Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: promocja karty kredytowej dla nowych i obecnych klientów

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.06.2017

BZ WBK: promocja karty kredytowej dla nowych i obecnych klientów

Nawet 350 zł zdobyć można w BZ WBK w najnowszej promocji. 

Promocja BZ WBK - Wakacje z kartą kredytową
Szansę na zarobek mają nie tylko nowi, ale też i obecni posiadacze karty kredytowej. Aczkolwiek zróżnicowana jest wartość nagród, które można uzyskać. Obecni klienci wycisnąć mogą maksymalnie do 150 zł, a nowi - którzy dopiero na kartę się zdecydują - mają szanse na aż 350 zł.

Dla kogo promocja? Udział w promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie - zarówno nowi, jak i obecni klienci BZ WBK.

Nowy klient to osoba, która nie posiada karty kredytowej w tym banku (posiadanie innych produktów - np. konta osobistego - nie wyklucza z uczestnictwa w promocji) oraz takowej karty nie posiadała w ciągu trzech miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę w promocji.

Obecny klient to osoba już mająca kartę kredytową w BZ WBK, ale nie posiadająca żadnej mobilnej karty kredytowej w tym banku (w okresie trzech ostatnich miesięcy).


Nagrody w promocji. W akcji "Wakacje z kartą kredytową" do zdobycia są: nagroda główna w wysokości 100 zł oraz nagroda dodatkowa w wysokości 50 zł.

Zasady promocji? Warunki do spełnienia w akcji uzależnione są od statusu klienta. Nowy klient, by zdobyć nagrodę główną (100 zł) musi:
 • do 31.08.2017 r. złożyć wniosek o kartę kredytową, na podstawie którego zostanie zawarta umowa;
 • w dniu zawarcia umowy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, podać numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku ;
 • w miesiącu zawarcia umowy o kartę lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonać co na najmniej 5 płatności kartą.

Z kolei nagroda dodatkowa (50 zł) trafi do uczestnika promocji, jeśli:
 • do 31.08.2017 r. zawrze umowę o wydanie dodatkowej karty kredytowej
 • w miesiącu zawarcia umowy o kartę dodatkową lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym zostanie wykonane co na najmniej 5 płatności karą dodatkową.

Obecni klienci
, by zdobyć nagrodę główną (100 zł) muszą:
 • do 31.08.2017 r. zawrzeć umowę o wydanie mobilnej karty kredytowej;
 • w miesiącu zawarcia umowy o mobilną kartę kredytową lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonać co na najmniej 5 płatności mobilną kartą.

  Regulamin bezpośrednio nie wspomina o konieczności wyrażania zgód na przekazywanie informacji handlowych i o braku zgłaszania sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, ale warto o to zadbać, bo takowego sprzeciwu nie można mieć przynajmniej na moment wydania nagrody.

Nagroda dodatkowa (50 zł) trafi do obecnego klienta, jeśli:
 • do 31.08.2017 r. zawrze umowę o wydanie dodatkowej karty kredytowej;
 • w miesiącu zawarcia umowy o kartę dodatkową lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym zostanie wykonane co na najmniej 5 płatności karą dodatkową.

Uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę główną i jedną dodatkową. Wypłata nagrody lub nagród nastąpi na rachunek karty kredytowej w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową lub mobilną kartę kredytową. Do tego też momentu należy posiadać kartę/karty i nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych BZ WBK.

Nagrodę dodatkową zdobyć można nawet jeśli nie zostaną spełnione warunki nagrody głównej.

Promocja "Wakacje z kartą kredytową" nie łączy się z promocją "200 zł na Dzień dobry", którą opisywałem tutaj (tam jednak by zdobyć tytułowe 200 zł niezbędne jest też założenie konta osobistego).
💡 Czym jest dodatkowa karta kredytowa? Posiadaczem głównej karty jest osoba, która o kartę kredytową zawnioskuje, zostanie jej przyznany limit kredytowy w tej karcie i która podpisze umowę o kartę. Do takiej karty można jednak wydać kartę dodatkową, np. dla członka rodziny. Jej użytkownik może korzystać z niej w ramach przyznanego limitu (decyduje o nim posiadacz głównej karty kredytowej). Wszystkie transakcje zliczają się i są uwzględniane w zestawieniu transakcji karty kredytowej (głównej). Za spłatę transakcji odpowiada strona umowy kredytowej, czyli właściciel głównej karty kredytowej. Kartę dodatkową warto więc wydać osobie bliskiej i zaufanej. Wydanie karty dodatkowej nie powoduje dodatkowego obciążenia kredytowego, gdyż jest wliczane w limit kredytowy (podstawowy w głównej karcie). Z mobilnej karty skorzystać mogą wyłącznie posiadacze telefonów z systemem Android (min. wersja 4.4)

Na marginesie... na stronie promocji znaleźć można formularz zgłoszeniowy, ale regulamin promocji w żadnym miejscu nie wspomina o konieczności uzupełniania jakiegokolwiek formularza 😉

Dodatkowa nagroda w postaci vouchera


Wyżej opisywanej propozycji "Wakacje z kartą kredytową" towarzyszy również promocja "Priceless Specials". Ta promocja skierowana jest jednak już wyłącznie do osób, które dopiero co zawrą umowę o kartę kredytową World Mastercard i dołączą do programu Priceless Specials, który szczegółowo opisywałem już na blogu tutaj.

