Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz Orange? Opłacaj faktury z Orange Finanse i odbierz 150 zł zwrotu

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

15.11.2015

Masz Orange? Opłacaj faktury z Orange Finanse i odbierz 150 zł zwrotu

W Orange Finanse po raz kolejny wystartowała promocja.

Zarobić można łatwo, ale pod warunkiem opłacania faktur Orange. Bank niezmiennie docenia wyłącznie klientów telekomu z pomarańczowym logo (wykazuje się więc mniejszą otwartością, niż T-Mobile Usługi Bankowe, który 5-procentowy moneyback daje bez wyjątku). Dla pozostałych nowych klientów banku jest pociecha: konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% w skali roku.

Orange Finanse to bank powstały w wyniku mariażu operatora telekomunikacyjnego Orange oraz mBanku. Oferuje wyłącznie podstawowe i proste rozwiązania finansowe. Taką propozycją z przejrzystymi zasadami jest chociażby konto osobiste Orange Finanse. Rachunek otwierany i prowadzony jest bezwarunkowo za 0 zł. Darmowa jest także karta płatnicza wydawana do konta. Chociaż tu może pojawić się "miesięczna opłata za korzystanie z bankomatów na terenie kraju (wypłaty gotówkowe)", która wynosi 5 zł. Ale unikniesz tych kosztów jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej pięć płatności kartą lub... gdy po prostu nie będziesz wypłacać gotówki z bankomatów.

Promocja "25 zł mniej za fakturę Orange"


Dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta w Orange Finanse do zdobycia czeka nawet 150 zł. Aby uzyskać zwroty należy:
 • złożyć wniosek o konto i otworzyć je w okresie promocji, tj. od 13.11.2015 r. do 20.01.2016 r.
 • w danym miesiącu:
  - opłacić z konta fakturę na rzecz Orange Polska S.A.
  - zasilić konto co najmniej jednym wpływem spoza Orange FInanse na kwotę min. 1 000 zł (liczy się pojedynczy wpływ, a nie suma wpływów!)
Jeśli spełnisz powyższe, całkiem proste warunki, zgodnie z regulaminem promocji:
"Naliczony Zwrot zostanie wypłacony na Konto Osobiste Uczestnika Promocji do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki do naliczenia Zwrotu."
Bez względu na wysokość opłaconej faktury, zwrot wyniesie 25 zł miesięcznie. Będzie on naliczany przez sześć pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia konta.

Promocja "Dobry Start z Orange Finanse" 


Promocja dostępna jest w takim samym okresie, jak wyżej opisywana - również do 20.01.2016 r. Jest pakietem powitalnym dla osób otwierających konto w Orange Finanse. Oferta "Dobry Start z Orange Finanse", zgodnie z regulaminem, obejmuje promocyjne warunki dla limitu kredytowego w koncie oraz kredytu gotówkowego, ale z racji opisywania okazji do zarabiania na bankach, skupię się wyłącznie na promocyjnym oprocentowaniu konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe należy założyć przy okazji otwierania konta osobistego lub w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty otwarcia RORu (podwyższona stawka oprocentowania obowiązuje jednak wyłącznie w przypadku założenia konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym; a jeśli chcesz to zrobić później - w ciągu wspomnianych 30 dni - wniosek o otwarcie konta oszczędnościowego złóż przez infolinię). W ten sposób, stając się uczestnikiem promocji, uzyskasz 3,5% w skali roku przez okres trzech miesięcy. Promocyjną stawką objęte zostaną środki w kwocie do 10 000 zł.


W porównaniu z poprzednią edycją promocji Orange Finanse, w chwili obecnej bank nie daje bonusu w postaci doładowania telefonu.

Konto w Orange Finanse otworzyć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta posiadanego w innym banku lub za pośrednictwem kuriera, który przywiezie dokumenty do podpisu.

Złóż wniosek o konto osobiste w Orange Finanse

Aktualnie najlepsze okazje do bankobrania znajdziesz w promocjach Agory i Comperii Bonus. Z darmowym kontem w BZ WBK zyskasz 4% dla swych oszczędności oraz premię 100 zł. Z kolei za otwarcie konta w Alior Banku z lokatą 4% dostaniesz gwarantowane 55 zł premii i szansę na nagrody: smartfony i smartwatche.

67 komentarzy:

 1. No to Orange obniża loty. Kiedyś dawał 6 stówek i doładowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, i rok temu na koncie było 4% - jako jedyny bank tyle dawali. Teraz 4% można mieć w pierwszym lepszym banku.

   Usuń
  2. Po tych 3 miesiącach z 3,5% spada na... 0,5%. Dziękuję, postoję.

