Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij rekordowe 700 zł premii za CitiKonto

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.05.2024

Zgarnij rekordowe 700 zł premii za CitiKonto

Aż tyle do wzięcia za konto (w dodatku bezwarunkowo darmowe) w Citibanku, jeszcze nigdy nie było!

Promocja "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN"
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 700 zł. To nie tylko rekord Citibanku, ale obecnie najlepsza okazja do bankobrania z kontem osobistym w roli głównej, biorąc pod uwagę wszystkie banki.

Promocja "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2021 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków oraz pełnomocników).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

🎁 Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji, do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 20 zł, 130 zł, 5 x 50 zł oraz 300 zł, co w sumie da tytułowe 700 zł. Każdy z tych bonusów będzie wpływać na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 18.06.2024 r., ale trzeba uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 3 500 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto. W przypadku przedterminowego wyczerpania puli, bank ma poinformować o tym na swej stronie.

Zasady promocji "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:

Pierwszy z bonusów (w wysokości 20 zł) można nazwać dobrowolnym. Jeśli nie zdecydujesz się na niego, to do 680 zł premii nadal będzie do wzięcia.

By zgarnąć ten pierwszy bonus 20 zł ("Nagroda Bądźmy w kontakcie")
 • we wniosku o konto wyraź zgody na kontakt banku "elektronicznie w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego".

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 20 zł. Jego wypłata przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto (do tego czasu nie wycofuj ww. zgód).

Druga nagroda to 130 zł ("Nagroda za wpływy"). By ją zgarnąć:
 • w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie zostanie zaliczony jedynie wpływ z kont prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych).

Premię 130 zł otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Z kolei trzecia nagroda w wysokości nawet 250 zł ("Nagroda za aktywność") została rozbita na 5 bonusów po 50 zł każdy. By je zgarniać:
 • w każdym z pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 100 zł (rozwiewając wątpliwości: nie chodzi tu o to, by każda z tych transakcji była na 100 zł, ale o ich łączną kwotę - możesz więc robić mniejsze płatności, ale ważne by były to co najmniej 3 płatności i by w sumie uzbierała się stówka)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł. Łatwo więc policzyć, że jeśli powyższą aktywnością wykażesz się w każdym z pięciu miesięcy kalendarzowych, to łącznie zgarniesz 250 zł.

Wypłata każdego z tych bonusów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. 

W celu zgarnięcia najwyższej premii, wynoszącej 300 zł ("Nagroda za wpłatę wynagrodzenia"):
 •  przez 5 kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł.

Czym dla banku jest wpływ wynagrodzenia? W regulaminie znaleźć możemy następującą definicję (tu cytat):
"oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych (...) dla Uczestnika w Banku [czyli Citibanku - przyp. Mr. Złotówa] lub w innych instytucjach finansowych"

Wypłata bonusu 300 zł przewidziana jest do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w maju, to wpływy będzie należało zapewnić w czerwcu i lipcu (bonus 130 zł otrzymasz w sierpniu), a czas na wykonywanie płatności kartą będzie od czerwca do października (bonusy po 50 zł będziesz dostawać od lipca do listopada). Jeśli otwierając konto, wyrazisz zgody wskazane przez bank, to w czerwcu wpadnie jeszcze dodatkowe 20 zł. Do tego, jeśli w okresie od czerwca do października zapewnisz wpływy wynagrodzenia (lub innego świadczenia spośród wyżej wymienionych), to do końca listopada wpadnie też premia 300 zł.

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.


🔎 CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.


📝 Rozpiska promocji:

Rozpiski promocji rzadko bywają tak krótkie jak ta. Promocja ma bardzo proste zasady, aby jednak niczego nie przegapić, warto pobrać i odhaczyć spełnienie kolejnych warunków.


📚 Przydatne dokumenty:

79 komentarzy:

 1. Ten wpływ 2000 zł z określonych źródeł jednocześnie załatwi 130 zł premii za wpływy w tych dwóch pierwszych miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za jednym zamachem te same wpływy mogą zapewnić spełnienie warunków uzyskania jednej (130 zł) i drugiej (300 zł) premii.

   Usuń
  2. Co myślicie o wpływie za wynajem mieszkania? Nie ma tam "słowa" wynagrodzenie, ale pochodzi z konta firmowego.?

   Usuń
  3. Przejdzie.

   Usuń
 2. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto w Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy okazji innych promocji Citi Czytelnicy pisali, że udało się uzyskać tę informację na infolinii.

   Usuń
  2. 4. Z Oferty możesz skorzystać, jeśli:
   a) jesteś osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, będącą konsumentem w rozumieniu art. 221 kodeksu
   cywilnego oraz
   b) jesteś Nowym Klientem.

