Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Idea Bank: lokata 4% + 2 bilety do Cinema City w prezencie

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.06.2017

Idea Bank: lokata 4% + 2 bilety do Cinema City w prezencie

Połączenie promocji z lokatami bankowymi zdarza się dość rzadko, ale w końcu nadszedł czas i na taką propozycję.

Lokata Happy w Idea Banku z prezentem - 2 bilety do Cinema City
Podwójnie zyskać można dzięki ofercie Idea Banku. Dla nowych klientów jest bowiem promocyjna Lokata Happy z oprocentowaniem do 4% w skali roku (i bez konieczności zakładania konta), a dodatkowo - tylko teraz - jest jeszcze prezent dodatkowy: 2 gwarantowane bilety do kin sieci Cinema City.

Lokata Happy to jedna z najlepszych aktualnie dostępnych lokat bankowych. Jej główne cechy to:

 • minimalna kwota lokaty: 500 zł (udział wziąć mogą więc także osoby, dla których lokaty nie są na co dzień priorytetem; taka kwota wejścia w lokatę powoduje "zamrożenie" małej kwoty)
 • maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł
 • okres lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące
 • oprocentowanie stałe w wysokości:
  • 4% w skali roku w wariancie 2-miesięcznym lub
  • 3,5% w skali roku w wariancie 3-miesięcznym lub
  • 3% w skali roku w wariancie 1-miesięcznym (o wariancie czasowym zadecydujesz w momencie składania wniosku)
 • czas na wpłacenie środków po złożeniu wniosku: 5 dni kalendarzowych

Dla kogo promocja? Lokata Happy jest propozycją dla osób, które dotąd nie posiadały żadnej umowy z Idea Bankiem, a także o żaden produkt tego banku nie wnioskowały. Jeśli więc było Ci dane w jakikolwiek sposób współpracować dotąd z Idea Bankiem (a także Lion's Bankiem będącym oddziałem Idea Banku) to niestety z tej propozycji skorzystać nie możesz.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zyskać nie tylko na odsetkach, ale otrzymać też bilety:
 • w kolejnym kroku na stronie promocji złóż wniosek o Lokatę Happy
 • wpłać środki na lokatę
 • nie zrywaj lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie (a dotrzymanie lokaty nawet do końca umownego okresu opłaca się, bo tylko wtedy naliczane są odsetki)

Idea Bank będzie miał 5 dni kalendarzowych na zweryfikowanie spełnienia warunków, a w ciągu następnych pięciu dni kalendarzowych prześle nagrodę. Jeśli więc lokatę założysz w czerwcu to najpóźniej do 10.07.2017 r. powinien dotrzeć do Ciebie SMS z kodami. A je będzie można wymienić na 2 bilety do kina sieci Cinema City na 2 dowolne seanse 2D najpóźniej do 30.11.2017 r.

Promocja trwa od 13.06. do odwołania, ale nie krócej niż do 14.06.2017 r. Niestety nie jest znana dokładna data końca promocji, więc z udziałem w akcji nie ma co zwlekać.

Jak założyć Lokatę? Po złożeniu wniosku o lokatę, na podany adres mailowy otrzymasz wiadomość z instrukcją oraz z numerem rachunku, na który należy wpłacić zadeklarowaną kwotę. Zasilenie lokaty należy zrealizować jednorazowym przelewem z własnego konta w innym banku. Ważne jest przy tym by wszystkie dane przy takim przelewie przychodzącym (imię, nazwisko oraz adres) zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku. W ten sposób bank weryfikuje bowiem tożsamość osoby zakładającej lokatę.

Lokata Happy - prześwietlenie produktu


W tym miejscu standardowo prześwietlam szczegóły produktu, który należy założyć w promocji. Zazwyczaj w okazjach do bankobrania są to konta osobiste lub karty kredytowe, więc jest o czym pisać. W przypadku lokaty zasady są klarowne: jej otwarcie, prowadzenie, jak i zerwanie nic nie kosztuje. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z lokat, sprawdź poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, który pozwoli Ci obliczyć spodziewane zyski. Środki zdeponowane w Idea Banku objęte są Bankowym Fundusze Gwarancyjnym.

 Zarejestruj się i zdobądź lokatę do 4% oraz 2 bilety do kina 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Szkoda że tylko dla klientów którzy nic z Ideą wspólnego nie mieli. I dziwne to bo jak ktoś zastrzegł zgody marketingowe to i tak już nic z takiego byłego klienta nie mają. I np. ja jako były klient teraz nie widzę żadnego powodu by wrócić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Zero amnestii powoduje że tracą masę klientów. Tak jak wspomniałeś tych co nie wyrazili zgody na marketing ale też takich do których mogliby po latach się odzywać ale w międzyczasie zmienili dane kontaktowe.

   Usuń
 2. Czy otwarcie tej lokaty wymaga kuriera/wizyty w oddziale czy sam przelew wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo!! i jeszcze Idea Bank wyszedł z promocją. To już chyba wszystkie banki coś robią. Brawo i oby tak dalej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Babcia z dziadkiem już przekonani. Dziś do nich jadę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jest właśnie cała prawda o tych 'promocjach' :)

   Usuń
  2. Bo wątpię by poza babciami i dziadkami czytelników bloga były jeszcze osoby wśród samych czytelników które nie miałyby niczego w Idea Banku.

