Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna + do 300 zł zwrotów za darmowe Konto Optymalne

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.06.2017

Karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna + do 300 zł zwrotów za darmowe Konto Optymalne

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

400 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas - w tym karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna
Do wzięcia jest nagroda ciesząca się sporą popularnością już we wcześniejszych promocjach innych banków. To karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów w Rossmannie. Dodatkowo w bankowej promocji są też zwroty za płatności kartą - w ten sposób uzbierać można do 300 zł. A wszystko to z bezwarunkowo darmowym kontem.

Aktualnie Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas w promocji dostępne jest również z bonem 100 zł na zakupy w sklepie Bonprix.pl lub w dziale "Dziecko" na Allegro.pl. Warunki poniższej akcji z kartą podarunkową do Rossmanna są bardzo podobne. Odrobinę jednak skrócono okres, w którym wystarczy nie posiadać konta w BGŻ BNP Paribas, by załapać się na najnowszą propozycję.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć osoby, które nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz co najmniej od 12.12.2016 r. nie były posiadaczami, ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Z promocji nie wyklucza jednak posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻ Optima (to odrębna umowa ramowa).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Atrakcyjne konto" i zdobyć kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Rossmann:
 • w kolejnym kroku po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na tej samej stronie przejdź do złożenia wniosku o Konto Optymalne z wydawaną do niego kartą płatniczą
 • do 24.07.2017 r. zawrzyj umowę o konto z kartą
 • w sierpniu 2017 r.:
  • zapewnij wpływ na konto na sumę min. 1000 zł 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (transakcje te wykonaj w punktach handlowo-usługowych

I to już wszystko! Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę.

Organizator promocji do 1.09.2017 r. prześle Ci wiadomość mailową z linkiem i hasłem do logowania na stronie promocji, gdzie najpóźniej do 20.09.2017 r. podać będzie należało adres korespondencyjny. Karta podarunkowa zostanie do Ciebie wysłana listem najpóźniej do 30.09.2017 r. Środki z karty podarunkowej wykorzystywać będzie można do 30.09.2018 r.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji BGŻ BNP Paribas z kartą podarunkową 100 zł do Rossmanna

Ważne wskazówki


▶ Promocja ma być dostępna do 10.07.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (organizator przewidział do rozdania 1000 kart podarunkowych). W przypadku przedterminowego zakończenia akcji informacja pojawi się na stronie promocji - każdy kto jednak zdoła wcześniej złożyć wniosek może być pewny (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków), że nagrodę otrzyma.

▶ Rejestracja na stronie promocji wymaga wyrażenia zgody na znajdujące się tam oświadczenia.

▶ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych, to musi dokonać odrębnej rejestracji, wykorzystując przy tym inny adres mailowy. Z jednego profilu założyć można bowiem tylko jedno konto.

▶ Aktywne konto i kartę należy posiadać do momentu wydania nagrody (na szczęście jest to łatwe, bo konto i karta są bez warunków darmowe, ale do korzystania z nich zachęca moneyback - o szczegółach nieco niżej).

▶ Wpływ 1 000 zł może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Wpływ oznacza choćby chwilowe pojawienie się środków na koncie - możesz, ale nie musisz ich tam utrzymywać przez dłuższy czas.

Zwrot za płatności kartą od BGŻ BNP Paribas


Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas: do 300 zł zwrotu za płatności kartą
Konto Optymalne otwierane w wyżej opisywanej promocji jest jednocześnie objęte bankową promocją "Konto z Money Back". To oznacza możliwość uzyskiwania 2-procentowego zwrotu za płatności kartą naliczanego przez okres aż 12 miesięcy od otwarcia konta. Za dany miesiąc otrzymać można do 25 zł co przez okrągły rok dać może nawet 300 zł.

Zwrot naliczany będzie zarówno za płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Regulamin promocji zawiera jednak kilka wykluczeń kodów MCC (przypisanych do terminali płatniczych sprzedawców lub usługodawców, charakteryzujących dominujący charakter ich działalności). Są to następujące kategorie:
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków" 

Zasady moneybacku przy Koncie Optymalnym szczegółowo opisywałem tutaj (w momencie pojawienia się w ofercie banku).