   Bez znaczenia kiedy zamknąłeś konto!!!!!!! Trzeba być nowym klientem!!!!!!!

   Usuń
  3. Zwróć uwagę, że w przywoływanym przez Ciebie fragmencie regulaminu, słowa "Nowym Klientem" zapisane zostały wielką literą, co oznacza pojęcie zdefiniowane. I w tym regulaminie możemy znaleźć właśnie taką definicję: "Jesteś nowym klientem/nową klientką, jeśli nie miałeś/aś konta osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od 31.12.21 r. do dnia, w którym przystąpisz do Oferty (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta lub osób które były Pełnomocnikami do Konta)".

   Zatem promocja jest nie tylko dla nowych, ale i dla powracających klientów.

   Usuń
  4. Nowicjusz. Typowe pomyłki na początku bankobrania.

   Usuń
  5. Czytanie regulaminów to już najlepsza droga do bycia wnikliwym bankobiorcą. Grunt to właśnie zwrócić uwagę na te niuanse (jak choćby pojęcia zdefiniowane).

   Usuń
 3. "To nie tylko rekord Citibanku, ale obecnie najlepsza okazja do bankobrania z kontem osobistym w roli głównej, biorąc pod uwagę wszystkie banki"

  Tu się nie zgodzę. W mBanku jest 720 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji mBanku (którą opisuję tutaj) za samo konto osobiste (dla osoby dorosłej) jest 400 zł premii + 200 zł w bonie do Biedronki, a więc w sumie 600 zł.

   Dodatkowe 120 zł jest, ale tylko i wyłącznie za konto dla dziecka (w wieku 0-13 lat), więc na tę część gratyfikacji od mBanku już nie każdy się łapie.

   Usuń
  2. Od 13 do 17 lat tez

   Usuń
 4. Czy Wpływ 2000zl w tytule wynagrodzenie z konta meza załatwi warunek? Czy to faktycznie musi być wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych (...) dla Uczestnika w Banku [czyli Citibanku - przyp. Mr. Złotówa] lub w innych instytucjach finansowych"

   Dopisek klucz. Jak sama sobie przelejesz to nie. Ale z konta męża już tak :)

   Usuń
  2. Nie może pochodzić konta dla klientów indywidualnych. Konto musi być firmowe

   Usuń
  3. Nie może być z konta uczestnika ale może być od innej osoby.

   Usuń
 5. Co z warunkiem wynagrodzenia jak nie mam bo prowadzę JDG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to wypunktowane: (v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

   Usuń
  2. Robisz sobie przelew z własnego konta firmowego i w tytule dajesz wynagrodzenie za miesiąc taki i taki

   Usuń
 6. Czyli wystarczy, że ktoś obcy zrobi przelew z tytułem wynagrodzenie i będzie zaliczone, tak? Nie musi być to faktycznie pracodawca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry.. przyłączam się do pytania powyżej bo nie jestem w stanie (gratuluję temu kto pisał regulamin - świetna robota. Dla banku oczywiście) zrozumieć ostatniego zdania w regulaminie dotyczącego definicji wynagrodzenia. Czy np. przelew od żony z rachunku indywidualnego z tytułem "wynagrodzenie" spełnia wymogi regulaminu? I czy ktoś to już testował?
   Z góry dziękuję za odp..

   Usuń
  2. Przelew z rachunku żony o ile Teb rachunek prowadzony jest poza Citi, spełni ten warunek :)

   Usuń
  3. Z rachunku INDYWIDUALNEGO od żony przejdzie ? Czy musi być z konta firmowego ?

   Usuń
 7. Mi brakują tylko 2 m-ce żeby się załapać :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Kłopot z tym przenoszeniem zarobków, zawracanie głowy, niestety :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie żaden kłopot. Jeden prosty wniosek. Dodam też bo nie każdy wie, że wypłatę wynagrodzenia można dzielić i pracodawca może przelewać na 2 różne rachunki wg podziału który możemy sami zaproponować.

   Usuń
  2. Dzięki za sugestię a przyda się bo mam wpływy wymuszone do Millennium. Faktycznie tak można a nie wiedziałem. Już ustawione.

   Usuń
 9. Czy ktoś ma również problem z weryfikacją tożsamości? Nie da rady zrobić zdjęcia dowodu, nie pojawiają się zielone ramki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwon do nich, bo masz u nich prwnie ebankowosc cos u nich i ta weryfikacja nie przejdzie, otworza konto zdalnie

   Usuń
  2. Nic nie mam u nich. Spróbuję zadzwonić.

   Usuń
  3. Mam to samo - zero zielonych ramek - ani jednej, nie mówiąc o WSZYSTKICH...

