Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania: 150 zł za Konto 360º lub 360º Student + szansa na nagrody (PlayStation, iPad i dron)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.11.2015

Money mania: 150 zł za Konto 360º lub 360º Student + szansa na nagrody (PlayStation, iPad i dron)

Darmowe konto osobiste na prostych zasadach, premia i szansa na nagrody.

moneymania bank millennium konto 360 lub 360 student z premia 150 zł konkurs
Przybywa organizatorów okazji do zarabiania na bankach. Tym razem mamy propozycję przygotowaną przez money.pl. Za otwarcie Konta 360º lub 360º Student w Banku Millennium zyskać można 150 zł oraz nagrodę rzeczową.

Promocje Agory czy Comperii Czytelnikom bloga są już dobrze znane. Od czasu do czasu pojawia się również akcja, której organizatorem jest Bankier.pl, ale teraz mamy do czynienia z nowością. Swą promocję przygotował Money.pl. To już druga edycja, ale pierwszej nie opisywałem, gdyż... wiązała się z wymogiem skorzystania z produktów kredytowych (a to na pewno nie jest sposób na zarabianie na bankach). Money mania (bo tak w oryginale nazywa się akcja) w II edycji oferuje Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium wraz z konkursem i szansą na premię pieniężna w wysokości 150 zł.

Konkurs - bo takim pojęciem posługuje się organizator w odniesieniu do akcji - daje możliwość zdobycia premii pieniężnej w wysokości 150 zł (pod warunkiem znalezienia się w gronie pierwszych trzech tysięcy osób) oraz nagród rzeczowych (Sony PlayStation4, 500 GB, Apple iPad Mini 16 GB Dron Quadricopter PARROT AR. DRONE 2.0 Elite Edition Pustynia).

Aby uzyskać premię 150 zł należy:
 • do 20.12.2015 r. zarejestrować się na stronie promocji 
 • za pomocą linku otrzymanego mailem aktywować konto na stronie promocji (link ważny jest tylko przez 48 godzin od aktywacji) 
 • po zalogowaniu, na stronie money manii złożyć wniosek o Konto 360º lub 360º Student
 • najpóźniej do 31.12.2015 r. podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą płatniczą, aktywować tę kartę, zasilić konto kwotą:
  - min. 1 000 zł lub poprzez wpływ wynagrodzenia w przypadku Konta 360º
  - min. 500 zł lub stypendium w przypadku Konto 360º Student
 • do 29.02.2016 r. wykonać co najmniej 10 płatności kartą na sumę:
  - min. 1 000 zł w przypadku Konta 360º
  - min. 500 zł w przypadku Konta 360º Student
 • w styczniu i w lutym 2016 r. w każdym z miesięcy zasilić konto kwotą:
  - min. 2 000 zł lub wpływem wynagrodzenia w przypadku Konta 360º
  - min. 500 zł lub wpływem stypendium w przypadku Konto 360º Student
Premia zostanie wypłacona do 31.03.2016 r. na konto otwarte w promocji. Realizacja wypłaty nastąpi pod warunkiem uzupełnienia danych na stronie Money Manii.

W graficznym uproszczeniu (przygotowanym przez organizatora), terminarz promocji wygląda następująco:


Udział w akcji wymaga wyrażenia zgód na:
"- przetwarzanie danych osobowych Uczestnika przez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu organizacji Konkursu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania,
- przekazanie Organizatorowi przez Partnera informacji objętych tajemnicą bankową, tj. danych o fakcie zawarcia umowy na konto osobiste Bank Millennium SA., w zakresie niezbędnym do przyznania i wypłaty premii finansowej przez Organizatora oraz zaakceptują niniejszy Regulamin Konkursu oraz „Regulamin Ogólny Otwierania i Prowadzenia Rachunków Bankowych dla Osób Fizycznych w Banku Millennium SA (zwany dalej „Regulaminem produktu”)."
Zgodnie z regulaminem akcji:
"Z Konkursu wykluczone są osoby, które składając wniosek w ramach Konkursu posiadały produkt w Banku, są lub były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku."
Innymi słowy, jeśli po 1.04. nie masz konta, jak i innego produktu, ani pełnomocnictwa do konta w Millennium, śmiało możesz skorzystać z promocji.