Warunkiem koniecznym do uzyskiwania zwrotów za płatności kartą jest wyrażenie dwóch zgód we wniosku - to jednak jest tam wyraźnie zaznaczone:
Zgody wymagane we wniosku o Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas w promocji "Konto z Money Back"

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas - prześwietlenie oferty


W chwili obecnej Konto Optymalne jest jednym z najlepszych kont - jeśli chodzi o warunki cenowe - oferowanych przez banki w Polsce. Główne jego cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce)

Konto objęte zarówno promocją ze zwrotami za płatności kartą, jak i z kartą podarunkową o wartości 100 zł do Rossmanna założyć można wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej promocji, a jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest w tym przypadku pośrednictwo kuriera, który z dokumentami przyjeżdża na koszt banku (w poprzedzającej jego przybycie rozmowie telefonicznej z konsultantem banku wskazać możesz inny adres do przyjazdu kuriera - nie musi to być adres zamieszkania czy korespondencyjny, a adres gdzie najwygodniej będzie Ci podpisać umowę - np. w miejscu pracy).

 Złóż wniosek o konto i zdobądź kartę 100 zł do Rossmanna i moneyback 


Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

112 komentarzy:

 1. Czy promocje łączą się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łączą się.

   Usuń
  2. Promocja z kartą podarunkową do Rossmanna łączy się ze zwrotami za płatności kartą. Łącznie więc można zdobyć nawet 400 zł (100 + 300 zł).

   Usuń
  3. Aby uzyskać 25 zł miesięcznie 2-procentowego zwrotu należy wydawać ich kartą co najmniej 1.250 zł każdego miesiąca!

   Usuń
  4. Wydawać minimum 1.250 zł każdego miesiąca przez cały rok, a to daje minimum 15 tys. zł!

   Usuń
  5. No i?? Wiele osób w miesiąc wydaje więcej. Płacą gotówką albo kartą za którą bank jeszcze im skrobie opłaty i nie mają z tego żadnej korzyści.

   Usuń
  6. A czy te promocje z Rossmannem i zwrotami łączą się jeszcze z bonem do Allegro/Bonprix?

   Usuń
  7. Wątpię, żeby ludzie wydający miesięcznie ponad 15 tys. kartą połasili się na te 100 zeta z BeGieŻeta :)

   Usuń
  8. nie 100 a 400 wtedy. Ja wydaję miesięcznie 2-2,5 tys. PLN i z chęcią biorę takie promocje.

   Usuń
  9. @Anonimowy 13 czerwca 2017 23:19, można wybrać albo 100 zł do Rossmanna, albo 100 zł do Bonprix, albo 100 zł do działu "Dziecko" na Allegro. Z każdą z opcji łączy się jednak promocja "Konto z Money Back" czyli ze zwrotem do 300 zł za płatności kartą.

   Usuń
  10. Czyli te 300 zł to 100 zł z Rossmanna, 100 zł z Bonprix i 100 zł z Allegro?

   Usuń
  11. Ja wydaje miesiecznie 5000 zl i chetnie skorzystan. Nie rozumiem cebuli oburzonej, ze trzeba wydac 1250zl miesiecznie...

   Usuń
 2. Ostatnio ubolewałam że konto w BGŻ BNP zamknęłam 2.12.2016. Chyba przeczytali i się zlitowali :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro wpływ 1 tys. zł może pochodzić z dowolnego źródła poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima, to znaczy, że może pochodzić od kogoś innego z rachunku w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima. Czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie definicja wygląda następująco:

   "Wpływy – każdy wpływ na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
   a) innych rachunków tego samego Uczestnika prowadzonych w Banku [BGŻ BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa],
   b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi,
   c) rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima,
   d) wpłat gotówkowych"

   Mowa tylko o kontach tego samego uczestnika promocji, więc wpływ 1000 zł może też być od innego klienta posiadającego konto w BGŻ BNP Paribas :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 czerwca 2017 19:11
   Zauważ, że z BGŻ Optima nie można zrobić przelewu na cudze konto w BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
  3. Złotówa, niestety przelew od innego klienta posiadającego konto w BGŻ jest traktowany przez nich jako przelew wewnętrzny!