   Usuń
  3. To stój i zbieraj w skarpetę. Nie wiem skąd to 0,5%...

   Usuń
 2. Czy oplata rachunku doyyczy tez klientow nju mobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W poprzedniej edycji wypróbowałem i nie przeszło.

   Usuń
 3. Ten przelew może być z własnego konta, ale w innym banku? Dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis z regulaminu: "Wpływ na Konto Osobiste –przelew przychodzący spoza Orange Finanse zaksięgowany na rachunku Konto Osobiste Uczestnika Promocji w kwocie min. 1000 PLN".
   Więc może być to przelew także z Twego konta - byle spoza Orange Finanse ;)

   Usuń
 4. Czy któraś z promocji jest dla obecnych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko dla nowo otwierających konto.

   Usuń
  2. W przeszłości założyłem konto Orange Finanse, a trzy dni później wystartowała poprzednia edycja promocji :( Szkoda, że się nie łapię i promocja jest tylko dla nowych klientów.

   Usuń
  3. U mnie listopad jest ostatnim miesiącem 6 miesięcznego 5% monayback'u. Poczekam do stycznia na wypłatę owej premii i zamykam konto. Założyłem już na siebie i żonę T-mobile i lecimy dalej...

   Usuń
 5. Czy po pół roku można zamknąć konto bez problemów i potem znowu je otworzyć gdyby bank uruchomił nową promocję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Miesiąc temu zamknąłem konto Orange Finanse. Dziś z ciekawości otworzyłem ponownie konto i się udało. Mam 3.5% konto oszczędnościowe. Ciekawostka: mam taki sam numer klienta :)

   Usuń
 6. Czy opisana oferta (150zł zwrotu za rachunek) obejmuje klientów, którzy są obecnie klientami mBanku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednym miejscu czytałem, że obecny klient mBanku może. W innym, że nie może. Wysłałem zapytanie do banku - jak dostanę odpowiedź, dam znać

   Usuń
  2. Dostałem odpowiedź z Orange Finanse. Klient mBanku MOŻE skorzystać z promocji.

   Pozdrawiam

   Usuń
 7. ciekawa propozycja dla mnie.
  w końcu z karty nie trzeba korzystać, tylko płacić rachunki.
  pytanie - czy ta promocja wiąże się z ORANGE FAMILY czy nie, bo jeśli nie to super.
  zawsze to 150 PLN zostanie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze garść informacji uzyskanych przed chwilą:

  1) Rabat ORANGE FAMILY a Promocja 25 zł:
  Orange Polska i Orange Finanse produkty bankowe dostarcza mBank, to dwie różne instytucje działające w dwóch różnych sektorach (telekomunikacyjnym i bankowym). Promocje dostępne w ofercie Orange Finanse nie są powiązane z promocjami dostępnymi w Orange Polska. W związku z powyższym, jeżeli korzysta Pan z promocji w Orange Polska: Orange Family, może Pan również skorzystać z promocji w Orange Finanse: 25 zł mniej za fakturę Orange.

  2) Nie jest obowiązkiem zamówienie karty do Konta Osobistego w Orange Finanse. Jeżeli jednak zdecyduje się Pan na jej zamówienie, to wydanie i posiadanie karty MasterCard Debetowa nie wiąże się z żadnymi opłatami. Potwierdzenie powyższej informacji znajduje się w Tabeli prowizji i opłat, do której podaję link:
  http://orangefinanse.com/ocp-http/PL/Binary2/2002697/4101525142.pdf

  3) umowa korzystania z Konta Osobistego zawierana jest na czas nieokreślony.

  4) promocja 25 zł mniej za fakturę Orange nie ma wpływu no ofertę korzystania z Konta Osobistego. Po zakończeniu promocji warunki korzystania z rachunku nie ulegną zmianie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla tych, którzy już korzystali z promocji OF, zamknęli konto, a chcieli by znów skorzystać:
  "Po zamknięciu produktów w Orange Finanse aby skorzystać z promocji należy ponownie otworzyć o Konto Osobiste w ramach drugiej edycji promocji w dniach: 13.11.2015 - 20.01.2016" (odpowiedź mailowa jaką dostałem dziś)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy znalazłby się tutaj ktoś komu mógłbym miesięcznie opłacać taki rachunek skromną złotóweczką? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak wygląda zamykanie konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. List, infolinia -> szczegóły (w tym wzór wypowiedzenia) tutaj

   Usuń
  2. Ja wysłałem list polecony z wydrukowanym wzorem wypowiedzenia. Konto zamknięte. Nie pamiętam tylko czy do mnie dzwonili z potwierdzeniem... bo jeśli nie to właśnie znalazłem świetny sposób na bankobranie :P

   Usuń
 12. Czy ktoś już jest pewny na 100%, że opłacanie rachunku z nju mobile bierze udział w promocji? Dziś dzwoniłem 2 razy na infolinię i dwa razy potwierdzono, że skoro jest to faktura na rzecz Orange, to można brać udział. W poprzedniej edycji niestety osoby z nju mobile nie otrzymały nagrody. Czy może ktoś jednak składał reklamację i wygrał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi powiedziano na infolinii, że nju się nie łapie. Więc odpowiadają jak im się podoba.

