Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Comperia Bonus 5: darmowe konto w Alior Banku, lokata 4%, gwarantowana premia i 59 nagród w konkursie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.11.2015

Comperia Bonus 5: darmowe konto w Alior Banku, lokata 4%, gwarantowana premia i 59 nagród w konkursie

Comperia nie kazała długo czekać na kolejną edycję akcji specjalnej. Właśnie wystartowała Comperia Bonus 5.

Za otwarcie darmowego konta w Alior Banku do zgarnięcia jest gwarantowany bonus 55 zł z możliwością jego powiększenie o 30 zł. Zarobić można też na promocyjnej lokacie 4%. Dodatkowo dostępny jest konkurs i nagrody: telefony Samsung Galaxy S6 oraz smartwatche Sony SV2.

>>Promocja zakończona. Nową edycję Comperii Bonus znajdziesz tutaj.<<

Comperia dotąd serwowała swe oferty specjalne co kilka miesięcy. A tymczasem od poprzedniej, czwartej edycji, minęło zaledwie kilka dni i mamy już kolejną - zgodnie z mą zapowiedzią na Twitterze:
W dodatku promocja wraca do swej pierwotnej formy - z banalnie prostymi i przejrzystymi zasadami.

Aby zarobić:
 • zarejestruj się na stronie promocji do 8.12.2015 r. 14.12.2015 r. (promocja została przedłużona; pamiętaj, że z jednego adresu można złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto)
 • za pomocą linku otrzymanego na podany mail potwierdź udział w promocji, zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia promocji. Wniosek o konto złóż najpóźniej do 15.12.2015 r.
 • najpóźniej do 31.12.2015 r.:
  -zawrzyj umowę o Konto Internetowe wraz z kartą debetową
  - wykonaj jedną płatność kartą
  - załóż 2-miesięczną lokatę powitalną na kwotę min. 1 000 zł (lokatę można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta)
I to już w praktyce wszystko, by uzyskać gwarantowaną premię 55 zł. O przyznaniu premii Comperia powiadomi Cię mailowo do 21.01.2016 r., a jej wypłata nastąpi do 31.01.2016 r. na rachunek konta założonego w promocji.

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnik nie może posiadać żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku (w tym również T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank) po 1 stycznia 2015 r."
Premia w promocji nie zostanie też wypłacona, jeśli:
"Uczestnik złożył inny wniosek elektroniczny o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku po 30 września 2015 r."
W uproszczeniu graficznym terminarz promocji wygląda następująco:


59 nagród rzeczowych w konkursie


Osoby, które spełnią warunki promocji, mogą również uczestniczyć w konkursie, w którym do wygrania są:
 • 4 telefony Samsung Galaxy S6 
 • 55 zegarków typu smartwatch Sony SV2
Aby wziąć udział w konkursie na adres konkurs@comperiabonus.pl należy wysłać odpowiedź na pytanie: "Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?”. Odpowiedź powinna się zamknąć maksymalnie w 1000 znaków (razem ze spacjami), a wysłać ją należy najpóźniej do 6.12.2015 r. Nagrody zostaną przyznane autorom najciekawszych prac, wyłonionych przez komisję konkursową.

O wygranej Comperia poinformuje zwycięzców mailowo. Jeśli Ci się poszczęści, będziesz mieć 14 dni na reakcję na maila i uzupełnienie danych osobowych i adresowych oraz terminu przekazania nagrody.

Premia dodatkowa 30 zł. Czyli zadośćuczynienie jeśli Comperia nawali


W poprzednich edycjach zdarzały się sytuacje, w których niektórzy uczestnicy promocji, mimo spełnienia warunków uprawniających do zdobycia premii, pieniędzy nie otrzymywali w terminie. Wówczas w grę wchodziła oczywiście reklamacja. W większości przypadków takie zgłoszenia rozpatrywane były pozytywnie, ale... zawsze pozostawał pewien niesmak.

W obecnej edycji za takie oczekiwanie uzyskasz rekompensatę! Dodatkowa premia w kwocie 30 zł zostanie wypłacona, jeśli uczestnik promocji:
"a) złoży reklamację dotyczącą braku wypłaty Premii przez Organizatora; 
b) spełni wszystkie warunki przewidziane w Regulaminie do wypłaty Premii, co zostanie jednoznacznie potwierdzone przez Bank; 
c) Organizator mimo upływu 14 dni liczonych od dnia, w którym reklamacja zostanie doręczona nie wypłaci mu Premii."
To absolutna nowość w okazjach do bankobrania. Dla nas to szansa na dodatkowy zysk, ale dla organizatora, jak i banku dodatkowa mobilizacja do wywiązywania się z terminowego przeprowadzenia promocji i wypłaty premii dla wszystkich bez wyjątku w wyznaczonym czasie.

Produkty otwierane w promocji


W tym miejscu tradycyjnie czas na przyjrzenie się produktom, które należy otworzyć w promocji Comperia Bonus 5.

Konto Internetowe w Alior Banku otwierane i prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Oznacza to, że nie ma konieczności zapewniania regularnych wpływów czy wykazywania się jakąkolwiek inną aktywnością. Darmowe są również przelewy złotówkowe zlecane przez bankowość internetową czy mobilną.

Umowę o konto można zawrzeć przelewem weryfikacyjnym z innego banku lub za pośrednictwem kuriera.

Karta płatnicza wydawana do rachunku jest bezwarunkowo darmowa do 31.12.2015 r. Po tej dacie aby uniknąć opłaty miesięcznej będzie trzeba wykonywać płatności kartą na sumę min. 100 zł miesięcznie. Ale obowiązek ten dłużej (bo do końca lutego 2016 r.,) ma nie dotyczyć klientów, którzy założą konto w ramach promocji Comperia Bonus 5. A do tego czasu już dawno będziesz po wypłacie premii. Skończy się również lokata (jeśli zechcesz utrzymywać ją do końca) i decyzja o tym czy kartę (jak i samo konto) dalej posiadać, będzie należeć do Ciebie. Karta umożliwia darmowe wypłaty gotówki w bankomatach Alior Banku, Euronet i Planet Cash.

Lokata powitalna - to 2-miesięczny depozyt dedykowany dla klientów zakładających konto w Alior Banku. Zdeponować można na nim kwotę od 1 000 do 10 000 zł. Oprocentowanie wynosi 4% w skali roku. Depozyt możesz zerwać w każdej chwili, ale spowoduje to wypłatę samego kapitału bez odsetek.