   Usuń
  4. Ale nijak to ma się do przytoczonej definicji Wpływów. Jeśli więc Uczestnik promocji nie jest właścicielem, ani współwłaścicielem takiego konta w BGŻ BNP Paribas to przelew z niego może pochodzić i powinien spełnić wytyczne.

   Usuń
 4. MCC 4111 określa LOKALNE usługi transportowe tak lądowe (kołowe oraz kolejowe) jak i wodne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako MCC ma Sprytny Bill?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaką firma wozi umowy? Bo ostatnio był u mnie 2 razy kurier inPostu z różnymi umowami i głupio mi będzie jak przyjedzie znów ten sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DHL Express Polska :)

   Usuń
  2. Co tam głupio. U mnie kurierzy przyjeżdżają co chwilę a jednego już wkręciłem w bankobranie. Poleciłem mu konto Inteligo ;)

   Usuń
  3. Mnie kurierzy też już dobrze znają. Ale o polecaniu im nie pomyślałem ;)

   Usuń
 7. No nieźle ja w promocji ze 100 zł się spóżniłem, w tej ostatniej złożyłe wniosek 8 czerwca i dostałe od razu maila ze wniosek zlozony i odezwa sie po weryfikacji i tyle czasu cisza, możliwe to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe. Do mnie też dzwonili dopiero po kilku dobrych dniach.

   Usuń
  2. zastanawiam sie czy skoro nie dzwonili moge wyslac 2 wniosek z lepsza wersja promocji, bo umowy przeciez nie zawarlem jeszcze, w citi kiedys przeszlo

   Usuń
  3. Ale najpierw musiałbyś zadzwonić by anulowali stary wniosek i wtedy złóż ten. Może się uda.

   Usuń
  4. Ja dziś dzwoniłem anulowałem stary wniosek później złozylem nowy który.. odrzucił ich system taką informację otrzymałem na maila

   Usuń
  5. bo tak odrzuca piotrze trzeba odczekac około 30 godzin od anulowania tylko po co kombinowac jak sie załapało na promocje z inną stówą

   Usuń
  6. u mnie też dzwonili po paru dniach ale nie odebrałem i przyjechał kurier kilka dni póxniej tak wiec spoko oko

   Usuń
 8. Jakie MCC ma przekaz bankomatowy Euronet?

  OdpowiedzUsuń
 9. 6012 nie wchodzi a jakie MCC ma wpłata na rachunek z karty debetowej na Poczcie Polskiej?/ prowizja to 3,40 do 600 zł/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie poczta ma MCC 9399 przy płatności. Nie wiem czy taki będzie do wpłat. Ale to wtedy trzeba mieć rachunek w Pocztowym czy jak to wygląda?

   Usuń
 10. Normalnie wypełniasz blankiet wpłaty na rachunek. Idziesz do okienka i z rachunku swojej karty kredytowej/debetowej Poczta dokonuje wpłaty na podany rachunek. Z tego tyt. pobiera prowizję. Jest to operacja bezgotówkowa honorowana przez banki ale nie pamiętam jaki kod MCC ma właśnie taka wpłata na rachunek za pośrednictwem PP. Kod ogólny Poczty Polskiej 9399/ np. zakup znaczków/ jest przydatny do moneybecku w TMUB i BNP Paribas ale czy wpłata na rachunek ma MCC przydatne w tych promocjach to nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Merchant Category Code (w skrócie MCC) jest 4-cyfrowym numerem przypisanym do przedsiębiorstwa przez MasterCard lub Visa, kiedy dane przedsiębiorstwo rozpoczyna akceptować kart płatnicze jako jedną z form płatności.

