Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 460 zł za konto osobiste w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.06.2017

Premia 460 zł za konto osobiste w Banku Millennium

Ponownie sporo zarobić można otwierając Konto 360° lub Konto 360° Student.

Zyskaj 460 zł z kontem 360 w Banku Millennium
Mamy bowiem do czynienia z kumulacją dwóch promocji: za otwarcie konta czeka gwarantowany bonus 100 zł na start, a dodatkowo od banku jest jeszcze nawet 360 zł zwrotów za płatności. To już sporo, a dla oszczędzających jest jeszcze 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Udział w akcji promocyjnej wziąć mogą osoby, które nie dysponują, ani nie dysponowały od 1.04.2015 r. jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy opiekun lub kurator posiadacza rachunku w tym banku.
W uproszczeniu: nie masz z Bankiem Millennium żadnych relacji co najmniej od 1.04.2015 r.? Możesz wziąć udział i zarabiać.

Zasady promocji. Aby wziąć udział w akcji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja" i zdobyć bonus 100 zł:
 • zarejestruj się na stronie promocji
 • do 28.06.2017 r.. za pomocą linka otrzymanego w wiadomości na adres mailowy podany podczas rejestracji, przejdź do wniosku o konto z kartą wydawaną do tego konta; składając wniosek pamiętaj wyrazić zgody na: 
  • przetwarzanie przez bank i podmioty powiązane danych w celach marketingowych (i nie odwołuj tej zgody w trakcie promocji) oraz 
  • ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i uzyskania prawa do premii 
 • najpóźniej do 30.06.2017 r. zawrzyj umowę
 • w lipcu i w sierpniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • w przypadku Konta 360º: zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
  • w przypadku Konta 360º Student: wykonaj po co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

Po spełnieniu tych warunków, najpóźniej do 30.09.2017 r. otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu premii. Wtedy będzie należało jeszcze (w ciągu 14 dni roboczych) zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii (wskazać będzie trzeba m.in. numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium w ramach promocji). Gwarantowany bonus ma być przelany w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia. Zgodnie z regulaminem promocji aktywne konto należy posiadać do momentu wypłaty premii.

Ważne wskazówki


▶ Umowę o konto zawrzeć można przez kuriera lub w placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętaj, że wniosek musi być złożony na stronie promocji, a wizyta w oddziale będzie tylko jego finalizacją [pod koniec okresu promocji pamiętaj o tym, że umowę należy zawrzeć do 30.06. więc najlepszą opcją będzie wtedy wybranie placówki banku jako sposobu zawarcia umowy]

▶ Płatności kartą i/lub BLIKiem wymagane w promocji wykonać można w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. W danym miesiącu kalendarzowym muszą one zostać zaksięgowane.

▶ Wymagany 1 000 zł wpływu na konto może pochodzić z dowolnego źródła. Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i w ten sposób warunek zostanie spełniony. Wpływ oznacza wyłącznie odnotowanie zasilenia konta (bez konieczności utrzymywania tych środków w Banku Millennium). W dowolnym momencie możesz je więc przelać, wypłacić lub wydać.

▶ Jeżeli udział w promocji zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie odrębna rejestracja (z wykorzystaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć tylko jeden wniosek o konto.

▶ Wymagane zgody. Na etapie rejestracji wystarczy zaznaczyć dwie z trzech zgód (to minimum by przejść dalej; zgoda nr 2 jest dobrowolna:
Zgoda wymagana na etapie rejestracji w promocji z Kontem 360 w Banku Millennium

Zwrot nawet 360 zł od banku


Promocja Zyskaj 360 zł - 5 edycja w Banku Millennium
Konto założone w powyższej promocji z premią 100 zł jednocześnie załapuje się także na bankową promocję "Zyskaj 360 zł - 5 edycja", którą szczegółowo opisywałem tutaj.

Dziś przypomnę jej najważniejsze zasady. Osoba otwierająca konto:
"(...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą lub płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"
Zwrot od płatności kartą wynosi 2% (maksymalnie do 30 zł miesięcznie), dla od płatności BLIKiem 5% (także do 30 zł miesięcznie). Moneyback ma być wypłacany przez 6 kolejnych miesięcy, więc najaktywniejsi uzyskać mogą nawet 360 zł.

Warunkiem wypłacenia moneybacku za dany miesiąc jest zaksięgowanie na koncie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem, wpływy na sumę min. 1 000 zł (dot. tylko posiadaczy Konta 360º) oraz co najmniej jedno logowanie do aplikacji mobilnej. Płatności wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


W promocji założyć można jedno z dwóch kont, przy czym oferta Konta 360° Student skierowana jest wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (decydujące jest kryterium wieku; nie trzeba być studentem co sugerować mogłaby nazwa konta).

