Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe dostawy zakupów dla posiadaczy dowolnych kart Raiffeisen Polbank

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.11.2015

Darmowe dostawy zakupów dla posiadaczy dowolnych kart Raiffeisen Polbank

Kolejna instytucja promuje płatności kartami w sklepach internetowych.

Tym razem nie jest to Visa, ani MasterCard, ale bank. Raiffeisen Polbank postanowił swym klientom zwracać wydatki związane z dostawą zamówionych przez Internet zakupów. Ze zwrotu skorzystać mogą posiadacze kart debetowych, jak i kredytowych. A zaoszczędzić w ten sposób można 50 zł.

W tym roku mieliśmy kilka ciekawych promocji Raiffeisen Polbanku i wielu Czytelników najwyraźniej nadal posiada konto w tym banku. Stąd też zapewne liczne powiadomienia o tej promocji, które ostatnio otrzymywałem od Czytelników. Serdecznie za te wiadomości dziękuję. A zaoszczędzić w tej promocji można całkiem łatwo.

Co zrobić by uzyskać zwrot:
 • za zakup(y) w Internecie na kwotę min. 100 zł (liczą się tylko transakcje w polskiej walucie) zapłać kartą wydaną do konta lub kartą kredytową Raiffeisen Polbank
 • dołącz skan lub zdjęcie paragonu/faktury lub zrzut ekranu z podsumowaniem transakcji 
 • w czasie promocji nie wypowiadaj umowy z bankiem
I to wszystko. W ciągu 30 dni kalendarzowych na Twoje konto lub rachunek karty kredytowej wróci kwota będąca równowartością wydatków na przesyłkę. Zwrot można otrzymać wielokrotnie, ale łączna suma tychże zwrotów to maksymalnie 50 zł. Promocja trwa od 5.11.2015 do 12.02.2016 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli środków przewidzianych na zwroty (a zgodnie z regulaminem promocji jest to kwota 100 000 zł).

Zawsze doceniam promocje, które są oferowane nie tylko nowym, ale i obecnym klientom. To bonus i swego rodzaju wyraz doceniania. Trzeba jednak pamiętać o przekalkulowaniu opłacalności zapłacenia taką, a nie inną kartą. W przypadku gdy np. kupujesz przedmiot za 300 zł, a koszt przesyłki wynosi 10 zł to mimo zwrotu tych 10 zł, bardziej opłacalna jest płatność kartą z 5-procentowym zwrotem, jaki oferuje T-Mobile Usługi Bankowe. A przy niej zwrot wyniesie nie 10, a 15,50 zł.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo świetnych okazji do bankobrania. Jeszcze do poniedziałku, tj. do 23.11., możesz załapać się na 100 zł premii przy okazji otwarcia konta w BZ WBK z oprocentowaniem 4% w skali roku. Łatwo możesz też zarobić w najnowszej edycji akcji Comperia Bonus: za otwarcie konta i lokaty 4% w Alior Banku dostaniesz gwarantowany bonus finansowy, ale i szansę na jedną z 59 nagród. No i na koniec najświeższa z promocji: money mania, w której za otwarcie konta w Banku Millennium czeka 150 zł.

2 komentarze:

 1. Całkiem sprytny sposób na wyłudzenie od ludzi informacji nie tylko gdzie i za ile, a i co kupują :) Wielki Brat patrzy. 1 grudnia dzień darmowej wysyłki w większości sklepów - to dla tych, którzy chcą mieć prezenty świąteczne z głowy i niekoniecznie chcą wszystkie dane ujawniać bankowi R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak dobrze widzą gdzie i za ile kupujesz, a co kupujesz to raczej nie ma wielkiego znaczenia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...