   Usuń
 10. W jaki sposób można otworzyć konto? Tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na selfie albo kurier albo jak ktoś już ma dostęp do bankowości to zadzwoni konsultant i podstawi umowę do akceptacji w bankowości.

   Usuń
  2. Skąd informacja, że można założyć konto za pośrednictwem kuriera? Po kliknięciu w link promocyjny pojawia się tylko opcja z selfie...

   Usuń
  3. Jak nie przejdzie na selfie to wysyłają kuriera.

   Usuń
  4. A jak się nie powiedzie przez selfie to dzwonią z banku, że umowa zostanie dostarczona przez kuriera? Czy jak to się odbywa?

   Usuń
  5. Tak, wtedy dzwonią i wysyłają kuriera.

   Usuń
  6. Przepraszam, bo chciałem jeszcze o jedno zapytać (muszę przekazać takie informacje osobie starszej, żeby nie była zaskoczona;)) - a o co konsultant dopytuje w czasie tej rozmowy dot. wysłania kuriera?

   Usuń
  7. Nic szczególnego poza to co już jest podawane we wniosku. Dopytuje jeszcze o adres dla kuriera bo można podać inny niż zamieszkania/korespondencyjny.

   Usuń
 11. U mnie powstał błąd przy weryfikacji. Kiedyś miałem już konto w Citi ale ze starym dowodem. Mają do mnie dzwonić. Pewnie będę musiał otworzyć konto przez kuriera a nie przez internet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przez kuriera. No chyba że masz dostęp do bankowości CitiOnline to wtedy będziesz mieć umowę do zaakceptowania właśnie tam.

   Usuń
 12. Jakie są sposoby otwarcia konta na potrzeby promocji, czy da się bez podpisywania umowy u kuriera i wizyty w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z wideoweryfikacją na selfie.

   Usuń
 13. Czy jest możliwe połączenie tej oferty z kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 7,1%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym (7,1%) dla otwierających CitiKonto jest już niedostępna (była do wczoraj). Jednak i tak te promocje nie łączyłby się ze sobą - każda działa odrębnie.

   Usuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. W maju założę konto to mogę już w maju spełniać warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież masz wyboldowane w artykule: w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta...

   Usuń
 16. Cześć, czy obcokrajowiec np. z Turcji z kartą stałego pobytu (bez dowodu) może skorzystać z tej promocji? W regulaminie jest: Z Oferty możesz skorzystać, jeśli:
  a) jesteś osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, będącą konsumentem w rozumieniu art. 221 kodeksu
  cywilnego oraz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię, ale przecież możesz spytać się w banku

   Usuń
  2. Ma polski pesel? Bo trzeba go wpisać w formularzu.

   Usuń
  3. Później i tak chcą dowód

   Usuń
  4. Dzwoniłem, wystarczy przyjść do placówki z dowodem i otworzą 👍 ewentualnie trzeba będzie pokazać umowę najmu lub dowód zatrudnienia. Dzięki!

   Usuń
 17. Jak później wygląda zamknięcie takiego konta? Są jakieś opłaty, robią pod górkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamykasz i tyle. Żadnych opłat nie ma i zamknięcie konta bez problemów.

   Usuń
  2. Można zamknąć konto online?

   Usuń
  3. Tak. wystarczy wysłać wiadomość w sekcji KONTAKT.

   Usuń
 18. U mnie pojawiły się zielone ramki ale nie przeszłam weryfikacji, i od 10 mają żaden konsultant nie zadzwonił.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy wpływ 2000 zł może być z różnych źródeł, czy musi być w jednym kawałku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. patrz opis: Druga nagroda to 130 zł ("Nagroda za wpływy") wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł

   Usuń
 20. Dlaczego jeśli przeszła weryfikacja na selfie pomyślnie i przesłali nawet jakieś dokumenty na maila do otwarcia konta chronione szyfrem to nagle po kilku dniach przychodzi sms i mail że przyjedzie kurier „ Celem wizyty kuriera jest potwierdzenie Twojej tożsamości oraz przekazanie przesyłki z dodatkową instrukcją dotyczącą aktywacji produktów bankowych.” Ja nie chcę tu żadnych kurierów. Mam mu dać dowód do ręki i on sobie będzie z niego spisywał moje dane? Czy przyjeżdża tu po to by mi tylko coś wręczyć a ja mu mogę z daleka okazać dowód? Co to ma być?:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy autor strony może prócz zamieszczania pytania na nie odpowiedzieć skoro prowadzi tą stronę ?

   Usuń
  2. 1. Na wiele wątków na blogu odpowiadam (choć bywa, że z opóźnieniem). Czasem, a już zwłaszcza w weekend chętnie spędzam czas np. z dziećmi.
   2. Nie na wszystkie pytania znam odpowiedź. Co wielokrotnie wspominam, bloga współtworzą Czytelnicy, tworząc olbrzymią społeczność wzajemnie się wspierającą, dzielącą swymi doświadczeniami i wiedzą.