W związku z ograniczoną pulą gratyfikacji finansowych, w regulaminie znajdziemy też zapis precyzujący zasady przyznania premii, która
"przyznawana jest dla pierwszych 3 000 (słownie: trzy tysiące) 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) [organizator zwiększył pulę nagród - przyp. Mr. Złotówa] zawartych kont bankowych gotówkowych. W przypadku, gdy liczba zawartych umów na konta osobiste wyniesie powyżej 3000 (słownie: trzy tysiące), to o przyznaniu premii decyduje data podpisania umowy o prowadzenie konta wskazanego powyżej. W przypadku zaś takich samych dat, o przyznaniu premii decyduje dodatkowo data wysłania wniosku.
[Aktualizacja: Organizator zapewnia, że w sytuacji gdyby liczba wniosków zbliżała się do wyznaczonego limitu 30 000 kont, wówczas pojawi się komunikat o tym informujący]

Aby zdobyć jedną z trzech nagród głównych, należy najpóźniej do 31.03.2016 r. wymyślić hasło reklamowe dla Konta 360º lub 360º Student i liczyć na docenienie ze strony komisji konkursowej. A ta wyłoni zwycięzców do 10.04.2016 r.

Przegląd oferty Banku Millennium


Warunki zwalniające z opłat przy kontach w Banku Millennium są całkiem proste - szczególnie dotyczy to karty płatniczej.

Konto 360º jak i wydana do niego karta płatnicza są darmowe, gdy miesięcznie na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (może to być przelew z Twego rachunku w innym banku), a kartą wykonasz minimum jedną płatność na dowolną kwotę. Dzięki temu zyskasz też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów dowolnych banków i instytucji nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

Z kolei Konto 360º Student to jeszcze łatwiejszy sposób na darmowy rachunek bankowy i kartę płatniczą. Bank nie wymaga wpływów na konto, a żeby nic nie płacić za kartę wystarczy wykonać (podobnie jak przy Koncie 360º) tylko jedną płatność w miesiącu. Rachunek ten dedykowany jest jednak wyłącznie klientom w wieku 18-26 lat.

Do kart wydawanych do kont bank dołącza ubezpieczenie "Bezpieczna karta", które kosztuje 2,99 zł miesięcznie, ale jest to ubezpieczenie opcjonalne. Możesz je wyłączyć w każdej chwili - wystarczy skontaktować się z infolinią banku i złożyć dyspozycję wyłączenia ubezpieczenia.

Drugim pakietem ubezpieczeń, który włącza bank jest "Pakiet Bardzo Pomocny" - ten na szczęście jest bezpłatny przez 12 miesięcy, a dopiero po tym okresie kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Pakiet ten jest połączeniem assistance domowego i medycznego - w ciągu roku wykorzystać możesz siedem świadczeń. Oczywiście i ten pakiet możesz wyłączyć kiedy zechcesz.

Składając wniosek o otwarcie konto możesz wskazać sposób zawarcia umowy. Możesz to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera który przywiezie dokumenty do podpisania albo w wybranym oddziale Banku Millennium.

Coś dla oszczędzających


W ofercie Banku Millennium coś dla siebie mogą znaleźć także osoby oszczędzające.

Na Lokacie Mobilnej, którą można założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku, uzyskać można 3,25% w skali roku. Jest to depozyt 3-miesięczny, na którym ulokować można maksymalnie 10 000 zł.

Więcej oszczędności można za to wpłacić na konto oszczędnościowe, dające 3% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł (warto jednak pamiętać, że z ROR na konto w innym banku przelewy zlecane przez bankowość internetową są limitowane kwotowo: do 50 000 zł dziennie. Jeśli z Millennium zechcesz wypłacić kwotę ponad ten limit, przelewy będzie trzeba rozłożyć np. na dwa dni. W Millennium na szczęście można jednak założyć lokatę jednodniową. Wtedy pozostałe jeszcze w Millennium środki będą nadal procentować).

3% jest to stawka oprocentowania, które bank daje dla nowych środków i gwarantuje utrzymanie na promocyjnym poziomie przez okres 92 dni od od momentu wpłacenia środków na konto oszczędnościowe. Na promocję można złapać się wpłacając oszczędności do 9.01.2016 r.

150 komentarzy:

 1. Te 500 zł przy koncie 360 Student trzeba wydawać miesięcznie czy jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwotę taką należy wydać w okresie od otwarcia konta do do 29.02.2016 r. Ma być to suma co najmniej 10 płatności kartą, wykonanych w tym czasie. Nie trzeba tego powtarzać miesiąc w miesiąc :)

   Usuń
 2. Z jakiego adresu przychodzi mail od money? Nie mogę znaleźć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres: money-mania@firma.money.pl, tytuł wiadomości: "Potwierdzenie rejestracji"

   Usuń
  2. Dzięki, już mam. Pospieszyłem się z pytaniem.