Bądź zawsze na bieżąco z promocjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

252 komentarze:

 1. No to worek z promocjami ostatnio się rozwiązał. Nie nadążam z zakładaniem kont ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że po niewypale (przynajmniej w początkowej wersji), jakim była poprzednia edycja promocji, teraz Comperia zrobiła coś sensownie i na fajnych zasadach.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Skończy się również lokata (jeśli zechcesz utrzymywać ją do końca)" czyli rozumiem, że nie ma potrzeby utrzymywania lokaty do końca?? Do kiedy trzeba ją trzymać by nie stracić premii??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie tradycja tego typu promocji - liczy się fakt samego założenia lokaty. Możesz ją zerwać kiedy chcesz.

   Usuń
  2. Przyłączam się do pytania - czy lokatę trzeba utrzymać do jakiegoś konkretnego dnia?

   Usuń
  3. Można zerwać. Regulamin nie wymaga utrzymywania lokaty.

   Usuń
 4. Piszę jeszcze raz bo nie wiem czy post się opublikował. Co z osobami, które posiadały konto w Meritum ? Moje zostało zamknięte pod koniec września tego roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info od Comperii:
   "W promocji mogą brać udział klienci, którzy zamknęli rachunek w Meritum Banku przed 30.06.2015 r. oraz nie otworzyli konta w Alior Banku po 30.06.2015 r."

   Usuń
 5. A dopiero co założyłem konto w T-Mobile w związku z moneybackiem. Szkoda, bo jak rozumiem odwrotna kolejność by przeszła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, odwrotna kolejność, czyli najpierw przystąpienie do promocji Comperia Bonus 5, a później otwarcie konta w T-Mobile Usługi Bankowej w promocji z 5-procentowym zwrotem od płatności kartą (szczegółowy opis tutaj) pozwala zyskać na jednej, jak i drugiej okazji.

   Usuń
  2. A gdzie można znaleźć "Regulamin promocji" Comperia Bonus 5 w formacie PDF?
   Może się przydać "w celach dowodowych" - skoro warunki promocji zmieniają się z dnia na dzień.

   Usuń
  3. Regulamin jest już podlinkowany we wpisie - jest na dysku u mnie.

   Usuń
  4. Może Comperia poszłaby jednak śladem Agory i chociaż do maila (z linkiem aktywacyjnym do rejestracji w promocji) załączała regulamin promocji (PDF). Posiadanie takiego regulaminu w wersji obowiązującej w momencie przystąpienia do promocji jest o tyle istotne, że (zgodnie z obecną wersją regulaminu promocji) może on zostać zmieniony przez organizatora, ale zmiana będzie obowiązywać tylko tych, którzy przystąpili do promocji po wprowadzeniu tej zmiany.
   Skoro na stronie rejestracji w promocji zamieszczone są w formacie PDF regulaminy konta i karty, to jaki problem zamieścić również regulamin promocji? Comperia nie potrafi przekonwertować tekstu do PDF? A może rzeczywiście będzie (właśnie "z dnia na dzień") ukradkiem zmieniać regulamin promocji?
   PS. Dlaczego nie są publikowane wszystkie komentarze?

   Usuń
  5. Comperia przegląda komentarze na blogach (w poprzednich edycjach udzielała odpowiedzi w komentarzach), więc Twoją propozycję zapewne ktoś z Comperii przeczyta.
   PS. W niniejszym wątku nie było komentarza, który nie zostałby opublikowany. Żaden nie czeka też na moderację.

   Usuń
  6. "PS." dotyczyło komentarzy w ogóle, a nie pod tym wpisem. Widzę, że "się uzupełniło". Pozdrawiam.

   Usuń
  7. Zdaje się, że brakuje linku pod "(szczegółowy opis tutaj)" w poście datowanym 9 listopada 2015 15:37.

   pozdrowienia!

   Usuń
  8. Zgadza się. A więc opis konta T-Mobile Usługi Bankowej w promocji z 5-procentowym zwrotem od płatności kartą tutaj.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. No to jest szansa na obydwie promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale najpierw należy skorzystać z promocji Comperia Bonus, a dopiero później założyć konto w T-Mobile Usługi Bankowe.

   Usuń
 7. Czyli jak dobrze czytam nie ma obowiązku trzymania lokaty przez dwa miesiace i no można zerwac ja po kilku dniach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi tylko o założeniu lokaty, a nic o jej posiadaniu przez dłuższy czas. Więc tak jak w poprzednich Comperiach Bonus, tak i tu można zerwać lokatę wcześniej. Na moment wypłaty premii trzeba mieć tylko konto

   Usuń
 8. A jak żona złożyła wniosek o otwarcie konta i jeszcze go nie aktywowała to jak teraz odstąpi od umowy i założy jeszcze raz to załapie się na bonus z Comperii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie kiedy składała wniosek. Bo jeśli po 30.09. to i tak odstąpienie nic nie da, na promocję się nie załapie.

   Usuń
  2. A precyzyjniej §5 ust. 5a regulaminu promocji.

   Usuń
  3. Ale odstąpienie od umowy czyni tą umowę jak by była nie zawarta dobrze rozumiem ?
   Bo jeśli macie rację to warto zostawić to konto, bo założone było z polecenia mojego to i tak 50 zł wpadnie.

   Usuń
  4. Tu odstąpienie od umowy niczego nie zmieni. Wniosek był złożony po 30.09? Więc wniosku już nie cofnie, a regulamin ma zapis, że premia nie będzie wypłacona gdy był wniosek po tej dacie.

   Usuń
 9. Pytanie ja miałem w Meritum konto oszczędnościowe gdzie miałem załozona lokatę nie miałem karty płatniczej to łapie sie na nowa promocję, konto oszczędnościowe to rachunek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miałeś konto oszczędnościowo to możesz wziąć udział, bo to nie jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

   Usuń
 10. A gdzie mozna znalezc o klientach, ktorzy zalozyli konto w Meritum z promocji Comperia Bonus 2 i je zamkneli ale po 1 czerwca, czy te osoby sa na pewno wykluczone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W FAQ Comperia daje taką odpowiedź: "W promocji mogą brać udział klienci, którzy zamknęli rachunek w Meritum Banku przed 30.06.2015 r. oraz nie otworzyli konta w Alior Banku po 30.06.2015 r." No więc jeśli do 30.06.2015 r. udało się konto zamknąć to możesz wziąć udział, ale jeśli po tej dacie to dla Aliora byłeś już klientem Aliora. Mam taką samą sytuację. Konto Meritumowskie zamknąłem w sierpniu.

