Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto na upały" lub "Bankowo rowerowo" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.09.2021

Uczestniku promocji "Konto na upały" lub "Bankowo rowerowo" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadeszła finalizacja udziału w dwóch promocjach z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas: wrzesień 2021 roku
A to oznacza czas, w którym organizator promocji rozsyła wiadomości o przyznaniu pierwszych nagród i gdy uczestnik musi uzupełnić numer rachunku do wypłaty premii. Przy okazji podpowiadam też jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej, bo do wzięcia jest dodatkowo aż 550 zł.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie wadzi). A do zgarnięcia jest 550 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej (ta okazja na bankobranie dostępna jest już tylko do 30.09.).

Finalizacja promocji "Konto na upały" i "Bankowo rowerowo"


Obydwie promocje oczywiście na blogu szczegółowo już omawiałem we wpisach:


Kto do końca sierpnia br. spełnił warunki uzyskania premii, ten teraz powinien otrzymać maila powiadamiającego o nagrodzie (uczestnicy promocji "Konto na upały" otrzymają już całość przysługujących gratyfikacji, a do osób biorących udział w akcji "Bankowo rowerowo" trafi pierwsza nagroda - premia 100 zł). Na przesłanie wiadomości organizator dał sobie czas do 20.09. (w promocji "Konto na upały") oraz do 21.09.2021 r. (w akcji "Bankowo rowerowo").

W obydwu przypadkach, najpóźniej do 26.09.2021 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji "Konto na upały" lub na stronie promocji "Bankowo rowerowo" (za pomocą danych z maila przesłanego od organizatora) i podać tam numer rachunku konta założonego w promocji w BNP Paribas. To właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii - jest ona przewidziana do 30.09.2021 r. 

Nieco niżej podpowiadam co robić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail powiadamiający o nagrodach, ale nim do tego przejdę, podpowiem... 

... jak zarobić na bankach jeszcze więcej? 


Już na wstępie wspomniałem o promocji z kartą kredytową w BNP Paribas, ale to nie jest jedyna promocja bankowa. Jest ich obecnie mnóstwo, ale do tych najpopularniejszych należą akcje z kontami, w których do wzięcia czeka:

Co robić w przypadku braku maila od organizatora promocji w BNP Paribas?


E-mail od organizatora jest bardzo ważny, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Konto na upały" lub "Bankowo rowerowo"). Wygląda on tak:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontonaupaly@bnpparibasplus.pl (w promocji "Konto na upały") lub rowerowo@bnpparibasplus.pl (w promocji "Bankowo rowerowo").
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e-mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub, w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego, na jego adres e-mail."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

 1. Premia za "upały"rzeszła mi koło nosa, na zapytanie o nią bank mi odpowiedział "Nagroda nie została przyznana ponieważ konto otworzyła Pani nie z linka Promocyjnego." Jak mam sprawdzić jak otworzyłam konto? Nie pamiętam tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji na maila przychodzi wiadomość z potwierdzeniem i linkiem do wniosku. To jeden z dowodów (przynajmniej na chęć wzięcia udziału w promocji).

   Sugeruję zgłosić reklamację. Warto w niej wypunktować, że udział w promocji odbywał się z pełną świadomością i wiedzą dotyczącą warunków jakie należy spełnić. Świadczy o tym chociażby: czas złożenia wniosku, karencja, podpisanie umowy w określonych ramach czasowych, realizacja warunków aktywności w sierpniu i wrześniu itp. Tym samym i wniosek o konto został złożony w prawidłowy sposób - za pośrednictwem strony promocji.

   Zgłoszenie warto wysłać zarówno do organizatora, jak i do wiadomości banku - dobrze załączyć do niego maila, o którym wspomniałem wyżej.

   W skali liczebności i popularności promocji konta w tym banku podobne przypadki może nie są częste, ale zdarzały się. Po reklamacji/odwołaniu od reklamacji nie dochodziły do mnie już sygnały Czytelników, by to spotykało się z dalszą odmową banku.

   Usuń
  2. Bank nie uznał reklamacji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...