Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Otwierasz Za Zero, oglądasz za zero. Pięć biletów do Multikina za otwarcie konta w PKO BP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

26.11.2015

Otwierasz Za Zero, oglądasz za zero. Pięć biletów do Multikina za otwarcie konta w PKO BP

Ruszyła nowa promocja dla kinomaniaków.

Za otwarcie Konta za Zero w PKO BP można zgarnąć pięć darmowych wejściówek do kin sieci Multikino. Warunki nie są wyśrubowane, aczkolwiek opłacalność tej propozycji warto skonfrontować z inną promocją kont w największym banku w Polsce.

Zasady zdobycia nagród w promocji "Idź do kina za 0 zł z kartą PKO Ekspres – bis" są banalnie proste. W okresie do 15.12.2015 r. wystarczy: 
 • złożyć wniosek o Konto za Zero wraz z kartą płatniczą PKO Ekspres (przy zawieraniu umowy należy wyrazić zgodę na marketing elektroniczny banku i podmiotów współpracujących) 
 • nabyć i aktywować kartę w okresie promocji 
Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć wyłącznie te osoby, które:
"w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty startu Promocji i w dniu przystąpienia do Promocji (...) nie posiadały żadnej wydanej przez Bank lub Nordea Bank Polska S.A. karty płatniczej ze znakiem VISA (w tym karty kredytowej) i nie złożyły wcześniej wniosku o wydanie karty PKO Ekspres wraz z otwarciem konta (indywidualnego albo wspólnego), będącego w trakcie rozpatrywania"
Nagrody za otwarcie konta, czyli pięć biletów do Multikina na dowolny seans 2D, zostaną przekazane przez organizatora akcji mailowo w okresie 16-31.12.2015 r. w postaci kodów. Wykorzystać je będzie można do 30.06.2016 r.

Organizatorem promocji jest firma... Pepper Partners Ltd. z siedzibą w Hampton Hill, Middlesex. Mimo, że o promocji dowiedziałem się już kilka dni temu (za podesłanie wiadomości dziękuję Pawłowi i Kamilowi), celem sprawdzenia autentyczności tej oferty, wysłałem zapytanie do banku. PKO BP potwierdza współpracę w zakresie tej akcji, więc dopiero teraz publikuję jej opis.

Alternatywa. Czyli konto z premią w gotówce


Pięć normalnych biletów do Multikina potrafi kosztować ponad 130 zł, ale Czytelnicy bloga Bankobranie mogą mieć świadomość, że wizyty w kinie wcale tak drogie być nie muszą. Pomijając fakt promocji samego kina, mamy też takie akcje jak darmowy bilet dla płacących za pomocą BLIKa. A i nieraz można było zdobyć bilety praktycznie za nic ;) Tak było np. w promocjach Millennium.

Konto w PKO BP można aktualnie założyć też w ramach programu poleceń "Mam PKO". Tam za otwarcie konta i wykonanie płatności na sumę min. 210 zł w ciągu 30 dni, bank daje 100 zł. Warunkiem jest otwarcie konta z kodem polecenia (wiarygodny, sprawdzony kod polecenia możesz uzyskać tutaj). A po otwarciu konta, możesz je również polecać samodzielnie - za każdą skuteczną rekomendację dostaniesz po 50 zł.

Konto za Zero w PKO BP prowadzone jest za tytularne 0 zł, ale pod warunkiem wydania do konta karty. Ta z kolei już darmowa być nie musi. Miesięcznie kosztuje 6,90 zł. ale bank nie pobierze tej opłaty, jeśli w okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę min. 300 zł.

W konfrontacji obydwu promocji (bilety do kina vs program poleceń z premią 100 zł), druga z opcji jest też korzystniejsza dla młodych (18-26 lat). Nie tylko ze względu na możliwość skorzystania ze zniżek (bilety studenckie). Z polecenia można bowiem założyć też inny rodzaj konta - np. Konto dla Młodych (0 zł za prowadzenie konta; 0 zł za kartę przy wykonaniu pięciu płatności kartą miesięcznie).

Więcej na temat programu poleceń Mam PKO z premią 100 zł za otwarcie konta.

Alternatywą dla tych, którzy mają już konto w PKO BP lub nie spełniają wymogów skorzystania z powyższych promocji, może być program poleceń "Mam Inteligo", gdzie za otwarcie konta również jest nagroda 100 zł.


Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu? Pomoże Ci w tym: FacebookGoogle+TwitterBloglovin lub kanał RSS. Warto również zapisać się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych i lokatach):
Adres e-mail

8 komentarzy:

 1. Czy oni myślą, że jak dadzą hot-doga albo brelok to znajdą się chętni do założenia konta w tysiącach? To nie te czasy, gdy jarał gadżet w postaci długopisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No już nie porównujmy hot doga z 5 biletami. To nawet przy ulgowych solidne kilkadziesiąt złotych. A jak ktoś nie lubi kina to może założyć konto w innej promocji.

   Usuń
 2. Czy konto INTELIGO od paru lat wyłącza mnie z tej promocji?
  Oraz czy moge polecic z konta Inteligo samego siebie i zgarnąc dodatkowo 100 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, PKO jest traktowany odrębnie względem Inteligo. A to jednocześnie oznacza brak możliwości polecenia konta w PKO przez klienta Inteligo. Możesz polecać konto Inteligo

   Usuń
 3. Ciekawa promocja, muszę chyba sam założyć konto w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak szybko można zrezygnować z konta po otrzymaniu biletów?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak sie otwiera to konto? Klikam na odnośnik i odsyła mnie do instalacji aplikacji w telefonie i dalej nic nie ma żadnego emaila z banku aby wypełnić dane..

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...