   Usuń
 11. W regulaminie nie ma informacji o klientach meritum.Faq nie jest wiążące moim zdaniem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo słuszne spostrzeżenie.
   Rozumiem, że zorganizowanie dużej akcji promocyjnej we względnie krótkim czasie nie jest łatwe, ale to właśnie regulamin powinien rozstrzygać tego rodzaju kwestie, a nie faq.

   Usuń
  2. No tak, ale to nie sprawa Comperii, a wewnętrzna banku od kiedy sobie interpretują, że wchłonęli klientów Meritum :(

   Usuń
  3. Informacja zawarta w FAQ-u jest wiążąca i jest związana z przejęciem Meritum przez Alior Bank. Potwierdzamy zatem, że w promocji mogą brać udział klienci, którzy zamknęli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Meritum Banku przed 30.06.2015roku.

   Usuń
 12. Wszystko wypełniłam i na samym końcu jak podałam nr konta, z którego chce zrobić przelew aktywacyjny to wystąpił jakiś błąd. Powinnam jeszcze raz się zarejestrować? Bo nas maila nic poza wcześniejszym linkiem mi nie przyszło i nie wiem na jaki numer konta mam wysłać przelew.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rejestruj się ponownie, a po zalogowaniu do ComperiaBonus powinno Ci się udać wniosek złożyć od nowa. Tamten nie był skończony więc nawet nie był wysłany

   Usuń
  2. W przypadku podobnych problemów prosimy o kontakt na adres kontakt@comperiabonus.pl, lub skorzystać z naszego chatu dostępnego na stronie Comperia Bonus.

   Usuń
  3. Przepraszam, ale mam podobny problem i na ComperiaBonus nie za bardzo widze miejce do zalogowania?

   Usuń
  4. Podrzucam print screeny :
   - strona rejestracji (tutaj)
   - po kliknięciu w link z maila, strona z ustaleniem hasła (tutaj)
   - po ustaleniu hasła strona logowania (tutaj)

   Jeśli już w tej promocji została dokonana rejestracja i konfiguracja hasła, a chcesz ponownie zalogować się do panelu to na samym dole strony, po lewej (przedostatni wiersz) jest opcja "Zaloguj się"

   Usuń
 13. Ile biorą za zamkniecie konta ???

  OdpowiedzUsuń
 14. Hm otwarłem konto ale karte mam osobno zawnioskowac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, we wniosku w Kroku 4 masz z automatu zaznaczoną opcję "Zamawiam kartę debetową do rachunku"

   Usuń
 15. czy posiadając w alior konto techniczne do obsługi kredytu hipotecznego kwalifikuję się do udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Posiadacze kredytów, kart kredytowych, lokat i innych produktów poza kontem osobistym (rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym) mogą wziąć udział w promocji.

   Usuń
  2. posiadam rachunek euro w Alior..co w tej sytuacji ??

   Usuń
 16. Mam już założone konto i przelałam sobie odpowiednią kwotę na jaką chcę założyć lokatę. Ale nie mogę znaleźć lokaty powitalnej, którą należy założyć by otrzymać premię. Jest tylko "lokata na 2 miesiące - Z nowym ROR 4% - patrz Tabela Oproc." - to ta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to ta lokata. Na 2 mies, 4% do 10 tys.

   Usuń
 17. Tak się zastanawiam, bo lokatę można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Więc jeśli konto założę np. 10.12 to rozumiem, że lokatę mogę założyć np. dopiero 4.01. (zwolnią mi się środki z Raiffeisena) i to nie będzie przeszkodą dla uzyskania bonusa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo lokatę można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta - zgadza się. Ale na potrzeby promocji, by dostać premię, wszystko czyli: otworzyć konto, zrobić płatność kartą i otworzyć lokatę musisz do 31.12.

   Usuń
 18. Wiekszosc tak ma nie tylko Ty ale wydaje mi sie, ze lokate mozesz zalozyc do konca grudnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, Chcąc uzyskać bonus, środki na lokatę należy przelać do 31 grudnia 2015 r., po złożeniu wniosku internetowego, co jest zgodne z regulaminem Promocji. W razie wątpliwości odsyłam do regulaminu promocji https://comperiabonus.pl/AliorBank/regulamin/.

   Usuń
 19. V edycja i już po raz piąty uczestniczę. I faktycznie ta promocja powraca do dobrych zwyczajów i tradycji z początku promocji. IV edycja to było jakieś nieporozumienie - przynajmniej do momentu zmiany zasad.

  OdpowiedzUsuń
 20. To chyba ściema po założeniu lokaty wyświetla 1% a nie 4 % pozostałe procenciki ukryli pod kapeluszem .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod melonikiem ;) W Tabeli Oprocentowania jest zapis:
   "Oprocentowanie lokaty 2 miesięcznej wynosi 4% dla klientów, którzy założą lokatę w ciągu 30 dni od daty otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w wariancie Konto Rozsądne lub Konto Wyższej Jakości lub Konto Internetowe oraz nowo otwarty rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym wariancie będzie aktywny do dnia dokonywania aktualizacji oprocentowania. Oprocentowanie zostanie podniesione z 1% do 4%, a odsetki skorygowane, do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty, w przypadku spełnienia powyższych warunków"

   Usuń
  2. Potwierdzamy :). Proszę wybrać tę lokatę. Jeśli środki zostaną przelane na lokatę w ciągu 30 dni od założenie Konta Internetowego to oprocentowanie wzrośnie z 1% do 4%. pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

   Usuń
 21. OK'' Dzięki za rozjaśnienie czekam spokojnie na zmianę %.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem odpowiedź od Comperii, która jest udzielona w oparciu o informację od Aliora:
   "Bank traktuje konta walutowe tak samo jak RORy", więc posiadanie konta walutowego niestety wyeliminowuje z możliwości wzięcia udziału w promocji. Szkoda, bo inne banki (np. BZ WBK) takich wykluczeń nie robią.