W tej promocji pula nagród została ograniczona - bank ma do rozdania 3 000 voucherów o wartości 100 zł każdy. Są to vouchery do różnego rodzaju sklepów (a jeden z nich na cele charytatywne). Znajduje się wśród nich:
 • 950 sztuk voucherów do sieci kin Cinema City (obejmuje 2 x bilet do kina na film 2D, 2 x duży napój oraz 2 x duży popcorn lub nachosy do kupienia w barze. Każdy voucher składa się z 4 unikalnych kodów)
 • 950 sztuk voucherów na zakupy do sieci sklepów RTV Euro AGD
 • 280 sztuk voucherów na zakupy do sieci sklepów New Balance
 • 670 sztuk voucherów na zakupy do sieci sklepów Decathlon 
 • 150 tzw. cegiełek na rzecz fundacji WFP (World Food Programme – Światowy Program Żywnościowy)

By zdobyć nagrodę należy:
 • w formularzu przystąpienia do programu Mastercard Priceless Specials wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i podać poprawny numer telefonu i adres e-mail
 • w miesiącu zawarcia umowy o kartę lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonać co najmniej 5 płatności kartą (de facto warunki te spełnisz już, jeśli "zasłużysz" na nagrodę z pierwszej części promocji)

O przyznaniu nagrody organizator promocji informować będzie... telefonicznie (połączenia można spodziewać się wyłącznie w dni robocze, w godz. 9:00-18:00 - regulamin nie zawiera informacji o tym, z jakiego numeru będą następować próby połączenia; jest wyłącznie wzmianka, że próby takie będą trzy). Tylko podczas takiej rozmowy telefonicznej możliwy będzie wybór nagrody spośród voucherów jeszcze dostępnych na dany moment.

Uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jeden voucher o wartości 100 zł... ale drugi otrzymać powinna również osoba, dla której zostanie wydana dodatkowa karta Mastercard Wolrd. Tak przynajmniej wynika z informacji na stronie promocji (regulamin już tak precyzyjny niestety nie jest):
vouchery do karty Mastercard World w BZ WBK

Karta kredytowa w BZ WBK - prześwietlenie ofertyW ofercie BZ WBK znaleźć można sporo różnego rodzaju kart kredytowych. Bez względu na to na jaką się zdecydujesz (za wyjątkiem karty kredytowej 1|2|3) najważniejsza kwestia dotycząca opłat sprowadza się do jednego zapisu z regulaminu:
"Opłata [roczna za kartę w pierwszym roku - przyp. Mr. Złotówa] nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty"
Łatwo więc uniknąć kosztów. W kolejnych latach pojawi się opłata miesięczna (7,50 zł za karty Silver; 10 zł za kartę MasterCard World), ale możliwość ich uniknięcia daje odpowiednia aktywność w płaceniu taką kartą (wystarczy wykonać co najmniej 5 płatności w miesięcznym cyklu rozliczeniowym).

Aktywacja i posiadanie mobilnej karty kredytowej nie wiążą się z kosztami.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję licznemu gronu Czytelników, którzy wieść o nowej akcji BZ WBK słali mailem, za pomocą formularza kontaktowego, jak i na Facebooku. Choć promocja trwa już od początku czerwca, to bank dopiero teraz zaczął o niej informować na szerszą skalę umieszczając baner reklamowy m.in. na swej głównej stronie internetowej. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza w kontekście limitu nagród w promocji z voucherami.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie - zapisz się na bezpłatny newsletter! To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

166 komentarzy:

 1. Chcialem dodać że zrobienie karty kredytowej srebrnej jezeli wcześniej nie mialo sie karty w bzwbk i zrobi sie przez neta do 30.06 to nie będzie oplaty ani rocznej ani miesiecznej bez spelniania warunkow do konca użytkowania karty kredytowej. Sam się zalapalem

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe ile osób wybierze cegiełkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie 150. Pytanie tylko czy już pula nie jest wyczerpana.

   Usuń
 3. Czy jest jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kultowe pytanie. A tak ciężko doczytać? 😉

   Usuń
  2. to pyta jedna i ta sama osoba kiedyś sie przyznała rajcuje go to

   Usuń
  3. A co wam to przeszkadza? Dobrze, że pyta przynajmniej dla innych jest jasna wiadomość. Szczególnie dla tych którzy nie za bardzo są oblatani w kwestii bankobrania. Więc te wasze komentarze są bez sensu - "znawcy tematu".

   Usuń
  4. skoro nie ma lojalki to czemu na dokumentach które dzis przyszły mi z banku jest napisane "czas obowiazywania umowy: od daty jej zawarcia przezokres dwóch lat"

   Usuń
  5. Chodzi o odnawialność umowy. Jak nie będziesz spłacać karty to bankowi łatwiej będzie powiedzieć że koniec i umowy nie wznawia niż wypowiadać umowę na czas nieokreślony. Analogicznie jak z umową o pracę. Łatwiej rozwiązać lub nie przedłużać umowy na czas określony niż zerwać umowę na czas nieokreślony. Taki zapis nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o promocję.

   Usuń
 4. Czyli rozumiem,że jakieś ekstra zgłaszanie się itp nie jest potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz informacje że jest formularz ale nie jest wymagany.

   Usuń
  2. ten formularz to tylko wniosek o kontakt z konsultantem żeby zamówic KK

   Usuń
 5. Z tym powiadamianiem telefonicznym to sobie genialnie wymyślili. Zwłaszcza że próbować chcą tylko 3 razy i po 4 sygnały! Normalnie strzałki chcą puszczać do klientów. No i podejrzewam że w takiej sytuacji to z zastrzeżonego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No z tym to jest słabe. Nie mogli tego rozwiązać jak zawsze czyli mailem?

