Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot 5% płatności kartą do konta w T-Mobile Usługi Bankowe

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.11.2015

Zwrot 5% płatności kartą do konta w T-Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank powraca moneyback.

Za płatności kartą w (prawie) dowolnym punkcie handlowo-usługowym, jak i w Internecie zyskasz 5-procentowy zwrot. Co istotne promocja obejmuje nie tylko nowych klientów. Na zwroty mogą załapać się także aktualni posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

UWAGA: Prześwietlenie oferty T-Mobile Usługi Bankowe w nowej, aktualnie obowiązującej odsłonie znajdziesz we wpisie tutaj.

Niniejsza oferta przebija więc zwroty, jakie daje Lubię to! Konto Banku BPH, które swego czasu można było założyć ze zwrotem 3-procentowym. Wydaje się, że 2 punkty procentowe różnicy to niewiele, ale przecież lepiej mieć np. 20 zł zwrotu z T-Mobile Usługi Bankowe, aniżeli 12 zł od Banku BPH. Przynajmniej w tej części, w której zwrot od T-Mobile Usługi Bankowe będziemy mogli uzyskać (bo jest on niższy od miesięcznego limitu w BPH).

Promocja "5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe" wymaga:
 • posiadania konta i karty - złóż wniosek o konto
 • odnotowania w danym miesiącu wpływu lub wpływów na konto w wysokości 2 000 zł (może być to wynagrodzenie, stypendium, renta, emerytura bądź wpływy spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego T-Mobile Usługi Bankowe; nie musi być to jednak jednorazowa wpłata, ale wpływy z różnych źródeł na wspomnianą sumę)
Poza tym, zgodnie z regulaminem, do udziału w promocji uprawnieni są klienci, którzy: 
"- Wyrazili i nie odwołali zgody marketingowej na przetwarzanie danych w celach marketingowych o treści: Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). 
- Wyrazili i nie odwołali zgody na weryfikację historii zobowiązań o treści: Upoważniam Bank do zasięgania informacji o moich zobowiązaniach w: a) instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań, Obowiązuje od dnia 2015-11-02 b) bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, c) Systemie Bankowy Rejestr , którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich"
Zgody powyższe można wyrazić w Contact Center lub w placówkach T-Mobile Usługi Bankowe - w sytuacji gdy dana zgoda nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej. Jest to szczególnie ważne dla osób, które konto otworzyły przed 2.11.2015 r. - dotychczasowi klienci aby wziąć udział w akcji muszą też wyrazić chęć skorzystania w promocji kontaktując się z Call Center banku.

Kwota premii wypłacanej z tytułu 5-procentowego moneybacku limitowana jest do 25 zł miesięcznie, co daje możliwość uzyskania maksymalnie 300 zł w ciągu roku. Z naliczania zwrotów wykluczone są punkty posiadające oznaczenie następującymi MCC:
"7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
4111, określający m.in. usługi transportowe, 
6012, określający instytucje finansowe; 
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829, określający internetowe przekazy pieniężne"
Są to więc miejsca, w których byłaby możliwość ewentualnego dokonywania transakcji kartą w celach "przyśpieszonego" zarobkowania.

Premie mają być wypłacane najpóźniej do 15. dnia miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki promocji.


Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Poza darmowymi przelewami zlecanymi w bankowości internetowej i mobilnej, bank daje też możliwość wykonania 10 darmowych przelewów natychmiastowych w ciągu miesiąca. Karta płatnicza wydawana do konta również może być darmowa, ale pod warunkiem wykonania płatności na sumę min. 200 zł miesięcznie. No ale mając moneyback, wydać taką kwotę raczej nie będzie trudno. Karta daje możliwość bezprowizyjnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Umowę o konto można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub wykonując przelew weryfikacyjny z konta w innym banku.

[Aktualizacja: W T-Mobile Usługi Bankowe można posiadać dwa konta osobiste, więc możliwy jest podwójny zwrot (oczywiście po spełnieniu warunków dla każdego z kont osobno). Drugiego rachunku nie założą już osoby, które wcześniej posiadały konto w T-Mobile Usługi Bankowe (lub w poprzedniku: Alior Sync), gdyż w regulaminie jest zapis, który bank interpretuje jako zapis wykluczający możliwość posiadania kolejnych kont nawet przez tych, którzy umowę już wypowiedzieli.

Wniosek o drugie konto można złożyć już w bankowości internetowej. Warto po tym wniosku skontaktować się z infolinię i potwierdzić udział tego rachunku w promocji z moneybackiem.]

289 komentarzy:

 1. 25 zł przy wydaniu 500 zł vs 25 zł przy wydaniu ponad 833 zł
  T-Mobile UB > BPH
  Zmieniam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10% zwrotu w Getin Bank, 10% zwrotu (Blik) w Millenium, 5% Eurobank (wybrane sklepy)... Jest tego trochę :)

   Usuń
  2. Zgadza się, aczkolwiek w Getinie tylko sklepy spożywcze i stacje, Eurobank tak samo wybrane mijsca, a Blikiem nie wszędzie, a właściwie mało gdzie zapłacisz. Teraz T-Mobile bije wszystkich.