   Usuń
 3. a dzisiaj załozyłem konto poprzez stronę banku, mozna sie jakos wycofać z tego? zeby sie załąpać na ta promocje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz odstąpić od umowy bo zawierana zdalnie. Umowa powinna być wtedy uznana za niebyłą (teoretycznie). I wtedy złożysz nowy wniosek w promocji. Może się uda ale bez gwarancji na premię niestety

   Usuń
  2. Morał taki, że kont nie ma co otwierać bez jakiejś wartościowej promocji.

   Usuń
 4. teraz pani zadzwoniła do mnie z banku , ale musiałbym to konto zamknać w oddziale banku, wiec się nie łapię na te 150 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to pewnie załapałeś się na inną promocję: 360 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student. Można na tej promocji zarobić więcej (teoretycznie), ale jest to jednak "ciut" trudniejsza, bardziej wymagająca promocja.

   Usuń
  2. Tak na tą promocję sie załapałem, od grudnia zamykam dwa konta bnp paribas i w euro banku bo koniec promocji, wiec wszystkie platnosci karta przerzuce na mill i T mobile

   Usuń
  3. Domyślam się, że promocje się nie łączą?

   Usuń
  4. Nawet nie musisz się domyślać. W regulaminie jest zapis "Konkurs nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez Partnera, w tym z Promocją „Zyskaj 360 zł - II edycja”.

   Usuń
 5. Po premii konto można zamknąć od razu? Czy trzeba jakiś czas trzymać?? Za zamknięcie są jakieś opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zamknąć od razu. Opłat za to nie ma.

   Usuń
  2. A z zamknięciem nie robią problemu???

   Usuń
  3. Nie. Zamykałem konto z poprzedniej promocji. Wypowiedzenie 30-dniowe. Złożyłem przez bankowość internetową. Zaznaczyłem by się nawet ze mną już nie kontaktowali w tej sprawie i nie dzwonili. Konto zamknięte.

   Usuń
  4. Tak, Millennium należy do grona tych (w sumie niezbyt licznych) banków, które nie robią problemu i konto pozwalają zamknąć przez Internet. Oprócz tego wypowiedzenie można też złożyć na infolinii, w oddziale lub listownie.

   Usuń
 6. Pierwsze 3000 osób, które otworzą konto… Czy można otworzyć konto już teraz, bez zamawiania karty, a przed końcem roku kartę domówić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście bym nie zwlekał, bo utrzymanie karty za darmo nie jest trudne. Wystarczy 1 dowolna płatność miesięcznie.

   Usuń
 7. Wszyscy chętni, którzy chcą skorzystać z promocji poprzez otwarcie konta poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku i zamieszkują w miejscowości, w której nie ma siedziby banku, powinni wiedzieć że do momentu wizyty w banku i potwierdzenia tożsamości konto jest okrojone funkcjonalnie do kwoty 5000 zł na miesiąc na wszystkie transakcje (przelewy, wypłaty z bankomatu, płatności kartą). Może wydawać się że kwota wysoka ale w przypadku normalnego korzystania z konta (przelewy, płatności na 1500 - 2000 zł) oraz założenia lokaty mobilnej na 10.000 zł (3.25%) po jej zakończeniu okaże się że mamy zamrożone pieniądze na kilka miesięcy :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie, ktoś wyjaśni w jakim celu podaje się tam dane Urzędu skarbowego...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W razie nagrody rzeczowej. Organizator odprowadzi podatek od nagrody

   Usuń
 9. a jeślim mam w milenium kredyt i konto techniczne do obsługi - to mam konto i jestem klientem "wykluczonym"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z Konkursu wykluczone są osoby, które składając wniosek w ramach Konkursu posiadały produkt w Banku (...) po 01.04.2015 roku"

   Usuń
 10. Dzisiaj rano po przeczytaniu wpisu złożyłem wniosek, po 10 minutach zadzwoniono, po godzinie miałem otwarte w oddziale konto, na kartę czeka się 5 dni. Pozostaje tylko przelać 1000 zł i wykonać 10 płatności no i wpłata w styczniu i lutym.
  Zobaczymy czy będę wśród 3600

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem zmieścisz się w puli. Jest to bardzo duża liczba, a z tego co wiem od money.pl, pula ta ma być znacznie zwiększona, by nie było obaw. A gdy wyczerpane zostanie 2/3 puli dodatkowo ma się pojawić licznik.