Konto 360°. W przypadku tego rachunku jego prowadzenie, posiadanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie co najmniej 1 000 zł (z dowolnego źródła; może to być także przelew z Twego konta w innym banku) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (jest to więc warunek pokrywający się z wymogami promocji).

Z kolei Konto 360° Student to 0 zł za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce po spełnieniu jednego warunku: w danym miesiącu wykonać należy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Przelewy złotowe Elixir zlecane z jednego, jak i z drugiego konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej są realizowane za 0 zł.

Bank Millennium: oferta dla oszczędzających


Na koniec wspomniana propozycja dla oszczędzających. To już oczywiście opcja tylko dla zainteresowanych (wpłacanie jakichkolwiek środków nie jest wymagane na potrzeby promocji).

Konto Oszczędnościowe Profit pozwala uzyskać 2,5% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł (lokując jednak tak dużą sumę warto mieć na względzie dzienny limit przelewów zlecanych w bankowości internetowej Banku Millennium - przelać w ten sposób można nie więcej niż 50 000 zł. Przy większej kwocie wypłatę trzeba więc rozłożyć na 2 dni). Na promocyjną stawkę można się załapać do 24.06.2017 r. 26.08.2017 r. [Aktualizacja w dn. 25.06.: bank przedstawił nową edycję promocji].  Pierwsza wpłata środków na konto oszczędnościowe gwarantuje utrzymanie oprocentowania na wspomnianym poziomie przez okres 92 dni.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

52 komentarze:

 1. Założyłem to konto w jednej z poprzednich promocji. Dla mnie odtąd nr 1 i zostawiłem jako główne. Świetna apka, dobre 2,5% na oszczędnościówce, zero spamu i natręctw sprzedawców z infolinii. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo zero opłat za kartę (!) przy dziecinnie prostych warunkach do spełnienia!

   Usuń
 2. Czy w czerwcu też już będzie trzeba zapewnić wpływ 1000 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. W standardzie ani w miesiącu otwarcia konta, ani w miesiącu następnym warunków spełniać nie trzeba bo opłaty nie będzie (i taka informacja może znaleźć się w dokumentach załączonych do umowy), ale zgodnie z zasadami promocji warunki (w tym. m.in. wpływ 1000 zł w przypadku Konta 360°) spełnić należy od lipca. Tak więc w czerwcu spokojnie nie trzeba niczego robić, a dopiero od lipca.

   Usuń
 3. Mam sama kartę kredytowa. Mogę skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza. Nie można mieć żadnej relacji z bankiem od 1 IV 2016r.

   Usuń
  2. Udział w akcji promocyjnej wziąć mogą osoby, które nie dysponują, ani nie dysponowały od 1.04.2015 r. jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy opiekun lub kurator posiadacza rachunku w tym banku.

   W uproszczeniu: nie masz z Bankiem Millennium żadnych relacji co najmniej od 1.04.2015 r.? Możesz wziąć udział i zarabiać.

   Usuń
  3. Tak, poprawiam się z komentarzem z 12:12. Od 1 IV 2015

   Usuń
 4. Czy można połączyć tą promocję dodatkowo z promocją poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo tam jest link polecenia, a tu musisz się zarejestrować na stronie promocji i na niej złożyć wniosek.

   Usuń
  2. Ale jak założysz konto w promocji 460 zł to dalej możesz polecać.

   Usuń
 5. Czy z moneybacku są jakieś wykluczenia czy można płacić za wszystko i wszędzie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji Banku Millennium nie ma żadnych wykluczeń :) Można płacić wszędzie - zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

   Usuń
 6. A czy do konta zalozonego w ramach promocji mozna miec 2 karty debetowe bez oplat?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przy rejestracji tam gdzie maila się podaje to wszystkie 3 zgody trzeba zaznaczyć?? Czy wystarczą wybrane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zgoda 1 i 3.

   Usuń
  2. Dokładnie. We wniosku też trzeba zaznaczyć dwie zgody (ale system na szczęście to podpowiada). Dla rozwiania wszelkich wątpliwości wpis uzupełniłem o ściągę dot. wymaganych zgód.

   Usuń
 8. Zarejestrowałem się ale maila z linkiem brak :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już się poprawiam. Mam. Znalazłem w spamie.

   Usuń
 9. A jak konto w Millennium można zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam że jeszcze nie założyłeś a już myślisz o zamknięciu?!

   Usuń
  2. Można przez bankowość internetową. Jest wniosek, zajmuje to max 1 minutę i po sprawie :)

   Usuń
  3. Anonimowy12 czerwca 2017 18:27
   Konto mam już od dawna. Ale widzę że promocji mnóstwo więc chcę sobie dać szansę ;)
   Anonimowy12 czerwca 2017 18:37
   Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
  4. 1,5 roku karencji to jednak długo. Ja zamknąłem konto w Millenium w kwietniu ub.r. i tak niestety czekam i czekam na okazję ale trzymają się dalej 1.01.15r. Ale wierzę że w końcu się doczekam i założę z ekstra okazji tak jak doczekałem się w BGŻ BNP.

