3 dni?

   Usuń
 12. Jaki kurier jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak teraz złożę wniosek to zdążę z kurierem do poniedziałku?

   Usuń
  2. Na spokojnie. Wniosek złożyłem w poniedziałek, wczoraj telefon a dziś kurier.

   Usuń
  3. TNT/Fedex bo te firmy się połączyły.

   Usuń
 13. Konto będzie zakładać moja babcia. Chcę ją przygotować na wszystko więc mam pytanie czy po wniosku a przed kurierem dzwoni jeszcze ktoś z banku? Czego babcia ma się spodziewać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu wniosku dzwoni konsultant. Pokrótce przedstawia ofertę, proponuje (ale nienachalnie) włączenie ubezpieczeń, potwierdza adres do przyjazdu kuriera, instruuje co kurier przywiezie i - jeśli mnie pamięć nie myli - to chyba tyle.

   Usuń
 14. A co jeśli konto zostało założone w 2016 roku, wtedy też dostałam premie, ale już w 2017 zostało zamknięte? Skoro promocja została zamknięta i rozliczona w 2016 to chyba się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji ten zapis dokładnie brzmi:

   "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która (...) jest byłym Klientem Banku, który po 01.01.2017 r. brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student."

   Wychodziłoby na to, że jeśli spełnianie warunków i wypłata premii nastąpiły przed 1.01.2017 r., to nawet jeśli konto zostało zamknięte po tej dacie, to udział można teraz wziąć.

   Co innego, jeśli udział w promocji (czyli spełnianie warunków i wypłata premii) zahaczyły o 2017 rok. Wtedy niestety nie.

   Usuń
 15. Dziś był kurier. 1 podpis! Słownie: jeden! Szanuję.

  OdpowiedzUsuń
 16. 100 zł wpadło.

  OdpowiedzUsuń
 17. co w wypadku gdy warunki spełniłem, a nie dostałem premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację (via bankowość lub w apce). Odpowiadają szybko.

   Usuń
 18. Wpadło 150 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również mi wpadło czyli razem 250 zł 😁😁😁

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...