   Usuń
  3. No i w Getinie promocja jest już niedostępna, a promocja w Millennium (opisywana tutaj) daje zwroty przez 6 miesięcy.

   Usuń
 2. Może zadam głupie pytanie, ale żeby założyć konto w T-Mobile Usługi Bankowe trzeba mieć telefon w T-Mobile?

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę, proszę, jak TMUBdpAB przypomniał sobie, że coś klientowi można jednak dać. Wracają na dobrą drogę, więc i ja wracam - ponownie zamawiam kartę, bo już miałem tam tylko sam rachunek.

  OdpowiedzUsuń
 4. z dniem 30.10.2015r. wypowiedziałem umowę w t-mobile ( 1 mc wypowiedzenia), czyli mogę cofnąć wypowiedzenie i załapię się na promocje ? czy lepiej założyć nowe konto i kartę do niego ? jak długo trwa promocja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skontaktuj się z Call Center, wycofasz wniosek, zmienisz zgody, wyrazisz wolę przystąpienia do promocji i powinno zadziałać :) Bankowi raczej powinno zależeć na utrzymaniu klienta.

   Usuń
  2. Uzupełnię jeszcze o zapis z regulaminu:
   "Promocja trwa od 2 listopada 2015 r. do odwołania, przy czym Bank poinformuje Klientów o odwołaniu Promocji nie później niż 2 miesiące przed datą zakończenia Promocji"

   Usuń
  3. Chcę założyć to konto na wiosnę lub przed końcem promocji, ciekawe gdzie dokładnie można sprawdzic tą informacje o odwołaniu promocji

   Usuń
  4. Pewnie będzie tak, że oferta zniknie ze strony (dla nowych klientów), a Ci co moneybaack będą posiadali to zostaną poinformowani, że za 2 miesiące się skończy.

   Usuń
 5. Jak tam lojalka, bo nigdzie się nie dopatrzyłam w regulaminie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak. Kiedy chcesz możesz zrezygnować.

   Usuń
 6. Dzień dobry
  Mam takie pytanko czy wpływy na konto w wysokości 2 000 zł może być wpływem z rachunku założonego również na mnie tylko w innym banku??? - Czyli chodzi mi o to czy będzie się liczyć to że przeleje to 2000zl z swego konta osobistego np ING na konto również otwarte na mnie tylko w T-mobile.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być.

   Usuń
  2. Zacytuję zapis z regulaminu by nie było wątpliwości odnośnie wymogu wpływów:
   "Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2 000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe"

   Usuń
  3. Oczywiście można tego samego dnia gotóweczkę zabrać nie musi tam leżeć, byle był zaksięgowany wpływ lub kilka wpływów na kwotę 2k ?

   Usuń
  4. tak, można kasę od razu zabierać.

   Usuń
 7. jakie są opłaty za kartę jak nie wyrobie 200/mie?

  OdpowiedzUsuń
 8. No i otwarcie konta szybkim przelewem - bardzo mi się podoba. Konto aktywne, czekam na kartę.

  OdpowiedzUsuń
 9. dzień dobry
  Posiadam konto T-mobile już od bardzo dawna i chciał bym zapytać gdzie mogę sprawdzić czy mam wyrażoną lub porostu na nowo wyrazić zgodę na:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

  Upoważniam Bank do zasięgania informacji o moich zobowiązaniach w: a) instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań, Obowiązuje od dnia 2015-11-02 b) bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, c) Systemie Bankowy Rejestr , którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zadzwonić na infolinię - tam zmienisz zgody i zadeklarujesz przystąpienie do promocji.

   Usuń
  2. Tak właśnie zrobiłem i od razu kartę zamówiłem do konta bo miałem to konto jedynie dla 10 przelewów expresowych.

   Usuń
  3. Z karty zrezygnowałem jak pojawił się wymóg płatności kartą, ale nadal konto zostawiłem m.in. ze względu na konto walutowe. I faktycznie teraz wszystko szybko załatwione - karta zamówiona, zgody wyrażone. Z tego co mi powiedziano na infolinii zwrot powinien być też naliczony za listopad i wypłacony w grudniu :)

   Usuń
  4. Mi też mówili że jeszcze za listopad będzie jak będą jakieś płatności :)
   Czekam tylko na kartę.

   Usuń
  5. Kłamią. Aktywacja promocji dla starych klientów trwa kilka dni. Zadzwoń na infolinię i zapytaj. Możesz płacić nie dostaniesz ani grosza. Aby aktywować promocje musisz mieć aktywną kartę. W regulaminie promocji tego nie ma, ale jak wyjaśniają to ich techniczne ograniczenia.

   Usuń
 10. Rozumiem, że stacje paliw, sklepy spożywcze i apteki zaliczają się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań! Zresztą w historii transakcji w TMUB zawsze był pokazywany MCC punktu, w którym została wykonana płatność, więc można sobie sprawdzić.

   Usuń
  2. To fakt, Alior Sync, no a teraz T-Mobile jest chyba jedynym bankiem, który ujawnia kody MCC - bo ogólnie to chyba jedna z najtrudniejszych opcji do sprawdzenia.

