Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile Usługi Bankowe: konto oszczędnościowe 3% [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA] + do 150 zł zwrotów za płatności kartą

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.06.2017

T-Mobile Usługi Bankowe: konto oszczędnościowe 3% [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA] + do 150 zł zwrotów za płatności kartą

Kolejny bank postanowił zawalczyć o nasze oszczędności odpalając promocyjną stawkę oprocentowania.

Konto oszczędnościowe 3% w T-Mobile Usługi BankowePropozycja T-Mobile Usługi Bankowe skierowana jest wyłącznie do osób, które nie posiadają tam konta co najmniej od 1.04.2017 r. Jednak 3% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym nie jest jedynym argumentem do stania się klientem banku. Jest bowiem jeszcze 5-procentowy zwrot za płatności kartą, dzięki któremu zyskać można do 150 zł, a nawet i więcej 😉

Dla kogo promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym? Na promocyjne warunki konta oszczędnościowego załapać się mogą osoby, które w okresie od 1.04. do 18.06.2017 r. nie posiadały konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe. Teraz osoby te mogą liczyć na stawkę 3% w skali roku, która obowiązywać będzie przez 92 dni licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe. Aby załapać się na promocję, najpóźniej do 31.08.2017 r. 31.10.2017 r. 31.12.2017 r. [Aktualizacja w dn. 2.11.: dostępność promocji została przedłużonazałożyć należy Konto Freemium lub Premium (co dodatkowo opłaca się, dzięki wspomnianemu moneybackowi - ale o tym nieco niżej) oraz konto oszczędnościowe (by załapać się na promocyjne oprocentowanie liczy się założenie kont do 31.08. 31.10. 31.12., a nie tylko złożenie wniosku).

Promocyjna stawka oprocentowania w wysokości 3% obowiązuje dla salda rachunku do 50 000 zł. Oprocentowanie dla środków od 50 000 zł wzwyż (włącznie) jest już niższe i w chwili obecnej równe różnicy stawki WBID 1M i 0,4 punktu procentowego (na dzień dzisiejszy to 1,06% w skali roku).

Moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe


Osoba otwierająca konto w T-Mobile Usługi Bankowe załapać się może na zwrot za płatności kartą (i/lub BLIKiem). Ogólnie można przyjąć, że wynosi on 5%. Dlaczego piszę, że tak można przyjąć?

Na Koncie Freemium faktycznie bank zwraca 5% sumy wydatków w danym miesiącu. Zwrot może wynieść jednak nie więcej niż 15 zł miesięcznie (co można osiągnąć przy wykonaniu płatności na sumę 300 zł). Jeśli wydasz mniej - np. 250 zł to dostaniesz wtedy 12,50 zł. By dostać zwrot trzeba też kartą wykonać płatności na sumę min. 200 zł (jeśli będzie ich mniej, to moneynacku nie dostaniesz).

W przypadku Konta Premium zasady są nieco inne. Bank zwraca nie tyle 5% wydatków, co równowartość 5% od wydanej kwoty minimum 500 zł. Jeśli na Twym koncie w danym miesiącu zostaną zaksięgowane płatności na sumę co najmniej 500 zł, otrzymasz więc zwrot w wysokości 25 zł. Jeśli wydasz choć grosz mniej niż 500 zł, to zwrotu w ogólnie nie będzie.

Moneyback wypłacany jest przez T-Mobile Usługi Bankowe przez okres 6 miesięcy (licząc od miesiąca, gdy nastąpi pierwsza wypłata zwrotu). Jeśli więc zdecydujesz się na Konto Freemium to w tym okresie maksymalnie możesz zdobyć 90 zł zwrotów, a jeśli wybierzesz Konto Premium to uzbierać da się nawet 150 zł.