   Usuń
 11. Wczoraj wniosek, kurier umówiony na piątek. Ma przywieźć już kartę. Szybko idzie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam serdecznie,
  Czy jestem w stanie założyć to konto oraz dokonać wszelkich niezbędnych czynności związanych z promocją oraz redukcją kosztów tak aby nie odwiedzić oddziału ani przy otwieraniu ani przy zamykaniu oraz aby nie zamrażać przy tym gotówki ze względu na nałożone limity ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy wyborze kuriera umowa zawierana jest bez żadnych ograniczeń dla możliwości korzystania z konta czy funkcjonalności bankowości internetowej. Wtedy bez wizyty w oddziale otworzysz konto. A później je również zamkniesz (przez bankowość internetową).

   Usuń
  2. czyli coś takiego jak przelew potwierdzając z innego banku tutaj nie występuje...pozostaje jedynie kurier ?

   Usuń
  3. Jest możliwe otwarcie konta przelewem, ale wtedy są ograniczone funkcjonalności (w miesiącu suma transakcji kartą/w bankowości internetowej to tylko 5 tys. zł). Aby takich limitów nie było trzeba by później iść do oddziału

   Usuń
  4. Czyli jeśli ktoś otworzy konto przelewem tylko pod kątem promocji, ograniczenia nie będą przeszkodą. Ale jeśli chce się wpłacić więcej oszczędności na konto oszczędnościowe czy na lokatę to lepiej kurier/oddział (bo nie będzie limitu 5000 PLN). Dobrze rozumiem?

   Usuń
  5. Dokładnie, dla kogoś kto chce się obrać w zakresie przelewu do 2000 zł i płatności kartą na potrzeby promocji, konto otwarte przelewem w zupełności do wszystkiego wystarczy :)

   Usuń
 13. Czy warunkiem znalezienia się w gronie pierwszych trzech tysięcy osób oznacza moje ryzyko czy brak możliwości skorzystania z linku promocyjnego ponieważ będzie już nie aktywny ?
  Pozdrawiam Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pula ma zostać znacznie zwiększona, a w razie jej wyczerpania w 2/3 na stronie promocji ma się pojawić informacja i licznik. Więc żadnego ryzyka nie ma (przynajmniej na chwilę obecną).

   Usuń
 14. Czy jest jakiś wymóg ile dni to "zasilenie" musi znajdować się na koncie? W sensie czy mogę wpłacić dziś wymagane 2000 (dla promocji) lub 1000 (dla bezpłatności), a jutro je wypłacić/przelać na inne konto?
  Lokata nie jest jednorazowa? Tylko ten gwarantowany procent jest przez 92 dni, a potem trzeba pilnować i ew. zerwać lokatę, jeśli nie będzie już 3(3,25)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasę możesz wpłacić i nawet tego samego dnia wypłacić.
   Lokatę 3,25% można założyć jedną, ale po zakończeniu można ją odnowić.
   3% jest na koncie oszczędnościowym. Gwarantowane prze te 92 dni. Później spada do standardowego poziomu

   Usuń
 15. W przypadku konta Student jest informacja o tym ubezpieczniu - w jaki sposób można je wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wyłączyłem na infolinii bo dzwoniłem w innej sprawie i zrobiłem to przy okazji. Ale możesz też spróbować napisać im taką dyspozycję w bankowości internetowej.

   Usuń
 16. witam, czy jak zasile konto i od razu, po zaksiegowaniu w banku millenium, przeleje te 1000 zł z powrotem to bedzie się liczyło ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Liczba pierwszych kont nagradzanych premią wzrosła z 3.000 do 30.000

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy transakcje karta poprzez Spryty bill( czynsz) przejda ?

  OdpowiedzUsuń
 19. wykonać co najmniej 10 płatności kartą na sumę:
  - min. 1 000 zł w przypadku Konta 360º
  Czyli rozumiem że może być np: 9 x1 zł. oraz 991 zł.
  Pozdrawiam Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super...dzięki :)

   Usuń
  2. Na jakim etapie mogę zrezygnować z karty jeśli chcę aby została mi wypłacona premia ?
   pozdrawiam Wszystkich :)

   Usuń
  3. Po spełnieniu wymogu transakcji możesz z karty zrezygnować. Na moment wypłaty nagród regulamin wymaga tylko utrzymania aktywnego RORu

   Usuń
  4. dzięki :)

   Usuń
 20. Joanna

  Z moich danych zniknęło hasło konkursowe, ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 21. najpóźniej do 31.12.2015 r. podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą płatniczą, aktywować tę kartę, zasilić konto kwotą:- min. 1 000 zł lub poprzez wpływ wynagrodzenia w przypadku Konta 360º
  w styczniu i w lutym 2016 r. w każdym z miesięcy zasilić konto kwotą:- min. 2 000 zł lub wpływem wynagrodzenia w przypadku Konta 360º

  Czy musi to być wynagrodzenie? Czy może być to przelew z mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być to przelew z (nawet własnego) konta w innym banku.

