Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Empiku za skorzystanie z karty kredytowej Visa Impresja w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2021

300 zł do Empiku za skorzystanie z karty kredytowej Visa Impresja w Banku Millennium

W kolejnej edycji promocji karty kredytowej Bank Millennium rozdaje nową nagrodę.

300 zł do Empik.com za skorzystanie z karty kredytowej Visa Impresja w Banku Millennium
Tym razem do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w Empiku. Acz to nie wszystko, co można uzyskać, bo z kartą kredytową Visa Impresja wyrabianą w niniejszej promocji, dostępny jest jeszcze zwrot za płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Na początek jednak jedna bardzo ważna kwestia: w odróżnieniu od podobnych propozycji w innych bankach, w przypadku Millennium z promocji karty kredytowej skorzystać może wyłącznie osoba, która posiada już dostęp do bankowości elektronicznej w tym banku (bo tylko tak - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero otworzyć) konto osobiste w tym banku. 

Otwarcie konta w Millennium jednak też się opłaca, bo do wzięcia czeka premia 250 zł - w tej okazji do bankobrania okres wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w promocji (choć skrócony) jest jednak ciągle długi, bo liczony od 1.01.20216 r. Jeśli jednak chcesz powrócić do Banku Millennium, to o wiele bardziej liberalne zasady uczestnictwa przewiduje program "Lubię to polecam", w którym to wystarczy 12-miesięczny rozbrat z bankiem, a do wzięcia jest lokata 2%, bilety do kina lub 80 zł na zakupy.

Zakładając konto w Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Wrzesień z kartą kredytową Visa": 300 zł do Empiku od Millennium


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można (do wyboru) 400 zł do wydania na Allegro lub 300 zł na zakupy w Biedronce, lub 300 zł do wydania na BP oraz do 720 zł w bonusach pieniężnych (acz ta ostatnia opcja przewidziana jest dla najaktywniejszych), a w BNP Paribas można uzyskać bony Allegro o łącznej wartości aż 550 zł.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 2 eKarty podarunkowe o wartości 150 zł każda, które udostępni w swej zakupowej aplikacji Goodie. Wykorzystanie eKart ma być możliwe zarówno w sklepach stacjonarnych Empiku na terenie Polski (dokonując płatności zbliżeniowych przy użyciu Google Pay lub Apple Pay), jak i na Empik.com.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Choć dostępność promocji karty kredytowej w Millennium została zaplanowana do 30.09.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 8 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Wrzesień z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.09.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Visa Gold (ta druga choć bierze udział w promocji z bonami do Empiku, to nie daje moneybacku);

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Visa);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz 
 • (I okres) w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł;
 • (II okres) w styczniu, lutym i marcu 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności w Empiku czy na Empik.com). Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Za każdy 3-miesięczny okres (I i II), w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 150 zł. Nagrody bank przekaże SMSem odpowiednio do 31.01. oraz do 30.04.2022 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Jak nagrodę wykorzystać? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej należy wpisać cyfrowy kod w aplikacji Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody. 
Czas na aktywację kodu w aplikacji Goodie wynosi 60 dni od daty otrzymania wiadomości SMS (...) 
eKarta ważna jest przez 12 miesięcy od daty aktywacji karty w aplikacji Goodie."

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Impresja?


Biorąc udział w promocji "Wrzesień z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Visa Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do 31.12.2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

2 komentarze:

 1. A jak kiedyś miałam konto w promocji i zamknęłam to czy jak teraz konto założę znów to mogę wziąć udział w promocji karty kredytowej? Bo coś kojarzę że jakieś wykluczenie było.

  OdpowiedzUsuń
 2. liczony od 1.01.20216 r.?! To naprawdę długi haha ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...