Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 420 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Jesienny szał"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

27.09.2021

Rekordowe 420 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Jesienny szał"

Za otwarcia konta w BNP Paribas w tego typu promocji jeszcze nigdy nie było do wzięcia aż tyle.

Promocja "Jesienny szał" w BNP Paribas
W najnowszej promocji czekają gwarantowane nagrody o łącznej wartości aż 420 zł, z czego 100 zł to premia pieniężna, a 300 zł jest w bonach do wykorzystania na Allegro. Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta pozostaje niezmieniony - do 12 miesięcy.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Jesienny szał": do 420 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Jesienny szał" do wzięcia są 4 nagrody:
 • 1 x premia pieniężna 100 zł;
 • 3 bony Allegro o wartości: 50, 150 i 100 zł (co łącznie daje 300 zł);
 • 1 x voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w sieci kawiarni Costa Coffee.

Voucher do Costa Coffee ma mieć ważność do 31.03.2022 r. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Jesienny szał"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.10.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 15.11.2021 r.);
 • w listopadzie 2021 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (może być to przelew na dowolną kwotę - np. na własne konto w innym banku).

I już za to otrzymasz dwie nagrody: voucher 20 zł do Costa Coffee oraz bon 50 zł do Allegro.

By zgarnąć kolejną nagrodę, w skład której wejdzie premia pieniężna 100 zł i bon Allegro o wartości 150 zł, w grudniu 2021 i w styczniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych): 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to transakcje na Allegro)
 • wykonaj min. 2 płatności Blikiem (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku). 

By zdobyć ostatnią z nagród, czyli bon Allegro o wartości 100 zł, w lutym 2022 r.
 • wykonaj min. 2 płatności Blikiem (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku). 

I to już wszystko. W ten sposób zgarniesz wszystkie nagrody o łącznej wartości aż 420 zł. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (przykładowo: by dostać bon Allegro za spełnienie warunków w lutym, uprzednio w grudniu i styczniu musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 100 zł oraz bonu Allegro o wartości 150 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu jesiennyszal@bnpparibasplus.pl):
 • do 23.12.2021 r. o przyznaniu vouchera 20 zł do Costa Coffee oraz o bonie 50 zł do Allegro (za spełnienie warunków do końca listopada); 
 • do 18.02.2022 r. o przyznaniu premii 100 zł oraz bonu 150 zł do Allegro (za spełnienie warunków w grudniu i styczniu) oraz
 • do 28.03.2022 r. o przyznaniu bonu 100 zł do Allegro (za realizację wytycznych promocji w lutym).

Na drugą z wymienionych wiadomości koniecznie zareaguj - do 23.02.2022 r. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Nagrody będziesz otrzymywać w następujących terminach: do 31.12.2021 r. otrzymasz SMSem kody do Costa Coffee oraz Allegro (50 zł), do 28.02.2022 r. organizator przeleje Ci 100 zł oraz prześle SMSem bon 150 zł do Allegro, a ostatni bon Allegro (100 zł) dostaniesz do 31.03.2022 r.

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Jesienny szał"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ W przypadku płatności Blikiem, chodzi o transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty Blikiem w bankomacie, ani przelewy na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego z oferty BNP Paribas otwieranego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (do nich nie wliczają się płatności Blikiem). O tych transakcjach pamiętaj w grudniu i styczniu (wydając kartą na potrzeby promocji min. 300 zł), jak również w lutym (choć regulamin promocji nie wymaga w tym czasie wykonywania transakcji kartą).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Jesienny szał" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Witam, zamykałem konto rok temu po miesiącu od zamknięcia zauważyłem że nadal mam dostęp do bankowości internetowej który zablokowałem telefonicznie. Miesiąc temu założyłem kartę kredytową w BNP i mam odblokowany dostęp i te same dane do logowania. Mogę założyć konto w tej promocji, czy nie zamknięty rok temu dostęp do bankowości internetowej mnie eliminuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta firma ma rekurencyjny problem z zamykaniem dostępu EKD. Bez zamknięcia nie będziesz mógł uczestniczyć w promce.

   Usuń
  2. Możesz założyć. Sama karta kredytowa nie wyklucza.

   Usuń
  3. Bankowość można zamknąć na infolinii.

   Usuń
 2. nie w temacie ale może będzie pożywka dl anowego postu:
  0,7% na nowe środki do 200k w Santander CB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. W marcu 0,8% w tym banku jeszcze było kuszące (co potwierdziło zainteresowanie tym kontem), ale dziś konkurencja zrobiła się większa: na lokatach w InBanku można uzyskać do 1,7%, a Aion Bank oferuje do 1,5% na koncie oszczędnościowym

   Usuń
  2. Dzięki za cynk!

   Oferta obowiązuje od 23. września do 26. stycznia. Data badania salda to 15. września.