   Usuń
 22. Przy logowaniu się na money mania zaznaczam tylko pierwszy kwadracik "Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu" Pozostałe są dobrowolne i nie wymagane do nagrody 150 zł.? Rozumiem, że sama akceptacja regulaminu powoduje wyrażenie zgody na przetwarzanie danych i przekazanie inf. objętych tajemnicą bankową....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyskakują komunikaty, że są wymagane

   Usuń
 23. czy te 150zl.jest bez podatku,czy trzeba pozniej oddac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma konieczności opłacania podatku. Sprzedaż premiowa. Nagroda do 760 zł.

   Usuń
 24. Czy transakcje karta poprzez Spryty bill( czynsz) przejda ?

  OdpowiedzUsuń
 25. Z tym przelewem weryfikacyjnym na 10 zł to aż zdębiałem. Zadzwoniłem na infolinię, potwierdzili. Przelew zwrotny z loginem 0,01 zł, a reszta 9,99 zł zostaje na nowo otwartym koncie.

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ma to być jeden przelew na kwotę 500 zł w przypadku konta student czy mogą to być np. dwa przelewy po 250 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest "zasilić nowo otwarte konto kwotą: (...) min. 500 PLN lub stypendium w przypadku Konto 360º Student" więc brak kluczowych słów typu "na sumę" lub "łącznie" oznacza, że jednak dla spokoju warto zrobić to jednym przelewem.

   Usuń
 27. No właśnie. Nie jest to jednoznacznie okreslone. Dlatego zadałem pytanie. Myślę że jeżeli zasili się konto np. dwukrotnie i nie przeleje w tym czasie pieniędzy z powrotem do innego banku a saldo zmniejsza się tylko z powodu płatności kartą to powinni to zaliczyć. Bo trudno mi znaleźć argument że jednorazowy przelew jest istotnym warunkiem. Słowo łącznie przy transakcjach kartą jest użyte na korzyść klienta i bez niego ten warunek byłby inny. PS. W styczniu mogę zrobić jeden przelew ale w grudniu już niestety zasiliłem dwoma przelewami.

  OdpowiedzUsuń
 28. Transakcje muszą być bezgotówkowe czy liczą się płatności w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak definicji więc na moje mogą być to dowolne płatności - czy to w sklepie stacjonarnym czy w necie to nie ma znaczenia.

   Usuń
 29. Premia zostanie wypłacona do 31.03.2016 r. na konto otwarte w promocji. Realizacja wypłaty nastąpi pod warunkiem uzupełnienia danych na stronie Money Manii.
  Czy w związku z powyższym zapisem muszę czekać na jakiś e-mail potwierdzający ?
  Jeśli nie to jakie dane powinienem uzupełnić ?
  Pozdrawiam Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie trzeba uzupełnić dane więc pewnie będzie mail.

   Usuń
  2. Dzięki serdeczne :)

   Usuń
 30. Czy ktoś z Was orientuje się jakie oraz w jaki sposób powinienem uzupełnić dane do wypłaty premii.Zalogowałem się na stronie http://moneymania.pl/ ale niestety obecnie nie znalazłem tam nic poza moim imieniem i nazwiskiem oraz numerem rachunku z którego inicjowałem uruchomienie konta w Millennium...Czy zatem powinienem go zamienić na nr.rachunku w Millennium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz takiej opcji to napisz na money-mania@firma.money.pl i uzupełnią Ci z ręki.

   Usuń
  2. Dzięki serdeczne za info :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 31. Witam, czy to prawda że możliwości uzupełnienia danych została zablokowana? Możliwości wprowadzenia danych miała istnieć do końca marca, spełnilem wszystkie warunki i obawiam się o brak premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisz maila na money-mania@firma.money.pl - uzupełnią Ci od ręki. Zrobiłem tak bez problemu

   Usuń
  2. Ale jakie należy dokładnie podać dane: imię, nazwisko i nr konta czy coś jeszcze?

   Usuń
  3. Sam odpowiem, bo zapytałem w money-mania i otrzymałem odpowiedź - "Proszę o przesłanie danych (do uzupełnienia były dane teleadresowe + numer konta i dane Urzędu Skarbowego) – uzupełnimy je w Pana imieniu na Pana koncie MM2."

   Usuń
  4. Dzięki za info!

   Usuń
 32. a czy ktos otrzymal jakiegos maila zeby uzupelnic te dane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałem. W sumie nie wiem czy te maile były. W regulaminie mowa o uzupełnieniu danych a o mailu nie. Ale uzupełniłem dane mailowo.