   Usuń
  3. "Normalny" Alior tez od zawsze ujawniał i nadal ujawnia MCC - ale w sumie to ta sama "stajnia" bankowa

   Usuń
 11. Rozumiem, że ta promocja po założeniu konta trwa 12 miesięcy? Czy załapię się na tą ofertę moneyback, jeśli w tym roku w Alior Banku zamknąłem rachunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej informacji. Do odwołania. Załapiesz się, bo łapią się wszyscy - nowi, byli, powracający klienci. A Alior tym bardziej nie ma znaczenia. TMUB należy traktować jako odrębny bank.

   Usuń
 12. A 28.10. minął mi okres wypowiedzenia i konto zamknęli. No nic nie poradzę, muszę założyć kolejny raz.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy w miesiącu otwarcia konta będę musiała już wykonać płatności karta by uniknąć opłaty za kartę? Czy w pierwszym miesiącu nie pobierają??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W TOiP jest wyraźny zapis, że w miesiącu w którym karta została wysłana nie grozi pobranie opłaty - tym samym nie musisz z karty korzystać.

   Usuń
 14. Ciekaw jestem jednej rzeczy, której nie mogę odnaleźć. Jakiś czas temu (ok. maja/czerwca) zrezygnowałem z karty, ponieważ T-Mobile wprowadził wymóg płatności, który dla bankobiorcy jest niekorzystny, o ile nie ma zwrotów.
  Teraz, oczywiście, chciałbym zamówić kartę do konta. Czy wiąże się z tym jakaś opłata?

  Będę wdzięczny za odpowiedź, jeżeli ktoś to może już sprawdzał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłaty za wydanie karty.

   Usuń
  2. Tylko na promocję poczekać ze 2 tygodnie...

   Usuń
 15. "Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2 000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe"
  rozlozyc na czynniki pierwsze tzn ze:
  1. wynagrodzenie, renta , stypendium lub emerytura moze byc nizsza niz 2000zl?
  2. wplaty inne od wyzej wymienionnych (czyli wlasne np z konta w innym banku) musza byc na minimum 2000zl?
  3. wplaty wlasne z konta w innym banku nie musza byc jednorazowo na 2000zl, lecz lacznie na 2000zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwnie to rozpisali i logika mogłaby to rozbić w proch i pył, ale liczy się suma wpływów miesięcznych 2000 zł.

   Usuń
  2. Wysokość wpływów nie ma znaczenia jeżeli wpłynie wynagrodzenie, renta ... itp.
   Potwierdza to regulamin i chat bankowy.

   Usuń
 16. A jakie kody mcc są dla np bm.pl czy payu? Będą to transakcje uwzględnione czy nie w tmobile bankowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej to będzie 6051 i nie przejdzie

   Usuń
  2. Jeśli payu i podobne odpadają to eliminuje prawie całkowicie zwroty za zakupy internetowe (oprócz sprzedawców którzy mają swoje własne umowy z wystawcami kart) - dlatego dobrze by bylo wiedzieć jak jest. Sprawdził bym płacąc kartą tmobile (wtedy widać mcc w historii) ale zastrzegłem ją kilka miesiecy temu :/ Ktoś wie jaki mcc ma payu?

   Usuń
  3. Anonimowy6 listopada 2015 13:31 miał trochę racji, ale trochę i nie. W Payu MCC zależy od rodzaju transakcji. Na Allegro ma 8999 (łapie się do zwrotu). Ale z PayU mogą być też inne transakcje, np. w przelewie PayU ma 6051 (przekaz pieniężny, nie łapie się). Więc spokojnie można kartą płacić.

   Usuń
  4. BM ma MCC 4600. Dostałam od nich oficjalna odpowiedź. Też się zastanowiam, czy pod BM nie "podpiąć" karty T-mobile

   Usuń
 17. Zastanawiam się czy wyrażenie zgody na odpytywanie bazy BIK-u ma wpływ na późniejszą ocenę zdolności kredytowej.

  I jak często bank będzie to robił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikacja, bez informacji że np. wnioskujesz o taki i taki produkt na taką kwotę, nie wpływa na późniejszą zdolność - jest to opcja monitoringu BIK. Tak samo sam sobie możesz zamówić raporty monitorujące z BIK.

   Usuń
 18. Ile wam szło zakładanie konta ? Wczoraj żona zakładała przelewem i do dziś nie było przelewu zwrotnego. U was też tak to długo trwa ? Chwalą się że w 5 min zakładają konto a jakoś ponad 24 godz. mijają i nic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewem sybko się zakłada (u mnie poszło dziś w jeden dzień) więc chyba niech lepiej się skontaktuje z infolinią wyjaśni, jeśli jeszcze sami nie zadzwonili

   Usuń
  2. U mnie też 24 godz i nic...

   Usuń
 19. mozna załozyć dwa konta ror w tmobile i aktywować promocję na obu kontach (i mieć limit 2x25zł premii) - potwierdzone przez infolinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to niezła wiadomość :)

   Usuń
  2. To drugie konto też będzie darmowe??? I rozumiem, że na obydwa muszą być wpływy po 2000 zł??

