Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta Citibanku z prezentem: tablet Lenovo lub telefon Samsung + premia 240 zł

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.11.2015

Karta Citibanku z prezentem: tablet Lenovo lub telefon Samsung + premia 240 zł

Wystartowała nowa, już świąteczna promocja Citibanku.

Tym razem do wzięcia jest prezent do wyboru: telefon Samsung Galaxy J1 lub tablet Lenovo TAB 2 A7–30 oraz nowość - premia 240 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej banku. Ale to nie wszystko, bo nowe są też warunki, które należy spełnić.

Promocja zakończona. Aktualna edycja tutaj.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać nagrodę należy spełnić poniższe warunki:
 • najpóźniej do 31.12.2015 r. wypełnić formularz kontaktowy (już na tym etapie należy wskazać nagrodę, która Cię interesuje: tablet lub telefon)
 • w rozmowie telefonicznej (konsultanci banku oddzwaniają w okresie do 2-4 dni roboczych) złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank World MasterCard 
 • dostarczyć bankowi (za pośrednictwem kuriera, który przyjeżdża z umową do podpisu) dokument potwierdzający deklarowane dochody 
 • aktywować otrzymaną kartę 
 • w ciągu 90 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę co najmniej 4000 zł 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej banku
Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków, bank powiadomi Cię mailowo o przyznaniu nagrody. Taką wiadomość otrzymasz pod warunkiem posiadania karty na dzień wysyłki maili przez bank. Nagroda trafi do Ciebie za pośrednictwem kuriera w ciągu kolejnych 30 dni.

Z kolei aby otrzymywać premię pieniężną (wypłacaną w transzach po 20 zł przez 12 kolejnych miesięcy) należy również spełnić dodatkowe warunki: 
 • raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku i 
 • raz w miesiącu dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą
Premie będą wypłacane przez 12 miesięcy od daty podpisania przez bank umowy o kartę i będą trafiać na rachunek karty w terminie 30 dni od końca miesiąca, w którym spełnisz powyższe warunki.

W każdym miejscu, gdy mowa o transakcjach bezgotówkowych kartą, bank - zgodnie z regulaminem promocji - uważa transakcje, które:
"a) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
W promocji udział mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank. Jeśli tego warunki nie spełniasz, sprawdź inną promocję Citibanku z krótszym okresem karencji (od 1.01.2015 r.): Motokarta z wideorejestratorem w prezencie i moneybackiem 200 zł.

Wartość nagrody rzeczowej w promocji wynosi 449 zł brutto (taką kwotę podaje bank). Zgodnie z regulaminem nagrody - zarówno rzeczowe, jak i pieniężne - zwolnione są z podatku dochodowego

Citibank World MasterCard - szczegóły oferty


Karta kredytowa Citibank World MasterCard wydawana jest za darmo, ale jej posiadanie wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 18 zł. Przez pierwsze miesiące - a więc okres spełniania warunków do otrzymania nagrody (telefonu lub tabletu) - opłata ta może być nieodczuwalna, bowiem karcie towarzyszy program lojalności. W ramach tego programu otrzymasz punkty powitalne, które możesz wymienić na anulowanie opłaty miesięcznej. W ten sposób można uniknąć nawet czterech opłat.


Rodzi się zatem pytanie czy po spełnieniu warunków i otrzymaniu wybranej nagrody (oraz kilku premii po 20 zł) jest sens dalszego utrzymywania karty? Premie 20 zł prawie w całości będą jedynie pokrywać koszty posiadania plastiku. A warto zauważyć, że - w odróżnieniu od poprzedniej promocji karty kredytowej Citibanku z gadżetami - tym razem regulamin oferty nie zawiera zapisu lojalnościowego. Do Ciebie więc należy wybór jak długo posiadać kartę.

Posiadanie karty kredytowej w Citibanku wiąże się również z opłatą za usługę CitiPhone, która miesięcznie wynosi 6 zł, ale z tej opłaty można... zrezygnować. Jak łatwo to zrobić dowiesz się poniżej.

Skorzystaj z promocji, wypełnij formularz kontaktowy


FAQ promocji "Świąteczna oferta Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę"


Citibank oferował już wiele promocji z premiami finansowymi oraz gadżetami rozdawanymi za wyrobienie karty kredytowej. W związku z niejednokrotnie przewijającymi się pytaniami, poniżej przedstawiam odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

Jakie warunki muszę spełnić, by otrzymać kartę kredytową w Citibanku?

Bank podaje ogólne warunki:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
Ostateczna decyzja banku o przyznaniu karty zależy jednak od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Jak wyłączyć płatną usługę CitiPhone?

Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej CitiOnline i skorzystać z formularza: Kontakt z bankiem => zapytaj/złóż zlecenie => Karty kredytowe => Opłaty/Promocje i wpisać dyspozycję "Rezygnuję z usługi CitiPhone". Zlecenie będzie zapisane w historii korespondencji, a w ciągu kilku-kilkunastu dni w CitiOnline powinno przyjść potwierdzenie realizacji dyspozycji)

Czy aby zalogować się do bankowości internetowej CitiOnline muszę otwierać konto?