   Usuń
 11. Czy Allegro będzie miało kwalifikujący się do zwrotów kod MCC?

  OdpowiedzUsuń
 12. Napisane jest tutaj, że najwięcej operacji trzeba wykonać w sierpniu. No ale jak zakładam konto w czerwcu, to co... mam czekać do sierpnia na to by wykonać wpływ 1000 zł i wydać 300 zł ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Warunki są takie same dla wszystkich. Bez względu czy konto założą teraz czy w lipcu.

   Usuń
  2. Ale zwrot 2% jest od razu? Czy od sierpnia?

   Usuń
  3. Zwroty już teraz, ale by dostać bon w sierpniu wydaj min. 300 zł i zapewnij wpływ 1000 zł.

   Usuń
 13. Proszę o niezwłoczny zwrot niesłusznie pobranej opłaty w wysokości 7 zł za moją kartę płatniczą MasterCard - już 9 dni minęło i zero odzewu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 16 czerwca 2017 15:15
   Ale kogo prosisz, Mr. Złotówę? Zgodnie z polskim prawem bank ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji. Piszesz, że minęło 9 dni, więc mają jeszcze 21. Jak nie odpowiedzą w tym terminie, to pisz tu:
   https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/zgloszenie_na_bank.jsp

   Usuń
 14. Czy konto jest darmowe oraz posiadanie karty również? Nie trzeba mieć żadnych wpływów (oprócz sierpnia) oraz transakcji na min. 300zł (oprócz sierpnia)?

  OdpowiedzUsuń
 15. Za te 300 zł w sierpniu będzie zwrot 2% czy to trzeba wydać osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie osobno, najnormalniej będzie zwrot jak za wszystkie inne transakcje.

   Usuń
 16. Złożyłam wniosek 13 czerwca i do tej pory cisza. Coś nie tak? Czy tyle się czeka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tyle. Zwłaszcza że długi weekend po drodze.

   Usuń
  2. Ja składałem w okolicy 9ego czerwca, dopiero zadzwonili dzisiaj z numeru komórkowego 519*** (mam włączoną blokadę zastrzeżonych).

   Usuń
 17. czy ten bon w Rossmannie można wykorzystać na dowolne zakupy czy są jakieś wykluczenia? Czy jest jakaś minimalna kwota którą trzeba wydać by wykorzystać te 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 100 PLN do Rossmanna to karta podarunkowa zasilona własnie taką kwotą. Możesz wydać podczas dowolnych zakupów i wiele razy. Więc jeśli zrobisz zakupy za 20 zł to możesz zapłacić a na karcie zostanie 80 zł na kolejne zakupy. Oczywiście jak zrobisz zakupy np. za 105 zł to pójdzie z karty tyle ile masz na karcie a resztę dopłacisz.

   Usuń
  2. Aha i nie ma żadnych wykluczeń. Możesz kupować wszystko.

   Usuń
  3. TAK mozesz kupowac wszystko z rossmanna

   Usuń
 18. w paragrafie 4 punkt 3 regulaminu konta z money back jest informacja ze konto mozna załozyc takze w placowce banku,chyba ze ja to zle rozumie.Prosze o info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy Konto Optymalne będzie objęte wyłącznie promocją moneybacku (zwrotu do 300 zł), ale już bez karty podarunkowej 100 zł do Rossmanna.

   Usuń
 19. ja już umowę podpisałem, wszystko fajnie pięknie do czasu aż się zalogowałem na stronie a tam na dzień dobry oplata 10zl, dzwonie pierwszy raz, konsultant powiedział ze maja awarie i ze na następny dzień te 10 zl zostanie zwrócone, dzwonie drugi raz na drugi dzień ze dalej saldo -10zl... Pani stwierdziła ze zamiast konta optymalnego założyli mi konto praktyczne i ze robi zgłoszenie do informatyków dlaczego tak wyszło, oddzwoni do mnie... czekam 3 dni, dzwonie, inna konsultantka mówi mi ze nie widzi żadnego zgłoszenia wcześniej i składam reklamacje na której rozpatrzenie mam czekać 30 dni... śmiech na sali