   Usuń
  2. Pewnie co nie wydadzą to ich ;)

   Usuń
 6. Szybko poszło. Miałem nawet gotową propozycję w BZWBK24. Złożyłem wniosek i odrzucili nie wiedzieć czemu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz masz za dużo zobowiązań kredytowych albo złą historię, jakieś zaległości itp? Sprawdź lepiej w Biku

   Usuń
  2. Powody mogą być różne (a wśród nich wymienione przez Anonimowy 26 czerwca 2017 15:36). Polecam wpis o Alertach BIK (tutaj) - dodatkowo można tam sobie wygenerować raport BIK z wszystkimi zobowiązaniami, historią spłat itp. itd.

   Usuń
  3. Też tak miałem, wieczorem po odrzuceniu w bankowości internetowej przy wniosku o kartę kliknąłem na chęć kontaktu telefonicznego. Dziś rano dostałem telefon i po 15 minutach rozmowy jest karta, choć podałem to samo tzn. 2 karty które mam z limitem 12500 zł.

   Usuń
 7. Pytanie dla bardziej zorientowanych. Z żoną mamy konta 4% w BZ WBK. Jak ja wyrobię kartę i żona też, a krzyżowo wyrobimy karty dodatkowe to dostaniemy 2x100 i 2x50 zł i 4x vouchery? Czy to zbyt piękne by było prawdziwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. plus 2x150 zł za progrma polecen?

   Usuń
  2. Z tego co wyczytałem to polecać kartę kredytową można osobie która już nie ma konta więc z tego nici.

   Usuń
  3. Podbijam powyższe pytanie.

   Usuń
  4. W mej ocenie w powyższym przypadku gdy Anonimowy 26 czerwca 2017 12:53 wraz z żoną posiadają już konta osobiste w BZ WBK to nie mogą sobie kart kredytowych polecić (albo inaczej: mogą, ale premii nie będzie), bowiem w regulaminie programu poleceń jest zapis, że osoba polecana to osoba, która "nie posiadała Konta albo Karty kredytowej od dnia rozpoczęcia Programu do momentu otwarcia Konta w ramach Programu". Jeden z tych produktów już posiadają.

   Usuń
  5. Osoba której polecamy produkty banku musi być osobą pełnoletnią i nie może posiadać produktów BZWBK. Więcej szczegółów o Programie Polecaj Bank znajdą Państwo pod adresem https://www.bzwbk.pl/ms/polecaj-bank/start.html.

   Usuń
  6. Nie działa ten link ?
   https://www.bzwbk.pl/ms/polecaj-bank/start.html.

   Usuń
  7. Witam
   Szanowny Zespole BZWBK. Szczególnie od Was wymagałbym rzetelności w informacjach !!!
   To nieprawda , że osoba polecana nie moze posiadać produktów BZWBKJ !!!
   Regulamin stwierdza wyraźnie w Definicjach :
   Osoba Polecona - ...która nie posiadała Konta ALBO Karty kredytowej ...
   Słowo "ALBO" określa warunki - można posiadać Konto i wnioskować o Kartę kredytową lub można posiadać Kartę kredytową i wnioskować o Konto .
   Pozdrawiam

   Usuń
 8. Kilka pytań :
  1. czy wniosek można złożyć przez aplikację mobilną lub panel bzwbk online
  2. czy gdy wraz z żoną nie nie mamy kart kredytowych w bzwbk ale mamy konto możemy
  złożyć wniosek o kartę kredytową polecić siebie wzajemnie do kart kredytowych i zgarnąć 150zł x 2 plus 4x voucher 100zł za wszystkie karty kredytowe i dodatkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Można w dowolny sposób.
   2. nie wiem.

   Usuń
  2. A czy o tę kartę lepiej wnioskować online czy mozna też iść do placówki?

   Usuń
  3. @Anonimowy 26 czerwca 2017 16:11, regulamin nie stawia warunków w tym zakresie, więc wybór należy do Ciebie :)

   Usuń
  4. @Anonimowy kartę można zamówić zarówno online jak i w oddziale. Pozdrawiamy

   Usuń
 9. czy w przypadku karty mobilnej, zamowienie korzystanie jest platne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Aktywacja i posiadanie mobilnej karty kredytowej nie wiążą się z kosztami"

   Usuń
  2. @kh Zamówienie i korzystanie z karty mobilnej nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Pozdrawiamy

   Usuń
 10. Pytanie do której promocji mnie zalicza w sytuacji gdy kartę mobilna mam od 12 czerwca gdy na bankobraniu pojawił się wpis o promocji z bonem do Douglasa - akcja rozpoczęła się 5 czerwca i nie trzeba było się do niej zgłaszać poprzez żaden formularz. Teraz okazuje się że wcześniej bo od 1 czerwca jest promocja -wakacje z karta tu też teoretycznie nie trzeba wypełniać żadnego zgłoszenia. Czy w takim przypadku można łączyć te dwie akcje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obydwu. Tylko czekasz jak wpadnie 100 PLN. A druga promocja swoją drogą, też dostaniesz bon

   Usuń
 11. Czy kartę dodatkową mogę wydać swojej partnerce, a ona mnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz komu tylko chcesz. Nie badają zdolności kredytowej.

   Usuń
 12. czytam całość dwa razy i coś nie kapuję co zrobić, dlatego zapytam
  ja mam konto i mama ma konto w wbk. Karty kredytowej nigdy nie miała żadna z nas.
  Co trzeba zrobić po kolei (z jakiej strony wnioskować o tę kartę, którą kartę wybrać itp) żeby wyciągnąć jak największą premię. Ja mam małe dochody, więc pewnie mi nie dadzą katy, ale mamie pewnie tak.
  poproszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli w tym przypadku jesteś traktowany jako "nowy klient".
   1) wnioskujesz o kartę MC World gdzie chcesz (bankowość jak masz konto albo formularz albo oddział)
   2) robisz 5 transakcji
   3) dostajesz 100 zł
   Jak wyrobisz dla kogoś z rodziny kartę dodatkową i robi ten ktoś 5 transakcji to jeszcze dostaniesz 50 zł.
   Gdzieś w międzyczasie odbierasz telefon i wybierasz voucher. To samo robi osoba której dałeś kartę dodatkową.

