Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K4 Dual Sim (2017) w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

28.06.2017

Telefon LG K4 Dual Sim (2017) w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

Powraca promocja Citibanku ze smartfonem jako nagrodą dla osób, które wyrobią kartę kredytową.


Telefon LG K4 Dual Sim 2017 w promocji karty Citi Simplicity w Citibanku
W ostatnim czasie Citibank skupiał się na rozdawaniu voucherów na zakupy. Teraz nadszedł czas na powrót promocji z nagrodą rzeczową. Do zdobycia - za spełnienie prostych warunków - jest telefon LG K4. Tym razem jednak pula nagród w promocji jest limitowana.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 roku nie posiada żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. Aby wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę;
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania);
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę;
 • nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (datę tę znajdziesz w umowie odesłanej przez bank):
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)
Poniżej linkuję do poradnika, z którego dowiesz się jak wydać z karty kredytowej taką kwotę i nie zapłacić odsetek. I to już wszystko. Pierwsze 1 000 osób, które spełnią powyższe warunki otrzyma LG K4 Dual Sim (2017) [zgodnie z regulaminem jego wartość to 499 zł]. O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana w ciągu kolejnych 30 dni od powyższego powiadomienia.

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda jest zwolniona z podatku.

Jakie transakcje należy wykonać? 


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"— były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
— nie były przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe, (...), 
— nie były transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Upraszczając: kartą można płacić w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, kinach, restauracjach, przychodni, kasie biletowej czy na stacjach paliw), a także w Internecie (w e-sklepach czy na Allegro, ale nie przelewem, a za pomocą karty). Do wymaganej sumy min. 3 000 zł nie zaliczą się za to przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób chcących skorzystać z karty kredytowej, Citibank stawia kilka minimalnych wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez bank. Bo oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

LG K4 Dual Sim (2017) - specyfikacja telefonu


Citibank na stronie promocji podaje główne cechy smartfona, będącego nagrodą:
"Procesor: Czterordzeniowy 1,1 GHz 
System operacyjny: Android 6.0.1 Marshmallow 
Wyświetlacz: 5,0" FWVGA 
Wymiary: 144,7 x 72,6 x 7,9 mm 
Pojemność baterii: 2500 mAh   
Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem 
Pamięć: 1 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMC 
Aparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 5 MP 
Obsługa dwóch kart SIM"

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty


W ofercie Citibanku znaleźć można sporo kart. Część z nich połączona jest z programami lojalnościowymi, ale by uniknąć opłat trzeba spełnić wymogi sporej aktywności. Najlepszą opcją wydaje się więc karta Citi Simplicity. Jest ona bezwarunkowo darmowa. Bank nie pobiera ani opłaty za jej wydanie, ani za posiadanie. Jeśli więc wykorzystane z karty środki będziesz spłacać terminowo (w okresie bezodsetkowym) to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz żadnych innych kosztów.

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na pewną opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. 

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Jakie dokumenty potwierdzające dochód mogą być wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy z jakiego tytułu masz dochody. Jeśli um. o pracę to zazwyczaj wyciąg z konta starczy albo zaśw. o zatrud. i zarob.

   Usuń
  2. A jak to wygląda w przypadku emeryta?

   Usuń
  3. albo Decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty albo
   Odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy) albo
   Wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach

   Usuń
 2. Czy późniejsza rezygnacja z karty coś kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie jak są liczone odsetki powiedzmy na przykładzie:
  Mam okres rozliczeniowy od od 2 do 1 każdego miesiąca i bez odsetkowy do 28 dnia miesiąca. I teraz robiąc zakupy 2 lipca na kwotę 2000 zł odsetek nie mam do 28 sierpnia. Jak spłacę do 28 sierpnia nie płacę nic ale spłacając tą kwotę 31 sierpnia płacę odsetki od 2000 zł za okres 3 dni licząc od 28 do 31 sierpnia czy bank naliczy odsetki za okres od kiedy zrobiłem zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za cały czas od zakupy do spłaty

   Usuń
 4. Czy nie lepiej wziąć udział w promocji rowerowej (zwrot 400 zl gotowka za wydanie 1000 zł)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O której promocji piszesz?

   Usuń
  2. Z kilkanaście artykułów wstecz będzie wpis nt.

   Usuń
 5. Nie chciałabym siać fermentu ale gdy zadałam pytanie, czy mam gwarancję otrzymania telefonu, jeśli byłabym powiedzmy 1001 osobą, która spełniła warunki, to otrzymałam następującą odpowiedź:
  "Dziękuję za kontakt z Bankiem.
  W związku z ofertą „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)” informuję, że zgodnie z regulaminem oferty Bank nie może zagwarantować wygranej.
  Z poważaniem,

  OdpowiedzUsuń
 6. Można zrobić tak, że kupuje się "coś" za 3000 i więcej, to się księguje na Citibank, a produkt potem się zwraca i zwrot kasy na inne konto bankowe, a Citibank księguje płatność tych niby wydanych pieniędzy? 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwrot jest w gotówce albo na inną kartę to oczywiście może być i warunki będą zaliczone :)

   Usuń
 7. Ogólnie to Citibank jest super bankiem. Ja zdobyłem u nich telefon LG w poprzedniej promocji. Jak złożyłem wypowiedzenie to oddzwonili i zaproponowali bym został a w zamian dali moneyback 10% i do 200 zł zwrotów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, zrobiłem przelew z Rachunku Karty (bezgotówkowy) na konto w innym banku za co pobrana została wysoka prowizja. Czy za przelaną sumę będą naliczane jeszcze odsetki od razu czy po okresie 56 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak w Citi ale banki często przelew traktują jak transakcję gotówkową i też łoją za to odsetki oprócz prowizji.

   Usuń
 9. Do końca Okresu Rozliczeniowego nic nie zapłacisz.Natomiast zapłacisz jeśli go przekroczysz.Biedzie po 56-dniu jeśli ten przelew wykonałeś w pierwszym dniu nowego Okresu,ale jeśli zrobiłeś to np. w 10-dniu to pozostaje Ci jedynie 46 dni bez odsetkowych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy pula nagród w edycji składania wniosków do 22 lipca 2017r. została wyczerpana? Ciekawi mnie to, bo jeśli tak to niektórzy mogą zostać z pustymi rękoma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem tego ciekaw.

   Usuń
  2. Ja miałam problem z podpisaniem dokumentów (trwało to około 2 tygodni, ponieważ brakowało jakiegoś podpisu) i w ostatnich dniach trwania promocji powiedziałam konsultantowi, że chyba zrezygnuję, bo obawiam się, że nie załapię się na promocję, a na tym mi zależy. Odpowiedział, że pula promocyjnych wniosków nawet nie została wyczerpana. Także mam nadzieję, że się uda.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...