Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PKO BP płaci 100 zł za otwarcie konta firmowego

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.06.2017

PKO BP płaci 100 zł za otwarcie konta firmowego

Wystartowała nowa promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Premia 100 zł za Konto Firmowe w PKO BP
Tym razem otwarcie konta firmowego postanowił premiować PKO Bank Polski. Na bonus liczyć mogą jednak wyłącznie osoby, które firmę prowadzą nie dłużej, niż od 12 miesięcy. Za spełnienie prostych warunków wpadnie premia w wysokości 100 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż od 12 miesięcy, którzy na dzień 12.06.2017 r. nie posiadali rachunku w PKO BP (identyfikacja odbywa się po numerze NIP).

Zasady promocji. Aby wziąć udział w akcji "100 zł dla Twojej firmy od PKO Banku Polskiego" i zdobyć tytułowy bonus:
 • najpóźniej do 14.07.2017 r. złóż wniosek i zawrzyj umowę o PKO Konto Firmowe, akceptując przy tym regulamin promocji 
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonaj przelew do ZUS z nowo otwartego rachunku firmowego na kwotę min. 250 zł

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę gwarantowaną: 100 zł. Zostanie ona wypłacona do 30. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

PKO Konto Firmowe - prześwietlenie warunków


Rachunek, który opisałem powyżej po raz pierwszy pojawia się w promocji, więc czas przyjrzeć się szczegółom tej oferty. A główne cechy konta to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przez okres 6 miesięcy dla firm działających krócej niż 12 miesięcy (a więc takich, które mogą wziąć udział w promocji); później (po upływie sześciu bezwarunkowo darmowych miesięcy): 0/25 zł za prowadzenie konta - miesięczna opłata nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu z konta wykonasz przelew do ZUS oraz płatności kartą na sumę min. 500 zł
 • 0 zł za pierwsze 30 przelewów krajowych zlecanych w miesiącu (za każdy kolejny bank pobiera opłatę w wysokości 1 zł) 
 • 0 zł za użytkowanie karty wydawanej do konta prze okres pierwszych 12 miesięcy (później roczna opłata w wysokości 30 zł za kolejny rok)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO BP
   💡 Pamiętaj: w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą wypłacane premie należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Promocja PKO Konta Firmowego to aktualnie jedna z aż czterech okazji do bankobrania dla przedsiębiorców - ich opis znajdziesz w dziale Aktualne promocje dla firm.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Niejednej firmie takie 100 zł pomogło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miła niespodzianka że PKO daje coś za darmo i to nawet przez pół roku. Kiedyś miałem tam konto firmowe i tanio nie było ale widzę że w tym banku sporo się zmienia na plus.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...