   Usuń
  5. Ja już miałem otwierać konto,ale chciałem zrezygnować z innego konta( od wielu lat jestem traktowany bardzo dobrze przez citi handlowy nie pobieraja zadnej prowizji,a mi ciagle mało).Powiedziałem ze zrezygnuje z karty kredytowej i z konta bo nie mam zadnych profitów a nowym klientom ciagle daja, to mi wyskoczyli z 10% zwrotem za płatnosci przez 3 miesiace do 200 zł(łącznie nie co miesiąc) więc od dzis zaczynam łupać citi handlowy..a w tym koncie jesli nie macie gdzie płacic blikiem w tym banku to polecam skycash(tam pobieraja 2 % prowizji przy bliku,ale z kolei sie ma tu 5% zwrotu wiec 3% zostaje w kieszeni(jeśli są wykluczenia za płatności w internecie proszę mnie poprawić),a kase mozna przelać bądz wypłacić z bankomatu badz uzyc na doładowania telefonu albo kupic bilet w autobusie/bilet do kina(wszystko za pomocą aplikacji)

   Usuń
  6. No to elegancki sposób powstrzymania klienta prze exitem. Brawo!

   Usuń
  7. Edit...chciałem tylko dodać, że mają nóż na gardle- zmiana regulaminu wprowadzenie opłat np za oplaty karta kredytową od 1 sierpnia- teraz kazdy przelew ma kosztowac tyle co zwykly przelew...chyba 8%(albo6%) i kasa od pierwszego dnia i %...kazdy kto ma niekorzystna umowe o karte kredytowa teraz moze z tego banku uciec bez żadnych konsekwencji..warto korzystac a noz dadza jakąś promo by klient nie uciekl jak mi..

   Usuń
 10. Czy do tego konta mozna miec dwie karty platnicze bez oplat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnik lub współwłaściciel kartę też ma za darmo jak zrobi 1 płatność miesięcznie.

   Usuń
 11. Właśnie dzwonili do mnie z banku twierdząc że aby skorzystać z promocji należy mieć zaznaczone wszystkie 4 zgody a nie tylko 2 pierwsze. Ktoś też tak miał ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Treść kolejnych zgód dot. informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Ani jeden, ani drugi regulamin takiego wymogu nie stawia :)

   Usuń
  2. Również przed chwilą miałem telefon z Banku (założyłem konto 4 dni temu), że aby brać udział w promocji muszę mieć zaznaczone wszystkie 4 zgody ?!?

   Usuń
 12. W poprzedniej edycji zarejestrowałam się na stronie promocji, ale wyskoczyły jakieś problemy i nie przekierowało mnie na stronę banku, robione to było w ostatniej chwili, więc nie udało się założyć wtedy konta w banku. Teraz na stronie promocji mam komunikat, że jest już konto promocyjne. Czy konto w banku założone teraz, ale po zalogowaniu się na stronie promocji danymi zarejestrowanymi w poprzedniej edycji pozwoli zgarnąć bonus i moneyback?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zwrot za Blika kuszący ale gdzie można płacić w ten sposób. Kojarzę Allegro, ale jakieś sklepy typu Biedra, Lidl albo stacje to akceptują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/p/gdzie-placic-blikiem.html

   Usuń
 14. czy jak podpisze w piątek 30.06 będzie ok ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam dziś podpisałem umowę o konto dziś w oddziale, i Pani w banku poinformowała mnie że miałem już u nich konto, zdziwiłem się trochę. Sprawdziłem w domu kiedy zamknąłem tamte konto i w czerwcu 2015(zapomniałem o tym koncie), tak więc nie łapie się na promocję. Czy mogę zrezygnować z konta, bo widzę że otrzymałem taki formularz o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni? Chcę się upewnić bo podpisałem umowę w oddziale a nie na odległość.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy dają zwrot 2% za opłacenie rachunków kartą na poczcie polskiej?