   Usuń
 22. Witam,

  Czy konto można poza kończeniu promocji zamknąć?czy obowiązuje okres lojalnościowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy posiadać do momentu wypłaty premii. Później można zamknąć - bez konsekwencji, bo lojalki nie ma.

   Usuń
 23. Przepraszam za... dziwne pytanie. Czyli ta lokata 2-miesięczna jest tylko na dwa miesiące i nie da się jej odnawiać z 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się odnowić. Jednorazówka.

   Usuń
  2. Jak to bywa z tego typu lokatami powitalnymi. No ale tu nie lokata jest kwintesencją promocji, ale bonus 55 zł :)

   Usuń
 24. Proszę o informację w jaki sposób można wypowiedzieć umowę o prowadzenie tego rachunku ?

  Rozumiem tez że można to uczynić zaraz po 31.01.2016.i nie ponosi się z tego tytułu żadnych kosztów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale Alior Banku lub listownie (wzór wypowiedzenia i adres tutaj).

   Usuń
  2. Dziękuję a można prosić o odpowiedź na drugie pytanie postawione bez "?".

   Usuń
  3. Tak, konto można zamknąć zaraz po wypłacie premii, czyli zaraz po 31.01.2016 r. Nie ma żadnych kosztów z tego tytułu.

   Usuń
  4. Dziękuję!!

   Usuń
 25. Witam
  czy pełnomocnik jest posiadaczem konta? Czy będąc pełnomocnikiem do konta żony mogę przystąpić do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, aby być Uczestnikiem promocji należy być właścicielem konta. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres kontakt@comperiabonus.pl. pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

   Usuń
  2. Chyba ktoś z Comperii nie zrozumiał pytania ;) Jeśli chodzi o obecnego pełnomocnika to nie jest on właścicielem konta (a ma pewne upoważnienia), więc może na siebie założyć konto i zgarnąć premię.

   Usuń
  3. Pełnomocnik może wziąć udział w promocji.

   Usuń
 26. Na jaką kwotę trzeba wykonać płatność kartą płatniczą? Czy jest to gdzieś określone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwota nie ma znaczenia. Może być to płatność na dowolną sumę.

   Usuń
 27. Jezeli mam konto w T-Mobile zalozone w ubieglym roku to lapie sie na te promocje czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krótka i brutalna odpowiedź (sorry). Nie.

   Usuń
  2. Witamy, Niestety nie, uczestnik nie może posiadać żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w T-mobile Usługi Bankowe założonego przed lub po 1 stycznia 2015 r.

   Usuń
 28. "Uczestnik złożył inny wniosek elektroniczny o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku po 30 września 2015 r." - Złożyłam wniosek w promocji i potwierdzeniem wpłatą z innego konta. Wniosek odrzucili - niezgodność danych, czy mogę założyć jeszcze raz - przez kuriera, czy nie załapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę spróbować dokonać rejestracji ponownie ale na innym/nowym adresie e-mail. W razie wątpliwości prosimy o kontaktu przez nasz chat na stronie Comperia Bonus lub na adres kontakt@comperiabonus.pl.

   Usuń
 29. Zawnioskowałem o kartę płatnicza i otrzymałem dwie karty?
  tak jest zawsze? w konfiguracji konta jedna jest debetowa druga tez debetowa ale jeszcze zbliżeniowa
  Ktora mam aktywować aby spełnić warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyłem ja i dziewczyna, dostaliśmy po jednej karcie. Więc zadzwoniłbym na infolinię zapytać o co chodzi.

   Usuń
 30. czy przy wypełnianiu wniosku o konto a alior trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele związane z zawieraniem i wykonywaniem umów z Alior Bank S.A i oświadczenia celem przedstawienia ofert w zakresie produktów kredytowych.????
  Jak się nie wyrazi na to zgody to comperia wypłaci premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody w samym wniosku o konto Aliora są dobrowolne i nie wpływają na wypłatę premii. Wymagana jest tylko zgoda po samym zalogowaniu do ComperiaBonus gdzie podajesz tylko imię, nazwisko i pesel. No ale tam bez odhaczenia tej zgody nawet dalej nie przejdziesz

   Usuń
  2. witam, Zgodnie z regulaminem należy wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank Organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia Promocji tj. informacji o zawarciu Umowy o Konto Internetowe, numeru rachunku bankowego, imienia i nazwiska Uczestnika, numeru telefonu, adresu e-mail podane Bankowi w momencie zawarcia Umowy o Konto Internetowe. W przypadku wątpliwości zapraszam do zapoznania się z regulaminem, ten aspekt porusza
   §11 Ochrona danych osobowych Uczestników https://comperiabonus.pl/AliorBank/regulamin/, lub do kontaktu na naszej stronie Comperia Bonus.

   Usuń
 31. Czy konto, które powstanie po wzięciu udziału w promocji Comperia Bonus 5 to to samo konto, które potem będzie użyte w promocji T-Mobile Banku (zwroty 5%)? Czy też, jeśli weźmiemy udział w obu tych promocjach, powstaną dwa oddzielne konta (oraz otrzymamy dwie karty debetowe)? Czy ktoś z Was wziął udział w obu promocjach z zachowanie wymaganej kolejności i może w kilku słowach opisać jak to wygląda, tzn. ile kont powstanie i ile kart płatniczych otrzymuje się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 konta, 2 karty, odrębne logowanie. Przeszedłem otwarcie obydwu. Teraz już czekam tylko na kartę z T-Mobile

   Usuń
 32. Otwarłem konto w sobotę wieczorem. Wykonałem przelew inicjujący, po którym zostałem przekierowany na główną stronę Alior Banku. Nie mam też żadnej wiadomości (maila albo SMA-a) o tym czy konto zostało założone, jaki jest jego numer itp. Może ktoś dać znać czy to typowa sytuacja? Ewentualnie czy powinienem jakoś reagować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zaczekać na przelew zwrotny.

   Usuń
  2. Witam serdecznie, powinien Pan uzyskać informację zwrotną od Banku. Proszę jeszcze poczekać, jeśli do wieczora nie będzie odpowiedzi to warto skontaktować się z infolinią Alior Banku pod numer 19502.

   Usuń
  3. Dziękuję. Już otrzymałem wiadomość od banku.