   Usuń
  3. darmowe i na oba trzeba przelewać 2 tyś i płacić min 200zł kartą by nie zabulić 6zł za jej utrzymanie. Osobno też trzeba zlecić aktywacje promocji na drugim koncie.

   Usuń
  4. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)

   Usuń
  5. No to już trzeba się nieco bardziej pilnować, by na jednej i na drugiej karcie (wizerunki takie same) wykonać transakcje po te 200 zł. Będzie trzeba kartę oznaczyć lub zapamiętać numery.

   Usuń
  6. Te 2 ror-y można założyć na jedną osobe?

   Usuń
  7. Właśnie tak zrobiłem 5 min i drugi ror gotowy z włączoną promocją :)
   Dzięki za informację że można 2 mieć.

   Usuń
  8. A jak z przelewami expresowymi do każdego rachunku 10 będzie ? A więc razem 20 gratisowych przelewów expresowych ?

   Usuń
  9. Tak, powinno być 20. Przelewy ekspresowe są integralną częścią oferty konta, a nie przypisaną do klienta.

   Usuń
  10. Adam jak sprawdziłeś na drugim koncie czy masz włączoną promocje?

   Usuń
  11. Nie da się już założyć drugiego konta, wyświetla się komunikat wystąpił błąd.

   Usuń
  12. Nie da się założyć drugiego rachunku, infolinia też nie może założyć.

   Usuń
  13. To dziwne, bo sam założyłem 4.11 jeden rachunek a potem 7.11 drugi (jedna karta już przyszła)

   Usuń
  14. Faktycznie nie da się przez tamtego linka założyć nowego konta. Ale po rozmowie z bankierem jest łatwiejszy sposób:
   Zalogować się do swojego konta -> Centrum Produktów -> Otwórz konto

   Uwaga! Po aktywacji konta - należy aktywować promocję 5% telefonicznie.

   Usuń
  15. Czy po otwarciu pierwszego konta samemu trzeba aktywować promocję 5% telefonicznie, czy promocja jest automatyczna przy składanym wniosku?

   Usuń
  16. Przy pierwszym nie, mi naliczyli zwrot. Przy drugim trzeba

   Usuń
 20. Mam pytanie do wszystkich którzy zakładali to konto,czytałem regulamin opłat za kont i jeżeli konto jest za darmo to za wszelkie operacje na karcie i koncie trzeba zapłacić 30gr. jako opłata za sms ,,potwierdzenie zdarzenia na rachunkach i zdarzeń
  związanych z korzystaniem z Kanałów Elektronicznych'' czy ktoś wie czy można wyłączyć taką usług ponieważ będzie ona zjadać zysk z zwrotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za SMSy płacisz jeśli sobie usługę takich powiadomień włączysz. Z automatu ona włączana nie jest więc nie masz co wyłączać.

   Usuń
  2. Dokładnie. To usługa dodatkowa, którą klient może sobie zdefiniować. Nie ma przymusu. Gdy takowe haczyki się zdarzają (np. opłata za CitiPhone przy kartach Citibanku) staram się zawsze o nich informować i wskazywać sposób uniknięcia kosztów.
   @Anonimowy 7 listopada 2015 21:43, niemniej dobrze, że pytasz. To zawsze najlepszy sposób na rozwianie wątpliwości :)

   Usuń
 21. 1. Czy karta wydawana do konta to zwykła karta debetowa (wydajemy zatem swoje pieniądze)?
  2. Czy dobrze rozumie, że trzeba w danym miesiącu wydać 500 zł, aby uzyskać maksymalny zwrot (500 zł * 0,05 = 25 zł)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak, zwykła karta płatnicza do konta
   2. Możesz wydać mniej, np. 300 zł - dostaniesz wtedy 15 zł zwrotu. Ale by uzyskać maksymalnie dostępne 25 zł/mies. zwrotu, trzeba wydać 500 zł.

   Usuń
  2. Przyjrzałem się tabeli opłat i ze strachem spojrzałem, że na każdą kartę należy wyrobić po 200 zł aby za nią nie zapłacić 6 zł. Mówię tu o zamówieniu naklejki zbliżeniowej. Konsultant jednak po chwili namysłu stwierdził jednak, że limit ten nie dotyczy naklejki.

   Usuń
  3. A po co Ci naklejka. Naklejki nie musisz zamawiać.

   Usuń
 22. Czy zwroty 5% potrwają tylko przez pierwsze 12 miesięcy od daty założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma informacji o ograniczeniu czasowym (tak było np. w BPH i zwrotem 3% - nie mniej, nie więcej, a 12 mies.).

   Usuń
 23. Jesteście pewni, że można otrzymać promocję z dwóch kont? Zadzwoniłem do t-m z zapytaniem czy wyraziłem wszystkie zgody (4.11 założone!). Dostałem info, że zgody są ok, ale należy "ręcznie" przystąpić do promocji (konsultant kazał wskazać pierwsze czy drugie konto ma być ze zwrotem)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem w tej sprawie z panią na infolinii i aktywowałem na 2 swoich kontach tą promocję, pracownik banku mówił że będzie zwrot na obu kontach i że jeszcze załapie się w grudniu za zakupy w listopadzie. A że właśnie zaczynam robić zakupy 2 kartą to na 100 % w grudniu po zwrotach powiem czy działa na obu kontach jednego właściciela.