   Usuń
  2. Po prostu wynika to z ich niewiedzy, jedna babka z infolinii przez wieksza czesc rozmowy mylila nju mobile z t-mobile takze nie wiem czy mozna im ufac. Kilka razy w innych bankach zlapalem konsultantow na myleniu sie. Mimo wszystko czekam w tej sprawie na opinie innych moze ktos juz zalozyl konto

   Usuń
 13. Regulamin Promocji „25 zł mniej za fakturę Orange” moim zdaniem nie precyzuje dokładnie kwestii opłacenia, zatem zastanawiam się na założeniem drugiego Konta Osobistego w Orange Finanse na żonę.
  Pół faktury opłacę z mojego konta, drugie pół opłacę z jej konta.
  ORANGE będzie mieć całą fakturę zapłaconą, a my zwrot na każde konto po 25 PLN/m-c? :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Koleś od opłacania faktury z kilku kont = mistrz!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy to legalne? Opłacać fakturę z dwóch kont? i mieć dwa zwroty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań ;)

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, a Ty co o tym sadzisz? Orange nie zabezpieczylo sie w tej kwestii???

   Usuń
  3. Co nie jest zakazane, jest dozwolone ;)

   Usuń
 16. Witam! Założyłem właśnie konto osobiste w Orange Finanse i zamierzam korzystać z tej promocji poprzez opłacanie mojego abonamentu na komórkę. Rozumiem jednak że 150zł to maksymalna kwota zwrotu jaki mogę otrzymać przez te 6 miesięcy. Bo jeśli nie to namówię babcię, żeby dała mi opłacać swoją fakturę za telefon i za nią również powinienem otrzymać kolejne 25zł miesięcznie. Jeśli jednak jest opcja że zwroty się sumują i dostanę 25zł za moją fakturę i kolejne tyle za opłacenie osobno faktury babci to proszę o informację potwierdzającą. Bo mówiąc szczerze regulamin promocji nie stwierdza jasno, że nie ma takiej możliwości.
  Pozdrawiam serdecznie
  Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot jest tylko za jedną fakturę. Gdyby miało być tak jak piszesz to babcia mogła by sobie założyć konto też i byście sobie opłacali faktury po 1/2 nawzajem, zgarniali po 300 zł, a właściwie można by tak multiplikować konta w rodzinie i każdą fakturę opłacać po 1/5, a nawet 1/10 i każdy za każdą dostawałby po 25 zł. Byłoby szaleństwo ;)

   Usuń
 17. Czy ktoś założył już konto w orange finanse a ma abonament w nju mobile i otrzymał już zwrot za opłacenie faktury? Niestety nadal nie wiem czy opłacenie faktury w nju mobile bierze udział w promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nju się nie łapie. Sprawdzone.

   Usuń
  2. Dzięki bardzo za info. Niestety konsultanci z orange wprowadzają ludzi w błąd

   Usuń
  3. Swoją drogą to kuriozalne. Bo NJU jest częścią Orange, ale niestety w poprzednich edycjach mimo że regulamin był identycznie sformułowany to zwrotów nie było za opłacenie NJU

   Usuń
 18. a czy ktoś się orientuje może czy płatność za fakturę ma być cos w stylu payu płacę z orange finanse czy po prostu zwykły przelew z OF na TP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RegulamiN: można zapłacić za pomocą " przelewu jednorazowego, cyklicznego, eFaktury – invoobill, bądź polecenia zapłaty, zrealizowanego za pomocą bankowości internetowej Orange Finanse lub aplikacji mobilnej Orange Finanse"

   Usuń
 19. i ktoś już ma informacje czy zwracają także jak sie opłaci tylko przysłowiową złotówke fakture??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W listopadzie właśnie przelałem 1 zł i zwrotu nie ma :( No ale regulamin nie ma żadnego limitu czy minimalnej kwoty jaka powinna być na fakturze więc złożę reklamację. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

   Usuń
  2. tyle że niby mają czas najpóźniej do końca miesiąca czyli może byc 31

   Usuń
  3. i jak z tym zwrotem za symboliczną złotówke? pytam z ciekawości bo w końcu sie dogadałem z mamą żebym opłacał fakture ze swojego konta

   Usuń
  4. Mi nie dali. Złożyłem reklamację. Ale najprawdopodobniej przyczyną jest niepodpięcie pod promocję. Wniosek o konto składałem w salonie Orange.