   Usuń
 33. Witam mam pytanie czy muszę wpłącić coś na tą lokatę? czy moge tylko ja otworzyć bez wpłaty? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę otworzysz wpłacając min. 1000 zł. Ale możesz ją później zerwać - chociażby następnego dnia bo liczy się samo założenie

   Usuń
  2. Zgodnie z Regulaminem lokatę 2-miesięczną należy założyć na kwotę minimum 1 000 zł, a maksimum 10 000 zł w systemie bankowości internetowej Banku.

   Usuń
 34. hasło do 1 logowania mozna uzyskac tylko przez infolinie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wpiszesz login powinien wtedy przyjść sms z hasłem startowym

   Usuń
  2. Mam tylko taką informację:
   Do pierwszego logowania niezbędne jest uzyskanie hasła startowego. W tym celu prosimy o kontakt z Infolinią pod nr tel.: 19 502 (+48 12 19 502 z zagranicy).

   Usuń
  3. informuje, że hasło startowe otrzymam dzwoniąc na infolinie. Same utrudnienia.

   Usuń
 35. Założyłam konto, wpłaciłam pieniądze, założyłam lokatę i jutro zamierzam zrobić zakupy płacąc kartą. Na jaką kwotę zrobić zakupy? Czy kolejność operacji nie wpłynie na otrzymanie 55 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwota na którą zostanie wykonana płatność kartą nie ma znaczenia. Liczy się fakt wykonania transakcji.

   Usuń
 36. Comperia umarła na dwuczłonowym nazwisku. Brawo ja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zarejestrowałam dwuczłonowe bez problemu.

   Usuń
  2. Witam, Posiadając dwuczłonowe nazwisko należy użyć tylko spacji (bez wpisywania myślnika "-") pomiędzy pierwszym a drugim nazwiskiem. pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

   Usuń
 37. Haslo do bakowosci internetowej Aliora otrzymamy dzwoniac na infolinie a jak jest z Loginem (NIK-em) ? Czy przychodzi w zwrotnym przelewie weryfikacyjnym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku aliora podaje się 2 nr jeden kontaktowy a drugi do powiadomień SMS. Jak nie podasz do powiadomień SMS to hasła nie dostaniesz na telefon i trzeba iść do oddziału banku.

   Usuń
 38. Konto otwarte 9.11 (pierwsze logowanie). Do dziś nie dostałam karty. Czy też tak długo czekacie? Czy coś powinnam zrobić (coś przeoczyłam), czy mam cierpliwie czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta z Aliora w sumie przychodzi dość długo. U mnie w domu zakładaliśmy dwa konta - czekaliśmy odpowiednio 8 i 10 dni. Ale max. to 14 więc bym zadzwonił upomnieć się na infolinii.

   Usuń
 39. Jak jest z wpłatomatami w Aliorze? Są jakieś darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie z opłatą 0,6%, min 1 zł

   Usuń
 40. Próbowałam dwukrotnie założyć konto - z dwóch różnych adresów mailowych i z dwóch różnych kont bankowych. Za każdym razem odrzucono z uwagi na błędny przelew inicjujący. Co dziwne w tym samym czasie bez problemu przeszedł przelew niezbędny do założenia konta w bzwbk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszelkie dane (imię, nazwisko, adres itd.) przekazywane między bankami w przelewie weryfikacyjnym w ramach zawarcia umowy muszą być identyczne - jest to bardzo istotnw. Proszę to sprawdzić, jeżeli problem wciąż występuje prosimy o kontaktu przez nasz chat na stronie Comperia Bonus lub na adres kontakt@comperiabonus.pl.

   Usuń
  2. Dane są identyczne. Trochę dziwne, że alior odrzuca przelew weryfikacyjny a bzwbk uznaje. Wcześniej chyba smart bank też uznał. Na kuriera nie chcę się decydować więc rezygnuję. Na infolinię dzwoniłam ale oni nie są w stanie sprawdzić co jest nie tak i doradzili kuriera lub oddział.

   Usuń
  3. Ja miałem taką sytuacje, że przelew został przyjęty ale nie otrzymałem hasła startowego. Idę do oddziału a tam na moim koncie wszystkie stare nieaktualne dane. Prawdopodobnie z jakiejś lokaty starej zassało dane albo z konta meritum które miałem kiedyś otwarte. A co najlepsze przelew weryfikacyjny zakończył się pomyślnie :D

   Usuń
  4. Dawno dawno temu miałam konto w alior ale na 1000% je zamknęłam podczas osobistej wizyty w oddziale. Wtedy miałam jeszcze inny adres niż wtedy, Może jakimś dziwnym trafem alior mnie pamięta..... W każdym razie dla mnie to znak, żeby się tam znowu nie pakować.

   Usuń
  5. Okazało się, że dawno dawno temu kiedy miałam konto, które zamknęłam w oddziale, zamknęłam tylko rachunek bankowy - pozostała w systemie umowa ramowa, w której są nieaktualne już moje dane i to jest przyczyna odrzuconych przelewów. Kurier w przypadku osób z umową ramową nie przyjedzie, a żebym się o tym dowiedziała to zadzwonił do mnie pracownik banku, przeprowadził weryfikację, która wyszła negatywnie bo podałam aktualne dane i powiedział, że nie powie mi tego co chciał mi powiedzieć bo weryfikacja wyszła negatywna. PARODIA jak dla mnie. Dopiero na infolinii aliora bardzo uprzejma i kompetentna pani wszystko sprawdziła i wyjaśniła skąd te problemy. Sama nie wiem czy pakować się w ten banko czy nie dla tych 55 zł.

   Usuń
 41. jak juz mam konto w Comperia Bonus to mam założyć drugie aby wziąśc udział w promocji ? i czy w ogóle trzeba zakładać konto w Comperia Bonus?
  Na infolinii Alior Banku dowiedziałem sie ze jak się na etapie zakłądania konta w banku nie założy konta w Comperia Bonus to nie dostanie się 55 zł. Skomentuje to ktos ...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja na stronie promocji (podlinkowanej w powyższym artykule) jest niezbędna i tylko ta rejestracja gwarantuje otrzymanie premii od Comperii po spełnieniu pozostałych warunków promocji.

   Należy w tym przypadku postępować zgodnie z opisaną kolejnością. W skrócie: rejestracja w Comperia Bonus po linku z artykułu => kliknięcie w link w mailu od Comperii => zalogowanie do Comperia Bonus => złożenie wniosku o konto w Alior Banku => zawarcie umowy

   Usuń
 42. czyli jak mam juz konto w Comperia Bonus to musze założyc drugie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo rejestrujesz się w tej konkretnej promocji (z Alior Bankiem).