Istnieje jednak możliwość wydłużenia wypłacania moneybacku na czas nieokreślony. Wówczas niezbędne jest posiadanie w T-Mobile Usługi Bankowe produktu kredytowego - z punktu widzenia bankobiorcy najkorzystniejsza (bo najtańsza w utrzymaniu) może być karta kredytowa, na której w danym miesiącu wykonano co najmniej jedną transakcję (nieraz pojawia się w promocjach z dodatkowymi gratyfikacjami) lub limit kredytowy w koncie. No ale w chwili obecnej nie trzeba o tym myśleć, jeśli chcesz skupić się na zdobyciu 3% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące i zwrotów za płatności gwarantowanych przez najbliższe 6 miesięcy.

Promocją zwrotów objęty może być tylko jeden rachunek klienta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Ważne wskazówki


▶ By załapać się na zwrot za płatności we wniosku o Konto Freemium lub Konto Premium pamiętaj o wyrażeniu zgód na:
"- otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych [przy. Mr Złotówa: rachunki w T-Mobile Usługi Bankowe obsługiwane są przez Alior Bank S.A., posiadanie kota w Alior Banku nie wyklucza z udziału w opisywanej promocji] (...) 
- na weryfikację historii zobowiązań (...) w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej (...), bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, (...) Systemie Bankowy Rejestr, którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich (...)
- zgodę na skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 roku – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, (...)"
▶ Zwrot za płatności naliczany jest zarówno za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jest jednak kilka wykluczeń. Moneyback nie będzie naliczony jeśli terminal płatniczy u danego sprzedawcy lub usługodawcy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących dominujący rodzaj działalności):
"7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
4111, określający m.in. usługi transportowe, 
6012, określający instytucje finansowe, 
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Konto Freemium i Premium - prześwietlenie oferty


Główne cechy Konta Freemium to:
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za posiadanie karty wydawanej do konta, jeśli w danym miesiącu zostaną zaksięgowane na koncie płatności na sumę min. 200 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł);
 • 0 zł za pierwsze 3 wypłaty (w miesiącu kalendarzowym) z dowolnego bankomatu.

Z kolei Konto Premium to: 
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli kartą wydawaną do konta i/lub kartą kredytową - jeśli takową posiadasz lub wyrobisz - wykonasz płatności na sumę min. 500 zł; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 18,90 zł) ;
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta;
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów.


Umowę o konto w T-Mobile Usługi Bankowe zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego wykonanego z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera.


Przydatne dokumenty
:

127 komentarzy:

 1. Pytanie może głupie ale czy aby założyć konto w tym banku muszę mieć telefon w T-Mobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma głupich pytań, więc dobrze że pytasz. By założyć konto w T-Mobile Usługi Bankowe i korzystać z promocji (zarówno oprocentowania na koncie oszczędnościowym, jak i moneybacku) nie ma konieczności posiadania telefonu w T-Mobile :)

   Usuń
 2. Czy tak jak kiedyś można mieć 2 RORy i moneyback na obydwu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już było, ale niestety nie jest. Zwroty można mieć tylko na 1 koncie.

   Usuń
 3. do Mr. Złotówa: promocja w Millennium trwa do 28.06 a nie 28.07 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Oczywiście do 28.06, poprawione.

   Usuń
 4. Sprytny Bill to jak kojarzę MCC 4900?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie rozumiem zwrotów przy koncie Freemium. Jakie 90 zwrotów? To znaczy że 15 zł mogę uzyskać aż 90 razy? Coś chyba nie tak.

  OdpowiedzUsuń
 6. jezeli wezme kredyt w tmub to równiez bede miał zwrot za zakupy bezterminowy ?bo to tez produkt kredytowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Produkt kredytowy – aktywna Umowa o Pożyczkę/Kredyt, przyznany Limit odnawialny w rachunku, aktywny Rachunek Karty kredytowej, na którym w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną Transakcję"
   Zacytowane z regulaminu więc może być i kredyt

   Usuń
 7. A coś więcej o tym nieograniczonym moneyback? Jak za te 6 msc weźmie się produkt kredytowy, to wtedy się to automatem przedłuża?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też chętnie dowiedziałbym się czegoś więccej o tym jak zrobić żeby Moneyback był bezterminowy, bo brzmi to dobrze. Czy taki bezterminowy moneyback możliwy jest zarówno w koncie Freemium jak i Premium?