   Usuń
  3. Znajdą się i tacy. Nie każdy musi mieć lokaty. A jak ktoś nie ma lokat to nie miał dotąd powodów by stawać się klientem Idea Bank

   Usuń
  4. zgadzam sie z poprzednikami wymóg nowego klienta całkowicie psuje obraz promocji no jeszcze było idea konto ze stówką za otwarcie wiec nie tylko lokaty

   Usuń
  5. Może skruszą kiedyś ten beton. Inteligo skróciło z 3 lat na rok, Paribas z 3 lat na pół roku. Więc może i ktoś w Idea Banku się obudzi i stwierdzi że byli klienci też są warci uwagi.

   Usuń
  6. Najbardziej poszkodowani są tacy którzy złożyli wniosek ale nie skorzystali z lokaty Happy kiedyś tam. Na dziś nie mają już żadnych korzyści. A de facto nigdy z Happy nie skorzystali :(

   Usuń
  7. A jakaż to niby szkoda? Ta 'lokata' jest raptem na 2 miesiące i do tylko 10K - toż to wabik za grosze :)

   Usuń
  8. A co za problem jest założyć kilka lokat na żonę, rodziców, teściów itd itp. Z drugiej strony zawsze zostaje Nest Bank i ich 4% nawet na 6 m-cy ale z przelewaniem pensji...

   Usuń
 5. A te wszystkie zgody marketingowe są konieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji żadnej ze zgód nie wymaga. Wystarczy zaznaczyć więc tylko te, które system wymusi (wyskakuje wtedy czerwony dymek). Są to de facto głównie oświadczenia o zapoznaniu się z regulacjami itp.

   Usuń
 6. Czy ktokolwiek napotkał na problem że nie otrzymał maila z danymi do logowania i wskazanym nr konta. Zakładałem lokatę żonie i ona maile dostała, a ja nie dostałem. Na infolini stwierdzili że muszę dokończyć zakładać lokatę w oddziale a w placówce pracownik stwierdził że nie może mi zagwarantować, że skorzystam z promocyjnego oprocentowania i biletów do kina bo prawdopodobnie mogłem mieć w przeszłości jakiś produkt i zarazem nie wyrazić wszystkich zgód bądź też je wycofać i mogło nastąpić zdublowanie konta i stąd blokada z lokatą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% miałeś już coś w Idea Bank albo składałeś o coś wniosek. Więc już nic nie zrobisz.

   Usuń
 7. Jak wniosek złoże dziś to wpłacić będzie trzeba do niedzieli (5 dni licząc z dziś) czy do poniedziałku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś wniosek = czas na wpłatę do poniedziałku do końca dnia.

   Usuń
 8. do mnie i mojej żony tez email nie dotarł. Dzwoniąc na infolinie pytają o hasło do telekodu, które miało być w email, który nie dotarł. Weryfikując prze przepytanie z danych wprowadzonych we wniosku, stwierdzają, że nie zgadzają się z tymi co są u nich zapisane i nic nie mogą zrobić. Zapraszają do banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie doszedł mail to raczej coś już w Idea Banku mieliście. A Happy jest tylko dla nowych klientów. Kiedykolwiek.

   Usuń
 9. Pytanie z innej beczki : po okresie trwania lokaty w jaki sposób można wypłacić pieniądze ? Trzeba sie udać do Oddziału Banku czy w inny sposób to wygląda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokaty zakładane są "odnawialne". Ale w trakcie jej trwania można zadzwonić na infolinię i zmienić opcję na nieodnawialną (podając numer rachunku na który środki mają po zamknięciu lokaty przelać). Więc mimo że nie mam tam rachunku kaskę przetransferują na mój rachunek w innym banku

   Usuń
 10. Lokata odnowi się na warunkach lokaty standardowej. W bankowości wybierzesz opcję zerwij i podasz numer konta. Nigdzie chodzić nie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy kody muszę wykorzystać samodzielnie czy mogę dać komuś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kody. Bezimienne więc zrealizować może każdy.

   Usuń
 12. witam
  Pytanie mam takie wczoraj złozylem wniosek o lokate, ale nie wpisalem pierw numeru telefonu w tym oknie po bilety do kina. Czy jest szansa jeszcze je otrzymać? Na wpłatę mam 5 dni więc teoretycznie do tego czasu moglbym zglosic jakos chęć ich otrzymania. Wiem, że sie sfujarzyłem. Zobaczylem to po wypelnieniu wniosku. Co polecacie zrobić w celu otrzymania tych biletów, ktoś miał podobną sytuację??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w tej sytuacji nie da się już zarejestrować i złożyć kolejnego wniosku (bo Lokata Happy jest tylko dla tych, którzy nigdy nie mieli żadnego produktu w Idea Banku, ani o nic nie wnioskowali - a to już niestety się stało). Rejestracja numeru telefonu na stronie promocji też nic nie da, bo nie będą spełnione kolejne warunki (a więc złożenie wniosku za pośrednictwem strony promocji - po rejestracji).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...