Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBiznes konto standard: 250 zł za konto firmowe w kumulacji promocji

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.06.2017

mBiznes konto standard: 250 zł za konto firmowe w kumulacji promocji

Wystartowała kolejna promocja konta mBanku dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

250 zł za mBiznes konto standard w mBanku
Do zdobycia jest 250 zł po spełnieniu bardzo prostych warunków. Dodatkowo osoby zakładające konto w promocji zapewniają sobie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 31.05.2017 r.

Regulamin przez przedsiębiorców mogących wziąć udział w promocji rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
Zasady promocji. De facto mamy tu do czynienia z kumulacją dwóch promocji. Dzięki bankowej propozycji do zdobycia jest 100 zł, a w promocji dodatkowej również gwarantowany bonus 150 zł. Promocje łączą się ze sobą, więc w sumie zdobyć można - wspomniane na wstępie - 250 zł.

"150 zł na start" od Bankier.pl


By zdobyć powyższy bonus:
 • do 30.06.2017 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku złóż wniosek o mBiznes konto standard, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do zweryfikowania spełnienia warunków promocji 
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę z bankiem 
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, a więc na rachunki w mBanku) 
 • gdy organizator promocji poinformuje Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 30.09.2017 r.), uzupełnij dane do jej wypłaty - na stronie promocji podaj wtedy numer rachunku konta otwartego w promocji

"100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV"


Gdy złożysz konto w powyższej promocji jednocześnie załapiesz się na promocję mBanku, w której do wzięcia jest 100 zł. By jednak zdobyć także ten bonus niezbędne jest zawarcie umowy o konto do 30.06.2017 r. (a nie w dłuższym terminie jak to jest możliwe w promocji z bonusem 150 zł). Dalej warunki są banalnie proste. A właściwie jest to jeden warunek:
 • w okresie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy wykonaj z nowo otwartego rachunku przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł

Wypłata premii 100 zł nastąpi w ciągu 30 dni następujących po miesiącu spełnienia warunku przelewu do ZUS.

Ważne wskazówki


Rejestrując się na stronie promocji i we wniosku o konto pamiętaj zaznaczyć właściwe zgody. Poniżej znajdziesz ściągę, które z nich są niezbędne.

Na etapie rejestracji na stronie promocji zaznacz dwie z trzech:


Z kolei we wniosku pamiętaj o akceptacji regulaminu oraz o upoważnieniu do przekazania danych, które jest niezbędne do uzyskania premii 100 zł:

mBiznes konto Standard - prześwietlenie oferty


Dodatkową korzyścią dla osób otwierających konto w promocji jest zwolnienie z części najważniejszych opłat. mBank gwarantuje, że przez 24 miesiące od otwarcia konta będą obowiązywać poniższe warunki:
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0 zł za posiadanie karty 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK 
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet

Zarejestruj się w promocji i zdobądź 250 zł za mBiznes konto standard

💡 Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premie wypłacane w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy jak mam konto osobiste to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ta promocja łączy się z polecam mbank?

   Usuń
  2. Przed chwilą przetestowałem wniosek po rejestracji na stronie promocji z premią 100 zł i okazuje się, że na drugim etapie składania wniosku jest miejsce na wpisanie identyfikatora polecenia, więc wiele wskazuje na to, że tak :)

   Usuń
  3. Anonimowy6 czerwca 2017 12:41 możesz bo przy otwieraniu osobistego nie podajesz NIP.

   Usuń
 2. Witam!

  Mam pytanie do 3 starszych promocji dlatego pisze je w tym wątku.

  1. Pytanie do promocji BGŻ BNP Paribas: iKonto z kartą - II edycja. Dokonanie kartą debetową transakcji na kwotę 1333,34zł daje zwrot 40zł miesięcznie. Czy do powyższych wydatków wliczają się wszystkie transakcje (internetowe bez udziału terminala oraz normalne w sklepie) i czy nie ma żadnych wykluczeń MCC jak np. w T-mobile?

  2. Kartę w t-mobile zamknąłem w maju, a konto będę posiadał do końca czerwca. Czy w okresie wypowiedzenia (30-dniowe) nie zostanę obciążony za posiadanie konta premium w miesiącu czerwcu w wysokości 18,90zł jak nie zrobie transakcji kartą na min. 500zł?

  3. Żona ma kartę kredytową w T-mobile założoną w promocji 300,30zł dla poleconego i 100zł dla polecającego. Z tego co pamiętam 1 rok użytkowania karty był za darmo. A jakie koszty są w kolejnych latach i czy da się ich uniknąć?

  Serdecznie dziękuję za udzielone odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Zwroty za płatności w Internecie też powinny być naliczane. Są jednak wykluczone MCC - znajdziesz je w regulaminie (tutaj) - na trzeciej stronie.
   2) Jeśli masz Konto Premium to zamień je na Freemium (można to zrobić przez infolinię). Bo tylko Freemium bez karty jest darmowe. Premium kosztuje (a warunkiem zwalniającym z opłat są płatności na sumę min. 500 zł).
   3) W zależności od momentu przystąpienia do promocji z poleceniem różne były promocje towarzyszące (dotyczące zwolnień z opłat). Po zakończeniu okresu promocyjnego zwolnienia z opłat, standardowe warunki wyglądają następująco:
   "opłata roczna za wznowienie karty:
   - 0 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 15 000 zł lub
   - 35 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 7 500 zł, lub
   - 70 zł w przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków"

   Usuń
  2. Super. Dzięki za szybką odpowiedź.

   1. Płaciłem za ubezpieczenie auta w Axa Direct. Nie ma podanego MCC ale pokazuje się AVANSSUR S.A. i jakiś numer PSD. Czy ta firma jest traktowana jako instytucja finansowa w związku z czym nie zaliczą mi tej płatności?

   2. OK właśnie zamieniłem konto premium na freemium. Czy za 5 dni posiadania konta premium policzą mi za utrzymanie konta? 18,90zł : 30 x 5 = 3,15zł?

   3. OK to w takim razie zamykam kartę bo nie chcę płacić 35zł za wznowienie.

   BTW super strona. Wchodzę na nią po kilka razy dziennie w poszukiwaniu nowych promocji :)

   Usuń
  3. Z AXA to będzie MCC 6211 niestety wykluczony.

   Usuń
  4. 2. Nie będzie żadnej opłaty

   Usuń
 3. Czy i po jakim czasie można zrezygnować z tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co słyszałem, t o konto można zamknąć w każdej chwili :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...