Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet Lenovo Yoga Tab 3 lub iPad Mini 2 z Grouponem do karty kredytowej Citibanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

28.11.2015

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 lub iPad Mini 2 z Grouponem do karty kredytowej Citibanku

Ruszyła kolejna promocja kart kredytowych Citibanku.

Tym razem oferta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem serwisu Groupon. Uczestnik promocji może wybrać nagrodę spośród dwóch dostępnych gadżetów: tablet Lenovo Yoga Tab 3 8” Wi-Fi lub iPad Mini 2 Wi–Fi 16 GB. Ale w zależności od dokonanego wyboru, różne są wymogi jakie stawia bank.

Warunki jakie należy spełnić by otrzymać nagrodę, różnią się ze względu na wartość gadżetów. W wycenie banku tablet Lenovo wart jest 805 zł, a iPad Mini aż 1282 zł.
Alternatywna promocja Citibanku: tablet Lenovo lub telefon Samsung + premia 240 zł
Podstawowy zakres wymogów stawianych przez bank:
 • zakup kuponu o wartości 5 zł (do 9.12.2015 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli kuponów, która liczy sobie 2 000 sztuk)
 • wypełnienie formularza kontaktowego (najpóźniej do 15.12.2015 r) - należy w nim podać m.in. numer zakupionego vouchera Groupon
 • złożenie wniosku o kartę kredytową Citibank World MasterCard
 • dostarczenie dokumentu potwierdzającego deklarowane dochody (dokument ten należy przekazać kurierowi, który przybędzie z umową do podpisania)
 • dokonanie kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 2 000 zł każdego miesiąca przez trzy kolejne miesiące (jako pierwszy liczy się miesiąc następujący po tym, w którym karta zostanie przyznana)
 • co najmniej jednorazowe zalogowanie w bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 30 dni od podpisania przez bank umowy o kartę
 • posiadanie karty przez klienta w momencie przyznania nagrody
Transakcje bezgotówkowe o których mowa powyżej, muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Realizacja wymienionych dotąd warunków wystarcza do zdobycia tabletu Lenovo (interesującą Cię nagrodę wskażesz w momencie wypełniania formularza kontaktowego). A jeśli zechcesz otrzymać iPad Mni, wówczas należy także:
 • w trakcie wnioskowania o kartę otworzyć konto osobiste Citi Priority lub CitiKonto
 • spłacać z powyższego konta przez min. trzy kolejne okresy rozliczeniowe kartę kredytową
To pierwsza promocja kart kredytowych Citibanku, w której pojawia się dodatkowy wymóg w postaci założenia konta. O przyznaniu nagrody bank poinformuje mailowo do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniony zostanie ostatni warunek przez uczestnika akcji. Przekazanie nagrody nastąpi w ciągu 30 dni od dnia wysyłki wspomnianego maila. Do nagród bank funduje dodatkową nagrodę pieniężną odpowiadającą kwocie należnego podatku.

Okres karencji wykluczający z udziału w promocji wcześniejszych klientów Citibanku jest podobny do poprzednich akcji tego typu. Zgodnie z regulaminem:
"Z Oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2013r. przed wzięciem udziału w Ofercie nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank oraz konta osobistego w Banku („Uczestnik”). 
W Ofercie nie biorą udziału osoby, które przed rozpoczęciem Oferty złożyły już wniosek o Kartę Kredytową Citibank i nie otrzymały jeszcze ostatecznej decyzji kredytowej od Banku"
O karcie kredytowej Citibank World MasterCard pisałem już wielokrotnie przy okazji poprzednich promocji. W skrócie: karta wiąże się z opłatą miesięczną 18 zł. Dzięki integralnemu z kartą programowi lojalnościowemu można jednak uniknąć części opłat, chociażby ze względu na przyznawaną pulę punktów powitalnych. Te można bowiem wymienić na zwolnienie z opłaty za kartę. Poza tym warto również pamiętać o kuriozalnej opłacie za... możliwość korzystania z CitiPhone (6 zł miesięcznie). Na szczęście usługę można wyłączyć, tym samym pozbywając się zbędnych kosztów.

