Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Otwierasz Za Zero, oglądasz za zero. Pięć biletów do Multikina za otwarcie konta w PKO BP

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

26.11.2015

Otwierasz Za Zero, oglądasz za zero. Pięć biletów do Multikina za otwarcie konta w PKO BP

Ruszyła nowa promocja dla kinomaniaków.

Za otwarcie Konta za Zero w PKO BP można zgarnąć pięć darmowych wejściówek do kin sieci Multikino. Warunki nie są wyśrubowane, aczkolwiek opłacalność tej propozycji warto skonfrontować z inną promocją kont w największym banku w Polsce.

Zasady zdobycia nagród w promocji "Idź do kina za 0 zł z kartą PKO Ekspres – bis" są banalnie proste. W okresie do 15.12.2015 r. wystarczy: 
 • złożyć wniosek o Konto za Zero wraz z kartą płatniczą PKO Ekspres (przy zawieraniu umowy należy wyrazić zgodę na marketing elektroniczny banku i podmiotów współpracujących) 
 • nabyć i aktywować kartę w okresie promocji 
Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć wyłącznie te osoby, które:
"w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty startu Promocji i w dniu przystąpienia do Promocji (...) nie posiadały żadnej wydanej przez Bank lub Nordea Bank Polska S.A. karty płatniczej ze znakiem VISA (w tym karty kredytowej) i nie złożyły wcześniej wniosku o wydanie karty PKO Ekspres wraz z otwarciem konta (indywidualnego albo wspólnego), będącego w trakcie rozpatrywania"
Nagrody za otwarcie konta, czyli pięć biletów do Multikina na dowolny seans 2D, zostaną przekazane przez organizatora akcji mailowo w okresie 16-31.12.2015 r. w postaci kodów. Wykorzystać je będzie można do 30.06.2016 r.

Organizatorem promocji jest firma... Pepper Partners Ltd. z siedzibą w Hampton Hill, Middlesex. Mimo, że o promocji dowiedziałem się już kilka dni temu (za podesłanie wiadomości dziękuję Pawłowi i Kamilowi), celem sprawdzenia autentyczności tej oferty, wysłałem zapytanie do banku. PKO BP potwierdza współpracę w zakresie tej akcji, więc dopiero teraz publikuję jej opis.

Alternatywa. Czyli konto z premią w gotówce


Pięć normalnych biletów do Multikina potrafi kosztować ponad 130 zł, ale Czytelnicy bloga Bankobranie mogą mieć świadomość, że wizyty w kinie wcale tak drogie być nie muszą. Pomijając fakt promocji samego kina, mamy też takie akcje jak darmowy bilet dla płacących za pomocą BLIKa. A i nieraz można było zdobyć bilety praktycznie za nic ;) Tak było np. w promocjach Millennium.

Konto w PKO BP można aktualnie założyć też w ramach programu poleceń "Mam PKO". Tam za otwarcie konta i wykonanie płatności na sumę min. 210 zł w ciągu 30 dni, bank daje 100 zł. Warunkiem jest otwarcie konta z kodem polecenia (wiarygodny, sprawdzony kod polecenia możesz uzyskać tutaj). A po otwarciu konta, możesz je również polecać samodzielnie - za każdą skuteczną rekomendację dostaniesz po 50 zł.

Konto za Zero w PKO BP prowadzone jest za tytularne 0 zł, ale pod warunkiem wydania do konta karty. Ta z kolei już darmowa być nie musi. Miesięcznie kosztuje 6,90 zł. ale bank nie pobierze tej opłaty, jeśli w okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę min. 300 zł.

W konfrontacji obydwu promocji (bilety do kina vs program poleceń z premią 100 zł), druga z opcji jest też korzystniejsza dla młodych (18-26 lat). Nie tylko ze względu na możliwość skorzystania ze zniżek (bilety studenckie). Z polecenia można bowiem założyć też inny rodzaj konta - np. Konto dla Młodych (0 zł za prowadzenie konta; 0 zł za kartę przy wykonaniu pięciu płatności kartą miesięcznie).

Więcej na temat programu poleceń Mam PKO z premią 100 zł za otwarcie konta.

Alternatywą dla tych, którzy mają już konto w PKO BP lub nie spełniają wymogów skorzystania z powyższych promocji, może być program poleceń "Mam Inteligo", gdzie za otwarcie konta również jest nagroda 100 zł.


Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu? Pomoże Ci w tym: FacebookGoogle+TwitterBloglovin lub kanał RSS. Warto również zapisać się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych i lokatach):
Adres e-mail

8 komentarzy:

 1. Czy oni myślą, że jak dadzą hot-doga albo brelok to znajdą się chętni do założenia konta w tysiącach? To nie te czasy, gdy jarał gadżet w postaci długopisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No już nie porównujmy hot doga z 5 biletami. To nawet przy ulgowych solidne kilkadziesiąt złotych. A jak ktoś nie lubi kina to może założyć konto w innej promocji.

   Usuń
 2. Czy konto INTELIGO od paru lat wyłącza mnie z tej promocji?
  Oraz czy moge polecic z konta Inteligo samego siebie i zgarnąc dodatkowo 100 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, PKO jest traktowany odrębnie względem Inteligo. A to jednocześnie oznacza brak możliwości polecenia konta w PKO przez klienta Inteligo. Możesz polecać konto Inteligo

   Usuń
 3. Ciekawa promocja, muszę chyba sam założyć konto w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak szybko można zrezygnować z konta po otrzymaniu biletów?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak sie otwiera to konto? Klikam na odnośnik i odsyła mnie do instalacji aplikacji w telefonie i dalej nic nie ma żadnego emaila z banku aby wypełnić dane..

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...