Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 610 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Łap okazję"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

3.07.2024

610 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Łap okazję"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Łap okazję": nawet 610 zł premii za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowane 610 zł - w całości w postaci najbardziej pożądanej, bez bonów na zakupy, czyli jako bonusy pieniężne. Całą pulę można zgarnąć... nie wykonując nawet ani jednej płatności kartą lub Blikiem!


"Łap okazję": nawet 610 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 4 bonusy pieniężne: 80 zł, 2 x 185 zł oraz 160 zł, co w sumie da tytułowe 610 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Łap okazję"


By wziąć udział w promocji i zdobyć pierwszą nagrodę - bonus 80 zł:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 21.07.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 31.07.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

By zdobyć kolejne bonusy pieniężne (po 185 zł każdy), w sierpniu i wrześniu 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 200 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj min. 1 przelew ze swego konta poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną (na dowolną kwotę; może to być np. przelew na własne konto w innym banku) oraz
 • wykonaj transakcje Blikiem na sumę min. 200 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo mogą to być nie tylko płatności Blikiem, ale też przelewy na telefon Blik).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (160 zł), w październiku 2024 roku:
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj min. 3 przelewy ze swego konta poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną (na dowolną kwotę; to może być np. przelew na własne konto w innym banku) oraz
 • wykonaj transakcje Blikiem na sumę min. 270 zł (tu tak samo mogą to być nie tylko płatności Blikiem, ale też przelewy na telefon Blik).

Łatwo więc da się zauważyć, że w tej promocji całą pulę (610 zł) można zgarnąć nawet bez wykonywania jakiejkolwiek płatności kartą lub Blikiem, bo w praktyce wystarczą same wpływy i przelewy ("zwykłe" oraz na telefon). Rzadko zdarzają się tak proste okazje do bankobrania. O płatnościach kartą (trzech miesięcznie na dowolne, nawet drobne kwoty) będzie należało pamiętać jedynie w celu uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę, ale o tym za chwilkę.

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarnąć 185 zł za wrzesień, uprzednio w sierpniu trzeba mieć spełnione warunki dla otrzymania 185 zł premii za sierpień).


💸 Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu lapokazje@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 22.08. o premii 80 zł;
 • do 24.09. o pierwszej premii 185 zł za spełnienie warunków w sierpniu;
 • do 25.10. o drugiej premii 185 zł za realizację wytycznych we wrześniu;
 • do 25.11.2024 r. o premii 160 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w październiku.

Na pierwszą z tych wiadomości (o bonusie 80 zł) będzie należało zareagować i za pomocą danych z tego maila zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26.08. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Wypłata bonusów przewidziana jest do 31.08. (80 zł), do 30.09. i do 31.10. (po 185 zł) oraz do 30.11.2024 r. (160 zł).

📧 Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.


💡 Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Łap okazję"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK).

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Generalnie lepiej unikać transakcji z kodem MCC 4829, 6050 i 6051 (czyli za doładowania usług, jak Revolut, DiPocet, Twisto oraz płatności na Poczcie Polskiej), bo do nich bank dolicza prowizję 2%.


▶️ Podatki. Cienia wątpliwości nie ma - w tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku, co też potwierdza zapis z regulaminu:
"Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."🔍 Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

✍ Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Łap okazję" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

W tym przypadku, klikając w aplikacji "Otwórz konto", wybierz pierwszą z opcji: "Konto osobiste", a nie "Konto osobiste z promocją" (jak na zrzucie ekranu z aplikacji obok). Ta druga opcja prowadzi bowiem do mniej atrakcyjnych promocji. Z kolei gdy wybierzesz pierwszą opcję, to - dzięki uprzedniej rejestracji na stronie promocji - weźmiesz udział w akcji "Łap okazję" (z bonusami do 610 zł).📝 Rozpiska promocji:

Pobierz rozpiskę promocji w formie pdf, by z łatwością przejść przez wszystkie jej warunki, zdobyć 610 zł w całości i nie zapłacić za konto i kartę. 🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

62 komentarze:

 1. Czy przelewy na telefon mogą być na własny numer telefonu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy wybranie karty wirtualnej też uprawnia do promocji 610zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może być karta fizyczna lub mobilna (wirtualna). Bez cienia wątpliwości, bo dopuszcza to regulamin (jest w nim mowa na ten temat). Jedyne o czym należy pamiętać, to to, iż warunki są takie same, a więc w przypadku np. mobilnej Karty Otwartej na Dzisiaj w celu uniknięcia opłaty miesięcznej też trzeba pamiętać o 3 płatnościach miesięcznie.