   Usuń
  2. dziękuję bardzo :)

   Usuń
 13. Witam ,mam takie pytanko ja jestem obecnie klientem BZ WBK ,chciałbym żeby żona skorzystała z oferty którą opisujecie powyżej czyli Nawet 350 zł zdobyć można w BZ WBK ,mianowicie czy mogę polecić jej kartę kredytową za co ja otrzymałbym 100 pln. Ona 50 pln i czy wtedy kwalifikowałaby się do powyższej promocji czyli do odebrania wszystkich opisanych bonusów w łącznej sumie 350 pln ? co dało by nam obojgu w sumie 500 pln .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr Złotówa, wyjaśnij może warunki karty dodatkowej, bo to nie polecenie karty. To dwie różne sprawy.

   Usuń
  2. @Anonimowy 26 czerwca 2017 21:37
   Jeśli żona nie ma karty kredytowej, ani konta w BZ WBK to możesz polecić.

   @Anonimowy 26 czerwca 2017 22:03
   W tekście jest fragment (przy żarówce): " Czym jest dodatkowa karta kredytowa?"

   Usuń
  3. Zlotowa mylisz sie polecic musisz komus konto albo karte. Nigdzie nie jest napisane ze nie mozna miec konta zalozonego i polecic komus skorzystanie z karty kredytowej. Podaj mi pkt regulaminu polecen edycja 3 ktory mowi ze nie mozna polecac komus samej karty gdy ma konto w bzwbk? Ja wlasnie z zona polecamy siebie wzajemnie i mamy konta w bzwbk i korzystamy tylko z karty kredytowej jako polecenie. 2x150 zl za to plus 2x150zl za wakacje z karta i 2x 100zl voucher jak sie uda. Nie widze przeskod i konsultant to potwierdzil.

   Usuń
  4. Wg zespołu BZ WBK nie. Sprawdź komentarz z dziś, godz.13:59

   Usuń
  5. Oni odsylaja na strone polecen a tam jest napisane "Jesteś pełnoletnią osobą, która nie posiada w banku konta osobistego lub karty kredytowej oraz:" Wiec wprost pisze ze nie masz tego lub tego a nie tego i tego. Tak samo w regulaminie jest slowo polecisz komus konto albo karte.

   Usuń
 14. Witam, kartę kredytową zamknęłam 24 kwietnia, czy mogę złożyć wniosek o nową kk 25 lipca, czy dopiero po 1 sierpnia (3 m-ce kalendarzowe bez kk). Pytałam wczoraj, ale mój post chyba wyparował :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy za dodatkową kartę kredytową są jakieś opłaty jak się nie robi nią 5 transakcji w miesiącu? (a główną się robi?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrzut TOiP: https://zapodaj.net/463bd25009e91.png.html

   Usuń
 16. Witam. Czy jak już się jest zapisany do programu Priceless Specials w ramach innej karty kredytowej to nie wyklucza z otrzymania vouchera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w innym banku to raczej nie

   Usuń
  2. W innym banku. Dzięki za odp.

   Usuń
 17. A jaką kartę dodatkową najlepiej wybrać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie masz wyboru. Dodatkowa będzie taka jak główna. Tylko odrębny plastik np. dla żony

   Usuń
 18. Mam pytanie? Przez pomyłkę zawarłem dzisiaj umowę o karte ale nie world... czy jeśli złoże wniosek o kartę mobilną world to, z której karty otrzymam nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czegoś takiego jak mobilna World. Albo masz główną MC World i do niej mobilną albo masz inną kartę i do niej mobilną. Ale mobilna to nie MC World.

   Usuń
 19. A czy jako nowy klient mogę zgarnąć 100 zł (za wyrobienie kk) 50 zł (za wyrobienie dodatkowej kk) oraz 100 zł (za wyrobienie mobilnej kk)? Czy to tak nie siadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zdobyć 1 nagrodę główną i 1 dodatkową. Więc za mobilną już nic nie będzie.

   Usuń
 20. Kiedyś miałem telefon z NFC i wyrobiłem sobie kartę mobilną. Telefon sprzedałem, a karty mobilnej nie zamknąłem, bo jest bezpłatna. Właśnie dzięki temu straciłem 150 zł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale to aplikacji nie usunąłeś czy jak?

   Usuń
  2. Przed sprzedażą należy przywrócić ustawienia fabryczne.

   Usuń
  3. kartę mobilną można zamknąć w bankowości internetowej albo w oddziale...

   Usuń
 21. Trzeba sie rejstrować, żeby zdobyć te bony czy w końcu nie trzeba? I drugie pytanie, czy dwie osoby moga byc podpięte pod ten sam numer telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie się rejestrować? Bo na stronie promocji to tam można podać tylko imię, nazwisko i nr tel. Więc raczej służy to do kontaktu a nie rejestracji.

   Usuń
 22. dzwonił konsultant, chciałam kartę MC World to stwierdził, że ta karta tylko przy dochodach powyżej 2 tys, prawda to?
  Bo zaproponwał Silwer, ale najpierw mówił, ze do tej karty nie ma promocji 100 + 50, potem jednak stwierdził, że jest.
  Może więc do Woeld też nie musi być 2 tys?
  Jakie Wasze doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 + 50 zł jest do każdej karty kredytowej. Nie ma bonów bo te są tylko do MC World

   Usuń
  2. Za stroną bzwbk.pl, zakładka Karta kredytowa World MasterCard:
   karta kredytowa dostępna dla klientów z dochodem od 2 000 zł miesięcznie netto

   Usuń
  3. dzięki, szukałam wczoraj ale nie doczytałam, czyli musi być Silwer :)

   Usuń
  4. trzeba było przez serwis internetowy założyć albo aplikacje i wprowadzić dowolne dane i kwoty. Nikt tego nie sprawdza, a kartę przyznają :)

   Usuń
 23. Czy karta MasterCard World ma okres bezodsetkowy? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam ,a czy mogę połączyć tą ofertę z programem poleceń gdzie jako klient BZW BK poleciłbym żonie kartę tego banku i zgarnął kaskę za polecenie a ona te 350 pln-ów z wyżej opisanej promocji ? pozdrawiam i czekam na odpowiedź D.K.