   Usuń
  5. Interesujący jest tu zapis w $6 p.3 regulaminu promocji "Zwrot będzie naliczany Uczestnikowi Promocji w tych z 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia
   Konta Osobistego, w których powyższe warunki zostaną spełnione łącznie." Zatem można to interpretować następująco: konto otwarte 3 grudnia, wpływ na konto 20 a rachunek opłacony 21. zwrot może być wypłacony najwcześniej do końca lutego ponieważ grudzień nie był pełnym miesiącem kalendarzowym, a takim będzie dopiero styczeń po spełnieniu warunków.
   Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.

   Usuń
  6. ja to interpretuje inaczej ze bierzesz udzial w promocji dopiero od stycznia, żebyn np komuś kto otworzy konto 29 grudnia nie przepadł pierwszy miesiac, ale mogliby tez interpretowac na korzysc klienta czyli jak sie zmieścisz to zaliczamy jak nie to od pierwszego pełnego miesiąca

   Usuń
  7. Po rozpatrzeniu reklamacji otrzymałem decyzję która potwierdziła moje przypuszczenia "Anonimowy18 stycznia 2016 11:24". Żeby otrzymać zwrot, należy mieć konto pełny miesiąc kalendarzowy i spełnić warunki.

   Usuń
 20. Kiedy najlepiej otworzyć konto oszczędnościowe żeby mieć te 3,5% przez 3 m-c? Czy jak otworzę konto teraz 29-30 grudnia to te 3,5% będę mieć przez kolejne +/- 90 dni prawie do końca marca 2016? Czy bank raczej potraktuje te 2-3 dni grudnia jako już pierwszy miesiąc obowiązywania promocji i z oprocentowania 3,5% tak naprawdę skorzystam już tylko przez dwa kolejne miesiące do końca lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. Liczą się 3 miesiące (ok. 90 dni) od otwarcia

   Usuń
 21. Jakby się ktoś dziwił dlaczego za grudzień nie dostał 25 zł zwrotu - to twierdzą, że mają awarię i część ludzi nie dostała swoich premii. Pracują nad rozwiązaniem problemu i każą czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informacje. Bo się zaniepokoiłem i miałem już dzwonić. No ale w takim razie zaczekam.

   Usuń
 22. Dziś wypłacili zwrot za grudzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nadal nie ma nic. Powinnam już reklamować czy ktoś jeszcze też czeka?

   Usuń
  2. Złóż reklamację, nie ma co czekać.

   Usuń
 23. Ostatni możliwy dzień. Jest premia. Udało się im.

  OdpowiedzUsuń
 24. Jaką to trzeba mieć mentalność, żeby za tak czekać do ostatniego dnia. Nie mówiąc już o sytuacji gdy się spóźnili. Gdyby to było po stronie klienta to już byłyby monity, karne odsetki, telefony, grożenie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziś ostatni moneyback. I koniec. Szkoda bo to była dla mnie najłatwiejsza jak dotąd promocja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Ale też miła niespodzianka. Można konto zamknąć online :)

   Usuń
  2. Gdzie to jest możliwe? Bo szukałem i jakoś znaleźć nie mogę.

   Usuń
  3. Co w niej takiego łatwego? Zwrot pieniędzy (po wolsku moneyback) można było uzyskać TYLKO pod warunkiem opłacania faktur Orange!

   Łatwa to jest ta od ManyMoney5 - 100 zeta za wykonanie 5 przelewów w mBąku z bezwarunkowo darmowego konta!

   Usuń
  4. Ta w Toyota Bank z Agory też nie była trudna i dawała 110 zeta - wystarczyło założyć 100-dniową lokatę na 10K @ 2,75%

   Usuń
  5. @Anonimowy28 czerwca 2016 22:38 Oferta dla ciebie => Usługi => Wypowiedzenie umowy

   Usuń
 26. A ja założyłem konto jakieś pół roku temu (klientem orange jestem od dwóch lat) i rzeczywiście nic nie płacę za konto. Dodatkowo mam lokatę 3,5%. Bank mało znany, mało wydaje na marketing to też może sobie pozwolić na lepszą ofertę dla klientów.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...