   Usuń
  2. A można z karty w ogóle zrezygnować? W mBanku tak było.

   Usuń
  3. Nie. Kartę musisz mieć do otrzymania premii. A że tak było w mBanku to bez znaczenia bo każda promocja ma inne zasady.

   Usuń
 3. Jaki okres karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze piszę o tym na początku wpisu, w części zaczynającej się od słów "Dla kogo promocja?". Zacytuję: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas".

   Usuń
  2. Co w praktyce oznacza bycie stroną umowy ramowej?
   Czy np. mając kredyt ratalny w tym banku można tę umowę wypowiedzieć (jeśli się aktualnie jest stroną)?

   Usuń
  3. Kredyt ratalny to nie konto osobiste i nie ma nic wspólnego z umową ramową więc możesz zakładać.

   Usuń
  4. Czyli jak zamknąłem konto 2 lata temu, ale nie wypowiedziałem osobno umowy ramowej, to założyłem "na darmo" :)

   Usuń
 4. Czołem! Oświećcie mnie proszę bo czegoś tu nie rozumiem. W jednym miejscu Złotówa pisze: "mogą to być nie tylko płatności Blikiem, ale też przelewy na telefon Blik" a gdzie indziej "Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem (...) BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK)". I tu nawet Złotówy się nie czepiam bo taką rozbieżność widzę też w regulaminie. To jak ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróć uwagę, że te wytyczne dotyczą dwóch różnych warunków. Na potrzeby promocji należy bowiem (m.in.):

   1) wykonać przelew(y) - w tym przypadku chodzi o "zwykłe" przelewy na 26-cyfrowy numer rachunku i to jedynie tutaj wykluczone są (m.in.) przelewy na telefon Blik.

   2) wykonać transakcje Blikiem - w tym przypadku dopuszczone są zarówno płatności (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu), jak i przelewy na telefon Blik.

   Usuń
 5. Kiedyś miałam konto w BNP Paribas, karencja na pewno minęła. Teraz założyłam w promocji i mam ten sam numer konta co kiedyś. Czy tu aby coś nie zagrało? Teraz się boję czy na pewno będę uwzględniona do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank przywraca numer rachunku (już kiedyś posiadanego), ale w niczym to nie przeszkadza, jeśli chodzi o udział w promocji (sprawdzone w teorii i w praktyce). Ważne, że upłynął wymagany okres (12 miesięcy) od zamknięcia konta.

   Usuń
 6. Mr. Złotówa czy coś się zmienia jeśli chodzi o rejestrację w kontekście zastrzeżonego peselu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie rejestracji nie spodziewałbym się by PESEL był sprawdzany, bo nie ma takiego wymogu. Ale już przy składaniu wniosku to zastrzeżenie PESEL-u uniemożliwi otwarcie konta.

   Usuń
 7. Czy transakcja blik może być jedna czy musi być ich kilka?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki kurier jeździ z umową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pocztex.

   Usuń
  2. I to jak obsługują! Dzień przed SMS z informacją o przesyłce. W dniu podpisania kurier dzwoni żeby się umówić. Mówię, że od 17-ej nie dam rady, a on na to że bez problemu. Dosłownie 2 podpisy i załatwione.

   Usuń
 9. Czy udało się komuś przebrnąć przez weryfikację tożsamości online?Zrobiłam chyba 1000 zdjęć dowodu osobistego i cały czas mi odrzuca wniosek. Proszę o złote rady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu. Wystarczy wykonywać “powoli” ruchy wskazane na wideo. Zdjęcie dowodu powinny być wykonane z dość bliska i muszą się mieścić w ramce.

   Usuń
  2. Tak udało się, ale na drugi dzień. W pierwszym dniu cztery nieudane próby.

   Usuń
  3. Ja może 1000 zdjęć dowodu nie robiłem, ale też mi odrzucali wniosek a potem długo weryfikowali czy ja to ja. Raczkują w tym wszystkim

   Usuń
 10. Czy można założyć konto w 100% online, czy zawsze kurier przyjeżdża podpisać umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo wybierasz kuriera i wtedy przyjeżdża z kartą przy okazji albo wybierasz na selfie. Wtedy nie ma kuriera a karta przyjdzie listownie.

