Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 800 zł do wzięcia za konto osobiste w mBanku!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.06.2017

Aż 800 zł do wzięcia za konto osobiste w mBanku!

Wystartowała nowa promocja eKonta w mBanku, dzięki czemu w kumulacji do wzięcia jest nawet 800 zł.

Nawet 800 zł za eKonto w mBanku
W skład bogatego pakietu gratyfikacji wchodzą: nagroda pieniężna 100 zł na start, bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Fly.pl oraz wysokie, bo 4-procentowe zwroty za płatności kartą, dzięki którym uzyskać można łącznie do 600 zł przez kolejne miesiące korzystania z konta.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie posiadają konta w mBanku oraz nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze konta) jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku po 1.01.2016 r. Z promocji wykluczone są też osoby, wobec których mBank w chwili obecnej proceduje jakikolwiek wniosek.

W skrócie: jeśli co najmniej od 1.01.2016 r. nie masz z mBankiem żadnych umów i relacji to możesz wziąć udział w poniższej akcji.

Zasady promocji. Aby skorzystać z promocji:
 • najpóźniej do 31.07.2017 r. za pomocą linka otrzymanego w wiadomości na adres mailowy podany podczas rejestracji, przejdź do wniosku o konto z kartą wydawaną do tego konta, wyrażając w nim zgody na:
  • oświadczenia znajdujące się w dziale "Oświadczenia" oraz 
  • ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i uzyskania prawa do premii
 • zawrzyj umowę o konto indywidualne (w promocji udziału nie biorą konta wspólne)
 • w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po zawarciu umowy o konto zrealizuj co najmniej 5 transakcji (płatności kartą lub przelewy "inicjowane przez Uczestnika" - z wyłączeniem przelewów wewnętrznych)

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków uzyskasz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Fly.pl. Bon otrzymasz mailem już do 30.11.2017 r., a o przyznaniu nagrody pieniężnej organizator powiadomi Cię odrębną wiadomością najpóźniej do 31.12.2017 r. Wówczas w ciągu 14 dni roboczych będzie należało zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie trzeba numer rachunku konta otwartego w mBanku w ramach promocji więc posiadanie tego rachunku wymagane jest do momentu wypłaty nagrody). Gwarantowany bonus ma być przelany w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Do 600 zł od mBanku w ramach promocji "Lepiej z eKontem"


Bonus 100 zł i bon 100 zł do Fly.pl to nie wszystko co można zdobyć zakładając eKonto w mBanku. Do wzięcia są też zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem. W ramach promocji "Lepiej z eKontem" (którą szczegółowo opisywałem tutaj w momencie pojawienia się oferty) do zdobycia jest nawet 600 zł. Wysokość moneybacku wynosi 4%, a miesięcznie uzyskać można do 100 zł.

Aby zwroty za płatności były za dany miesiąc naliczane, spełnić należy poniższe warunki:
 • wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł w punktach handlowo-usługowych 
 • nie anuluj w/w transakcji co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonaniu
 • zapewnij wpływ min. 1 000 zł na konto (może to być przelew z dowolnego źródła - także z Twego konta w innym banku; jedyne wykluczenie to przelew między własnymi rachunkami posiadanymi w mBanku)
 • co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku

Pierwsze zwroty zostaną naliczone za płatności wykonane w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji. Jeśli więc dla przykładu umowę o konto zawrzesz w czerwcu, to mBank zwroty zacznie naliczać od lipca, a ich wypłata nastąpi w sierpniu (moneyback ma być wypłacany do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności).


Ważne wskazówki


▶ Jeżeli z promocji zechce skorzystać także ktoś z Twych najbliższych, to konieczna będzie odrębna rejestracja (z podaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu założyć można bowiem tylko jedno konto.

▶ Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku. Pamiętaj jednak, że także w tym drugim przypadku wniosek musi być złożony na stronie promocji, a wizyta w placówce będzie wyłącznie jego finalizacją.

▶ Wpływ 1 000 zł wymagany w promocji ze zwrotami za płatności oznacza pojawienie się środków na koncie - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w każdej chwili środki te możesz przelać/ wypłacić/wydać.

▶ Bony na Fly.pl zrealizować będzie można do 31.01.2018 r., przy czym realizacja zakupionej wycieczki czy lotu musi nastąpić do 30.06.2018 r.

