Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zakupy na empik.com z rabatem do 30 zł dla użytkowników systemu BLIK

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

12.11.2015

Zakupy na empik.com z rabatem do 30 zł dla użytkowników systemu BLIK

Pojawiła się kolejna promocja dla użytkowników BLIKa.

Tym razem premiowane są płatności online, a konkretnie w sklepie internetowym empik.com. Do wzięcia jest rabat do 30 zł, który można wykorzystać na kolejne zakupy. W kontekście zbliżających się świąt, rabat ten może być dobrą okazją do zaoszczędzenia przy okazji kupowania prezentów.

Wysokość uzyskanego rabatu uzależniona jest od kwoty jaką przeznaczysz na zakupy w sklepie internetowym empik.com. Zakupy te należy oczywiście opłacić za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Jeśli wydasz kwotę między 50 a 99 zł, otrzymasz eKartę z rabatem 15 zł. Gdy Twe wydatki wyniosą powyżej 99 zł, wówczas wartość eKarty wyniesie 30 zł.

Promocja trwa od 9.11. do 7.12.2015 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli rabatów. A te są dostępne w liczbie 750 sztuk eKart o wartości 15 zł oraz 750 sztuk eKart o wartości 30 zł.

Ograniczona jest też możliwość zdobywania kolejnych kodów przez jednego uczestnika promocji. Zgodnie z regulaminem:
"W trakcie trwania promocji każdy Klient może uzyskać tylko jedną eKartę i jeden kod rabatowy za dokonanie pierwszego zakupu promocyjnego z wykorzystaniem płatności mobilnych BLIK"
eKarta ma być przekazywana w ciągu 3 dni roboczych od dokonania zakupu i dopisywana do konta klienta w sklepie internetowym empik.com. Jej okres ważności ma wynieść rok.

Dodatkowo 21.12.2015 r. uczestnicy promocji mają też otrzymać dodatkowy rabat. Jeśli zakup za pomocą BLIKa wykonasz w okresie 9-22.11.2015 r. trafi do Ciebie kod zniżkowy umożliwiający zakupy za min. 60 zł z rabatem 10% z kategorii "Książka" (z wyłączeniem podręczników), a gdy zakupy wykonasz w okresie 23.11.-7.12.2015 r. wówczas rabat (również 10-procentowy) otrzymasz na zakupy powyżej 60 zł w kategorii "Muzyka".

Jeśli nie było Ci dane korzystać z BLIK, sprawdź jakie są jego możliwości, zalety i wady.

To niepierwsza promocja dla użytkowników systemu płatności mobilnych BLIK. Aktualnie można załapać się na darmowy bilet do kina sieci Multikino lub Helios.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo okazji do łatwego zarobku. Crème de la crème okazji do bankobrania to trzy promocje. Agora wraz z BZ WBK oferuje konto z oprocentowaniem 4% i premią 100 zł na banalnie prostych zasadach. Równie łatwo można zarobić też w akcji Comperia Bonus - z darmowym kontem w Alior Banku zyskasz lokatę 4% i gwarantowaną premię 55 zł, a także szanse na nagrody w konkursie. Z kolei w T-Mobile Usługi Bankowe możesz zyskać 5-procentowy zwrot od płatności kartą prawie w dowolnym miejscu - co ciekawe to promocja dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

7 komentarzy:

 1. PSP robi wszystko, aby spopularyzować BLIKa, jednak uważam, że to nic nie da. BLIK jest dużo mniej wygodny od kart zbliżeniowych, czy HCE bez Internetu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale PKO będzie szedł w zaparte w promocję IKO - najlepszy dowód: prezes PKO nie podpisuje się pod projektem polskiej karty płatniczej, która ma być odpowiedzią na duopol MC i Visy. Dlaczego? Bo twierdzi, że lepiej rozwijać projekty już wdrożone, czyli np. taki BLIK. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie głównie przy bankomacie - bezpieczne, bo skimming nie grozi. Ale w sklepie słabe. Tym bardziej, że sklepów akceptujących BLIKa jest mało albo sprzedawcy go i tak nie ogarniają.

   Usuń
 2. Ale promocje przyjemne robią. Skorzystałem. Podobnie jak z biletów w Multikinie. Więc trochę korzyści jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mała pula. Można gdzieś sprawdzić czy nie została wyczerpana?
  Planuję zakupy w empiku, ale jak mam na darmo płacić blikiem to wolę kartą i dostać zwrot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwując promocje BLIKa, nie obawiam się rychłego wyczerpania puli. To bardzo niszowa usługa i mało kto z tego "cudu" korzysta.

   Usuń
 4. Czy blikiem mogę zapłacić tylko stacjonarnie czy może również przez internet ?
  Czy jeżeli otrzymany kupon będzie na 30 zł to czy mogę wymienić jego równowartość na jakiś produkt o tej wartości ?
  Pozdrawiam Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja dot. internetowego sklepu Empiku. 30 zł możesz wykorzystać na dowolne zakupy też przy kwocie 30 zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...