   Usuń
  2. Można 100% online.

   Usuń
 11. Wybrałam opcję z kurierem. Skąd mam wziąć kod od pracownika polecającego? Takie polecenie jest w formularzu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga uzupełniania tego pola (by wniosek nie żądał podania kodu, oświadczenie tuż nad musi być nieodhaczone).

   Usuń
 12. Gdzieś spotkałam info na temat kodu polecającego od pracownika banku? Nie zrozumiałam tego; nie pamiętam też, czy dotyczył tej promocji?? Nie ma żadnego kodu polecającego, nie wiem też, czy są jakieś bonusy za taki kod i skąd go wziąć? Jeżeli pytanie nie dotyczy, przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kontekście promocji kod pracownika nic nie daje i nie jest wymagany.

   Usuń
 13. Czy posiadanie rat zero 0% w tym banku dyskwalifikuje udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo to nie konto. Możesz brać udział.

   Usuń
 14. Jak można sprawdzić kiedy zamknęłam rachunek? czy przez telefon udzielą mi takiej informacji czy trzeba się wybrać osobiście do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można na infolinii. Przynajmniej z pół roku temu tak dowiedziałem sę.

   Usuń
 15. Jak najprościej sprawdzić czy karencja już minęła?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy ktoś miał taki problem, że mimo zaznaczenia wszystkich zgód nie dało się przejść dalej we wniosku bo podkreślało zgody jako nie zaakceptowane? (Mimo, że były zaznaczone)

  OdpowiedzUsuń
 17. Założyłem konto w promocji wybierając kartę wirtualną (bez wysyłki), czy będzie Ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być karta mobilna (wirtualna). Bez cienia wątpliwości, bo jest o tym wzmianka w regulaminie. Jedynie należy pamiętać, że warunki są takie same, jak przy karcie plastikowej, a więc np. w przypadku mobilnej Karty Otwartej na Dzisiaj, by uniknąć opłaty miesięcznej, także należy pamiętać o min. 3 płatnościach w miesiącu.

   Usuń
 18. Super promocja, skorzystaliśmy bo akurat karencja trochę powyżej 12 msc. Dzięki za przypomnienie na Facebooku bo tak by może umknęło 😊

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o pomoc. Założyłam konto przez aplikację, umowa została podpisana. Na podstawie przesłanych dokumentów i loginu zawartego w umowie zalogowałam się do bankowości internetowej a tam w zakładce - Moje finanse - Konta - jest informacja "Nie posiadasz kont". To samo po zalogowaniu do aplikacji pojawia się komunikat:" Wygląda na to, że nie masz rachunku na swoim profilu, więc nie możemy Cię zalogować." O co chodzi? czy za szybko zalogowałam się? W umowie jest podany rachunek... Czy ktoś miał podobnie? i np. jutro będzie już działać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podepną ci jutro.

   Usuń
  2. Tak, dzisiaj dostałam informację, że konto jest aktywne. Podobnie jak u kogoś wyżej, dostałam swój stary rachunek z 2021 r.... Mam nadzieję, że wszystko jest ok i konto jest w promocji. Czy można jakoś sprawdzić, że to konto z "łap okazję"?

   Usuń
  3. To bez znaczenia że numer konta stary. W BNP po prostu go przywracają. Ale promocja śmiga.

   Usuń
 20. A jak wygląda później kwestia zamknięcia konta, czy tutaj musimy je utrzymywać przez jakiś określony czas ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do dnia otrzymania premii. Potem możesz wszystko zrobić co chcesz

   Usuń
 21. Czy 3 płatności kartą, żeby nie została pobrana opłata należy wykonać już w lipcu?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAk, dzisiaj założyłem.

   Usuń
  2. Tak długo póki na stronie jest formularz rejestracyjny.

   Usuń
 23. Czy można tą promocję połączyć z promocją za założenie karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 24. Czy ktos mial juz probem na pierwszej stronie, gdzie po podaniu maila i PESELu i nacisnieciu guzika 'zarejestruj sie' pojawia sie komunikat zeby oba zweryfikowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak mam i nie wiem co dalej.

   Usuń
  2. Nie zastrzegliście swoich PESEL-ow przypadkiem?

   Usuń
  3. Ja zdjąłem zastrzeżenie peselu, a komunikat nadal się pojawia. Macie już na to jakiś sposób ?

   Usuń
 25. Też mam ten problem i nie wiem jak obejść

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...