   Usuń
 33. Czy osoby które uzupełniały dane mailowo dostały potwierdzenie, że zostały uzupełnione? Wysłałem im maila w poniedziałek i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałam w czwartek tydzień temu i też bez odpowiedzi.

   Usuń
 34. Dostałem taką odpowiedź odnośnie uzupełnienia danych - "Po 1 marca będzie taka możliwość. Ewentualnie proszę przesłać je do nas,
  uzupełnimy je na Pana koncie."

  OdpowiedzUsuń
 35. a nr konta mam podac z banku millenium czy ten z ktorego robilam przelew aktywujacy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wypłaty premii? Nr konta otwartego w promocji w Millennium

   Usuń
 36. Pojawiła się wreszcie opcja uzupełnienia danych. Ale kwota do wypłaty w promocji pojawiła się teraz 100zł zamiast 150zł o co kaman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneymania 2: Millennium: 150 zł
   Moneymania 3: BZ WBK: 100 zł
   Może o to chodzi?

   Usuń
 37. W Money-manii są dwie promocje dla millenium. Trzeba wejść w swoje dane i tam uzupełnić dla tej wcześniejszej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wystarczy tylko uzupełnić nr konta? Pamiętam, że wcześniej było tego dużo więcej.

   Usuń
  2. imię, nazwisko, adres

   Usuń
 38. Czy ktoś otrzymał już premię? Marzec powoli się kończy, dane na stronie moneymania.pl uzupełniłem, ale w przelewach cisza. Warunki oczywiście spełnione. A u was jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dotąd nic nie ma. Dane uzupełnione pod koniec zeszłego tygodnia.

   Usuń
  2. Doświadczeń z moneymanią raczej dotąd nikt nie ma ale podejrzewam, że wypłacą ostatniego dnia tak ja wszyscy inni.

   Usuń
  3. ja dziś dostalem maila zeby uzupelnic dane dopiero, wiec pewnie przelew na ostatnia chwile bedzie :)

   Usuń
  4. U mnie też mail dopiero teraz. No zobaczymy czy wypłacą na czas.

   Usuń
  5. Może im wyszło że mało osób uzupełniło dane i wysłali maile drugi raz? Bo wcześniej wielu osobom maile wpadły do spamu, a część tam nie zagląda i dodatkowo niestety niektóre poczty szybko czyszczą folder ze spamem.

   Usuń
 39. Loguje się na podanej w mailu stronie. Wchodzę w zakładkę moje dane. Tylko dalej mam Money mania I edycja II. Obok przycisk zobacz który nie działa. Niżej przycisk zapisz dane. Wczesnej imię nazwisko i miejsca Na wpisanie nr konta. Nigdzie nie mogę hasła reklamowego wpisać.
  A jak u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie miałem możliwości. Wysłałem im mailem.

   Usuń
 40. Odpowiedzi
  1. Nie jesteś sama. I u mnie nie ma :(

   Usuń
 41. Premio, premio! Moneymanio! Gdzie jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 42. Niesolidni ci goście od Moneymanii. U mnie też zero.

  OdpowiedzUsuń
 43. Mi napisali, że wczoraj wyslali przelew. Dupa jasiu bo do dzisiaj nic nie przyszlo a juz po 2 sesjach jest.

  OdpowiedzUsuń
 44. U mnie podobnie...Niestety

  OdpowiedzUsuń
 45. Ja do tej pory nic nie mam. Po zalogowaniu do Moneymanii pisze "premia przyznana" więc chyba wszystko zrobiłem dobrze. Napiszcie jeśli coś dostaniecie, albo organizatorzy promocji wyślą jakąś wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 46. żart na prima aprillis chyba zrobili

  OdpowiedzUsuń
 47. Pani z moneymanii usilnie przekonuje, że wysłali premie przedwczoraj 30.03.2016. To jest żart, żaden przelew nie idzie 2 dni.

  OdpowiedzUsuń
 48. Może ten przelew z zagranicy puścili i pójdzie 3 dni?

  OdpowiedzUsuń
 49. Ktoś dostał kasę? U mnie nic nie ma. Poszła już reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
 50. Po zalogowaniu do moneymanii jest info że przedłużyli uzupełnianie danych do 05.04. Kiedy zapłacą? Chyba sami nie wiedzą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też informacja że przedłużyli uzupełnianie danych. Żadnego maila o przyznaniu premii nie otrzymałam. Natomast widzę na swoim koncie w money manii "brak wniosków". Musiał być przecież wniosek, skoro udało mi się założyć konto? Czy Ktoś wie o co chodzi?

   Usuń
  2. Mają delikatnie mówiąc bałagan bo robią wszystko na jednym systemie i chyba jest tak, że piszą brak wniosków ale to chodzi o edycję IV, a nie II.