Na koniec kilka zdań na temat rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych. Konto CitiPriority prowadzone jest za 0 zł przy spełnieniu jednego z dwóch warunków: utrzymania średniego miesięcznego salda środków w wysokości min. 30 000 zł (zliczane są środki na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokatach, inwestycjach i ubezpieczeniach) albo zasilenia konta sumą wpływów na min. 5000 zł i posiadania jednego z produktów kredytowych ( karta kredytowa pożyczka, limit kredytowy w koncie lub kredyt hipoteczny). Przy niespełnieniu warunków bank obciąży Twój rachunek opłatą w wysokości 25 zł.

W przypadku CitiKonta opłata za prowadzenie rachunku wynosi 12 zł miesięcznie. Opłatę obniżysz do 6 zł, jeśli konto zasilisz kwotą 2 000 zł. Jeśli comiesięczny wpływ będzie wyższy (na kwotę min. 3 500 zł) wówczas za prowadzenie konta nie zapłacisz w ogóle. Tu jednak również pojawia się wspomniana już opłata za dostęp do usługi CitiPhone.


A jeśli nie chcesz (lub nie możesz) wnioskować o kartę kredytową, skorzystaj z innych, łatwiejszych okazji do bankobrania. W BGŻ Optima bez wyśrubowanych warunków dostaniesz bonus 50 zł za skorzystanie z lokaty 3,2%. Również za skorzystanie z lokaty (4%), ale i za otwarcie darmowego konta w Alior Banku czeka gwarantowana premia 55 zł oraz szansa na jedną z 59 nagród rzeczowym. Warto też przyjrzeć się Money manii - to akcja, w której za otwarcie Konta 360º lub 360º Student można zgarnąć 150 zł.

31 komentarzy:

 1. Na początku roku skorzystałem z promocji Citi. Karta darmowa, premia 200 zł za wydanie 300 zł. Od tamtego momentu co edycja to warunki coraz trudniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy są jakieś kryteria dochodowe do otrzymania karty ? (ile trzeba zarabiać żeby taką kartę otrzymać) i czy płatności kartą na Allegro (przez payU) też się wliczają ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności w Internecie, PayU, allegro i inne zliczają się

   Usuń
  2. Podstawowe wymogi banku: "wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata". Ale oczywiście każdy wniosek jest oceniany indywidualnie.

   Usuń
  3. A czy udokumentowane wpływy na konto bankowe niepochodzące z wynagrodzenia też sie wliczają? czy musi to być jednak dochód netto :( ? idą na ustępstwa?

   Usuń
  4. Zależy co masz na myśli? Jeśli chodzi np. o wynajem to tak. W regulaminie na ostatniej stronie masz wykaz akceptowanych źródeł.

   Usuń
 3. Jakby ktoś miał problem z wydaniem 2000 zł miesięcznie kartą, to można za pomocą aplikacji mobilnej Sprytny Bill opłacić dowolny rachunek za pomocą karty debetowej/kredytowej (np. czynsz za mieszkanie). Wystarczy ręcznie wprowadzić numer rachunku. Prowizja za jeden rachunek wynosi 97 groszy, ale warto, w końcu można otrzymać iPada i go później opchnąć na Allegro ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,czy to jest sprawdzony sposób płatności? Pytam bo się zastanawiam nad wzięciem karty ale większość moich wydatków to sa rachunki za mieszkaniowe.Pozdrawiam

   Usuń
  2. Ja regularnie płacę za pomocą tej aplikacji kartą debetową BPH i wszystko jest w porządku, a otrzymuję 3% zwrotu :)

   Usuń
  3. To fajnie wygląda na to że forma płatności uznana jest przez bank jako płatność bezgotówkowa😊

   Usuń
  4. To czyli jak mam kartę Getin i muszę nią wydać 400zl ,to jak przeleję za mieszkanie czynsz ponad 500 zl tym sprytnym billem to będę miał warunek spełniony do otrzymania zwrotu z Getinu 10% za zakupy?