   Usuń
 24. Jak długo czekaliście na karte od momentu zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przyszła jakoś po tygodniu.

   Usuń
  2. U mnie jedna po 9 u żony po 10 dniach a na drugim koncie moim już 12 dni i nie ma jej.

   Usuń
  3. Czekam od 10 listopada, taką datę wysyłki podał mi konsultant infolinii...leci 9 dzień oczekiwania.

   Usuń
 25. Czas oczekiwania na kartę do 14 dni.

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam,
  A czy wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie skutkowało wzmożoną falą telefonów i reklam? Bo nie wiem czy się w to bawic....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto ich tam wie. Tam są wymagane 2 z 3 zgód. Podejrzewam że bardzo nachalni nie będą.

   Usuń
  2. Konto mam od 1,5 roku. Zgody wyrażone. Zadzwonili w tym czasie raz. Powiedziałem, że nie mogę rozmawiać i już więcej nie dzwonili.

   Usuń
 27. Ciekawostka: jak ktoś miał Alior Synca, bądź nawet już T-Mobile Bankowe i kiedyś złożył wypowiedzenie umowy (nawet zamknięcie umowy ramowej) to pewnie okaże się, że konto wcale nie zostało zamknięte. U mnie tak było - udało mi się o dziwo na konto zalogować to zadzwoniłem i poprosiłem o wycofanie mojej rezygnacji i włączenie promocji 5%. Gotowe :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Orientuje się ktoś czy wpłatomaty Euronetu są darmowe dla T-Mobile tak jak dla Aliora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Euronecie w miesiącu kalendarzowym możesz trzy razy wpłacić za darmo. Kolejne bodaj 0,5% min. 1 zł

   Usuń
 29. Mam pytanie. W przypadku BPH do zwrotu obligowały transakcje wykonane walutą RP, a jak jest w T-mobile. W regulaminie nic takiego nie widzę i co będzie ze zwrotem jeśli zapłacę za granicą lub inną walutą w necie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No zgadza się. W regulaminie bph było takie wykluczenie. Tu nie ma więc powinien być zwrot naliczony. Na to liczę ;)

   Usuń
  2. No właśnie ja też i stąd moje pytanie :) To by była pierwsza tego typu karta, jak dla mnie bomba :))

   Usuń
  3. No to testujemy czy jest zwrot zagraniczny :) Zakupy na ebay zrobione

   Usuń
 30. Czy promocja jest w dalszym ciągu aktualna, po wypełnieniu wniosku wyskakuje mi komunikat
  "Złożenie wniosku nie powiodło się. Prosimy o kontakt z Wirtualnym Oddziałem lub Infolinią pod numerem 19 506.
  Ktoś ma ten sam problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualna, wczoraj założyłem konto bez problemów. Miałeś/aś już wcześniej konto w TMUB? Może coś przez to (nie została wypowiedziana umowa ramowa)?

   Usuń
  2. W TMUB, nie mam konta. Jedynie wcześniej skorzystałem z promocji w Aliorze, ale to akurat nie powinien być problem...?

   Usuń
  3. Jeśli masz/miałeś konto w Aliorze to bez problemu możesz założyć konto w TMUB i skorzystać z promocji.

   Usuń
 31. w Bph jest 50 zł przy 3% zwrotu miesięcznie i wszystko za darmo a w t- mobile 5% ale miesięcznie tylko 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BPH jest dla tych co się załapali. Teraz promocja jest juz niedostępna.

   Usuń
  2. Ale tu zakładasz 2 rachunki i masz za 1000 zł płatności zwrot 50 zł a w BPH te 50 zł masz za 1667 zł wdane kartą

   Usuń
 32. Czy do jednego konta mogą być wydane dwie karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden klient może mieć tylko 1 kartę tego samego typu do tego samego konta. Ogólnie można jednak mieć do 10 kart do jednego konta (zwykła, NFC, naklejka i chyba też dla pełnomocników w to się wlicza)

   Usuń
 33. Pytanie za 100 pkt. Czy mając aktywne konto w alior bank mogę się załapać na promocje konto w T-mobile z 5% zwrotem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. W tym przypadku konta te i banki są traktowane odrębnie.

   Usuń
 34. Jeśli teraz dopiero aktywowałem konto w alior w ramach promocji comperia to kiedy mogę założyć konto w t-mobile żeby nie stracić nagród z aliora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto w Aliorze masz już otwarte to konto w TMUB możesz otworzyć choćby dziś.

   Usuń
 35. I nie stracę mimo to bonusu z comperi?

  OdpowiedzUsuń
 36. jakoś ja nic nie dosatałem od T-szustów, wpłynęło mi ponad 2 tysiące w listopaczie a kartą zapłaciłem za rowerek treningowy 550 i nic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot jest do 15-go więc jeszcze mają czas.