   Usuń
 51. Ja otrzymałam premię w dniu dzisiejszym.

  OdpowiedzUsuń
 52. tez dzis dostalem, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 53. Premia jest. I Przyznam jedno, że to jest bank w którym postanowiłem pozostać po promocji. Konto będę traktował jako główne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie, może dlatego że zbyt często wydzwaniają w różnymi ofertami, m.in. kart kredytowych. Nie ma życia. Jedyne co jeszcze mnie z nimi trzyma to lokata mobilna. Jeden miesiąc zapomniałem zrobić operacji kartą i zabrali mi za to aż 15zł, przegięcie.

   Usuń
  2. A do mnie jeszcze ani razu nie dzwonili :) Widać polubili Cię ;)

   Usuń
  3. Ja ich jednak już nie lubię. Jak byłem w salonie tylko zaktualizować swoje dane to gość też natrętnie namawiał mnie na inwestycje giełdowe. Nie znoszę nachalnego marketingu więc temu bankowi podziękuję.

   Usuń
 54. Czy premia wpłynęła Wam na konto w Millenium czy na konto w innym banku, z którego poszedł przelew aktywacyjny?

  OdpowiedzUsuń
 55. do mnie przelew nadal nie dotarl;/ ale maila dostalam ze premie przyznano.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy już poniedziałek, więc polecam zaczekać jeszcze parę chwil do pierwszej sesji przychodzącej Elixir (część premii organizator rzekomo przelał w piątek - do tych którzy dane uzupełniali w ostatniej chwili), a jeśli wtedy premia się nie pojawi pozostanie zgłosić reklamację.

   Usuń
 56. Możecie przypomnieć adres e-mail pod który reklamację można wysyłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. reklamacje-profit@firma.money.pl

   Usuń
  2. Taki adres jest przy wyborze opcji "kopiuj adres e-mail" z rgeulaminu. Tekstowo zapisany adres to: reklamacje-mania@firma.money.pl

   Usuń
  3. uff.... kasa juz jest na koncie :) ale konto i tak jutro idzie do zamknięcia. Ciekawe czy za ten miesiąc wezmą opłatę za kartę?

   Usuń
  4. Zrób jedną płatność kartą w kwietniu i złóż wniosek o zamknięcie. Jeśli masz konto 360 to też zrób przelew na tysiaka. I wtedy zamkniesz bez kosztów.

   Usuń
 57. ja nadal nie mam pieniedzy, dzis napisalam maila z reklamacja.zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 58. JA TEŻ NADAL NIE MAM PIENIĘDZY NA KONCIE WYSŁAŁAM MAILA Z REKLAMACJĄ ALE PO 24H DOSTAŁAM ODPOWIEDZ Z POCZTY WP ŻE MAIL NIE ZOSTAŁ DORĘCZONY CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNĄ SYTUACJE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jaki adres pisałeś? Bo ja nie dostałem zwrotki o odrzuceniu i nie wiem w końcu jak jest? Czy mail dotarł czy nie??!!

   Usuń
 59. Kiepski ma start ta money mania.Założyliśmy 3 konta i nic.Na stronie money mani pisze,że premia przyznana(od kilku dni tak pisze) na drugim koncie,że już wysłana,też od kilku dni a na 3 nie pisze nic.Napisałem reklamację.Ale od razu odechciewa się współpracy z tak niesolidną firmą.Jeszcze jakby dali jakiś komunikat,żeby poczekać.A u nich nic,cisza!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy uzupełniając dane wpisywaliście też odpowiedź na pytanie konkursowe?

   Usuń
  2. Pytanie konkursowe?Było wymyślenie hasła do promocji banku.Jeżeli o to chodzi to wypełniłem to.

   Usuń
 60. Ja nadal nie mam pieniędzy na koncie ani żadnej odpowiedzi na maila reklamacyjnego.
  Czy jest tam możliwość kontaktu telefonicznego? W Millenium powiedzieli że mam się kontaktować z organizatorem promocji.

  OdpowiedzUsuń
 61. Znalazłem kontakt telefoniczny do nich.Przed chwilą dzwoniłem ale przełaczali mnie 3 razy i powiedzieli, że nikogo juz nie ma kto by się zajmował 2 edycją konkursu.Próbujcie dzwonić i się dowiadywać i dajcie znać.
  Kontakt
  Money.pl Sp. z o. o.
  pl. Grunwaldzki 23
  50-365 Wrocław
  tel. +48 71 337 42 60 (sekretariat)
  fax +48 71 337 42 70

  OdpowiedzUsuń
 62. Wysłałem reklamację na e-mail reklamacje-mania@firma.money.pl i na drugi dzień otrzymałem odpowiedź, że premia została przelana na moje konto podane na stronie Money Manii. Nie wiem skąd idzie ten przelew, ale upłynęły już 2 dni od tej odpowiedzi a przelewu nie ma. Pozostaje już tylko czekać do poniedziałku a może i nawet dłużej :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo miałem tydzień temu! Rzekomo w czwartek wyszły przelewy, a dostałem... w poniedziałek.

