Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Bezkarna 3,2% z łatwą do wzięcia premią 50 zł

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.11.2015

Lokata Bezkarna 3,2% z łatwą do wzięcia premią 50 zł

Za otwarcie lokaty w BGŻ Optima oprócz odsetek dostać można premię 50 zł.

Premia przysługuje za otwarcie lokaty na dowolną kwotę (od 1 000 do 100 000 zł) wraz z bezwarunkowo darmowym kontem oszczędnościowym. Za spełnienie tych bardzo prostych warunków dostaniesz premię 50 zł.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię 50 zł:
 • wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji
 • kliknij przycisk "Otwórz konto i załóż lokatę" oraz wypełnij wniosek - wybierając w nim Lokatę Bezkarną - najpóźniej do 17.12.2015 r. (we wniosku należy podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym)
 • opłać Lokatę Bezkarną (na kwotę min. 1 000 zł) najpóźniej do 18.12.2015 r.
 • utrzymaj Lokatę Bezkarną co najmniej do 5.02.2016 r.
By móc odebrać nagrodę: 
 • do 22.12.2015 r. otrzymasz od organizatora mail z linkiem i kodem umożliwiającym zalogowanie się na stronie promocji 
 • do 15.01.2016 r zaloguj się na stronie promocji i podaj numer Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optima
Maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody dostaniesz do 10.02.2016 r., a wypłata premii 50 zł nastąpi do 15.02.2015 r.

Promocja może potrwać do 15.12.2015 r., ale ze złożeniem wniosku warto się pośpieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona do 1 000 sztuk. Informacja o promocji ma zniknąć ze strony dedykowanej akcji promocyjnej wraz z wyczerpaniem puli. [Aktualizacja 2.12.2015 r.: pula lokat z premią została wyczerpana]

Zgodnie z regulaminem w promocji mogą wziąć udział uczestnicy, którzy spełnią poniższe warunki:
"1) nie byli stroną Umowy ramowej w okresie od dnia 20 listopada 2014 roku do dnia 19 listopada 2015 roku; 
2) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Indywidualnego BGŻOptima i Lokaty Bezkarnej w ramach Promocji"
Lokata Bezkarna jest 3-miesięcznym nieodnawialnym depozytem w Banku BGŻ Optima, na który wpłacić można od 1 000 do 100 000 zł. Stałe oprocentowanie lokaty wynosi 3,2% w skali roku. Nazwa lokaty nawiązuje do możliwości zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek. W przypadku wcześniejszego zakończenia lokaty (przed upływem umownego okresu trzech miesięcy) odsetki naliczane są proporcjonalnie do faktycznego okresu utrzymywania depozytu wg standardowej stawki oprocentowania, czyli wspomnianego 3,2% w skali roku. Pamiętaj jednak, że przy przedwczesnym zerwaniu lokaty (do 5.02.2016 r.) nie otrzymasz obiecanej premii 50 zł.

Oferta dostępna jest dla nowych klientów banku, jak i klientów, którzy w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy nie posiadali konta w BGŻ Optima. 

Z Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima mogą skorzystać aktualni klienci BGŻ BNP Paribas, jak i klienci, którzy wcześniej mieli konto lub inne produkty w Banku BGŻ. Banki te są traktowane odrębnie. 

Wraz z Lokatą Bezkarną otwierane jest bezwarunkowo darmowe konto oszczędnościowe. Służy ono obsłudze lokaty - po jej zakończeniu kapitał wraz z odsetkami wpłynie właśnie na ten rachunek. Konto jest oprocentowane - przy kwocie do 100 000 zł daje 2,8% w skali roku. W chwili obecnej stawka ta jest gwarantowana do 26.11.2015 r. 5.02.2016 r., dlatego z wpłacaniem środków na tenże rachunek nie ma się co śpieszyć. Promocyjna stawka w BGŻ Optima obowiązuje - co jest już tradycją tego banku - dla nowych środków (ale dopiero co stając się klientem banku, bez problemu spełnisz powyższy warunek. Więc o ile lokatę można założyć już teraz, o tyle z (ewentualną) wpłatą na konto oszczędnościowe warto się nieco wstrzymać - do 27.11., gdy bank najprawdopodobniej ogłosi nową ofertę. Przelewy z konta oszczędnościowego w BGŻ Optima są darmowe - bez względu jak często będziesz je wykonywać. To wyróżnik na tle kont oszczędnościowych w innych bankach, gdzie przelewy takie zazwyczaj są limitowane (do jednego miesięcznie za 0 zł).