   Usuń
 37. Dostałem zwroty na dwóch swoich rachunkach i żona też na 2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot 50 zł czy 25zł za dwa rachunki(twoje)?

   Usuń
  2. Za każdy rachunek zwrot nie całe 50 zł z jednego konta bo nie zdążyły się zaksięgować wszystkie płatności ale już w styczniu 100 zł wpłynie za 4 kary :)

   Usuń
 38. Zgadza się, jest wypłata. Więc właśnie zakładam drugie konto :)

  OdpowiedzUsuń
 39. U mnie wpłynęło 23,97 zł. Zgadza się co do grosza.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ile można mieć rachunków w T-mobile ze zwrotem 5%, bez ograniczeń można sobie otwierać w bankowości elektronicznej kolejne rachunki i brać kolejne 25 zł zwrotu miesięcznie ?

  OdpowiedzUsuń
 41. a jak prawidłowo założyć drugi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już w bankowości po zalogowaniu - centrum produktów czy jakoś tak się to nazywa, tam możesz złożyć wniosek o drugie konto

   Usuń
 42. Czy płacąc kartą T-mobile za zakupy na allegro też otrzymujemy zwrot?
  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam, czy od tych 25 należy odliczyć podatek czy całość zwracają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostajesz całe 25 zł, nie ma podatku (sprzedaż premiowa; kwota poniżej 760 zł/rok)

   Usuń
 44. Czy osoba, która założy konto TMUB z polecenia z programu rekomendacyjnego, również będzie miała objęte te konto 5% moneybackiem ?

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam.
  Jestem w Tmobile jeszcze od czasów synca. Pół roku temu zablokowałem kartę bo mi nie była potrzebna. Czy jak wezme nową kartę to ta promocja mnie obejmie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko na infolinii trzeba się głosić do promocji. Zamówienie nowej karty w miejsce zastrzeżonej kosztuje bodaj 10 zł o ile pamięć mnie nie myli.

   Usuń
  2. Karta jest za darmo - przynajmniej z 3 razy przez ostatnie kilka lat zamawiałem ;)

   Usuń
  3. Potwierdzam. Wydanie czy wznowienie karty jest darmowe. Płatna jest naklejka, ale ona nie jest obowiązkowa. 10 PLN kosztuje karta do konta walutowego. Do konta w złotówkach karta wydawana i wznawiana jest za darmo

   Usuń
 46. Właśnie dałam się złapać na wyłączenie niektórych transakcji: kod 4111 usługi transportowe, czyli doładowanie sieciówki miejskiej MZK/ZTM nijak nie łapie się na promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na to trzeba uważać. Ale na szczęście w historii transakcji masz podane MCC i możesz wcześniej sprawdzić ewentualne wykluczenia.

   Usuń
  2. Ciekawostka: wykluczone jest doładowanie sieciówki w biletomacie (4111 - usługa transportowa), natomiast to samo doładowanie sieciówki w punkcie obsługi klienta ma juz całkiem inny MCC...

   Usuń
 47. Ktoś sprawdzał na własnej skórze czy liczy się data płatności kartą czy data księgowania?

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja dopiero w grudniu założyłem konto i jak się okazało nie miałem domyślnie włączonej tej promocji i dopiero na infolinii mi ją aktywowali.

  OdpowiedzUsuń
 49. Czyli można mieć dwa konta? Jak te drugie mieć?
  Wlanie zlozylem reklamacja, bo nie miałem zgody mark. Czy to taka praktyka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu składasz wniosek o drugie. TYlko wtedy trzeba zadzwonić by je podpięli do promocji. Z tą zgodą na marketing to coś u nich nie gra, ale reklamacje rozpatrują błyskawicznie.

   Usuń
  2. Byłam ciekawa skąd się wzięło to, że trzeba dzwonić na infolinię i podpinać do promocji konto i w bankowości internetowej zadałam pytanie. Dostałam odpowiedź, że po spełnieniu warunków regulaminu promocji drugie konto objęte jest zwrotem. Nie lubię dzwonić na infolinię, więc testuje bez dzwonienia, a jak spróbują nie naliczyć zwrotu to mam podpinkę w postaci korespondencji z pracownica banku

   Usuń
 50. wtam
  opłaty sprytnim bilem podchodzą pod promocje?

  OdpowiedzUsuń
 51. Miałem wcześniej konto w tym banku z którego zrezygnowałem.
  Po otworzeniu nowego konta nie mogę założyć drugiego z poziomu bankowości internetowwej - składam już trzecią reklamację w tej sprawie.
  Przeszedł już ktoś tą drogę ? Da się to zrobic ? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Złotówo bank odmawia powracającym klientom możliwości założenia drugiego konta powołując się na §16 Regulaminu Obslugi Produktów T-Mobile Uslugi Bankowe - "Klient może zawrzec w T-Mobile Uslugi Bankowe nie wiecej niż dwie umowy" błednie interpretując regulamin, segregując klientów na starych i nowych. Uważam, że zamiatają w ten sposób pod dywan swoje problemy z systemem informatycznym. Według mnie zapisy regulaminu dotyczą czasu teraźniejszego i nie powinny dyskryminować klientów, którzy mieli wcześniej konto w banku i z niego zrezygnowali.