  OdpowiedzUsuń
 20. Podpisalam dzisiaj umowe oraz dostalam karte do konta. Aby nadac PIN do karty musze wyslac haslo na numer 4884. Czy ktos wie czy to jest platny SMS? Jesli tak to jak inaczej nadac PIN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inaczej się nie da. Później pin możesz zmienić w bankomatach BGŻ BNP. Sms na pewno nie kosztuje drożej niż zwykły sms ale nie pamiętam za ile był na wyciągu. Na pewno niczym się nie wyróżnił więc za 0 lub normalna opłata za zwykły sms.

   Usuń
  2. To darmowa SMS-a i odpowiedź przychodzi dosłownie po kilku minutach. Nawiasem mówiąc to jedna z niewielu rzeczy, która działa u 'żywieniowców' bez zarzutu :)

   Usuń
 21. Zalogowałam się do systemu Pl@net po raz pierwszy i na start zobaczyłam -10zł pod nazwą "NALEŻN Z/T NZAP PROW/OPŁ/SKŁ.UBEZP". Czy składka ta będzie pobierana każdego miesiąca? Nic nie było napisane o jakiś dodatkowych opłatach. Konto miało być darmowe!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę napisać reklamację, Ten bank tak ma niestety...

   Usuń
  2. Konto jest darmowe. Opłata jest nie tylko u Ciebie. pisz reklamację bo to jakiś błąd.

   Usuń
  3. Dzwoniłam na infolinie. Pani powiedziała, że założyli mi pomyłkowo konto dobrze oszczędzające czy jakoś tak. Konto to jest niedostępne już w tym banku i Pani nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego tak się stało. Złożyłam reklamację z uwzględnieniem, że zakładałam to konto by móc skorzystać z promocji karta do Rossmanna oraz zwrot na kartę 2%. Zobaczymy co odpiszą, ale zakładałam już w swoim życiu mnóstwo kont z promocją i pierwszy raz coś takiego :(

   Usuń
  4. Minęło 30 dni, więc zadzwoniłam na infolinie co z moją reklamacją. Pan oddzwonił za kilka minut i poinformował mnie, że w związku z niewyjaśnieniem mojej reklamacji, została ona przekazana dalej i maja na to 60 dni roboczych. Jakiś żart, zanim oni dokładnie dowiedzą się czemu system źle otworzył mi konto to dawno minie promocja i nie spełnię warunków by otrzymać kartę do Rossmanna. Zamykam konto, tylko muszę oddać im 10zł, które wzięli bezprawnie :(((

   Usuń
  5. Ja odbieram premię i daję nogę - to zwyczajnie jakieś nieporozumienie!

   Usuń
 22. "...W sierpniu 2017 wydaj min.300 zł w punktach handlowo-usługowych...", czyli płatności kartą w sklepach internetowych wchodzą w grę, czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie definicja 300 zł transakcji bezgotówkowych to:
   " Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika w okresie trwania Promocji za
   pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w
   którym akceptowana jest płatność Kartą."

   Usuń
 23. Witam, czy liczy się data wysłania wniosku czy podpisania u kuriera? wniosek był złożony pod koniec czerwca, jednak kurier nie dotarł z umową, nie kontaktował się telefonicznie, nie podjął próby dostarczenia, nie pomogły nawet telefony z biurem obsługi DHL, rozumiem gdyby to była mała miejscowość ale to jedne z większych miast, przesyłka wróciła do nadawcy, bank wysłał ponownie umowę, którą kurier dostarczył dziś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden z warunków: "do 24.07.2017 r. zawrzyj umowę o konto z kartą" no ale możesz złożyć reklamację bo to nie twoja wina co kurier wyczyniał i że bank szybciej nie wysłał umowy

   Usuń
 24. Witam,
  czy zakup towaru w sklepie kartą i jego zwrot dodaje się do wymaganej minimalnej sumy 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak na inną kartę albo gotówką to zwrot może być. Jak na tę samą kartę to nie.