   Usuń
  3. Dziś do mnie dzwoniła konsultantka z Santandera. Mówiła, że konto ma swą 1. rocznicę powstania i z tej okazji dają 0,7%. Zapytała co sądzę? Ja jej odpowiedziałem właśnie o tym co jest w innych bankach i że można mieć 1,5-1,7% z czym już nie dyskutowała, tylko się pospiesznie żegnała mówiąc, że jeśli będę zainteresowany jednak to mogę zadzwonić.

   Usuń
  4. Ta oferta podwyższonego oprocentowania jest dla każdego posiadacza KO.

   Usuń
 3. Mam kartę kredytową BNP. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Sprawdzone na mej osobie :)

   Usuń
  2. Dostęp do bankowości wyklucza.

   Usuń
  3. Dzwoniłem na infolinię, posiadanie karty kredytowej jak i dostępu do bankowości elektronicznej nie wyklucza udziału w promocji. Wyklucza tylko posiadanie ROR. Rozmowa nagrywana, po potwierdzeniu tożsamości przez bank.

   Usuń
 4. Naprawdę są ludzie którzy włożą 200 tys. zł., żeby po roku otrzymać 1400zł.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością tacy są :)

   Usuń
  2. Poprawka 1134,00zł(podatek)

   Usuń
  3. Ale to oprocentowanie tylko do 26.01 a nie na rok, więc jakieś 366 zł (po odjęciu podatku).

   Usuń
  4. Fakt. Nie zwróciłem uwagi.
   Inflacja w tym czasie pożre jakieś 3500~4000zł przy dobrych wiatrach. Żal.

   Usuń
  5. Czasem lepiej mieć i to 0,7% niż 0%.

   Usuń
  6. No ale nie przy scenariuszu który może dawać 1,5-1,6% w innych bankach. To 0,7% może kogoś zainteresować dopiero jak w tych ww. jest pod korek (100 tys. euro).

   Usuń
 5. Wie ktoś może, czy te bony na Allegro można łączyć podczas zakupów?

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, konto mam zamknięte od ponad roku, dzisiaj dzwoniąc na infolinię okazało się, że bankowość elektroniczna nie została zamknięta, Pani zrobiła to dopiero dzisiaj, czy przez to jestem wykluczona z promocji na kolejne 12 miesięcy? pozdrawiam i dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres wykluczenia (12 miesięcy) na szczęście liczy się tylko od zamknięcia konta (późniejsze zamknięcie dostępu nie jest przeszkodą). Pozdrawiam również!

   Usuń
 7. Jeśli chce skorzystać ja i żona to wystarczy jedna rejestracja czy lepiej zrobić dwie odrębne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy musi zarejestrować się odrębnie (dane podczas rejestracji muszą być zgodne z tymi, które będą we wniosku o konto).

   Usuń
 8. Płatności kartą mogą to być płatności na Allegro? Kupiłem coś na allegro, zapłaciłem kartą ale w tytule przelewu jest "PayU"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zaliczyli, a żonie w innej edycji nie. Trzeba było składać reklamację i odwołanie. Skutecznie, ale robią z tym problemy.

   Usuń
 9. Dostał ktoś już tą pierwszą nagrodę ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie - w regulaminie promocji jest "do 30.11.2021 r. wykonaj min. 1 przelew"
   Ja zrobiłem przelew już w Październiku skoro można było zrobić do 30.11, na infolinii dowiedziałem się, że przelew miał być zrobiony w listopadzie...porażka

   Usuń
  2. Na stronie https://jesiennyszal.bnpparibasplus.pl/ jest ten błąd: Otwórz konto, nadaj PIN do Karty, a następnie
   do 30 listopada 2021 r.::
   wykonaj min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile)

   Zrobiłem print screena i nie wyobrażam sobie żeby to nie była pozytywnie rozpatrzone w reklamacji.

   Usuń
  3. widzę, że tutaj na bankobraniu zostało to już zmienione, ciekawe co na to BNP? W przypływie emocji zamknąłem konto telefonicznie, ale reklamację napisałem.

   Usuń
  4. czy odpowiedzieli na reklamację?

   Usuń
 10. w zasadach promocji jest "do 30.11.2021 r. wykonaj min. 1 przelew" przelew wykonałem w październiku - nie spełniłem warunków promocji.... nie należy mi się nic - tak powiedziała Pani z infolinii banku

  OdpowiedzUsuń
 11. wysłali mi wyciąg z regulaminu - 2b - "w listopadzie 2021 - wykona min 1 przelew...." nie zmienia to faktu, że na stronie wprowadzają w błąd...

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja dziś dzwoniłem na infolinię, każą reklamację na maila pisać, chociaż przelew był w listopadzie,nagrody nie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
 13. wpływ 1000 zł musi być jednorazowy czy może być kilka przelewów na łączną kwotę 1000 ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedy powinna wpłynąć druga nagroda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 18.02 informacja

   Usuń
  2. do 28.02.2022 r. organizator przeleje Ci 100 zł oraz prześle SMSem bon 150 zł do Allegro

   Usuń
 15. Dostałem maila. Był w spamie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...