   Usuń
  2. Na dowolnym. Bezterminowy brzmi ładnie ale nie znaczy że bank kiedyś go nie odwoła.

   Usuń
  3. Anonimowy28 czerwca 2017 09:12 musisz założyć jakiś produkt kredytowy i będziesz mieć kontynuowany moneyback

   Usuń
 8. Podpisanie umowy przelew czy kurier ?

  OdpowiedzUsuń
 9. czyli jest to powrót do przeszłości kiedy to proponowali założenie karty kredytowej bo zakończyli zwrot 25 zł za wydanie 500 zł na koncie Premium ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Informujemy, że 1 września 2017 roku zmienia się Taryfa Opłat i Prowizji T-Mobile Usługi Bankowe dla Klientów Indywidualnych (dalej: Taryfa Opłat i Prowizji)...

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy płatności w Biurach Podróży typu TUI czy Itaka dają również możliwość uzyskania moneybacka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biura i agencje podróży mają MCC 4722 i 4723

   Usuń
 12. czy posiadanie konta w Alior banku nie wyklucza mnie z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Możesz spokojnie korzystać bo traktowane są odrębnie.

   Usuń
 13. ▶ By załapać się na zwrot za płatności we wniosku o Konto Freemium lub Konto Premium pamiętaj o wyrażeniu zgód na:

  "- otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych [przy. Mr Złotówa: rachunki w T-Mobile Usługi Bankowe obsługiwane są przez Alior Bank S.A., posiadanie kota w Alior Banku nie wyklucza z udziału w opisywanej promocji] (...)

  - na weryfikację historii zobowiązań (...) w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej (...), bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, (...) Systemie Bankowy Rejestr, którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich (...)

  - zgodę na skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 roku – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, (...)"

  Jak nie mam możliwości zaznaczenia dwóch ostatnich zgód - to znaczy że już po promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zadzwonić na infolinię po otwarciu konta. Tam wyrazisz zgody i będą naliczać ci moneyback. Tak musiałem zrobić. Zresztą tak to jest zapisane.

   Usuń
 14. Czy dobrze rozumiem, że moneyback jest naliczany przez 6 miesięcy nie od momentu założenia konta ale od pierwszego miesiąca w którym taki moneyback uzyskamy? A jeśli tak, to czy jest możliwość aby założyć najpierw samo konto Freemium bez karty (tak aby zmieścić się w terminie promocji), a dopiero potem, np. miesiąc później zamówić kartę i rozpocząć zbieranie moneybacku?

  I jeszcze jedno pytanie: czy aby załapać się na promocyjne oprocentowanie, należy założyć konto oszczędnościowe razem z osobistym, czy też można to odłożyć w czasie i wtedy dopiero skorzystać z tych 3 miesięcy z 3% na oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
 15. Prosze o info jak wygląda sytuacja z zamknięciem konta Premium w T-mobile,po 6 miesiacach będę chciał je zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wysłać wiadomość w bankowości internetowej.

   Usuń
 16. Mam pytanie.
  Założyłem konto Freemium. Dzisiaj mi je aktywowali.
  Logując się do banku nie mam otwartego konta oszczędnościowego (wydaje mi się że zaznaczałem, że chcę choć może się mylę bo równolegle otwierałem jeszcze inne konto).
  Czy żeby uzyskać oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 3% muszę je otworzyć z poziomu konta online (obecnie wyświetla mi się przycisk do otworzenia konta jednak z opisem "Oprocentowanie 2% na koncie w PLN (dla salda do 50.000 zł), gdy przelewasz wynagrodzenie").
  Jeszcze pytanie o kartę. Wnioskowałem o kartę jednak w zakładce karty żadna nie widnieje. czy powinienem zawnioskować przez stronę czy cierpliwie czekać?
  z góry dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem tylko w temacie karty. Pojawi się jak ją wyślą. Najpierw muszą wyprodukować a więc i poznać jej numer. Wtedy pojawi się do aktywacji

   Usuń
  2. Mam taką samą sytuację z kontem oszczędnościowym i kartą debetową. Ja nie widzę nawet przycisku do otworzenia konta oszczędnościowego, tylko widnieje informacja, że posiadam wyłącznie konto premium, ale nie mam rachunków oszczędnościowych.