   Usuń
  5. Sprytny Bill to nie przelew. To taka sama płatność kartą jak np. na Amazonie, czy Allegro. Jeżeli Getin w warunkach promocji uznaje płatność kartą w internecie, to tak.

   Usuń
  6. płace kartą Getinu i bph za czynsz poprzez sprytnego billa i w obu przypadkach zaliczone jako płatność kartą a dzięki temu mam zwrot

   Usuń
  7. Ok w tym miesiącu spróbuje,to czemu nikt wcześniej o tym nie pisał?😊

   Usuń
  8. O tym się nie pisze. Bo myślicie, że w takich miejscach nie ma bankowców czytających te komentarze? Za chwilę wyłączą funkcjonalność albo wycofają - tak było chociażby z aplikacją PayU jakiś czas temu. Więc proponuję uciąć temat. A moderacji komentarzy polecam pod rozważenie nie przepuszczanie tego typu komentarzy. Kto ma wiedzieć ten wie. Można dojść do tego samodzielnie.

   Usuń
 4. Ciekawi mnie jak będzie z gwarancja na tego ipada, w regulaminie nic nie wiedzę na ten temat, może wystarczy aktywować przez iTunes i Apple uzna gwarancję przez 1 rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie IX. Postanowienia końcowe, punkt 3. - informacje o gwarancji dla iPada.

   Usuń
 5. A po otrzymaniu nagrody można zamknąć konto bez konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie, można prosić o informację przez jaki czas taka karta kredytowa może być zadłużona bez ponoszenia konsekwencji w postaci prowizji itp.? Z góry dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni. Zasady liczenia tegoż okresu i kilka przydatnych informacji o karcie kredytowej tutaj.

   Usuń
 7. Czy jak zakładam konto w grudniu, to już w grudniu muszę mieć ten wpływ 5000 zł, żeby być zwolnionym z opłat, czy wszystko liczy się od kolejnego pełnego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym niepełnym miesiącu wpływ nie jest wymagany - potwierdzałem to na infolinii

   Usuń
  2. Ja zadałem jeszcze dodatkowe pytanie przez system transakcyjny (wolę mieć takie rzeczy na piśmie ;):
   Szanowny Panie,

   Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Regulaminem Rachunków Bankowych pierwsza opłata za prowadzenia Konta pobierana jest za drugi pełny miesiąc kalendarzowy od otwarcia Konta w przypadku rachunku Citi Priority.

   Usuń
 8. Znalazłem informację, że dla konta Citi Priority podobno wystarczy obrót 5k złoty, a nie sam wpływ. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, czy administrator mógłby potwierdzić te informacje?

   Usuń
  2. Nie do końca rozumiem określenie "obrót". Tabela Opłat i Prowizji dla konta Citi Priority mówi o zwolnieniu z opłaty za konto gdy zostanie spełniony jeden z warunków:
   - gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach wyniesie min. 30 000 zł lub
   - wpływy na konto wyniosą min. 5 000 zł i klient będzie posiadał aktywowaną główną kartę kredytową lub ma zawartą umowę o kredyt w Citibanku

   Usuń
  3. Może opinia jaką znalazłem na innym forum była niepełna... Skoro wpływ ma być 5k złotych, to można przelać na konto najpierw 2,5k zł, następnie zrobić przelew zwrotny z konta Citi i ponownie na to konto przelać 2,5k prawda? Nie ma żadnego zapisu w ilu transzach ma być ten wpływ.

   Usuń
  4. Jeśli mamy słowo "wpływy" w liczbie mnogiej to nieważne ile ich będzie. Ważne by w ciągu miesiąca suma wyniosła min. 5 tys.

   Usuń
 9. Witam serdecznie,
  czy mógłby ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak zamknąć konto i kartę kredytową Citibanku przez internet? Czy wystarczy wybrać: Złóż dyspozycję->Karty kredytowe-> Zamknięcie karty?
  Z góry wielkie dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak wystarczy. Za 2-3 tyg. zadzwoni do Ciebie konsultant jeszcze to potwierdzić. W treści dyspozycji napisz, że chcesz też zamknąć konto.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...