Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Konto z premią (150 zł za Konto 360º lub 360º Student), nie przegap maila od Agory

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.11.2015

Uczestniku promocji Konto z premią (150 zł za Konto 360º lub 360º Student), nie przegap maila od Agory

Do wypłaty pierwszej transzy premii został już tylko jeden krok.

Część uczestników promocji Agory i Banku Millennium otrzymała już maile od Agory, powiadamiające o prawie do premii. Aby pierwsza transza (50 zł) trafiła na konto uczestnika promocji, niezbędne jest jednak uzupełnienie danych niezbędnych do przelewu.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Wiadomość ta dotyczy uczestników akcji, dostępnej w okresie od 23.09. do 31.10.2015 r. Za otwarcie konta w Banku Millennium można było załapać się na premię 150 zł.
Jeśli nie udało Ci się załapać na poprzednią akcję promocyjną konta w Banku Millennium, nic straconego. Teraz 150 zł za Konto 360º lub 360º Student dostaniesz w money manii
Promocja "Konto 360º z wysoką premią za aktywność" była dość nietypowa w porównaniu do podobnych akcji. Dostępność promocji rozciągnięta w czasie spowodowała, że - w zależności od momentu otwarcia konta - uczestnicy mieli zróżnicowany czas na spełnienie warunków. Ba, aby załapać się na pierwszą transzę czas na wykonanie płatności nadal obowiązuje (można to zrobić do końca listopada). Więc przez to i wysyłka maili od Agory została rozłożona w czasie: od 6.11. do 7.12.2015 r. Ci którzy szybciej założyli konto i już spełnili warunki, właśnie otrzymali wiadomość z taką informacją:


Jeśli do Ciebie mail od Agory jeszcze nie dotarł, cały czas może się to zdarzyć. Aż do 7.12. Więc warto skrzynkę mailową regularnie sprawdzać, bo od momentu otrzymania powiadomienia, będziesz mieć tylko 7 dni, aby uzupełnić dane. Podać będzie należało m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji. To właśnie tam trafi Twa premia 50 zł, którą Agora zamierza wypłacić w okresie od 18.11. (ale raczej nikt takiej premii jeszcze nie dostał, bo Agora od wczoraj wysyła maile) do 24.12.2015 r.

[Aktualizacja w dn. 20.11.2015 r.: zgodnie z informacją od Agory, na chwilę obecną "premie są wypłacane dla osób które bank zaraportował (...) 9 listopada, co oznacza że jeśli ktoś spełnił warunki w okolicach tej daty nie jest ujęty w raporcie"]

Jednocześnie pamiętaj, że to nie koniec gratyfikacji w tej promocji. Do spełnienia czekają kolejne warunki (wpływy na konto i płatności kartą), tak by wpłynęły na Twe konto także kolejne dwa bonusy po 50 zł.

Szczegółowe informacje o promocji i terminach znajdziesz we wpisie dedykowanym promocji tutaj.

Aby nie przegapić okazji do zarobienia na bankach, śledź blog Bankobranie na bieżąco. Pomoże Ci w tym: Facebook, Google+, Twitter, Bloglovin lub kanał RSS. Warto również zapisać się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych i lokatach):
Adres e-mail

11 komentarzy:

 1. U mnie nadal maila nie ma, ale wydanie 360 zł skończyłem we wtorek, więc pewnie później dostanę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już dostałem maila wczoraj i czekam na zasilenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już 13.11. miałem wydane 368zł i czisza ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info od Agory: "premie są wypłacane dla osób które bank zaraportował (...) 9 listopada, co oznacza że jeśli ktoś spełnił warunki w okolicach tej daty nie jest ujęty w raporcie". Więc pewnie trzeba będzie zaczekać do kolejnej transzy, którą bank zaraportuje.

   Usuń
  2. Póki co, to nie "premie są wypłacane" - bo chyba jeszcze nikomu na konto nie przelali (?) - a tylko maile są wysyłane. W związku z tym pytanie: kiedy zaczną faktycznie wypłacać premie? Według regulaminu powinni zacząć to robić już 18.11, a tymczasem w tej dacie to dopiero wysyłali pierwsze maile. Coś ostatnio Agora "nawala" z terminami. Szkoda, bo w ten sposób traci wiarygodność.

   Usuń
  3. 18.11. były maile wysłane do pierwszych osób, +7 dni na uzupełnienie danych więc podejrzewam, że jeszcze o przelewach nawet nie pomyśleli

   Usuń
  4. No właśnie w tym rzecz. Po co w regulaminie podawać terminy początkowe, które tylko "irytują" uczestników, bo nie są w praktyce dotrzymywane? Przecież mogli poprzestać na podaniu terminów końcowych (maile - do 07.12, wypłaty - do 24.12). A skoro już podali terminy początkowe, to powinny być one "realne" (maile - od 18.11, wypłaty - od 26.11 ???).

   Usuń
 4. No to czekam na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to się Agora nie postarała - listopad minął, a premii jeszcze nikomu nie wypłacili. Słabiutko...

  OdpowiedzUsuń
 6. Żona spełniła warunki 2 dni przede mną, dostała maila i wczoraj wpłynęło jej 50 zł. A ja do dziś nie mam ani maila.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dyskusja w temacie promocji toczy się przede wszystkim pod poprzednim wpisem dotyczącym promocji. Zapraszam tutaj.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...