   Usuń
  3. Wniosek o nowe konto można złożyć po zalogowaniu w centrum produktów.

   Usuń
  4. Podpinam się pod pytanie z kontem oszczędnościowym, jak je otworzyć?

   Usuń
  5. Centrum Produktów albo infolinia.

   Usuń
  6. u mnie w zakładce centrum produktów nie mam możliwości założenia RO, czyli tylko infolinia pozostaje

   Usuń
  7. małe sprostowanie, żeby mieć opcję otwarcia RO z poziomu użytkownika, trzeba zalogować się do "nowej wersji bankowości internetowej". Po kliknięciu na stronie T-mob. UB przycisku zaloguj jest przekierowanie (➔Przejdź do nowej bankowości internetowej). po zalogowaniu w zakładce moje finanse będzie można otworzyć konto 3% :)

   Usuń
  8. przepraszam za spam :)
   przy wyborze RO na wstępie jest wpisane oprocentowanie 1,06%. Jak poinformowała mnie Pani na infolinii po otwarciu właśnie tego RO oprocentowanie zmieni się (tylko dla "świeżych" klientów) na 3% następnego dnia.

   Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 4 lipca 2017, 00:09 - "Odpowiem tylko w temacie karty. Pojawi się jak ją wyślą. Najpierw muszą wyprodukować a więc i poznać jej numer"

   Jest akurat odwrotnie - to bank podaje numer karty do produkującego.

   Wiele banków, jak np. €bank, CA czy BGŻ mają gotowe karty, które aktywują w trakcie podpisania umów.

   Usuń
  11. dziś na RO widzę że jednak % zmienili i mam obecnie 3 % (mino że zakładałem na 1,06)

   Usuń
  12. jeszcze w temacie karty podpytam. Zakładając konto (jak kolega na wstępie) wnioskowałem o kartę. Tyle że od otwarcia konta minęły już prawie dwa tygodni a karty ani widu ani słychu (w zakładce karty również pustka).
   Ktoś też tak miał?

   Usuń
 17. Informujemy, że 1 września 2017 roku zmienia się Taryfa Opłat i Prowizji T-Mobile Usługi Bankowe dla Klientów Indywidualnych (dalej: Taryfa Opłat i Prowizji).

  Podstawą faktyczną dokonanych zmian jest stanowisko Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że zdarzeniem warunkującym brak naliczenia opłaty za kartę powinno być dokonanie takiej transakcji przez konsumenta, a nie jej rozliczenie przez bank.

  Czyli zmiana (raczej) na korzyść klientów, a przynajmniej zawłaszczająca zarządzanie kontem i kartą.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wie ktoś jaka firma kurierska przywozi umowę z TMUB i czy kartę do konta dostaje się od razu z umową?

  OdpowiedzUsuń
 19. Niestety DHL Polska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A karta jest razem z umową czy oddzielnie pocztą?

   Usuń
  2. Oddzielnie, zwykły list.

   Usuń
 20. 3% w skali roku przez 92 dni licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe - wypisz wymaluj konto Profit w Millennium jednak o 0,5% wyżej.

  OdpowiedzUsuń
 21. A w jaki sposób można zamknąć rachunek w tym Banku ?

  OdpowiedzUsuń
 22. Jeśli się było już klientem banku i posiadało się konto oszczędnościowe następnego nie można otworzyć.GŁUPOTA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że można!

   Usuń
  2. No niestety nie można. Jak się miało 2 to więcej nie można. Konsultant powiedział mi że prze 2 lata.