▶ Maile przesyłane przez organizatorów promocji czasem trafiają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "inne", "oferty" itp. Jeśli nie chcesz przegapić wiadomości informującej o przyznaniu premii i przypominającej o uzupełnieniu danych, dodatkowo zapisz się na mój newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach i przypomnienia o ważnych terminach:
Adres e-mail


Zwolnienie z opłat za kartę i gwarancja braku zmian


Dodatkową korzyścią w przypadku konta osobistego w mBanku zakładanego w promocji jest 24-miesięczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę oraz gwarancja niezmienności podstawowych opłat (w tym samym okresie). Korzystać więc będzie można z prowadzenia konta, wypłat kartą z bankomatów i realizacji przelewów złotowych realizowanych przez Internet na warunkach obowiązujących w momencie zakładania konta (i te zasady nie będą mogły się zmienić przez 2 lata).

eKonto - prześwietlenie oferty


Otwierając konto w mBanku wybrać można eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus. Główna różnica między tymi rachunkami to liczba sieci bankomatów, z których środki wypłacać można bez prowizji (przy wypłacie kwot min. 100 zł).

Główne cechy eKonta w taryfie standard:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za kartę płatniczą (w promocji gwarantowane przez okres dwóch lat) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Z kolei eKonto w taryfie plus to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za kartę płatniczą (w promocji gwarantowane przez okres dwóch lat) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty
:

89 komentarzy:

 1. I takich promocji nam potrzeba! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy są jakieś wykluczenia MCC ze zwrotów za płatności ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy aby na pewno nie ma? Korzystam z poprzedniej promocji i zwrot mam mnie niż sobie sam policzyłem. I to dużo niższy, wiec coś chyba jest wykluczone. A w regulaminie tylko jest zapis, że zwrot należy się za płatności kartą w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
  2. W poprzednich promocjach zwracali za wszystko. Czy w punktach hand.-usług. czy w Internecie. Choć zapis był że za transakcje w punktach.

   Usuń
 3. Czy na pewno te 2 promocje się łączą?
  Czy jest ten sam link dedykowany ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno. Dedykowany link znajduje się w powyższym opisie promocji. Ta również są informacje o łączeniu się promocji :)

   Usuń
 4. Szczerze powiedziawszy to jak pojawiła się sama promocja "Lepiej z ekontem" to pomyślałem sobie że warto się wstrzymać bo a nuż coś jeszcze będzie. I jest. Ucieszyłem się, ale widzę że tu są wykluczeni pełnomocnicy :( To chyba nowość bo dotąd takie wykluczenie w mBanku raczej nie było stosowane. I czy dobrze rozumiem że jest tylko tu a jak jestem pełnomocnikiem to jednak z promocji "Lepiej z eKontem" mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji "Lepiej z eKontem" zakres wykluczenia jest węższy (nie obejmuje pełnomocników, a jedynie posiadaczy i współposiadaczy). Jeśli więc posiadasz pełnomocnictwo do konta w mBanku to pozostaje możliwość udziału wyłącznie w akcji z moneybackiem (i zysk do 600 zł).

   Usuń
  2. To poczekajmy na ofertę na zakończenie tej promocji przed 31/07/2017. Może jakiś bon na inne zakupy drogeria, spożywka zaproponują?

   Usuń
  3. Chyba tylko BGŻ BNP robi akcje równoległe. mBank jeszcze nigdy tak nie robił więc podejrzewam że do końca lipca będzie tylko ta promocja.

   Usuń
 5. Jak mam konto w Orange Finanse to mnie wyklucza czy udział mogę brać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział zależy od numeru rozliczeniowego w numerze konta (cyfry na pozycjach od trzeciej do dziesiątej). Jeśli nie masz 1140 2004 lub 1140 2017 (a z tego co kojarzę to w Orange Finanse są inne) to możesz brać udział :) W poprzednich akcjach promocyjnych mBank też nie wykluczał klientów Orange Finanse.

   Usuń
 6. Dobrze rozumie brak wykluczeń MCC- czyli zapłacę Opłaty za Prąd,gaz w "Moje płatności"i czynsz w Żabce i to wszystko się będzie liczyło?Bo aby otrzymać 100 miesięcznie trzeba wydać 2500(sporo jak dla mnie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko można.

   Usuń
  2. A gdzie można te kody MCC sprawdzić, bo w regulaminie jest tylko napisane, ze wliczają się transakcję w punktach handlowo-usługowych. Z tego co wiem z poprzednich promocji mBanku to później okazuje się, że jednak nie wszystko przechodzi.

   Usuń
 7. A można to połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 8. przez ile miesięcy jest zwrot 4 % ?