   Usuń
 25. Czy ktoś już otrzymał emaila? Ja wciąż czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj cynk jak już dostaniesz, ok?

   Usuń
  2. "Organizator promocji do 1.09.2017 r. prześle Ci wiadomość mailową z linkiem i hasłem do logowania" więc obstawiam że będzie ok. 31.08-1.09. ;)

   Usuń
 26. Wciąż czekam...

  OdpowiedzUsuń
 27. Maja czas do 1.09 to zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 28. Właśnie dostałem emaila z informacją o zdobyciu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 29. Dostałem maila!

  OdpowiedzUsuń
 30. Dotarly dzis maile (żona i ja). Rychlo w pore :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie dostałam jeszcze zwrotu za lipiec - co za bałagan!

   Usuń
  2. Ja dokładnie to samo czyli jeszcze nie ujrzałem nawet grosza za zwroty z lipica!

   Usuń
  3. Czy to może przez brak zgód?

   Usuń
  4. To wygląda na kolejny przypadek kwalifikujący się jako skarga do KNF-u!

   Usuń
 31. U mnie też jest mail. Dane uzupełnione.

  OdpowiedzUsuń
 32. A co zrobić jak się nie dostało maila ?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dostaliscie juz bon do rossmana?

  OdpowiedzUsuń
 34. U mnie i żony nadal nic i nie wiem czemu 2x dostalismy maila z informacja o nagrodzie i prośba o uzupełnienie danych do wysyłki.

  OdpowiedzUsuń
 35. Maja czas do dzisiaj, jak nie zdaza to pisze reklamacje😊

  OdpowiedzUsuń
 36. Wysylka do 30.09, wiec pewnie wysla dzis, a dotra w nastepnym tygodniu.

  OdpowiedzUsuń
 37. Też dostałem dwa razy prosbę o uzupelnienie danych. Niestety do dzisiejszego dnia karty brak. Dojdzie pewnie w przyszlym tygodniu.

  OdpowiedzUsuń
 38. Dostałem w końcu list polecony z kartą w środku, jakaś firma ad astra niby to wysyła. Konto jeszcze chyba sobie zostawię, chociaż nie do końca odpowiada mi ich oferta i sama bankowość. Ale dla moneyback chyba warto..

  OdpowiedzUsuń
 39. Bon już ktoś może dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja oczekuję, wyczekuję i nic nie widać :(

   Usuń
 40. Dziś odebrałem Bon. Wysyła to firma Hagen (dawniej adastra). Data wysyłki 29.09.2017. Polecony ekonomiczny za potwierdzeniem odbioru

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizatorem jest Ad Astra Sp. z o.o. używająca nazwy handlowej Hagen.

   Usuń
 41. Do mnie list też dziś dotarł.

  OdpowiedzUsuń
 42. U mnie nadal nic. Moze dzis. Jak nie to pisac trzeba bedzie. Od 30.09 nie ma opcji zeby listy nie dotarly.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety różnie z tym dostarczaniem przesyłek bywa. W promocji, którą niedawno organizowałem dla Czytelników, wysłałem listy do wszystkich w piątek. Niektórzy w piątek po tygodniu (!) jeszcze nie dostawali (nie było przy tym ani awizowania, ani nawet prób dostarczenia...).

   Usuń
  2. Może to Wasz listonosz nawala?

   Usuń
 43. DO mnie przesyłka dotarła dopiero dziś.

  OdpowiedzUsuń
 44. U mnie dziś dopiero oba dla mnie i dla żony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo do mnie dopiero dziś dotarła przesyłka.

   Usuń
 45. Jak zrezygnować z konta? Pozostaje wizyta w placówce czy można poprzez bankowość wypowiedzieć umowę ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Tylko placowka lub listownie.

  OdpowiedzUsuń
 47. Dziękuję dobry człowieku:)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...