   Usuń
 23. Czy jeśli dziś tj. 30 lipca założę konto Premium do zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w lipcu?

  OdpowiedzUsuń
 24. Za czerwiec nie będzie. W lipcu już warunki spełnić musisz. Możesz ewentualnie założyć freemium bo warunki prostsze a od sierpnia zmienić na Premium

  OdpowiedzUsuń
 25. Jestem całkowicie nowym klientem tego banku. Ile można mieć kont oszczędnościowych na 3% do 50k zł ? Dziękuję za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 26. Mr. Złotówa mam pytanie - w chwili obecnej mam freemium i chce zmienić na premium - czy zwroty w wysokości max 25zł a nie max 15zł obowiązywać będą już w tm miesiącu? Czy konieczne jest otwarcie nowego konta premium z nowym numerem czy po prostu zmienią mi w systemie freemium na premium i tyle??
  Dzięki za odpowiedz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmianę z Freemium na Premium (jak i na odwrót) można zrealizować kontaktując się z infolinią. Już w tym miesiącu będą obowiązywać nowe warunki (zarówno w kontekście naliczania moneybacku, jak i unikania opłat; w skrócie więc już w sierpniu musisz wykonać płatności na min. 500 zł - otrzymasz wtedy 25 zł, a konto będzie darmowe). Rachunek zostanie ten sam (nie otwiera się innego konta; na nim już by zwrotów nie było).

   Usuń
 27. Uwaga na konto PREMIUM. Zamknąłem kartę przypisaną do niego, a bank pobrał mi 18,90 za to konto (a nie miałem jak wydać tych 500zł). Reklamacja pomogła, jednak regulaminów i swojego podejścia raczej nie zmienią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pobrał słusznie. Freemium bez karty jest darmowe ale Premium nie. Jedynym warunkiem by nie było opłaty za Premium jest wydanie 500 zł. Jeśli nie masz karty do konta to zostaje blik albo karta kredytowa bo nią też można zrobić obrót na 500. Więc możesz się tylko cieszyć że reklamację uwzględnili :)

   Usuń
 28. Jak długo od wizyty kuriera czekaliście na aktywację konta? Jeśli po tygodniu konto nadal nie zostało aktywowane, to coś jest nie tak, czy w TMUB to normalne?

  OdpowiedzUsuń
 29. Mr Złotówo pomóż - czy w aplikacji mobilnej tmub dla konta premium jest jakaś zakładka która pokazuje sumę kwot rozliczonych transakcji w danym miesiącu, aby spełnić warunek bezpłatności konta, czy pozostaje tylko żmudne sumowanie kilkudziesięciu pozycji???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak to wygląda w aplikacji (w myśl zasady, że nie pobieram aplikacji jeśli bank za tego nie wynagradza), ale w bankowości internetowej należy wybrać: Rachunki => Karty => Historia karty. Z prawej strony będzie można ustalić zakres dat ("Ustaw ręcznie" pozwoli wskazać okres od 1. dnia miesiąca) i obciążenia (ale uwaga! Obejmuje też wypłaty z bankomatów). Wtedy pod listą transakcji jest widoczna łączna kwota obciążeń. To jedyny sposób jaki znam.

   Usuń
  2. Pytanie do "Złotówy". Rozumiem, że aplikację ściągasz tylko wtedy, kiedy jest to konieczne do spełnienia warunków zdobycia nagrody (np. płatność przez IKO), albo jeśli bank to wynagradza? Czy banki często wynagradzają za aplikację?

   Usuń
  3. W tym roku zdarza się to już zdecydowanie rzadziej (chyba tylko PKO BP taką promocję przedstawił), ale wcześniej co rusz coś się pojawiało. Za skorzystanie z aplikacji płacił m.in. PKO BP, BZ WBK, Citibank i Getin (bonusy wynosiły od 10 do 50 zł).