   Gdzie najlepiej zgłosić tą sprawę - do Arbitra Bankowego, Rzecznika Finansowego czy Urzadu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ?

   Usuń
  2. Tak, zapis ten jest kontrowersyjny. Dopytywałem już bank o to. Tłumaczenia są takie, że w TMUB można mieć dwa konta osobiste PLN kiedykolwiek. I jeśli się je zamknie to nigdy już nie będzie można założyć konta osobistego w PLN. Nie można też "przywrócić" umowy wypowiedzianej wcześniej.

   Zacząłbym od Rzecznika Finansowego. Trzeba jednak pamiętać, że zgłoszenie można wysłać dopiero po reklamacji do banku (która zostanie rozpatrzona negatywnie).

   Usuń
  3. Jaki Arbiter, jaki Rzecznik?! Każdy bank może sobie wpisać w regulaminy, że ma prawo odmówić zawarcia umowy rachunku (nawet bez podania przyczyn) i jest to całkowicie zgodne z prawem.

   Usuń
  4. Tyle, że te zapisy w regulaminie mówią o tym, że nie można mieć w tym samym czasie więcej niż dwóch kont w banku - reszta to nadinterpretacja.
   Jaki interes miałby bank w tym, żeby klient nie mógł założyć u nich konta po raz trzeci ?

   Usuń
  5. interes miałby taki żeby skasowac 25 zeta ? joke

   Usuń
  6. Bez przesady. 25 zł x 12 już robi różnicę.

   Usuń
 52. Chcę otworzyć w T-mobile konto. Czy wcześniej bank, poza 5 % zwrotem dawał jakieś premie ? Pytam, ponieważ pośpieszyłam się z otwarciem Konta Godnego Polecenia w BZ WBK i straciłam bonus 100zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zamierzchłych czasach, gdy był Alior Synciem to było chyba jakieś 50 zł na Grouponie. Ale to lata świetlne

   Usuń
 53. witam
  jeżeli w lutym założyłem konto w tmub , to mogę skożystać ze zwroty 5 % w lutym , czy dopiero w marcu .?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwracają od pierwszej płatności. Także w miesiącu założenia konta

   Usuń
  2. Otwieraj, otwieraj. Konto już teraz daje sporo zarobić, intensywnie je promują, więc nie ma co liczyć na dodatkowe profity. Tym bardziej, że jeśli chodzi o konto z moneybackiem to nie ma dobrej alternatywy.

   Usuń
 54. Czy płatność przez bm.pl za prąd, gaz kartą zaliczy się do moneybacku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zapłacisz, zobaczysz w historii konta kod MCC - po nim wiadomo czy nie jest wśród wykluczonych.

   Usuń
  2. Dostałam oficjalną odpowiedź z BM. Ich kod MCC to 4900.
   Nie ma tego kodu wśród wykluczeń, więc powinno się "łapać"

   Usuń
  3. Czy można zapłacić przez bm kartą innej osoby (np. innego domownika)?

   Usuń
  4. Były już zwroty za styczeń, czy testował już ktoś zwrot w ramach BM?

   Usuń
  5. Były zwroty 12.02.

   Usuń
 55. tak, przynajmniej w BPH

  OdpowiedzUsuń
 56. Jest już zwrot za styczeń.

  OdpowiedzUsuń
 57. mam konto w TMbankowe od dawna ostatnio dzwoniłem żeby odblokowac wszystkie zgody i żeby włączyli mi promocje 5% czy jeśli teraz otworze drugie konto też bede musiał aktywowac promocje 5% czy ona bedzie już aktywna po otworzeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
 58. Wykluczony jest kod MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe. Czy płatności, za przejazd autostradą zalicza się do moneybacku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usługi transportowe nie są tożsame z opłatami za autostrady ;)

   Usuń
  2. Precyzyjniej niż w regulaminie T-Mobile, MCC 4111 to lokalny i podmiejski transport pasażerski: koleje, promy, lokalny transport wodny.

   Usuń
 59. Czy wciąż można założyć konto w T-mobile na dzień 6.03.2016?

  OdpowiedzUsuń
 60. witam
  proszę o info jak zwroty za luty będą
  dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co nie ma nic. Do 15-go mają czas.

   Usuń
  2. Postarali się. Jest 14.03.

   Usuń
 61. Witam. Mam pytanie aporpo tego wpływu 2000zł. Jeżeli chodzi o sumę wpływów ( a tak wynika z arykułu to czy można np. przelać z innego banku 500zł --> odesłać 500zł do innego banku i tak 4 razy i będzie to liczyć się jako te 2 tysiące ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma wpływów. Może być nawet 200 000 x 0,01 zł ;)

   Usuń
  2. I mogą to być wpływy z różnych źródeł. Możesz mieć np. 1500 od pracodawcy, a resztę przelać ze swojego konta.