   Usuń
 43. jakie sa oplaty za prowadzenie konta, za smsy powiadamiajace placi sie za kazdy 0.3 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto prowadzone jest za 0 zł bez żadnych warunków (zgodne z info w artykule).
   Opłata za każdy SMS powiadamiający o zdarzeniu wynosi 0,30 zł, ale to opłata dla tych, którzy skonfigurują sobie taką usługę.
   Za SMSy z hasłami Alior nie pobiera opłat.

   Usuń
 44. Czy mogę wziąć udział w promocji, jeśli wypowiedziałem umowę o konto ROR w Alior Banku ok. połowy stycznia 2015r?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo posiadałeś konto po 1.1.15 r

   Usuń
 45. Dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam, czy ważna jest kolejność? Można najpierw się zarejestrować w promocji, poźniej założyć lokatę a następnie zrobić zakupy płacąc kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw rejestracja, później zawarcie umowy o konto z kartą, a dalsza kolejność już nie ma znaczenia. Ważne by z płatnością kartą i założeniem lokaty wyrobić się do 31.12.

   Usuń
 47. Złożyłem wniosek o konto i kartę do konta z linka Comperii, konto mam już aktywne, lokata otwarta, ale w zakładce karty brak jakiejkolwiek pozycji. Czy mam jeszcze raz złożyć wniosek o kartę, ale tym razem bezpośrednio z bankowości internetowej AliorBank? Czy tak wyrabiając kartę spełnię wszystkie warunki otrzymania bonusu? Tak, wiem jeszcze tą kartą muszę wykonać płatność :) Nie wiem co robić czy reklamować wniosek o kartę (pytanie gdzie? czy w comperii czy aliorze?) czy po prostu zamówić kartę w bankowości internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy otwierałeś konto? Jeśli karta nie przyszłą w ciągu 14 dni od otwarcia to złóż reklamację na infolinii.

   Usuń
  2. Konto założyłem wczoraj - dzisiaj pełna aktywacja. Wydaje mi się, że w tej zakładce "karty" powinna się pojawić ta karta (jej numer), która do mnie przyjdzie; oczywiście w statusie nieaktywna. PS założyłem lokatę tą na 2m-ce z nowym ROR, ale w szczegółach oprocentowanie nie zmieniło się i nadal jest 1%. PPS czas oczekiwania na infolinii powyżej 5 min i można czekać i czekać.

   Usuń
  3. Nie, tu kartę dodasz jak przyjdzie.
   Oprocentowanie 4% się pojawi się z opóźnieniem. Było o tym nieco wyżej w komentarzach.

   Usuń
 48. Ten cały bankowy cyrk może przyprawić o mdłości. Mam kilka lokat w banku i związane z tym konto techniczne i już nie mogę sobie założyć konta internetowego na korzystnych warunkach. Wszystko dla nowych klientów i na nowe środki ( bo jak wiemy pieniądze spadają z nieba ) Banda faryzeuszy

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapisałem się przez artykuł na promocję. Po jakim czasie dochodzą maile od Comperii? Ja czekam już jakiś czas i nic. Może maile na @tlen.pl nie dochodzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też rejestrowałem na @tlen.pl i mail nie doszedł. Zarejestrowałem się na interii i mail był od razu.

   Usuń
 50. lokatę można założyć i zerwać czy należy ją trzymać przez 2 mce do terminu zapadalności lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zerwać wcześniej. Nie wpłynie to na wypłatę bonusa

   Usuń
 51. Na ostatnim etapie (wyboru karty) wyskakuje mi błąd. Czy ktoś mial podobnie? skąd taki problem i jak go obejść?

  OdpowiedzUsuń
 52. 1.Czy mogę założyć konto poprzez przelew ?
  2.Czy może w grę wchodzi tylko kurier ?
  3.Kiedy mogę zastrzec kartę i czy wtedy nie ma żadnych kosztów ?
  4.Czy mogę zamknąć konto przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1-2 można przelewem, ale można też kurierem - Twój wybór
   3) możesz (oczywiście po tej 1 płatności)
   4) oddział lub list.

   Usuń
  2. Dzięki serdeczne :) Jeśli chodzi o list to jak to jest ponieważ słyszałem o czymś takim z ust pracownika jak komiczność potwierdzenia podpisu notarialnie aby taki list został zaakceptowany...czy to jest fakt czy raczej błąd pracownika ?
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Błąd pracownika. Niedawno zamykałem konto - wypowiedzenie wysłałem listem, bez żadnych potwierdzeń notarialnych. Konto zamknięte.

   Usuń
  4. Nie ogarniam jak tacy pracownicy czasem z palca wyssane rzeczy opowiadają. Nie lepiej nie odpowiedzieć niż się kompromitować? Wiem, wiem, pytanie retoryczne.

   Usuń
  5. Dzięki serdeczne :)

   Usuń
 53. Jeszcze jedno pytanie. Nazwa lokaty dla nowych klientów to "2 miesiące - Z nowym ROR 4% - patrz Tabela Oproc". Natomiast jako oprocetowanie jest podany 1%. To w końcu jakie jest oprocentowanie tej lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to jest ta lokata. Na początku jest to 1%, ale później zmieni się na 4%.
   W Tabeli Oprocentowania jest informacja: "Oprocentowanie zostanie podniesione z 1% do 4%, a odsetki skorygowane, do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty".

   Usuń
  2. Dzięki Mr. Złotówa.

   Usuń
 54. Co w wypadku, gdy karta nie dotrze do mnie przed 31.12? Czy posiadanie "zwykłego" konta osobistego w innych bankach nie przeszkodzi w uczestnictwie w tej promocji? W jaki sposób można założyć konto, czy placówka wchodzi w grę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi dotrzeć, bo trzeba zrobić 1 płatność. Więc o ile teraz można jeszcze wybierać kuriera to za 3-4 dni już lepiej przelew. Placówka nie wchodzi w grę. W promocji można umowę zawrzeć tylko przez kuriera lub przelewem.

   Usuń
  2. A co się rozumie poprzez "zawieranie umowy przelewem"? Czyli jak rozumiem wszystkie dane do założenia konta muszę podać przez internet?