Umowę o lokatę, jak i konto można zawrzeć online - wystarczy wykonać przelew z zadeklarowanego konta, które posiadasz w innym banku. Ważne tu by dane osobowe i adresowe z przelewu zgadzały się z podanymi we wniosku. Lokatę należy zasilić w ciągu 7 dni od złożenia wniosku. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z usług banku, wypowiedzenie złożyć możesz również online - za pomocą poczty wewnętrznej po zalogowaniu do bankowości internetowej. 

Organizatorem promocji jest firma Ad Astra - ta sama, która proponuje opisywaną wczoraj promocję iKontoaktywatora w BGŻ BNP Paribas. Widać więc, że firma zdobyła wyłączność na organizowanie promocji dla tego banku.

Zarejestruj się w promocji - zarób na lokacie i zyskaj premię 50 zł

69 komentarzy:

 1. Jak mogę sprawdzić kiedy zamknąłem konto? Nie pamiętam czy minęło 12 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zadzwonić na infolinię BGŻ Optima - po krótkiej weryfikacji można sprawdzić datę wypowiedzenia wcześniejszej umowy.

   Usuń
  2. Potwierdzam, bez problemu można w taki sposób sprawdzić datę. Dzwoniłem, rozmowa krótka, tylko podstawowe pytania i już wiem, że mogę założyć bo zamknąłem we IX 2014 r.

   Usuń
 2. Zawsze zaskakują mnie takie oferty. Bo przy mniejszych kwotach lokaty ta premia nawet przekroczy kwotę odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jak bym założył tą lokatę teraz to mogę w grudniu skozyctać z promocji iKontoaktywatora w BGŻ BNP Paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tak samo jak klienci, którzy mają konto w BGŻ BNP Paribas, teraz mogą założyć Lokatę Bezkarną. Bo BGŻOptima jest traktowany odrębnie.

   Usuń
 4. Czy wniosek o konto i lokatę trzeba składac od razu po rejestracji w promocji, czy można odwlec kilka dni?
  Czekam na hajs z BFG po śp. SK Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba od razu zarejestrować się i przejść do wniosku o konto oszczędnościowe . Tu nie ma maila z linkiem jak to jest w innych promocjach, gdzie można złożyć wniosek później.

   Usuń
  2. Szkoda i nie szkoda. Przy limitowanej puli gdyby wszyscy sobie tylko rezerwowali lokatę to mogłoby się okazać, że już dziś tego tysiąca nie będzie. Więc musi to być zrobione tak, że liczy się tysiąc pierwszych osób, które zawnioskują.

   Usuń
  3. Ale nawet jak teraz nie masz środków możesz zawnioskować o konto i lokatę, uzyskasz dostęp do konta, a jak już będziesz mieć środki to opłacisz lokatę (masz czas do 18.12). Ja jedną założyłam z marszu na męża, druga na mnie z braku środków zostanie opłacona później. Tylko w momencie posiadania już środków na koncie BGŻ trzeba zadzwonić na infolinię aby tą lokatę aktywowali

   Usuń
  4. No tak, ale na opłacenie Lokaty Bezkarnej jest ograniczony czas.

   Usuń
  5. No to jeszcze raz. Pierwszy przelew który aktywuje konto jest też przelewem zasilającym lokatę, jeśli zrobisz na inną kwotę automatycznie tak jakby lokata z konta znika, otwiera się tylko konto. Jak masz już środki na koncie BGŻ musisz zadzwonić na infolinię aby tą lokatę jeszcze raz aktywowali

   Usuń
 5. Czy do konta musi być karta? Czy obędzie się bez?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie ma możliwości wyrobienia karty do takiego konto. W BGŻ Optima jest to tylko i wyłącznie Konto Oszczędnościowe, służące do obsługi Lokaty Bezkarnej i utrzymywania oszczędności. Konto nie wiąże się z żadnymi opłatami, ani za prowadzenie, ani za przelewy. Można z niego przelewać środki wyłącznie na rachunek powiązany (ten z którego zrobimy pierwszy przelew weryfikacyjny; można go oczywiście później zmienić).