  OdpowiedzUsuń
 25. Złożyłem wniosek zadzwonili z banku i niby wszytko ok przyznali kredyt pojechałem do oddziału podpisałem umowę. W domu czytam na spokojnie ale tam nic nie jest napisane ze to jakaś promocja,też tak macie w umowie. Ponadto konsultant telefonicznie powiedział ze jak zrobię 10 transakcji kartą w ciągu 3 miesięcy to karta bezwarunkowo płatna na zawsze oczywiście też tego nie ma w zapisie umowy o kartę ? Wie ktoś coś więcej na ten temat ? Kiedy można wnioskować o dodatkową kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No regulaminu promocji ani info o tym w umowie nie ma. Ale to nie pierwszy raz tak już jest. Ja wniosek o dodatkową złożyłem dzień po umowie właściwej.

   Usuń
  2. U mnie od razu na infolinii pytali czy będę chciał dodatkową i że jak bd ta osoba moge od razu 2 podpisac, jutro ide zobaczymy

   Usuń
  3. Mi w rozmowie telefonicznej powiedziała pani konsultant że jak chce wnioskować o kk dodatkową to muszę podejść do oddziału z osobą dla której chce kartę dać i ta osoba również podpisuje dokumenty, czy tak faktycznie jest czy nie da rady tego zrobić przez internet jeśli chodzi o kartę dodatkową. Przecież dodatkowa karta korzysta z mojego limitu i tu nie trzeba zdolności kredytowej sprawdzać.

   Usuń
  4. ja będę posiadaczką karty dodatkowej i musiałam podpisać w baku dokumenty. Zdolności nie sprawdzają.

   Usuń
 26. Szkoda, że ta karta world jest taka tylko z nazwy. Za granicą nie polecam tym płacić, bo przewalutowanie jest po niekorzystnym kursie banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej dość normalne gorzej ze np przy debetowej w BZ WBK właśnie oprócz kurs jest jeszcze opłata za przewalutowanie ;)

   Usuń
  2. To już jest złodziejstwo, że oprócz spreadu, który de facto jest prowizją bank dolicza jeszcze dodatkową prowizję...

   Usuń
  3. @Anonimowy przy wymianie walut polecamy korzystać z platformy e-fx. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.bzwbk.pl/ms/e-fx/start.html.

   Usuń
 27. wypełniam wniosek i wyskoczyło mi takie coś Opłata roczna za kartę w pierwszym roku125,00 PLN
  Opłata miesięczna za kartę w kolejnych latach (pobierana w trybie miesięcznym)10,00 PLN mam sie bac?

  OdpowiedzUsuń
 28. "Uprzejmie informujemy, że Państwa wniosek o kartę kredytową złożony za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej BZWBK24Internet otrzymał pozytywną decyzję kredytową. "
  mam pytanie czy jeszcze bedą dzwonic i dopytywac? czy już tylko w sprawie podpisania w oddziale umowy? a może już tylko czekac na karte skoro przy składaniu wniosku akceptowałam sms a jak rezygnowałam z kart bankomatowychy w oddziale to pani wzieła mój wzór podpisu i skserowała dowód.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A info na maila żadnego nie dostałeś?
   Przez BZWBK24 umowa jest "na klik"

   Usuń
 29. Gdzie znajdę formularz rejstracji do priceles specials? Mam już kartę, ale nie wiem czy automatycznie zostałem podpięty pod promocję z tymi banami, czy trzeba dodatkowo jeszcze coś wypełniać? Ktoś coś podpowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy podpisywaniu w banku dawali do podpisu przystąpienie do tego programu.

   Usuń
  2. no niestety ja podpisalem haslem jednorazowym widziałem wczoraj pole rejestracja nie wiem gdzie dziś już nie umiem znaleźć zamiast tego na stronie glownej programu widze gębę faceta z reklamy

   Usuń
  3. Prosimy o kontakt pod nr 1 9999. Dordca udzieli szczegółowych informacji dot. obecności konkretnych klientów w promocji.
   Formularz rejestracji Priceless Specials znajduje się tu>> https://www.bzwbk.pl/ms/priceless-specials/start.html

   Usuń
  4. jakby ktoś miał wątpliwości czy jest czy go nie ma na infolinii WBK podano mi 2 nr telefonu do programu 616646013 lub 801055993

   Usuń
 30. mam kartę główną i dodatkową i nie wiem jak je aktywować, bo nie widzę zakładki KARTY, ktoś mi podpowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PORTFEL i tam masz OSZCZĘDNOŚCI INWESTYCJE KARTY KREDYTY UBEZPIECZENIA

   Usuń
 31. A zauważyliście że dla karty dodatkowej w tabeli opłat i prowizji jest opłata za zestawienie operacji 2 zł Chyba będziemy tą opłatę ponosić czy się mylę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest opłata jak ktoś to chce. Normalnie wszystkie transakcje widać w zestawieniu karty głównej bez wyodrębniania tych dodatkowych.