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam
  Mr Złotówa,
  chyba wprowadziłeś nas w błąd twierdząc, że we wniosku o konto należy zaznaczyć tylko 2 zgody. Po długim oczekiwaniu na Moneyback postanowiłem do nich napisać. Oto odpowiedź:
  "Nie wyraził Pan wszystkich zgód marketingowych w związku z czym nie został Pan objęty promocjami.
  DODATKOWE INFORMACJE
  Jednym z warunków promocji Zyskaj 360 i Zgarnij Premię z Bankiem Millennium było wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymanie ich w okresie trwania Promocji.
  Ten warunek nie został przez Pana spełniony, dlatego nie został Pan zakwalifikowany do promocji."
  Co Ty na to - przez brak dwóch "ptaszków" wszystko przepadło.
  Jest jeszcze jakiś sposób aby coś z tym zrobić?
  Pozdrawiam
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytując zapis z regulaminu:
   "W celu uzyskania prawa do Premii, Uczestnik musi wykonać następujące czynności: (...) składając Wniosek o Produkt wyrazi zgody na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość, oraz nie odwoła tych zgód w okresie Promocji"

   Zgoda na przetwarzanie danych więc była (druga kratka). Zaś bank niestety nie do końca precyzyjnie określił konieczność zaznaczenia zgód "na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną" oraz "na otrzymywanie informacji marketingowych drogą telefoniczną" (które najwyraźniej kryją się pod określeniem "środki porozumiewania się na odległość"). Co smuci, bo Bank Millennium uchodzi za bank grający fair, więc szkoda braku doprecyzowania i wymienienia wymogów w stylu: zaznacz zgodę taką, taką i taką (co inne banki zaczęły stosować i wskazują wręcz na numerek porządkowy zgód które trzeba zaznaczyć, jak Nest Bank lub BGŻ BNP Paribas). Ale właśnie w związku z tym, że Bank Millennium jest nastawiony pro kliencko to sugerowałbym napisanie reklamacji z prośbą o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia i akceptację wypłaty moneybacku. Uprzednio wyraź jeszcze te zgody. W reklamacji bym napisał, że zakładając konto intencją było skorzystanie z promocji i spełnienie wszystkich jej warunków bez wyjątku, co teraz dowodzi aktywne korzystanie z konta i karty. Liczę, że uda się coś wskórać. W razie czego pisz na bankobranie@gmail.com.

   Usuń
  2. Witam. Jestem w podobnej sytuacji. Po 2 mailach do banku nadal uparcie twierdza,że przez brak zgody nie mogą wypłacić premii. Chyba lipa z Tego będzie.. czy jest jeszcze jakas szansa?

   Usuń
  3. Witam ponownie
   Mr Złotówa dzięki za radę. Napisałem reklamację i Moneyback otrzymałem, jednak do 30.09.2017 r. nie dostałem od organizatora maila o przyznaniu premii. Doradź co teraz powinienem zrobić. Pisać kolejną reklamację?
   Pozdrawiam
   Jacek

   Usuń
  4. Super, że moneyback wypłacony. W sprawie premii złóż reklamację do organizatora promocji (kontakt@zgarnijpremie.pl) z prośbą o weryfikację z bankiem, który rozliczył się z moneybackiem (więc powinien przystać na wypłacenie tej premii na start).

   Usuń
  5. Dobry dzień
   Panie Złotówa, na początku chcę Ci podziękować za wskazówki co do reklamacji w sprawie Moneybacku - wszystko poszło ok - jednak jest problem z premią 100zł -
   do dziś dnia nie otrzymałem żadnego mejla o przyznaniu tej premii - czy jest jeszcze jakiś sposób aby ją uzyskać? Wymagane warunki zostały spełnione, bank uznał moją reklamację, a więc wydaje mi się, że premia powinna zostać wypłacona.
   Podpowiedz proszę do kogo powinienem napisać - do banku czy do organizatorów tej promocji?

   Pozdrawiam
   Jacek

   Usuń
  6. Dobrze, że część już wyjaśniona i wypłacona :) Jeśli zaś chodzi o premię 100 zł to zgłoszenie wyślij na kontakt@zgarnijpremie.pl (czyli do organizatora promocji). Powołaj się na reklamację uznaną przez bank i poproś o zweryfikowanie sprawy i skonfrontowanie przez organizatora z bankiem. Bo skoro ten uznał reklamację do. zwrotów ("wstecznie" przyjmując spełnienie warunków w zakresie zgód) to i dla premii 100 zł też one powinny być uznane.

   Usuń
 18. jutro mija 14 dzień na wypłatę premii a tu nic pomimo info o przyznaniu premii i podaniu do nich nr konta...ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zgody były? To jeden z najczęstszych pretekstów, żeby legalnie nie wypłacać premii :)

   Usuń
 19. dzisiaj dostałem premię :) w ostatni dzień! wysyłają maila i pieniądze na konto

  OdpowiedzUsuń
 20. Wpadły zwroty za kartę i Blika.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy otrzymaliście zwrot za płatność kartą za listopad ? Bo u mnie nie ma a zawsze 10 lub 11 było na koncie .

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiadomo może czy za wpłatę pieniędzy na poczcie na konto bankowe przy użyciu karty debetowej bank przyznawał w przeszłości zwroty?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...