   Usuń
 63. A czy są gdzieś wyniki konkursu? Miały być do 10.04. ale w koncie ani nigdzie na moneymanii nie znalazłam info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki konkursu: https://www.facebook.com/DirectMoneyPL/posts/1089912027697894

   Usuń
 64. JA NADAL NIE MAM KASY CO PASALIŚCIE W REKLAMACJI?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Witam!
   Niniejszym zgłaszam reklamację w związku z nie otrzymaniem premii w ramach Money Manii - 2 edycja. Uprzejmie informuję o spełnieniu wszystkich warunków promocji, zgodnie z regulaminem.
   Adres e-mail użyty podczas rejestracji: XXXXXXX
   Moje dane: (podałem wraz z peselem, adresem i numerem konta).
   Proszę o weryfikację zgłoszenie i wypłatę zaległej premii"

   Usuń
 65. Czy ktokolwiek dostał odpowiedź na mail z reklamacją ?

  OdpowiedzUsuń
 66. Money-mania nawet jak odpowiada na reklamacje to kasy i tak nie przelewa (czeka chyba, kiedy wreszcie zamkniemy te konta w banku Millennium) i za nic ma zapisy w regulaminie konkursu, bo również brak jest informacji, kto wygrał nagrody główne (chyba jeszcze cały czas trwa to losowanie aż do skutku). Żal się robi, bo kolejne osoby zaraz będą czekać na premię z 3 edycji z BZ WBK (są już jakieś problemy), ale tu czekać mogą długo (konto bez warunków więc tak szybko zamykać nie będą)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą że nawet jak uznają reklamację to i tak premii nie przelewają.04.04 dostałem mail z uznaniem reklamacji i informacją że 5 kwietnia wyślą pieniądze, a dziś 14 i kasy jak nie było tak i nie ma. Na 3 maile z zapytaniem kiedy się doczekam pieniędzy zero odpowiedzi. Moim zdaniem jest to żenujący organizator promocji, aż dziw że kolejne banki zlecają im organizowanie promocji, no ale tak to w tym kraju jest, że decyduje cena a nie jakość i rzetelność a tej z pewnością monyemanii brakuje. A ignorowanie ludzi i nie odpowiadanie na maile świadczy najlepiej o podejściu do klienta.

   Usuń
  2. Na reklamację odpowiadają szybko, ale na premię trzeba czekać. Źle.
   Na reklamację odpowiadają długo, ale premia przychodzi szybko. Źle.
   A ja czytam regulaminy, znam terminy. Nie zmieszczą się w określonym czasie to będzie nie tylko źle, ale bardzo źle. Ale jak się zmieszczą to muszę swoje odczekać. Godzę się na to gdy czytam regulamin, akceptuję go i korzystam z promocji. Cierpliwości.
   Dziękuję. Bez odbioru.

   Usuń
  3. Jeden mail wystarczy. Trzeci, siódmy czy nie wiadomo który nic nie pomoże. A jedynie zawala im skrzynkę i jeśli ktoś wyśle reklamację pierwszy i jedyny raz to musi czekać swoje w kolejce. Bez sensu.

   Usuń
 67. Właśnie rozmawiałem z Panią z money manii i wg. niej już dziś a najpóźniej jutro pieniądze do tych co jeszcze nie dotarły, mają dotrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 68. U mnie kasa dziś wpłynęła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie również bonus jest :] Takie premie wyglądają godnie!

   Usuń
 69. Witam serdecznie,
  Drogi Mr.Złotówko proszę o odpowiedź na pytanie czy jeśli wypowiadam konto w Millennium przez bankowość internetową to jest to równoznaczne z sprzeciwem na wyrażanie zgody na przetwarzanie danych marketingowych? Napisałem taki sprzeciw poprzez email oraz z poziomu profilu bankowości internetowej i odstawiono mnie z kwitkiem albo na infolinię albo do oddziału.Mam zamiar wypowiedzieć konto z poziomu bankowości internetowej i zastanawiam się czy aby załatwić również zakaz przetwarzania danych os. muszę napisać list ? Pozdrawiam Wszystkich Bankobiorców :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...