   Usuń
  3. Zamiast podpisywania dokumentów wystarczy przelew 1 zł z konta posiadanego już w innym banku na rachunek wskazany przez Alior (i ze wskazanym na końcu wniosku tytułem przelewu). Jeśli wszystkie dane z tego przelewu (imię, nazwisko, adres) będą zgadzać się z danymi podanymi we wniosku o konto w Alior Banku wówczas umowa będzie zawarta. Takie rozwiązanie stosuje kilkanaście banków. Proces otwarcia konta trwa o wiele krócej - login do bankowości internetowej w ALior Banku otrzymasz w tytule przelewu zwrotnego wspomnianego 1 zł.

   Usuń
 55. W jakim czasie od dokonania przelewu zostaje otwarte konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od sesji wychodzących Elixir Twego banku i najbliższej przychodzącej w Aliorze. U mnie zajęło to jakieś 6 godzin. Jeśli przelew zrobisz popołudniu lub wieczorem to SMSa&maila spodziewaj się następnego dnia. Tak samo zgodnie z sesjami czeka się na przelew z loginem.

   Usuń
 56. żona założyła kiedyś taki rachunek do płacenia rachunków typu prąd,gaz,czynsz bez opłaty/była kiedyś taka akcja w Alior Banku/,ale skorzystaliśmy tylko raz bo były ogromne kolejki,ale rachunek wciąż ma ,nie ma na nim żadnych środków,czy z takim rachunkiem łapie się na tą promocję z bonusem 55 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety przez bank jest to traktowane jako konto i polecam sprawdzić czy nie naliczają opłat - bo wydaje mi się, że swego czasu wprowadzili

   Usuń
 57. Czy z otwarciem konta T-Mobile muszę czekać do momentu wypłacenia premii wynikającej z promocji Comperia Bonus? Czy wystarczy, że zapisałam się na promocję i od razu po tym mogę otwierać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz już otwarte konto w Aliorze w ramach Comperii Bonus to już teraz możesz założyć konto w T-Mobile. Nie ma potrzeby czekania.

   Usuń
 58. Dobrze rozumiem, że dziś jest ostatni dzień na rejestrację a wniosek można złożyć jeszcze jutro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś jest ostatni dzień na rejestrację - czyli kliknięcie również w link w mailu i ustalenie hasła z logowaniem. Wniosek o konto można złożyć jeszcze jutro.

   Usuń
  2. Tak. Formularz rejestracji należny wypełnić do dnia 14 grudnia 2015 r. włącznie, natomiast wniosek Internetowy należy złożyć do dnia 15 grudnia 2015 r. do godziny 23:59.


   źródło: https://comperiabonus.pl/AliorBank/regulamin/

   Usuń
 59. Witam Wszystkich serdecznie:)
  Nie wiem, jakie są Wasze doświadczenia z Alior Bankiem, ale ja muszę przyznać, że poza jednym kompetentnym człowiekiem, z którym maiłem kontakt reszta to banda arogantów, którzy zamiast pomagać klientowi utrudniają mu życie...Bank gwarantuje, że w ciągu 14 dni kalendarzowych dostarczy kartę.
  Ja składałem wniosek 10 grudnia a karta została wysłana 14 grudnia dotarła do mnie dopiero 31 grudnia…
  Jednym z warunków promocji była płatność kartą właśnie do 31 grudnia… płatność dokonałem, ale został ona zaksięgowana 2 stycznia… oczywiście żaden z pracowników nie udzielił mi konkretnej informacji czy liczy się data płatności kartą czy zaksięgowania…
  Próbując złożyć dzisiaj już kolejny raz reklamację dowiedziałem się, że zamiast płatności kartą mogłem dokonać wypłaty z bankomatu… oczywiście w regulaminie ani słowa na ten temat…
  Czy ktoś z Was orientuje się, co jest brane pod uwagę data płatności czy zaksięgowania transakcji?
  Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za info :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 31 XII "dokonać co najmniej jednej płatności kartą wydaną do Konta Internetowego" więc z tym bankomatem to się ośmieszyli. Płatność dokonałeś; o konieczności zaksięgowania nie było mowy. Ale nie jesteś sam. Wątek był poruszony tutaj: http://bankobranie.blogspot.com/2015/12/comperia-bonus-5-na-duzej-z-nami.html?showComment=1451859124411#c7292540489322340559

   Usuń
  2. Dzięki serdeczne za info i spokojnej nocy :)

   Usuń
 60. witam
  czy odebranie meila z informacją o przyznaniu premii jest obowiązkowe i jest gwarancją odbioru premii ?.pytam oto bo nie wiem ,czy przypadkowo nie usunąłem tego meila
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maili jeszcze nie było. Ale do panelu będziesz mógł się zalogować nawet bez maila

   Usuń
  2. Ale maile są tylko do zdobywców nagrody rzeczowej. A premia 55 zł będzie wypłacona bez uzupełniania danych.

   Usuń
  3. Anonimowy z 19 stycznia z 20.42 patrz w treść artykułu, patrz w regulamin i nie wprowadzaj ludzi w błąd. I w artykule Mr.Złotówy i w Regulaminie jest wyraźnie zaznaczone, że o przyznaniu premii organizator zawiadomi do 21 stycznia poprzez emaila podanego w formularzu rejestracji.

   Usuń
  4. tak, poprawiam się. mail będzie o przyznaniu premii, ale nie będzie konieczności uzupełniania danych

   Usuń
  5. Czy ktoś otrzymał już maila o przyznanej premii ?

   Usuń
  6. Powinniście się przyzwyczaić już, o ile nie jest to Wasza pierwsza promocja,że w przeważającej większości emaile z informacjami o premiach są wysyłane ostatniego dnia, więc skoro w tym przypadku w regulaminie jest mowa "do 21 stycznia" to spokojnie czekajcie do tego 21 stycznia do wieczora i nie denerwujcie się, że nie dostaliście emaili 20-ego czy 18-ego stycznia.

   Usuń
 61. Czy już otrzymaliście maila ? Chyba powinni zacząć wysyłać

  OdpowiedzUsuń
 62. Witam serdecznie :)
  Mam pytanie czy ktoś z Was jest w stanie mi doradzić...czy jeśli założyłem konto w promocji comperia bonus 5 i nie założyłem lokaty to czy obejmują mnie promocyjne zasady dotyczące braku opłat za kartę do końca lutego 2016r.? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 63. 21 stycznia maila brak...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 21 stycznia nie kończy się na godz.10.36

   Usuń
 64. przyszedł komuś mail od comperii , już jest 21.01.2016 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nikt raczej nie dostał. U mnie u trzech osób cisza.