Propozycja otwarcia konta może pojawić się ze strony konsultanta banku w rozmowie z Tobą. Ale nie ma konieczności otwierania konta. Wystarczy samo posiadanie karty kredytowej. Podczas pierwszego logowania samodzielnie ustalisz swój login.

Kiedy i w jaki sposób mogę zrezygnować z karty? 

Z karty możesz zrezygnować w każdej chwili. Aby dostać nagrodę rzeczową, nie rób jednak tego przed powiadomieniem o jej przyznaniu. Wniosek o zamknięcie karty można złożyć w placówce banku, listownie, przez infolinię banku lub za pomocą bankowości internetowej CitiOnline. Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni.

Czy gadżet - nagroda w promocji objęta jest gwarancją?

Tak. Zapisy dotyczące gwarancji znajdują się w regulaminie promocji. Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją na podstawie numeru seryjnego produktu. Obsługę zapewnia sieć Regenersis sp. z o.o.

Skorzystaj z promocji. By zdobyć nagrodę, wypełnij formularz kontaktowy

44 komentarze:

 1. Już z tą karencją prawie 3-letnią mogliby sobie odpuścić w końcu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Emeryt również może zawnioskować??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W załączniku do regulaminu są wymienione akceptowane przez bank formy zatrudnienia/Profil klienta i jak najbardziej są tam również emerytury i renty.

   Usuń
 3. Czyli jak dobrze rozumiem te 4k można wydać choćby w jeden dzień i już wtedy czekać na maila, a nie dopiero po 90 dniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Jeśli ogarniesz wszystkie płatności np. w listopadzie to w grudniu dostaniesz powiadomienie i w styczniu tablet

   Usuń
  2. lub telefon ;) W zależności od tego co wybierzesz.

   Usuń
 4. Po mailu o przyznaniu nagrody można z karty zrezygnować. Powszechnym jest wtedy zwalnianie przez bank z opłat za kartę (celem zatrzymania klienta). Wiem co mówię, bo już trzy osoby z mej rodziny skorzystały z promocji Citka i za każdym razem scenariusz był ten sam. Pytanie czy teraz też takie zwolnienie się pojawi, bo jeśli tak to wtedy te 20 zł będzie można zarabiać "na czysto" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja po dostaniu tabletu z wakacyjnej promocji, złożyłem wypowiedzenie. Zadzwonił do mnie konsultant. Dostałem zwolnienie z opłaty i moneyback 50 zł za wydanie min. 500 zł. Więc o zatrzymanie klienta nadal walczą.

  OdpowiedzUsuń
 6. dokument potwierdzający deklarowane dochody
  Jak otrzymać taki dokument pracując na umowę zlecenie i zarabiając powyżej 1200 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od osób z umowami cywilno-prawnymi podstawowym dokumentem jaki żąda bank jest zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia) ale zamiennie może być sama umowa/PITy/ albo wyciąg z konta za 3 mies - konsultant w rozmowie powie Ci co konkretnie chcą.

   Usuń
 7. Czyli za rachunki mieszkaniowe/domowe można płacić kartą kredytową ale przelewem nie?

  Jeśli otrzymamy kartę kredytową a nie założymy konta to w jaki sposób pieniądze(wynagrodzenie) zostanie przelane na nasze konto?(minimalny wpływ 1200 netto) Przez internet? Bankowości internetowa CitiOnline? Musi nam pracodawca przelewać pieniądze czy sami sobie możemy z innego swojego konta przelać wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale wynagrodzenie nie musi wpływać do Citi. Może zostać jak jest.
   Wymagane wynagrodzenie min. 1200 zł jest dokumentowane celem weryfikacji i zdolności otrzymania karty. Później wykorzystaną kwotę X z karty spłacisz przelewem z konta ze swego banku

   Usuń
 8. nie wiesz, czy firma musi istnieć 2 bite lata? moja funkcjonuje od lipca 2014

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejdzie. Mają ogólne zasady - wymóg 2 lat

   Usuń
  2. Mają też zasady że spółka cywilna czy ryczałt nie przejdzie (firma 15lat na rynku), nawet z obrotami i z wyciągiem z innej karty z obrotem 2,5tys miesięcznie (;-)). Nowoczesny bank, skostniałe zasady.

   Usuń
 9. mam pytanie dot. punktu :•w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej banku,
  ale co jeśli ja nie mam mądrego telefonu, to na co mam sobie pobrać tę aplikację i jak mam się zalogować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać bank założył, że nie chce klientów, którzy nie mają smartfona lub tabletu ;) A z drugiej strony takie gadżety w końcu rozdaje.

   Usuń
  2. nie myślałam, a jednak, jestem wykluczona cyfrowo :D
   ale serio - jak mam skorzystać z promocji? pobrać aplikację na czyjś telefon?

   Usuń
  3. No jeśli chcesz spełnić warunek promocji po przyznaniu karty to nie ma innej opcji.