   Usuń
 6. Witam.
  Zauważyłem taką małą sprzeczność:
  "Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię 50 zł:(...)utrzymaj Lokatę Bezkarną co najmniej do 5.02.2016 r."
  a następnie niżej:
  "W przypadku wcześniejszego zakończenia lokaty (przed upływem umownego okresu trzech miesięcy)(...)Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji nie otrzymasz obiecanej premii 50 zł."

  Czyli można zerwać 5.02.2016, czy nie można?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już uściślam.
   - lokatę można zerwać w dowolnym momencie (bez utraty odsetek), ale
   - nie należy zrywać lokaty do 5.02.2016 r. by nie stracić prawa do premii 50 zł!

   Usuń
 7. I jeszcze jedno - czy od tych 50zł jest podatek?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak sprawdzić czy zamieściłem się w puli 1000 nagród?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz sprawdzać Info o promocji ma wisieć na stronie rejestracji tak długo jak będzie ona dostępna. Więc jeśli mogłeś się zarejestrować to wszystko gra ;)

   Usuń
 9. Czy mogę poczekać z przelewem inicjującym / na założenie lokaty do 18.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to nurtowało. Dzwoniłem na infolinię. Na opłacenie lokaty jest 7 dni.

   Usuń
  2. Wnioskowałem dzisiaj o to konto. I nie do końca rozumiem. Czy muszę od razu wysłać przelew inicjujący na min. 1 zł. jak tam było napisane? Czy mogę w ciągu 7 dni przelać od razu pełną kwotę lokaty i to będzie traktowane jako przelew inicjujący?

   Usuń
  3. Jeśli przelejesz całą kwotę jako pierwszy przelew będzie to jednocześnie przelew weryfikacyjny. Lokata założy się automatycznie. A gdy najpierw przelejesz złotówkę, a później całą kwotę na lokatę to będziesz musiał dzwonić na infolinię celem założenia lokaty.

   Usuń
  4. I mam na to te 7 dni? Od dzisiaj wychodziłoby, że mam czas do 3.12. Ja w zasadzie kasę będę miał 1-2.12.

   Usuń
  5. Tak, na przelew jest tydzień, więc spokojnie się wyrobisz.

   Usuń
  6. To już wszystko jasne. Wielkie dzięki.

   Usuń
 10. W jaki sposób po otwarciu konta założyć lokatę "bezkarną"? Na liście lokat po zalogowaniu nie ma jej dostępnej. Może problem wynika z faktu, że wpłaciłem na konto wymagany minimalny 1000 zł w dwóch ratach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przelew nie jest jednorazowy i równy wskazanej kwocie lokaty to musisz zadzwonić na infolinię i Ci założą.

   Usuń
 11. jak długo trzeba czekać na weryfikację po wypełnieniu formularza i przelaniu środków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie trwało to od popołudnia jednego dnia do popołudnia następnego. U żony ciut dłużej ale przez rozbieżności danych z przelewu. Ale co ciekawe: BGŻ nie odrzuca takiego przelewu a bierze na weryfikację ręczną. I chwała im za to. Bo adres różnił się imieniem patrona ulicy. Zaakceptowali. A ING w takiej sytuacji odrzuca przelew weryfikacyjny z automatu.

   Usuń
 12. Przez przypadek jako numer rachunku źródłowego podałam rachunek OKO z ING, a z niego nie można przecież wykonywać przelewów wychodzących zewnętrznych :-( mogę wysłać z innego numeru? Czy będzie problem i lokata się nie założy, a tym samym nie dostanę premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy przelew musi przyjść z konta podanego we wniosku.

   Usuń
 13. Skąd będzie wiadomo czy limit 1000 lokat się wyczerpał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak długo jak strona promocji przepuszcza wnioski, oznacza to, że limit nie został wyczerpany.

   Usuń
 14. Dzisiaj zarejestrowałem się w promocji,jak założyć lokatę np. za dwa dni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu rejestrujesz się + składasz wniosek i dalej masz czas na opłacenie lokaty. Nie ma samej rezerwacji w postaci rejestracji. Nie ma linku, który mógłby przywrócić wnioskowanie.
   Po złożeniu wniosku jest 7 dni na przelew.