   Usuń
  2. nikt raczej nie dostał. U mnie u trzech osób cisza.

   Usuń
  3. Maili brak i u mnie i u znajomych

   Usuń
  4. Wciąż nie ma

   Usuń
  5. Nie ma ale można się zalogować na https://comperiabonus.pl/AliorBank/ i podać dane do przelewu... choć jest to w sumie bez sensu patrząc na regulamin promocji bo nic o uzupełnianiu danych tam nie ma.

   Usuń
  6. No nic, nie ma maila, pójdzie reklamacja i pozostanie nadzieja na premię dodatkową :)

   Usuń
  7. witam, maila nie dostałam , wiec chciałam uzupełnić dane na stronie promocji jak a tam po zalogowaniu do mojego profilu informacja "Twoje dane zostały prawidłowo zapisane. " To już nic nie rozumiem nie muszę nic podawać?samo się uzupełniło?

   Usuń
  8. Ja złożyłem reklamację na brak emaila i dostałem automatyczną odpowiedź, że w ciągu 14 dni zostanie udzielona odpowiedź, ale oprócz tego w tej wiadomości email, którą otrzymałem pojawiło się coś takiego:
   "Uwaga: Specjalny komunikat w sprawie złożonych reklamacji -
   http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf "
   Gdzieś też czytałem, że ktoś uzyskał z comperii informację, jakoby z przyczyn technicznych emaile nie są rozsyłane.
   Może Mr.Złotówa da radę zorientować się w sytuacji i napisze nam wszystkim czy faktycznie nie ma co się martwić na zapas i czekać spokojnie do 31 stycznia na wypłatę premii mimo braku emaili?

   Usuń
  9. Link nie działa (opis wskazuje, że dotyczy III edycji z Raiffeisen Polbank).

   Dostałem maila (jako uczestnik promocji) dziś po 10:30, że warunki spełnione (treść cytuje już nieco niżej @Anonimowy 22 stycznia 2016 10:43)

   Usuń
  10. Dostalam dzisiaj mail.

   Usuń
 65. Wpadł mail o 10:36:
  "Dzień dobry,
  Informujemy, iż w związku ze spełnieniem warunków promocji Comperia Bonus 5 organizowanej przez Comperia.pl oraz Alior Bank, został Ci przyznany bonus w wysokości 55 zł. Kwota premii do 31 stycznia 2016 r. zostanie przekazana na Twoje konto internetowe założone w ramach promocji.
  Pozdrawiamy,
  Zespół Comperia Bonus"

  OdpowiedzUsuń
 66. tez takiego maila dostałam wlasnie ale dopiero po napisanie reklamacji:)

  OdpowiedzUsuń
 67. Czy, te maile które otrzymaliście, to odpowiedź na reklamacje? Bo u mnie maila wciąż brak :(

  OdpowiedzUsuń
 68. też dostałem już emaila i to dwa razy o przyznaniu premii - raz normalnego i raz w odpowiedzi na zgłoszenie.

  OdpowiedzUsuń
 69. gdzie wysłać reklamacje i o jakiej treści?

  OdpowiedzUsuń
 70. @Anonimowy 22 stycznia 2016 11:36, ja dostałem maila powiadamiającego o premii mimo braku zgłaszania reklamacji.
  Dostałem też maila (jako Mr. Złotówa, a nie uczestnik promocji) od Comperii, że maile są wysyłane. Więc pewnie jest to rozsyłane paczkami.
  @Anonimowy 22 stycznia 2016 11:59: adres kontakt@comperiabonus.pl, a treść uzależniona od problemu. Domyślam się, że chodzi o zgłoszenie braku maila.

  OdpowiedzUsuń
 71. do mnie dzis mail przyszedl...

  OdpowiedzUsuń
 72. Do mnie list nie przyszedł. Zgłosiłam reklamację. Okazało się, że nie ma mnie w raporcie bankowym, mimo że spełniłam wszystkie warunki promocji. Zobaczymy, co da reklamacja...

  OdpowiedzUsuń
 73. A do mnie nie przyszedł mail. Napisałam na kontakt@comperiabonus.pl i dostałam odpowiedź, że nie ma mnie w raporcie bankowym. Dziwne, bo wszystko wykonałam zgodnie z opisem promocji-rejestracja w promocji 10.11.2015,wniosek o założenie konta 30.11.2015,założenie konta 1.12.2015, płatność kartą 9.12.2015, lokata powitalna założona 10.12.2015.
  Odpisali, że w moim imieniu złożą reklamację.
  Zobaczymy co z tego wyniknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "O wynikach weryfikacji Bank informuje Nas w oddzielnym raporcie w
   terminie 30-60 dni." - taką informacje otrzymałam dzisiaj 26.01.2016 na przesłane zapytanie co słychać z moją reklamacją.
   Czy można reklamację złożyć bezpośrednio w banku? Czy tylko na kontakt@comperiabonus.pl? To jakiś obłęd czekać 60 dni.

   Usuń
 74. Ja dostałem email wczoraj tj. 23.01 o godz. 22 ;)

  OdpowiedzUsuń
 75. Ja wysłałem reklamację na brak maila w piątek wieczorem. Oprócz automatycznego potwierdzenia otrzymania wiadomości, na razie brak reakcji.

  OdpowiedzUsuń
 76. Jak mam lokate do 3.02, to mogę dziś wypowiedzieć umowę, żeby w marcu już nie płacić za karte, a w okresie wypowiedzenia spłyną pieniądze z lokaty, cy razem z wypowiedzeniem rozwiąże się lokata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie wydaje się, że po to jest 30-dniowe by w tym czasie zakończyła się np. lokata. Ale w sumie kartę możesz zastrzec teraz a z zamykaniem konta się nie śpieszyć

   Usuń
 77. Czy wystarczy na stronie banku zastrzec kartę zaznaczając status karty ZASTRZEŻ ? czy przez infolinię ?

  OdpowiedzUsuń
 78. Jeśli skończyła mi się już lokata w tej promocji i dostanę przelew 55zł od Comperia Bonus, to mogę od razu zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...