   Usuń
 10. Witam wszystkich -) jestem tu nowy .. i chciałbym ten tablet -) tylko jak ogarnąć te 4 tys w 90 dni skoro rachunki domowe nie wchodząc w grę .... macie jakieś pomysły ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sposobów masz masę: rachunki możesz opłacić np. w Żabce (nie liczy się opłacanie rachunków przelewami w bankowości internetowej), możesz zrobić zakupy komuś z rodziny i opłacić kartą, a kasę Ci odda (może jakiś wujek ma duże auto i zatankuje pod korek), jeśli sam tankujesz możesz kupić karty podarunkowe np. na BP (zapłacisz kartą z góry, a później będziesz tankował z użyciem tych kart), możesz kupić doładowania telefonu z rezerwą na przyszłość. Są sklepy w których towar możesz kupić kartą, a przy zwrocie oddają gotówkę. Trochę sposobów jest ;)

   Usuń
 11. W środę złożyłem wniosek, w czwartek telefon i decyzja pozytywna. We wtorek mam umówionego kuriera. Wydrukować mam wyciąg z konta i nic więcej nie potrzeba.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawi mnie jak oni liczą te 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru seryjnego- przecież serwis nie ma info o dacie przekazania sprzętu do Klienta co najwyżej to na podstawie numeru seryjnego to mogę stwierdzić datę produkcji a to już inna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 13. W moim mieście nie ma City - słyszałem, że są problemy z rozwiązaniem umów w tym banku. Czy mógłby mi Autor napisać jak to wygląda rzeczywiście? Żeby po skończeniu promocji nie zostać z kartą, za którą rzeczywiście będę płacił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie umowy o kartę można złożyć w placówkach banku/listownie/telefonicznie/w bankowości internetowej. Ja preferuję i polecam ostatnią z opcji. Można wygenerować pdf potwierdzający złożenie dyspozycji. Po kilku - kilkunastu dniach od złożenie wypowiedzenia kontaktuje się konsultant banku celem potwierdzenia dyspozycji. Promocje Citi są dość częste i w komentarzach pod nimi przede wszystkim można znaleźć pozytywne opinie w kontekście zamykania karty - zazwyczaj bank, celem zatrzymania klienta, oferuje roczne zwolnienie z opłaty za kartę, a często i moneyback 50 zł przy wydaniu min. 500 zł (aczkolwiek to bonus jednorazowy). Oczywiście wybór należy do klienta - konsekwentnie można pozostać przy swej dyspozycji wypowiedzenia umowy. Albo odłożyć ją w czasie ;)

   Usuń
 14. Fajna promocja... aczkolwiek problematyczne może się wydawać wydanie tych 4.000 zł w 90 dni.
  Czy do obrotu zaliczona by była spłata zadłużenia naszej nowej karty Citibanku w sklepach Żabki (?) ...oczywiście spłata dokonana nową kartą Citibanku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "spłata (...) nowej karty (...) dokonana nową kartą Citibanku"?!
   Nie, spłata nie liczy się. Liczą się wyłącznie płatności kartą, także za ravhunki, ale nie wpłaty

   Usuń
 15. Fajna promocja... aczkolwiek problematyczne może się wydawać wydanie tych 4.000 zł w 90 dni.
  Czy do obrotu zaliczona by była spłata zadłużenia naszej nowej karty Citibanku w sklepach Żabki (?) ...oczywiście spłata dokonana nową kartą Citibanku :)

  OdpowiedzUsuń
 16. A gdzie można kartą za rachunki zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 17. A gdzie można kartą za rachunki zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawe gdzie można zrobić przelewy kartą za 4 tys... Da się to jakoś obejść, czy pozostają tylko realne zakupy/opłacone rachunki?

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak mogę opłacić rachunki typu prąd, czynsz kartą? Słyszałam o Żabce. Czy są możliwości z mniejszą prowizją?

  OdpowiedzUsuń
 20. A czy do transakcji bezgotówkowych wlicza się wyplaty z bankomatów???? A co z payu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankomat to transakcja gotówkowa. PayU płatności jak Allegro, sklepy, mogą być.

   Usuń
 21. Mam pytanie czy mogę zasilic moimi środkami kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa, jak nazwa wskazuje daje możliwość korzystania z limitu kredytowego przyznanego przez bank. Później dopiero te wykorzystane środki spłacisz oczywiście z własnych środków.

   Usuń
  2. Jeśli kartę spłacisz w okresie bezodsetkowym, wówczas spłacisz kwotę równą wykorzystanym środkom. Informacje i porady dot. korzystania z karty kredytowej znajdziesz tutaj

   Usuń
 22. Interesuje mnie następująca kwestia: czy mogę skorzystac z oferty Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł, jeśli jestem uczestnikiem oferty Świąteczna oferta Citi Handlowy - Zamów kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty możesz skorzystać z promocji z tabletem/iPadem i dalej polecić. Dostaniesz 400 zł, polecony 4x100 zł.

   Usuń
 23. Jesli juz wykonałem wydatki bezgotówkowe na kwote 4k to teraz mam wysłać maila i czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty dostaniesz maila (do końca stycznia'16) powiadamiającego o przyznaniu nagrody.

   Usuń
 24. Czy mogę prosić o instrukcję jak wykorzystać punkty do zniwelowania miesięcznej opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzwoniłem na infolinię, ale można też podobno w Citionline

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...