   Usuń
 30. Czy bilet miesięczny komunikacji miejskiej w placówce MZK można kupić z moneybackiem, czy nie będzie MCC 4111

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% będzie 4111. Ale to różnie bywa. Jak doładujesz w punkcie należącym do przewoźnika to na pewno. Ale jak w kiosku Ruchu to już nie. No o ile u ciebie można w kioskach, bo z moim MPK się da.

   Usuń
  2. Na 100% to MCC 4111 :)

   Usuń
 31. Dzisiaj wpadło moje pierwsze 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 32. jeśli złoże wniosek o konto fremium z nr rachunku KO 3% dziś tj. 14.08 to kiedy mogę już przelać pieniążki na nr konta aby rachunek pracował? ten sam dzień czy muszę czekać na kuriera czyli za +- 2 tygodnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj najpierw rachunek musi zostać otworzony, żeby można było dokonać na niego przelew.

   Usuń
  2. Załóż na razie konto Freemium, a jak zawrzesz umowę i będziesz mieć dostęp do bankowości to tam założysz oszczędnościowe. Będziesz mieć pełne 92 dni.

   Usuń
 33. Wie ktoś jaki MCC mają stacje benzynowe?

  OdpowiedzUsuń
 34. Niestety, póki co same problemy.

  1. Nie mogę zrobić przelewu weryfikacyjnego, nie wiem dlaczego, nie zostało to wyjaśnione, pojawiła się informacja, że nie mogę w ten sposób zawrzeć umowy.
  2. Nie pojawił się adres dostarczenia umowy, a nie chcę wcale żeby dostarczono je do domu, tylko do mojej pracy.
  3. Dopiero w e-mailu otrzymałam informację, że potrzebny jest jeszcze jakiś dokument poza dowodem osobistym, nie mam żadnego z tych dokumentów (ani prawa jazdy, ani paszportu, ani książeczki wojskowej itp.)
  4. Jest informacja, że ew. w razie braku tych dokumentów można przedstawić fakturę/rachunek za prąd, gaz, telefon itp.

  Podsumowując: Mimo złożonego wniosku, pewnie nie podpiszę umowy.
  Żeby głosować w wyborach do parlamentu czy prezydenckich wystarczy dowód, a żeby zawrzeć umowę z bankiem potrzeba dodatkowych dokumentów? :/ Absurd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem identyczna jazdę z powodu braku dodatkowego dokumentu, ale Przelw24 z BZWBK za 0,50 zł wystarczył do założenia konta.

   Usuń
 35. czy jak będzie 49999 tys na oszczędnościowym i po miesiącu dojdzie jakiś zysk to wtedy dobry procent zamienia się w niższy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vide: tabela oprocentowania. Saldo do 50 000 będzie objęte 3% a saldo od 50 000 (włącznie) stawką WIBID 1M - 0,4 p.p.

   Usuń
  2. ok dzieki

   Usuń
 36. 5 proc zwrot za zakupy dopisywany jest na koniec miesiąca czy na koniec okresu rozliczeniowego karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 15. dnia miesiąca kolejnego. Jeśli taki dzień wypadnie w dzień wolny to w najbliższym dniu roboczym. Tyle z regulaminu. W praktyce w okolicach 13.-14. dnia miesiąca.

   Usuń
 37. Czy w regulaminie jest coś wspomniane, że transakcja np na.koncie Premium na minimum 500 zł musi być utrzymana do jakiegoś dnia i ze.nie mozna anulować takiej transakcji żeby został zaliczony moneyback i zwolnienie z opłat za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "13. W przypadku zwrócenia Transakcji, gdy Rachunek został uznany kwotą Premii za tę Transakcję – Bank:
   a. pomniejsza łączną kwotę naliczonych Premii w kolejnym miesiącu lub
   b. jeżeli Premia w kolejnym miesiącu nie przysługuje, obciąża Rachunek kwotą Premii za zwrot Transakcji, niezależnie od
   wysokości salda Rachunku"