   Usuń
 32. Bylem w banku mam już kartę główną i chcialem dodatkowa mc taką jak główną to bankier powiedziała że nie da rady ewentualnie visa też tak macie. Moze się nie znał bo pytał się kogos jak to zrobić po czym stwierdził że nie da się. I z oddziału razem z żoną wyszliśmy bez dodatkowej kk. Jak to jest da się mieć dodatkowa mastercard ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, można mieć dodatkową MC. Założyłam World Mastercard i do tego dodatkową

   Usuń
  2. Już to wiem zadzwoniłem na infolinie to założyłem teraz tylko w oddziale podpisać, ale ponoć w oddziale też można było po prostu nikt z pracujących tam nie potrafił tego zrobić i stwierdzili że się nie da.
   Wybrałem oddział do popisania umowy ten sam i odwiedzę tą samą panią :)

   Usuń
  3. Bardzo prosimy o informację, w którym oddziale doradca nie potrafił w Pana ocenie zaproponować dodatkowej karty? Sprawdzimy to.
   Zespół BZWBK

   Usuń
 33. albo jestem ślepa albo tego nie ma w opisie, kiedy będzie wypłata nagrody za spełnienia warunków, umowa podpisana 29 czerwca, w lipcu będą spełnione warunki na obie karty, to kiedy wypłacą premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak umowa podpisana w czerwcu, to premię wypłacą do końca sierpnia

   Usuń
  2. dzięki

   Usuń
  3. Jest zapis: Wypłata nagrody lub nagród nastąpi na rachunek karty kredytowej w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową lub mobilną kartę kredytową.

   Usuń
  4. Cytujemy treść artykułu: Wypłata nagrody lub nagród nastąpi na rachunek karty kredytowej w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową lub mobilną kartę kredytową. Do tego też momentu należy posiadać kartę/karty i nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych BZ WBK. W razie wątpliwości dot. zasad promocji prosimy o kontakt pod nr 1 9999.

   Usuń
 34. Czy tę promocję można połączyć z promocją CinemaCity?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, te promocje mogą się łączyć.
   Zespół BZWBK.

   Usuń
 35. A wam też pin do karty dodatkowej wysyłali pocztą bo inaczej się nie dało oraz nie ma możliwości jego zmiany ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi to nadali PIN w oddziale, a następnie pracownik wyrzucił kopertę, twierdząc że będę mogła aktywować kk w bankomacie. Ciekawe jak mam dokonać transakcji bez znajomości pinu....A czas leci, vouchery ograniczone ;/ Pytałam na infolinii, to do dodatkowej karty PIN nadają w oddziale w kopercie albo przesyłają 2 dni później listem, po przesłaniu karty

   Usuń
  2. Z tym wydawaniem karty dodatkowej to w oddziałach za bardzo tego nie ogarniają. U nas też zamieszanie z pinem. Doradczyni powiedziała że będzie można nadać w BZWBK24. Okazało się że nie. Poszliśmy do oddziału i wydano kopertę... ale ten pin nie działał. Na infolinii załatwić się nic nie dało i dopiero za drugim razem w oddziale wydali nam dobry pin który działa.

   Usuń
 36. A przejdzie opcja że zakładam KK ja i żona ona daję dodatkową ja jej również i tym sposobem oboje zyskujemy 300 zł 100 + 50 ja i ona 100 +50
  A czy dodatkowa będziemy dostać 400 zł w bonach na te 4 karty ? Jak spełnimy warunki i odbierzemy telefon. Czytałem w regulaminie że bon należy się 1 dla osoby więc dostanę bon na główna kk ale już na tą od żony nie ? Jak to jest w tym przypadku da się wyciągnąć 700 zł we dwójkę czy tylko 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
 37. A dzwonił już ktoś do was w sprawie tych bonów? Bo u mnie warunki już dawno spełnione, a nikt się nie odzywał w tej sprawie... a co do pinów, to do obu kart mogłem je nadać w bankowości internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5. Organizator osiem razy w okresie trwania Promocji stworzy listę Uczestników, zawierającą listę osób, które w danym okresie uzyskały prawo do Nagrody w Promocji zgodnie z poniższym harmonogramem:
   a. do 22 czerwca 2017 r. – za okres od 1 czerwca 2017 r. do 16 czerwca 2017 r.,
   b. do 6 lipca 2017 r. – za okres od 17 czerwca 2017 r. do 30 czerwca 2017 r.,
   c. do 21 lipca 2017 r. – za okres od 1 lipca 2017 r. do 14 lipca 2017 r.,
   d. do 3 sierpnia 2017 r. – za okres od 15 lipca 2017 r. do 28 lipca 2017 r.,
   e. do 21 sierpnia 2017 r. – za okres od 29 lipca 2017 r. do 11 sierpnia 2017 r.,
   f. do 7 września 2017 r. – za okres od 12 sierpnia 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.
   g. do 21 września 2017 r. – za okres od 1 września 2017 r. do 15 września 2017 r.
   h. do 6 października 2017 r. – za okres od 16 września 2017 r. do 30 września 2017 r.
   6. Organizator poinformuje Uczestników, którzy uzyskali prawo do Nagrody w danym okresie, o którym mowa w ust. 5 powyżej, o przyznaniu Nagrody oraz warunkach jej otrzymania i realizacji poprzez rozmowę telefoniczną wykonywaną w terminie 5 dni roboczych od dnia powstania listy za dany okres, w którym Uczestnik uzyskał prawo do Nagrody.

   Usuń
  2. Spełniłem warunki do 14 lipca i nie mamy pewności kiedy zadzwonią bo 5 dni od momentu stworzenia listy ale kiedy powstanie lista też tajemnica bo może powstać 17 lipca lub 18, 19, 20 lub 21 i w zależności kiedy powstała lista liczone są terminy więc osoba taka jak ja która spełniła warunki do 14 lipca musi się liczyć z telefonem w terminie od 17 lipca do 28 lipca. Do tego w godzinach pracy bo dzwonią od 9 do 18 w dni robocze. Więc trzeba w miarę pilnować telefonu aby bon 100 zł nie przepadł.

