Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Kupuj z VISA zyskaj 100 zł" przy okazji zakupów na mall.pl

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.11.2015

"Kupuj z VISA zyskaj 100 zł" przy okazji zakupów na mall.pl

Jeśli posiadasz kartę VISA możesz zaoszczędzić 100 zł.

To już kolejna promocja dla posiadaczy wybranych kart. Kryterium kluczowym nie jest tu jednak bank, ale organizacja. Jeśli na Twym plastiku widnieje logo Visa, możesz zaoszczędzić 100 zł.

Kilka dni temu pisałem o promocji dla posiadaczy kart MasterCard w bdsklep.pl, która pozwala zaoszczędzić 80 zł, a już mamy kontrpropozycję - posiadacze kart Visa mogą zaoszczędzić 100 zł na mall.pl

Aby uzyskać rabat wystarczy:
 • w sklepie mall.pl zrób zakupy na sumę co najmniej 300 zł 
 • zapłać kartą Visa, wybierając płatność kartą online przez PayU
W ciągu 30 dni od dostarczenia zamówienia dostaniesz email z kuponem rabatowym o wartości 100 zł. Kupon można zrealizować najpóźniej do 21.01.2016 r. przy okazji zakupów na sumę min. 101 zł - numer z kuponu należy wprowadzić w zakładce "Dostawa i płatność" w polu "Bon podarunkowy, kupon rabatowy, kupon promocyjny".

Aby otrzymać rabat, warto się pośpieszyć z dwóch powodów. Do 10.11.2015 r. przy zamówieniach powyżej 109 zł można się załapać na darmową dostawę. A po drugie pula kuponów rabatowych została ograniczona do 2600 sztuk. Aby wyeliminować ryzyko sytuacji, w której zrobisz zakupy na min. 300 zł, a nie załapiesz się bonus, można na szczęście sprawdzać czy promocja nadal trwa. Zgodnie z regulaminem:
"O ewentualnym wyczerpaniu puli kuponów rabatowych Organizator poinformuje Uczestników bez zbędnej zwłoki za pośrednictwem strony internetowej https://pl-pl.facebook.com/mallpolska"
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych - w tym przypadku skierowanej wyłącznie dla posiadaczy karty płatniczej z logo określonej organizacji. Do Ciebie należy kalkulacja opłacalności skorzystania z powyżej propozycji - ceny na mall.pl mogą się różnić od tych ze sklepów z sąsiedztwa. Mogą to być ceny korzystniejsze, ale i wyższe. Warto to sprawdzić i uwzględnić koszty przesyłki.

Dla posiadaczy kart Visa dostępna jest także inna promocja - 20 zł można zaoszczędzić przy okazji zamówień za pośrednictwem PizzaPortal.pl.

11 komentarzy:

 1. Widzę, że promocja trwa do 7.grudnia. Jeśli kupon wysyłają w ciągu 30 dni od daty dostawy to może być tak, że ktoś kupon dostanie np. 10. stycznia 2016 i zostanie mu już tylko kilkanaście dni na wykorzystanie. To słabe.

  OdpowiedzUsuń
 2. To musi być jeden zakup (np. na allegro) za sumę co najmniej 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra, ślepy jestem. Zakup tylko w mall.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mam konta FB (i nie chcę mieć) więc nie widze czy juz są wykorzystane te kupony.... pomóżcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na fanpage mall.pl możesz wejść nie mając konta na fb - wszystko jest widoczne. Na chwilę obecną promocji nie odwoływali.

   Usuń
 5. Rozejrzyjcie się na stronie bo jest jeszcze kod rabatowy 50 zł (kod BRFT50, ale nie wiem czy każdemu się wyswietla taki sam czy inny) i można go wykorzystać. Ja przy p-wszym zakupie za 379 zł, płaciłem więc 329 zł :) I przesyłka gratis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może trochę dokładniej? Na której stronie i w którym miejscu? Dzięki.

   Usuń
  2. Miałem to pod opisem oferty.

   Usuń
  3. Tak to dokładnie wygląda: http://imgur.com/TUr8WR8

   Usuń
  4. Dzięki. Kod zadziałał :)

   Usuń
  5. W którym miejscu ten kupon się wprowadza?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...