Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kup bilet do Cienema City i zapłać z Masterpass. Drugi bilet otrzymasz gratis

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.06.2017

Kup bilet do Cienema City i zapłać z Masterpass. Drugi bilet otrzymasz gratis

Czyli w praktyce do kina można się wybrać za połowę standardowej ceny.

Bilety do Cinema City z Masterpass
Banki, jak i operatorzy płatności często wchodzą we współpracę z sieciami kinowymi przy przygotowywaniu promocji. Tym razem propozycja skierowana jest do użytkowników elektronicznego portfela Masterpass. Płacąc za jego pomocą za bilet do Cinema City, drugą wejściówkę otrzymasz za darmo.

To już kolejna edycja promocji, która zresztą pojawia się coraz częściej (w tym roku była już dostępna w styczniu i w kwietniu). Wypada się więc tylko cieszyć, bo warunki skorzystania są bardzo proste.

Zasady promocji "Bilety do Cinema City z Masterpass" w większości opisuje właściwie już jeden punkt regulaminu:
"Uczestnik, przy każdorazowym zakupie biletu on-line dokonując wyboru płatności elektronicznej Masterpass i płacąc kartą Mastercard lub Maestro, otrzymuje bilet w postaci kodu promocyjnego wysyłany na adres e-mail klienta podany w momencie zamawiania biletu w systemie rezerwacji biletów on-line na stronie Cinema City. W celu uniknięcia wątpliwości kod promocyjny przyznawany jest w przypadku dokonania płatności jednocześnie przy użyciu Masterpass z kartą Mastercard lub Maestro, tj. tzw. „portfela elektronicznego” Mastercard, nie zaś za samą płatność kartą kredytową/debetową. Klient może zrealizować kod promocyjny w każdym kinie CINEMA CITY na terenie Polski" 

Organizator promocji kody promocyjny przekazuje mailowo w ciągu 7 dni od dokonania transakcji zakupu biletu. Kod promocyjny wymienić można na bilet do Cinema City najpóźniej do 31.12.2017 r. Promocja trwa do 30.09.2017 r. 30.11.2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która została ograniczona do 10 000 sztuk.

Kod przyznawany jest za każdą transakcję (więc jeśli podczas pojedynczej transakcji zakupu nabędziesz dwa bilety to otrzymasz jeden kod - lepiej taką transakcję rozłożyć na dwie odrębne, by dostać dwa kody). Każdy uczestnik promocji może zdobyć dowolną liczbę kodów.

Czym jest portfel Masterpass?


Choć o MasterPass na blogu pisałem już wielokrotnie to pokrótce przypomnę jednak dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji skorzystać  z tej formy płatności.
💡 Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez MasterCard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu. Gdy dany sklep umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Pekao, Raiffeisen Polbank oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Multikino: drugi bilet gratis z BLIKiem


Jeśli bliżej Ci do kina sieci Multikino to również i tam możesz otrzymać drugi bilet gratis. Promocja dla płacących BLIKiem pierwotnie trwać miała do 31.05., ale została przedłużona do 16.06.2017 r., o czym donosiłem na Facebooku:

Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Dzięki tym promocjom jedno już wiem. Nie wyobrażam sobie płacić za bilet do kina normalnej ceny. Albo promocja albo nie idę wcale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram twój plan i realizuję już od paru miesięcy

   Usuń
  2. Dodatkowo też takie promocje pokazują że nie warto konta zakładać dla biletów bo bilety można mieć w inny sposób i za drobniaki.

   Usuń
  3. Ciekaw więc jestem ile osób w poprzedniej promocji mBanku wybrało 100PLN do Rossmanna a ile 4 bilety do kina. Myślę że różnica mogła być ogromna.

   Usuń
 2. To się za dużo nie nachodzisz.
  A za 1 bilet zapłacisz tyle co za miesięczny abonament do Cinema City w promocji z kartą kredytową BZWBK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie doczytałeś:
   "Każdy uczestnik promocji może zdobyć dowolną liczbę kodów"

   Usuń
 3. Czy jest to bezpieczne aby dane karty były przechowywanie na jakimś serwerze w internecie często są informacje o włamaniach i przejęciu haseł loginów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to Mastercard. I tak zna dane Twojej karty ;) Dane karty są szyfrowane. No i w sumie jak boisz się że ktoś zaloguje się do Twego Masterpassa to zaraz po płatności możesz kartę usunąć.

   Usuń
 4. Panie Złotówo, może pan pochylić się na lokatą na 3 procent na rok w Deeutsche Banku?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dalej trwa promocja darmowego biletu do Multikina w zamian za zakup w Aptece Vigor Up.
  Jest jeszcze ponad 4 tys biletów. Kod przyszedł mi po ok 2,5 godz.
  Szczegóły na vigorup.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. taa promocja to ściema czekam już 4 tygodnie na bilety organizator nie ma nawet adresu email gdzie można by napisać reklamacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgłaszaj tu: https://www.cinema-city.pl/kontakt

   Usuń
  2. zgłosiłem i niestety lipa 5 tygodni minęło i nadal nie ma biletów

   Usuń
 7. ja już czekam 6 tygodni na bilety beznadziejna promocja... :/

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...