   Usuń
 62. Dalej działa patent, że można założyć drugie konto i na infolinii je podpiąć do promocji i ciągnąć 2 razy 25zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa. Drugie konto założysz w bankowości internetowej. No chyba, że wcześniej miałeś już kiedyś konto np. w Syncu i zamknąłeś. Wtedy drugiego nie założysz.

   Usuń
 63. Czy jeżeli dzisiaj włączyłem na 2 rachunku promocję to zwroty mam od tego miesiąca ? Bo w poście nie widzę nic na ten temat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwroty liczą się od pierwszej transakcji. Więc jeśli masz kartę, płać. Dostaniesz zwrot w kwietniu.

   Usuń
 64. By założyć to konto muszę być lub zostać klientem T-Mobile? W sensie mieć abonament na telefon lub coś innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz mieć nic wspólnego z T-Mobile. Telefon możesz mieć w Tu Biedronka albo nawet i nie mieć wcale ale konto w T-Mobile Usługi Bankowe możesz założyć i też będziesz mieć moneyback.

   Usuń
 65. Co oznacza zapis:

  "Z naliczania zwrotów wykluczone są punkty posiadające oznaczenie następującymi MCC:8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)"

  Mam na myśli w szczególności "o ile płatność ..."

  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC 8999 - Wolnych zawodów (nigdzie indziej nie zdefiniowane).
   A zdefiniowanych masz sporo (http://kodymcc.pl/kody-mcc-zakres-8xxx/), więc trzeba się nagimnastykować by znaleźć takie miejsce w dodatku zagranicą.

   Usuń
  2. To może oznaczać, że wykluczone są punkty posiadające oznaczenie kodem MCC 8999 w przypadku gdy płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna - bardzo słaba polska składnia, no ale jest przecież ichnia infolinia, hehe :)

   BPH "Lubię to" wyklucza zwrot od płatności dokonanych w firmach zarejestrowanych poza Polską, np. Ryanair!

   Usuń
  3. Płaciłem za bilety lotnicze zagranicą i drobne kwoty w kilku stacjonarnych sklepach w Niemczech. Za wszystkie dostałem zwroty. Więc zagranicą jest zwrot.

   Usuń
  4. Od kogo, od BPH? Wątpię bardzo.

   Usuń
  5. Anonimowy, 28 marca 2016 21:22
   MCC 8999 - Wolnych zawodów (nigdzie indziej nie zdefiniowane)

   Wolne zawody, to np. kuglarze, muzycy uliczni, dziewczyny do tzw. "towarzystwa" ...

   Usuń
 66. Witam,
  Czy to prawda, że moneyback jest do 20/06/2016?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd takie info? Podaj linka

   Usuń
  2. Żadna taka informacja do mnie nie dotarła. Brak informacji na stronie internetowej banku, brak wiadomości dla obecnych klientów w bankowości internetowej. Także pracownicy banku nic na ten temat nie wiedzą. Więc jeśliby taki komunikat gdziekolwiek był, proszę o info.

   Usuń
  3. A skąd niby zwykli pracownicy banku maja to wiedzieć, Złotówa? To decyzja wierchuszki tzw. "marketing" w PZU czyli obecnego właściciela Alior.

   Regulamin:
   II. Zasady Promocji
   §4.1. Promocja trwa od 2 listopada 2015 r. do odwołania, przy czym Bank poinformuje Klientów o odwołaniu Promocji nie później niż 2 miesiące przed datą zakończenia Promocji.

   Usuń
  4. Tym tokiem rozumowania, że tylko wierchuszka coś wie to Anonimowy29 marca 2016 09:40 musiałby być jakimś prezesem lub innym ważnym z PZU/Aliora/TMUB, który postanowił o ujawnieniu tajemnicy na blogu. Coś w to nie wierzę. Ściema.

   Usuń
 67. Płatności przez Billa liczą się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu 2010 wszystkie sklepy Billa na terenie Polski sprzedano sieci Leclerc.

   Usuń
  2. Płaciłem za prąd i tv billem zwrot był naliczony.

   Usuń
 68. Czy opłata za bilet kolejowy PKP lub za bilet autobusowy np. w PolskiBus zaliczane są do wykluczonej kategorii MCC4111 czyli usługi transportowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja za płatność w kasie PKP dostałem zwrot, ale w kasie Kolei Mazowieckich nie. W regulaminie bankowym MCC 4111 jest określony dość ogólnie. Znalazłem jednak opis dość bardziej szczegółowy gdzie MC 4111 to "Lokalny / Podmiejski transport pasażerski - koleje, promy, lokalny transport wodny". Więc wszystko by się zgadzało.
   Co do Polskiego Busa to nie wiem. Patrząc jednak na powyższe jest to przewoźnik ogólnopolski, a nie lokalny/podmiejski. Więc MCC powinien być inny a tym samym zwrot powinien być. Ale to tylko moje przypuszczenie. Jeśli sprawdzisz jak jest w praktyce, podziel się swym doświadczeniem.

   Usuń
 69. Czy bez względu jaki sposób płacenia billem wybierzemy kod MCC jest zawsze 4900 ? Kolega twierdzi że przy wpisywaniu ręcznym kod MCC 6051, a ten kod wykluczony jest.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...