   Usuń
 38. 1. Najpierw otwieram konto Premium a później konto oszczędnościowe 3%?
  2. Przy koncie 3% nie muszę wyrabiać karty? Nic ona mi nie daje? Pozwala za to uniknąć opłaty 3 zł?
  3. Otwierając dziś konto oszczędnościowe (potwierdzenie przelewem) kiedy mogę przelać pieniądze na konto by pracowało na 3%
  4. Otwierając dzisiaj konto Premium te 500 zł muszę wydać do końca września czy zacząć mogę w październiku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak.
   2. Do konta oszczędnościowego nie ma karty płatniczej. Karta wydawana jest do konta osobistego (Freemium lub Premium). Jeśli w ogóle nie zamierzasz korzystać z karty to lepiej wybrać Freemium bez karty (konto będzie darmowe bez warunków). Jeśli z karty chcesz korzystać (co się opłaca dzięki zwrotowi 5%) to możesz wybrać dowolne konto (ale bardziej opłaca się Premium, bo można zyskać więcej - do 25 zł miesięcznie; trzeba jednak wydawać min. 500 zł miesięcznie).
   3. Konto osobiste otworzysz przelewem. Oszczędnościowe możesz później w bankowości internetowej. Wpłacasz kiedy konto oszczędnościowe będzie już otwarte.
   4. Od października. Za p-wszy niepełny miesiąc nie ma opłaty za konto.

   Usuń
  2. Za 1-szy niepełny miesiąc nie ma opłaty za konto oszczędnościowe? A ile jest za drugi?

   Usuń
 39. Mam laickie pytanie. Zakładam dziś/jutro konto Premium i dostaję kartę jeszcze we wrześniu, płace nią i wyrabiam obrót pow. 500zł. Czy otrzymam moneyback za wrzesień w październiku ? Czy może będzie się liczył obrót od miesiąca następnego po otwarciu (w moim przypadku pierwszy zwrot w listopadzie za obrót październikowy przy założeniu konta we wrześniu) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zrobisz obrót na 500 zł już we wrześniu to 25 zł dostaniesz do 15 października. Może być już za pierwszy miesiąc. Ale możesz zacząć płacić od października.

   Usuń
  2. To ja jeszcze dopytam czy w analogicznej sytuacji np jak zacznę w październiku płacić kartą to nie stracę jednego miesiąca zwrotów?

   Usuń
  3. Zwrotów jest 6, przez kolejne 6 miesięcy. Nie ma znaczenia kiedy zaczniesz.

   Usuń
 40. CZY SPRYTNY BILL OMIJA WYKLUCZONE KODY MCC?

  OdpowiedzUsuń
 41. Mam kartę kredytową w t-mobile czy to wyklucza mnie z promocji? Tylko rachunek przypisany do karty kredytowej, na który splacam zadłużenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie masz konta osobistego i nie miałeś/-aś po 1.04. br. to lapiesz się na promocję (zarówno 3% i moneyback). Wniosek o konto osobiste, jak i oszczędnościowe składasz wtedy przez bankowość internetową. No i dla moneybacku na koncie osobistym musisz wyrazić wymagane zgody - można to zrobić na infolinii.

   Usuń
 42. Czy jest jakieś lepsze konto oszczędnościowe obecnie, tzn np min 3% przez 6-12miesiecy lub dłużej kwota co najmniej do 10tys pln?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla nowych czy starych?

   Usuń
  2. Max. Orange Finanse. 3,6% na 6 mies. Ale tylko do 10k PLN. I jeszcze trzeba być klientem Orange i co miesiąc płacić kartą min. 300 zł. Słaba oferta. W innych bankach mocno mniej niż 3%.

   Usuń
  3. Obecnie na rynku nie ma lepszego konta oszczędnościowego dla nowych klientów.

