Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto w Eurobanku z nc+. Nawet 240 zł zniżki na abonament

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

20.11.2015

Konto w Eurobanku z nc+. Nawet 240 zł zniżki na abonament

Dzięki promocji banku i platformy cyfrowej przez rok można taniej oglądać telewizję.

Zwroty w promocji naliczane są przez 12 miesięcy po 20 zł za spełnienie całkiem prostych warunków: opłacanie faktur nc+ z konta w Eurobanku i trzy płatności kartą miesięcznie. Ale to nie wszystko. Można też uniknąć standardowych opłat za konto lub za kartę.

Aby wziąć udział w akcji i móc oszczędzać na comiesięcznym abonamencie, należy:
 • do 31.12.2015 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć wniosek o konto w pakiecie Active lub Prestige (formularz zgłoszeniowy można również wypełnić w placówkach Eurobanku)
 • najpóźniej do 15.01.2016 r. zawrzeć umowę o rachunek 
Zgodnie z regulaminem promocji, uczestnikiem promocji może być osoba, która spełni następujące warunki:
"a) w momencie przystąpienia do Akcji promocyjnej nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank, 
b) posiada zawartą z ITI Neovision umowę o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+, 
c) w Okresie trwania Akcji promocyjnej prawidłowo i w sposób kompletny wypełni formularz zgłoszeniowy do udziału w Akcji promocyjnej podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego, adres email oraz pięć pierwszych cyfr Numeru Abonenta nc+ w ramach zawartej z ITI Neovision umowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.eurobank.pl/ncplus oraz w Placówkach"
Przy spełnieniu wszystkich powyższych warunków uzyskasz zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta  przez rok od dnia zawarcia umowy o konto.

Na taki sam okres uzyskasz zwolnienie z opłaty za kartę (przy zawnioskowaniu o nią w momencie zawierania umowy o konto). Tu jednak bank opłatę będzie pobierał, by... później ją oddawać. Zwrot pobieranych opłat za kartę ma następować w terminie do 15. dnia miesiąca po miesiącu, w którym opłatę pobrano. Dodatkowo jest też prezent dla tych, którzy zawnioskują o limit kredytowy w koncie. Bank zwróci opłatę za jego przyznanie. No ale od ewentualnego wykorzystywania środków z limitu, odsetek uniknąć już niestety się nie da.

Premię po 20 zł - przez 12 kolejnych miesięcy - będziesz otrzymywać jeśli:
 • spełnisz wcześniej wymienione warunki 
 • posiadasz kartę debetową do konta i wykonasz nią co najmniej trzy płatności na łączną kwotę 50 zł miesięcznie  
 • z konta Eurobanku wykonasz płatność za abonament z tytułu umowy z ITI o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+
Wypłata premii następuje do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Promocji Eurobanku w ostatnim czasie było wiele i nadal niektóre z nich są dostępne. Warto jednak zwrócić uwagę na zapis w postanowieniach końcowych regulaminu:
"Akcja promocyjna łączy się z Programem „Promujesz – Zyskujesz”, Programem „Rodzina i Przyjaciele” oraz Akcją urodzinową Programu „Rodzina i Przyjaciele” z tym zastrzeżeniem, że Konto otwarte w ramach niniejszej Akcji promocyjnej nie może zostać otwarte z polecenia w ramach Programu „Rodzina i Przyjaciele”"
O szczegółach programu "Rodzina i Przyjaciele pisałem m.in. tutaj.

Chcesz być na bieżąco z promocjami? 

Źródło grafiki: facebook.com/ncplus

10 komentarzy:

 1. czy faktura za nc+ musi być na te same dane co założone konto bankowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy rejestracji musisz podać numer abonenta co w regulaminie jest opisane jako "numer umożliwiający identyfikację Klienta posiadającego zawartą umowę o świadczenie usług z ITI Neovision, wskazany w w/w umowie" i też zachodzę w głowę czy mogę założyć konto i płacić abonament rodziców...

   Usuń
 2. Po 12 miesiącach konto i karta płatne, więc pytanie czy można zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Nie wiem czy wiecie ale o wiele lepszą ofertę ma dla swoich klientów Plus Bank. Przy realizacji transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł karta bezpłatna, a bank zwraca przez 6 m-cy 50 potem przez pozostałe 18 m-cy 20 zł.
  Rabat można powiększyć np. poprzez wpływ wynagrodzenia na konto, wtedy wpływa dodatkowe 5 zł.
  Tutaj szczegóły:
  https://plusbank.pl/smartdom

  OdpowiedzUsuń
 4. Założyłem konto z formularza NC+ i w mailu otrzymałem taką informację: "Pamiętaj! Jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym na konto active wpłynie kwota w wysokości przynajmniej 1500,00 zł, nie poniesiesz opłaty za jego prowadzenie". Muszę to potwierdzić w banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo w ofercie tak jest, ale w promocji powinno być za darmo bez wymogu wpływu

   Usuń
  2. Też tak miałem. Zapytałem bank i dostałem odp., że w trakcie trwania promocji nie dotyczy cię warunek wpływu 1500 zł.

   Usuń
  3. Też tak miałem. Zapytałem bank i dostałem odp., że w trakcie trwania promocji nie dotyczy cię warunek wpływu 1500 zł.

   Usuń
  4. To już nie będę ich męczył - poczekam do końca miesiąca. Tak myślałem że w mailu jest standardowa formatka...

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...