   Usuń
  3. No i jakby tego było mało to z regulaminu wynika że dzwonią krótko bo tylko 4 sygnały. Kobiety z torebek telefonu wyjąć nie zdążą a oni się rozłączą.

   Usuń
 38. Zmniejszyłem dziś limity KK w innym banku i chcę wnioskować o KK w tej promocji z aplikacji mobilnej. Mam obawy czy w BIKu będzie widoczny mój nowy, niższy limit po zmianie. Nie wiem jaki limit pisać we wniosku. Proszę o radę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi wiadomo to tego typu aktualizacje w BIKu banki robią zazwyczaj raz na miesiąc. Tak przynajmniej było w 2 bankach w których o to pytałem. Wyślij zapytanie do tego banku gdzie zmniejszyłeś limit albo zapytaj na infolinii czy na czacie. Powinni Ci odpowiedzieć kiedy robią aktualizację i będziesz wiedzieć kiedy sens składać wniosek w BZWBK.

   Usuń
 39. można jakoś sprawdzić czy mam wyrażoną tą zgodę o której tu mowa?

  " w dniu zawarcia umowy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, podać numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu: Ustawienia => Dane i zgody. Tam sprawdzisz numer telefonu i informacje handlowe. Co do braku sprzeciwu to zweryfikować to można w oddziale lub na infolinii albo wysyłając zapytanie wiadomością w poczcie wewnętrznej BZWBK24 (i ta ostatnia opcja będzie pewnie najlepsza, bo odpowiedź będzie pisemna - tj. w bankowości internetowej).

   Usuń
  2. mam dwie zgody na tak

   1.Zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
   Bank może się z Tobą kontaktować w celach marketingowych telefonicznie (w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących).

   2.Zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
   Bank może się z Tobą kontaktować w celach marketingowych drogą elektroniczną (w tym e-mail, sms, serwis transakcyjny BZWBK24 internet i mobile).

   to o to chodzi?

   Usuń
 40. Dzwonili już do kogoś w sprawie bonów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie przed chwilą dzwonili, wszystkie nagrody były dostępne, a dzwonili z numeru 918802169
   Transakcje zrealizowałem w terminie z harmonogramu:
   c. do 21 lipca 2017 r. – za okres od 1 lipca 2017 r. do 14 lipca 2017 r.

   Usuń
  2. Do mnie i do żony też wczoraj dzwoniłem, spełniliśmy warunki między 1 a 14 lipca - bony wybrane, mają przyjść elektronicznie do 48 godzin, na razie cisza

   Usuń
  3. do mnie dzwonili dzisiaj, wszystkie bony dostepne dzwonili z numeru podobnego do WBK-u 618 450 040 czekam na telefon do brata

   Usuń
  4. A do mnie dzwonili w sobotę ok 17 pytam się czy nie mieli dzwonić w dni robocze od 9 do 18 to powiedział że mają dużo pracy i dzwonią też w sobotę. Wybrałem bon i za 10 min dostałem sms na telefon bona w postaci kodu. Do żony dzwonili dziś.

   Usuń
 41. Uwaga... pytanie do osób, które miały kartę dodatkową, bo u mnie tak zrobili, że niby nie należy mi się bon w programie master card, bo obie karty, zarówno główną jak i dodatkową, która jest na inną osobę podpieli pod moje imię i nazwisko w tym programie. Czy wy też tak macie czy obie osoby dostały bony w programie master card? Pisać reklamacje? Bo w banku powiedzieli, że drugiej osobie bon sie nie należy, bo jest tylko podpięta pod moje konto a nie ma własnego limitu kredytowego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie na tym polega ta dodatkowa karta! Że jest podpięta pod jedną osobę, na jej limit. Ja dostałam bon na główną kartę i druga osoba na dodatkową. Także przytocz treść regulaminu promocji i śmiało pisz reklamację :)

   Usuń
 42. No tak, ale już zgłupiałem, bo każdy mi co innego mówi... Karta dodatkowa niby jest na inną osobę, ale podpięta do mojego rachunku. Na karcie jest imię i nazwisko tej osoby, ale jest podpięta pod mój profil, przez co np w master cardzie ja mam dwie karty, a druga osoba nie ma żadnej, przez co nie przysługuje jej nagroda. Co bank źle zrobił?

  OdpowiedzUsuń
 43. konto zalożone 30 czerwca, w tym tygodniu dzownili, bon juz na emailu :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Informacja dla realizujących voucher w sklepie New Balance: otrzymanego kodu nie wpisujemy w pole kod promocyjny, tylko zaznaczamy opcję płacę voucherem i ewentualną różnicę dopłacamy kurierowi przy odbiorze. Istotne jest również to, że vouchery odejmowane są od ceny podstawowej, czyli przed promocją, więc jeśli buty kosztują po przecenie 250 zł, a kosztowały 390 zł, to voucher jest odliczany od 390. Jest to informacja od konsultanta z infolinii.

  OdpowiedzUsuń
 45. a czy wiadomo wg jakiego klucza oni dzwonią? Założyłam konto wraz z drugą osoba w tym samym czasie i miejscu, warunki spełnione a teraz tamta osoba dostała tel i bon a ja wciąż czekam...