   Usuń
 43. Czy musi wpływać wynagrodzenie na konto,czy wystarczy przelew z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani na Konto Freemium, ani Premium nie ma wymogu regularnych wpływów (a już tym bardziej wynagrodzenia). Dotyczy to zarówno kwestii moneybacku, jak i promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Oczywiście wynagrodzenie może wpływać na konto osobiste, ale nie musi :)

   Usuń
 44. Wpadło właśnie 25 PLN

  OdpowiedzUsuń
 45. A jak nie wpadło a powinno to co reklamacja pisemna czy szybciej na infolinii załatwię??

  OdpowiedzUsuń
 46. Pierwszy raz 25 zł nie wpadło - w każdym miesiącu musi być zrobiona płatność z użyciem kk?

  OdpowiedzUsuń
 47. jak komuś nie wypłacili premii to problemem może być brak zgód wymaganych do udziału w promocji (w moim przypadku tak właśnie było) :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka miesięcy temu też się na tym wyłożyłem. Dowiedziałem się jednak że i tak przez 6 miesięcy będzie się należał zwrot bo liczą 6 od p-wszego wypłaconego a nie od otwarcia konta. Ale szkoda zrobionych płatności więc złóż reklamację. Mnie uwzględnili po odwołaniu i wypłacili.

   Usuń
 48. Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym,że warunkiem skorzystania ze zwrotu za płatności kartą jest aktywacja tej promocji tylko przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie przy którymś z kolei logowaniu do starej bankowości internetowej wyświetlił się baner z oświadczeniem o przystąpieniu do promocji. Z tym, że zgody wymagane do tej promocji wyraziłem już przy zawieraniu umowy.

   Usuń
  2. Do mnie dzwonił konsultant i zaproponował tą promocję a myślałem że została uruchomiona z automatu.

   Usuń
 49. Wysłałem zapytanie pocztą wewnętrzną w bankowości elektronicznej czy mam pozaznaczane zgody by wziąść udział w promocyjnych zwrotach za zakupy i szybko dostałem odpowiedź z potwierdzeniem, że takie zgody mam zaznaczone :) Także można śmiało w taki sposób się upewniać. Bank/pracownicy dość szybko reagują na zapytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrażone zgody to jedno, a oświadczenie o przystąpieniu do promocji to drugie. Samo wyrażenie zgód nie oznacza jeszcze przystąpienia do promocji.

   Usuń
 50. mam pytanie czy nadal jest problem z zawarciem umowy poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku ?Z jakiego banku może być ten przelew -czy z Eurobanku też ?czy po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego wszystkie dane otrzymuję poczta mail czy sms czy dzwoni konsultant ?jaki czas od zawarcia konta osobistego mogę otworzyć rachunek oszczędnościowy aby obowiązywało to promocyjne 3% ?

  OdpowiedzUsuń
 51. Jest zwrot za wrzesień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo dziś nawpadało. Nest, TMUB, Citek

   Usuń
 52. jezeli place karta przez internet to zalicza do zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy na konto Premium musi wpływać wynagrodzenie od pracodawcy, czy można dokonywać przelewów pieniędzy na to konto z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
 54. Jak długo czekacie na aktywację konta po wizycie kuriera ? u mnie półtora tygodnia minęło i cisza .... Jest to możliwe żeby tyle czekać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze 3 dni chyba. lepiej do nich zadzwoń na infolinię bo jak chcesz 3% na KO to zaraz nie zdążysz założyć do 31.X

   Usuń
 55. Mam konto freemium. Przez 6 miesięcy otrzymywałem zwrot 3% (90 zł). Nie chcę żadnego produktu kredytowego (aby dalej otrzymywać zwrot za zakupy). Czy jeżeli zamknę ten rachunek (konto) i po pewnym okresie otworze ponownie konto freemium, to czy znowu przez 6 m-cy będę mógł otrzymać zwrot 3% ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Freemium jest 5%. Powinno to przejść o czym piszesz. No chyba że wcześniej miałeś konto w TMUB a tam można mieć max 2 w ciągu 2 lat. Takie ograniczenie.

   Usuń
 56. Czy w bankowości internetowej można samemu zmienić konto Premium na Freemium.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...