Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do kina za kartę kredytową Raiffeisen Polbank

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.11.2015

Bilety do kina za kartę kredytową Raiffeisen Polbank

Darmowe wejściówki do kina mogą otrzymać osoby, które zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku.

O ile sama gratyfikacja może nie kusić to wyrabiania karty tylko dla nagrody to warto z opcji skorzystać gdy głównym celem staje się posiadanie karty kredytowej w tym banku. A warunki promocji są banalnie proste: wystarczy wykonać jedną płatność kartą.

Aby skorzystać z promocji "Bilety do Multikina z Wygodną Kartą Kredytową Visa" wystarczy:
 • do 31.01.2016 t. złożyć wniosek o kartę kredytową Visa (w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku)
 • najpóźniej do 15.02.2016 r. aktywować przyznaną kartę i dokonać transakcję bezgotówkową, która zostanie zaksięgowana nie później niż w ciągu 7 dni od jej dokonania
Nagrody - 2 bilety do kina Multikino na film 2D - otrzyma pierwsze 1500 osób, które spełnią powyższe warunki. Zostaną one przekazane w postaci kodu przesłanego SMSem. Ich wysyłka ma nastąpić do 31.03.2016 r. 

Zgodnie z regulaminem w promocji udziału brać nie mogą 
"- pracownicy Raiffeisen Bank Polska S.A., 
- klienci, którzy złożyli przed rozpoczęciem Promocji lub w trakcie jej trwania (...) sprzeciw wobec przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych, 
- klienci, których Umowa Karty w czasie trwania Promocji znajduje się w okresie wypowiedzenia. 
- klienci, którzy w Banku w kartotece Klienta nie podali numeru telefonu komórkowego, jako numer do kontaktu"
Karta kredytowa Visa wydawana jest bezpłatnie. Opłata miesięczna wynosi 5 zł miesięcznie, ale bank jej nie pobiera, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym dokonasz transakcje na sumę min. 500 zł). Zaletą karty jest możliwość wypłaty gotówki w bankomacie bez prowizji. Taką bezpłatną transakcję można zrealizować raz w miesiącu (każda kolejna wiąże się z opłatą w wysokości 4% kwoty transakcji nie mniej niż 10 zł). Przywilej ten nie zwalnia jednak z naliczania odsetek z tytułu podjęcia środków - przy transakcji gotówkowej nie uwzględnia się okresu bezodsetkowego.

Kinomaniaków zainteresować powinna też akcja promocyjna BLIK. Tu całkiem łatwo można zdobyć darmowy bilet do kina sieci Multikino lub Helios. Z kolei za wyrobienie karty można znaczniej wzbogacić się w Citibanku: do wzięcia czeka kamera samochodowa i moneyback 200 zł.

4 komentarze:

 1. Wczoraj promocja (MC i bdsklep) niezauważona przez żaden z blogów. Dzisiaj kolejna nigdzie dotąd nieopisywana. Nie wiem jak to robisz Złotówa, że tak znajdujesz pierwszy, ale wielki plus!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 500 zł transakcji zwalniających z opłaty miesięcznej za kartę to mogą być i bezgotówkowe i gotówkowe transakcje, a więc można wypłacić za darmo gotówkę w bankomacie i uniknąć tym samym opłaty za kartę. To chyba ewenement wśród kart kredytowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi więc, że można wyjąć gotówkę z bankomatu, zaraz kartę spłacić i uniknie się opłat i odsetek :) Opcja fajna, ale nagroda za kartę kredytową... żeby nie powiedzieć za ostro... mogliby się bardziej postarać

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...