Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Wielki Procent w Idea Banku, czyli 2,5% na 2 miesiące bez warunków

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.06.2017

Lokata Wielki Procent w Idea Banku, czyli 2,5% na 2 miesiące bez warunków

Idea Bank przygotował kolejny promocyjny depozyt bez dodatkowych warunków.

Lokata Wielki Procent
Z Lokaty Wielki Procent skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Idea Banku. Nie ma przy tym wymogu zakładania konta czy korzystania z innych produktów. A na 2-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem 2,5% w skali roku można ulokować nawet do miliona złotych.

💡 Osobom, które jeszcze nie są klientami Idea Banku (nigdy nie miały z nim żadnej umowy, ani nie składały wniosku o jakikolwiek produkt) przypomnę, że ciągle dostępna jest promocja powitalnej Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% w skali roku i dwoma biletami do kina w prezencie.

Po uzyskaniu dostępu do bankowości internetowej (po wniosku o Lokatę Happy) złożyć można też wnioski o inne lokaty (w tym o Lokatę Wielki Procent).

Główne cechy Lokaty Wielki Procent:
 • minimalna kwota: 500 zł 
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł 
 • okres lokaty: 2 miesiące
 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku (stałe) 
  • dostępność oferty: do odwołania (nie krócej niż do dnia 30 czerwca 2017 r.) 
  • czas na wpłacenie środków: 2 dni kalendarzowe

  Lokata Wielki Procent zakładana jest jako odnawialna. Trzeba jednak pamiętać, że po upływie umownego okresu dwóch miesięcy odnowi się na warunkach standardowej oferty, co oznacza słabe oprocentowanie. Warto więc zapisać sobie datę zakończenia lokaty i zaraz po odnowieniu ją zerwać. Ewentualnie w czasie trwania umownego okresu lokatę można zmienić na nieodnawialną składając taką dyspozycję w oddziale lub na infolinii banku.

  Jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Idea Banku to wniosek o Lokatę Wielki Procent złożysz po zalogowaniu. Jeśli jesteś nowym klientem to wniosek możesz złożyć tutaj, ale - jak wspomniałem na wstępie - współpracę z Idea Bankiem lepiej zacząć od Lokaty Happy (do 4%) z biletami do Cinema City.
  💡 Wysoki procent, bo 3% w skali roku i do 100 000 zł można uzyskać też w Deutsche Banku. Sprawdź szczegóły >>

  Przydatne dokumenty:

  📘 Wakacyjny poradnik dla wyjeżdżających za granicę


  Tydzień temu na blogu opublikowałem wpis zapowiadający cykl poradników dla osób wyjeżdżających na zagraniczne wczasy, przygotowywany we współpracy z serwisem Walutomat.pl, będącym pośrednikiem w społecznościowej wymianie walut. Zgodnie z zapowiedzią ukazała się właśnie kolejna część poradnika, w której piszę o zagrożeniach czyhających na wyjeździe.

  Opisuję tam nie tylko niuanse prawne (jest kraj, z którego możesz nie wyjechać, gdy spróbujesz wywieźć miejscową walutę o równowartości zaledwie 30 złotych - za to grozi nawet kilka lat więzienia!), ale też zwyczaje i realia panujące nie tylko na przysłowiowym "końcu świata", ale i w Europie, bo tu również można wpakować się w problemy nie znając lokalnych przepisów.

  Poradnik w formie e-booka znajdziesz na stronie Walutomat.pl.

  Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

  10 komentarzy:

  1. Liczyłem że wyklują się z czymś lepszym gdy Deutsche i TMUB dają 3% ale widać myliłem się i beton trzyma mocno te ich 2,5%

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko Idea nie stawia żadnych warunków. A w wymienionych musisz założyć konto.

    Usuń
  2. Zostało mi mało czasu, jeśli ją założę. ;) Wiesz jak wygląda formalnie zerwanie kontynuacji tej lokaty Wielki Procent? 2,5% stałe to jednak coś jest.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zerwanie w bankowości internetowej i potwierdzane hasłem z sms-a.

    Usuń
  3. Ciągle 2,5%. Cholerne zgredy. Szkoda bo Idea to bank który chyba najczęściej robi takie promocje bez warunków, zarówno dla nowych jak i OBECNYCH klientów. Widać że chcą ściągać kasę z rynku, no to na co czekają? :P

   OdpowiedzUsuń
  4. Jak widać 2,5% wystarcza by ściągać klientów.

   OdpowiedzUsuń
  5. Czerwiec był dobrym miesiącem. 3% w Deutsche i T-Mobile, lokata z premią w Toyocie. Dobrze się dzieje. Miejmy nadzieję że będzie tego więcej, a nie jest to tylko ściąganie klientów i kasy z KGP 4% w BZ WBK.

   OdpowiedzUsuń
  6. Nie lepiej wejść w jakiś fundusz stabilnego wzrostu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bo teraz rośnie i jest na górce? Żeby stracić? Spójrz sobie na historyczne wykresy i zobaczysz jak te fundusze potrafią też polecieć na łeb na szyję.

    Usuń
  7. Długo trzymali, liczyłem że się załapię ale jak już mogłem wnioskować to... wycofali :(

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...