   Usuń
 15. Witam, czy ktoś dostał już ten mail z kodem i linkiem do zalogowania się i podania nr konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałem.

   Usuń
  2. Również nie dostałam, choć dziś już 21

   Usuń
  3. Może już na święta pojechali?! Też czekam na maila, odpowiedź, reakację jakąkolwiek

   Usuń
  4. 22.12. - czekamy....

   Usuń
  5. 22.12 południe - maila braku

   Usuń
  6. nie dostałem jeszcze...

   Usuń
  7. Godzinę temu dostałem maila

   Usuń
 16. jest mail. Po 16:20 przyszeł

  OdpowiedzUsuń
 17. 16.25 dostałem maila

  OdpowiedzUsuń
 18. Jeżeli nie dostałam do dziś dnia maila to znaczy, że źle coś zrobiłam i nie dostanę premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasady promocji były klarowne i proste więc wydaje mi się, że popełnić błąd byłoby bardzo trudno. Mail mógł nie dotrzeć z róŻnych przyzyn (filtry antyspamerskie w poczcie, błąd organizatora itp.). Najlepiej więc napisać reklamację - odpowiedzą i jeśli wszystko będzie ok to premie dostaniesz.

   Usuń
 19. Czy podczas rejestracji a następnie po przekierowaniu do wypełnienia danych do otwarcia konta wraz z lokatą otrzymywaliście informację ze objęci jesteście promocją i czy dodatkowo taką informację o objęciu promocję dostawaliście na maila.Kto pamięta jak było proszę o informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej żadnego info nie było. Na stronie rejestrowało się adres mail i dalej szło do wniosku. Później już przyszły tylko maile od BGŻOptima

   Usuń
 20. Czyli można już zakończyć lokatę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro 5.02. już minął to można. Ale ja trzymam bo alternatywy na lepszy procent nie widzę :(

   Usuń
 21. Jest mail o przyznaniu nagrody :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja jeszcze nie dostałam

  OdpowiedzUsuń
 23. jest już 12.02 a ja nadal nie mam maila o przyznaniu premii za założenie lokaty, ma ktoś informacje na jaki adres mogę złożyć reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 24. jest już 12.02 a ja nadal nie mam maila, czy ktoś zna adres na który mogę wysłać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja też nie dostałem e-maila 10.02 o przyznaniu nagrody, a ostatni e-mail jaki otrzymałem od Zespołu Promocji BGZOPTIMA przyszedł 22 grudnia z unikalnym kodem potrzebnym do zalogowania się w celu podania numeru konta BGZOPTIMA. Ja już napisałem też reklamację do nich, bo myślę że nie ma co czekać.

  P.S. anonimowy łowca promocji jak zakładałeś konto z lokatą to przez stronę https://promocjabgzoptima.pl, czy https://www.bgzoptima.pl ??

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ktoś już dostał premię? U mnie nic nie ma :/

  OdpowiedzUsuń
 27. dostałeś informacje 10.02 na e-mail, że nagroda Ci została przyznana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Godzinkę temu w domu sprawdzałem i nie było.

   Usuń
 28. Premii jeszcze nie ma, ale mail przyszedł, schował się na koncie google w zakładce OFERTY. Poszperajcie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Premie już są :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Widzę że sporo osób nie dostanie 50 zł za założenie konta. Mam taką samą sytuację. Wielokrotnie pisałem do zespołu promocji i każda odpowiedz negatywna. W ostatniej chcieli żebym przesłał im formularz rejestracyjny i maila który potwierdza rejestrację. Pamiętam że w tabelce do rejestracji wypisywało się imię nazwisko telefon mail i zgody i przechodziło się na stronę banku gdzie dalej wypełniało się wniosek już ze szczegółowymi danymi osobowymi. Jak ktoś pamięta czy po rejestracji wyświetliła się jakaś informacji że jest obięty promocją To proszę o wpis jak to było. Banki lubią robić promocję tylko nie lubią się z nich wywiązywać. Czym więcej osób nie będzie reklamowało tym większy dla Banku zysk. Myślę że zespół promocji ma też wytyczne żeby odrzucić jak najwięcej chętnych

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...