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy jeśli założę kartę główną i kartę główną założy także moja żona, to możemy sobie wzajemnie założyć karty dodatkowe i oboje dostaniemy po 2 bony? Pani w banku twierdzi, że tak, jednak regulamin promocji mówi, że jedna osoba może skorzystać raz z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak zrobiłem z żoną i nie dostaliśmy bonów razy 2. Zrobiliśmy dokładnie tak że ja wziąłem KK i dałem dodatkową żonie i liczyłem na 2 bony. Żona wzięła KK na siebie i mi dała dodatkową. Liczyłem na 4 bony a jednak dostaliśmy 2. Na dodatkowe karty nie dostaliśmy bonów bo oboje dostaliśmy na główne.

   Usuń
  2. U mnie podobnie.

   Usuń
  3. U mnie również. Tylko otrzymaliśmy bony do kart głównych. Czy mamy pisać Reklamacje? Jeśli tak, to na jaki adres wysłać? I do kiedy wysłać Reklamacje?

   Usuń
  4. Nie wiem czy pisanie reklamacji coś da, ponieważ w regulaminie jest napisane, że uczestnik promocji może dostać tylko jeden voucher...

   Usuń
 47. Na jaki adres skladac reklamacje ? W jaki sposob

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/reklamacje.html

   Usuń
 48. Rozmowa telefoniczna dwa tygodnie temu(wniosek o kartę silver).Do dnia dzisiejszego cisza.Tak długo to trwa czy zapomnieli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak.

   Usuń
  2. Dziś się wyjaśniło,nie dadzą mi żadnej karty bo mam rentę zagraniczną(wypłacana w Polsce).Mogli chociaż zadzwonić-czekałem 3 tygodnie!

   Usuń
  3. Mam pytanie: taką rentę wypłaca bank czy ZUS?

   Usuń
  4. Bank,ale PKO SA.

   Usuń
 49. A tu 1 listopada kolejna zmiana TOiPy u 'Hiszpanów' - wyglada na to, że po tej wpadce z Przelew24 sprzed ponad roku dalej liżą rany :)

  money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/powazny-atak-na-klientow-bz-wbk-bank-ulatwil,247,0,2080503.html

  OdpowiedzUsuń
 50. na kartę dodatkową dalej cisza chyba wogóle nie dzwonili do brata oszustwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo co do karty dodatkowej to osoba polecona musi iść do oddziału, podobno inaczej się nie da, bank nie dzwoni

   Usuń
  2. dzwonili na początku sierpnia ale rżnął głupa i nic nie powiedział a teraz do dzisiaj karty nie dostał a dzwoni ten operator priceless a nie bank pewno miałes na mysli wyrobienie karty

   Usuń
 51. Ktoś dostał już 100 za5 tranzakcji karta kredytowa?

  OdpowiedzUsuń
 52. Ktoś wie jakie nagrody zostały w Priceless Specials za wyrobienie karty z logo Mastercard ?

  OdpowiedzUsuń
 53. i CI też do ostatniej chwili trzymają nagrody ....

  OdpowiedzUsuń
 54. Dostałem ale 100 zł a powinno być 150 zł więc jak do 31 nie będzie jeszcze 50 zł to trzeba będzie reklamację pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też dostałam 100 zł, ale kartę mobilną wyrabiałam w czerwcu przy okazji promocji z kartą do Douglasa i mimo że częściowo pokrywały się warunki to dostałam oba bonusy, natomiast osoba prze ze mnie polecona wyrobiła kartę dodatkową w lipcu tak więc czas na wypłatę premii mają do końca września.

   Usuń
  2. Faktycznie dodatkowa karta otwarta dopiero w lipcu więc mają czas do końca września, dzięki za zwrócenie uwagi na ten fakt reklamacja była by za wcześnie a trzeba dać szanse bankowcom mają czas :)

   Usuń
  3. Wpadły 2x50 zł za karty dodatkowe na obu kontach żonki i moim :)

   Usuń
 55. Pochwalę się. Dostałem już zwrot 100 pln na konto karty kredytowej☺

  OdpowiedzUsuń
 56. ja też dostałam, dzięki, że ktoś napisał, że na konto KK, bo bym nie zauważyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 57. do brAta dzwonili na początku sierpnie i do dzisiaj nie dostał vouchera niby czas do 16 października ale to chyba za ostatni etap, ja dostałem bon do rtv agd po 2 dniach bodajże

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. złożyłem reklamację po około miesiącu od rozmowy telefonicznej, bon z przeprosinami dosłany po kilku godzinach

   Usuń
 58. czy ktos moze ze mną zamienić sie na bony z master carda? Mam do new balance, ale jestem osobą niewidomą i przez neta ciężko mi kupić buty, dlateo chętnie bym się zamienił na bon do decatlonu.

  OdpowiedzUsuń
 59. Z tym powiadamianiem telefonicznym to przekręt - nie dają szans dla normalnego klienta który nie nosi w ręku telefonu.
  Wymaganie natychmiastowego odbioru telefonu to utrudnienie, mam nadzieję że firma zrehabilituje się i przyzna vouchery dla wszystkich do których dzwoniła - w innym przypadku będę uważał, że specjalnie dla własnej korzyści postanowiła ustalić takie zasady aby nie wydać pieniędzy, a zaistnieć na rynku i zareklamować się.

  OdpowiedzUsuń
 60. no cóż mnie czekają 3 reklamacje 100 zł za KK- brak, 50 zł za dodatkową KK brak oraz zwrótu z CC 22 zł brak oj oj tak źle nie było jeszcze nigdy w żadnym banku

  OdpowiedzUsuń
 61. "Wypłata nagrody lub nagród nastąpi na rachunek karty kredytowej w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową lub mobilną kartę kredytową."
  Dla tych co zawarli umowę w sierpniu i jeśli spełnili warunki we wrześniu drugi miesiąc to będzie październik - teoretycznie do 31.10 powinni już wszystkim wypłacić po 150(+50) - o ile dobrze policzyłem...?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...