   I choć obydwa warianty odpowiedzi mogą brzmieć rozczarowująco, to ten opisany przypadek może być po prostu niestandardowym. Chcąc poznać status indywidualnego wniosku, warto skorzystać z infolinii. Sam konto w Citibanku otwierałem na tyle dawno, że jeszcze wtedy nie było opcji "na selfie", więc tu własnym doświadczenie się nie podzielę (a nawet gdy niektóre zgłaszane przypadki staram się zweryfikować w banku, to w weekend i tak mi nikt nie odpowie).

   Usuń
  3. Anonimowy18 maja 2024 19:35
   Przecież tu nikt nie ma wglądu do tego co jest z twoim wnioskiem. Zadzwoń na infolinię.

   Usuń
 21. Dobrze zrozumiałem. Jeśli już od 1 do 5 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zapewnie wpływ z wynagrodzenia na kwotę powyżej 2000 złotych to tym samym spełnię warunki aby otrzymać nagrodę 130 złotych ?. Czy też od 1 miesiąca musi być wpływ na konto 2000 złotych i do tego wpływ wynagrodzenia 2000 złotych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze zrozumiałeś. Wystarczy wpływ wynagrodzenia.

   Usuń
 22. Czy ktoś jest już po wizycie kuriera w celu weryfikacji tożsamości i teraz próbuje spełnić dalsze kroki? Po wejściu na stronę zgodnie z instrukcją trzeba podać "Unikalny numer" - skąd go wziąć? Mam sama wymyślić czy został mi jakoś nadany, ale nie mogę go znaleźć? Po wpisaniu wymyślonego numeru, a następnie daty urodzenia pojawia się komunikat: "Przepraszamy nie możemy teraz przeprocesować twojej aplikacji. Spróbuj ponownie później". :/ Czy ktoś ma również ten problem? Proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie trzeba czekac az kurier dowiezie dokumenty do banku wtedy wysla numer

   Usuń
  2. Czy Ty tak miałaś? Otrzymałaś unikalny numer przez smsa? W instrukcji przekazanej przez kurier nie ma nic o tym mowy. Jest właściwie to samo, co otrzymałam w mailu przed wizyta kuriera, więc trochę jestem skołowana.

   Usuń
  3. Możesz napisać na czym polegała wizyta kuriera? Czy on bierze dowód i coś spisuje? Czy tylko można okazać? Nie chce by jakiś postronny człowiek spisywał sobie cokolwiek. Powiedz jak to przebiegało proszę

   Usuń
  4. Sprawdza dane z dowodu z tym co ma w dokumentach.

   Usuń
  5. Po dwóch dniach od wizyty kuriera, SMSem wysyłany jest unikalny kod. U mnie kurier był w środę a w piątek przyszedł SMS z kodem. Wszystko aktywowałem niestety do tej pory (wtorek) konto jest nie aktywne (niby bank ma 4 dni robocze na pełną aktywację konta). Strasznie powolny jest ten proces.

   Usuń
  6. Kurier wpisuje do dokumentów 5 ostatnich cyfr PESEL oraz nr dowodu osobistego.

   Usuń
  7. Bardzo zdegustowany jestem po dziejszej rozmowie telefonicznej z konsultantem. Chciałem zapytać ile mam jeszcze czekać na pełną aktywację konta z ich strony. I tutaj szok - konsultant w celu weryfikacji zapytał o pełen nr karty do konta. Bezpieczeństwo pełna klasa! I jeszcze komentarz konsultanta że jeśli mi się nie podoba to mogę iść sobie osobiście do oddziału.

   Usuń
  8. Dzisiaj w końcu otrzymałam unikalny numer smsem (kurier był w piątek, mamy środę). Zaakceptowałam dokumenty, czyli teraz znowu trzeba czekać na aktywację konta? Dostanę umowę na maila? Przyznaję, że wyjątkowo skomplikowany jest cały proces zawarcia umowy i tak jak zakładałam już konta w różnych bankach to nigdy nie było tylu niejasności.

   Usuń
 23. Witam. Czy na pewno brak zgody na kontakt banku "elektronicznie w celach marketingowych (...)" nie zdyskwalifikuje mnie do wzięcia udziału w tej promocji?
  Chętnie nie wyraziłbym zgody (z pewnych względów), jednak wolę dopytać, gdyż z reguły, w promocjach bankowych tego typu zgody stanowią konieczność w przypadku udziału w nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgoda jest wymagana tylko dla bonusu 20 zł. Do reszty bonusów bez znaczenia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...