  OdpowiedzUsuń
 9. W jaki sposób dowiem się od banku od kiedy nie mam tam konta? Trzeba na infolinię dzwonić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii mi powiedzieli dokładną datę wraz z godziną ;) Ale niestety się nie łapię.

   Usuń
  2. Można też dowiedzieć się w placówkach.

   Usuń
 10. Czy przy rejestracji, tam gdzie podaje się maila, trzeba wyrazić wszystkie zgody???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy 1 i 3.

   Usuń
  2. A we wniosku?

   Usuń
  3. We wniosku musisz zaznaczyć całą część OŚWIADCZENIA.

   Usuń
 11. czy program poleceń także można połączyć w tej promocji ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie przeszedłem cały wniosek. Nie łączy się, nie ma opcji.

   Usuń
 12. Jeżeli w zeszłym roku składałem wniosek o konto a następnego dnia zrezygnowałem z założenia konta to łapię się na promocję czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie posiadają konta w mBanku oraz nie dysponowały po 1.01.2016 r. jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - mam nadzieję, że to coś wyjaśni :)

   Usuń
  2. Jak nie zawarłeś umowy to nie ma problemu i możesz brać udział.

   Usuń
 13. A czy ktoś przyglądał się promocji Vivus, w której za pożyczkę można otrzymać bon na 500zł na Fly.pl? Zastanawiam się, czy nie ma tam jakiegoś haczyka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kojarzę że kiedyś dało się konto w mBanku otworzyć przelewem. Czy taka opcja jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz tylko kurier, placówka lub mKiosk.

   Usuń
 15. Jak długo trzeba czekać na link po rejestracji,do złożenia wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był po 2-3 minutach. Sprawdź spam.

   Usuń
  2. Mail przychodzi od razu Ale sprawdź dziwne foldery jak spam albo Inne.

   Usuń
  3. Dziękuje za odpowiedzi.Niestety nigdzie go nie znalazłem.Myślałem, że rejestracja nie dotarła,więc próbowałem się zarejestrować jeszcze raz-niestety wiadomość,że jestem już zarejestrowany.Co w takiej sytuacji mogę zrobić?

   Usuń
  4. Zarejestruj się na inny adres mailowy.

   Usuń
 16. Nie zgadzam się z opisem Mr.Złotówka w kwestii wpływu 1000zł.W pkt.VII &3 mówi że:na Twoje eKonto promocyjnewpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.Czyli w Banku a nie w mBANKU-więc przelew musi być od kogoś innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowo w Banku oznacza akurat w mBanku - sorry, ale taki klimat :)

   Usuń
  2. Bank zapisany jest z wielkiej litery, czyli w tym przypadku odnosi się do mBanku, a nie do innych banków. Do spełnienia warunków w ramach promocji "Lepiej z eKontem" może więc być przelew z innego banku (nawet z rachunku, którego Ty jesteś właścicielem; nie może być jedynie z Twego innego rachunku w mBanku).

   Usuń
  3. Czyli przelew od kogoś innego którym też ma konto w mBanku kwalifikuje się do wykonania warunku promocji?

   Usuń
  4. Od kogoś innego tak.

   Usuń
 17. Czy mBank bierze pod uwagę datę wykonania transakcji, czy datę jej rozliczenia? Mam tu na myśli zarówno 5 transakcji kartą, które zwalniają z opłaty jak i rozliczanie cashbacku. W zasadzie wszystkie banki z którymi miałem do czynienia brały pod uwagę datę rozliczenia transakcji, tymczasem konsultant mBanku twierdzi, że znaczenie ma data jej wykonania. Jest tak faktycznie, czy trafiłem na osobę słabo orientującą się w temacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się wykonania. Mnie też tak powiedziano.

   Usuń
 18. Witam
  W jakim terminie od założenia ekonta mogę założyć lokatę na wejście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji się nie da. Trzeba wybrać promocję z lokatą na wejście. Tak samo jak tej promocji nie da się połączyć z tą co się dostaje pendrive.

   Usuń
 19. Tak też myślałem ale infolinia twierdziła że można tylko nie potrafili powiedzieć w jaki sposób to zrobić!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Ile czekaliście na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie liczyłem ale jakość 4-5 dni od wniosku.

   Usuń
 21. kiedy konto można zamknąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chcesz. Ale najwcześniej to najlepiej po wypłacie ostatniej premii ;)

   Usuń
 22. Regulamin

  II. Zasady Promocji

  4.7) spełnić dodatkowy warunek tzn. na otwartym rachunku zostanie zrealizowanych co najmniej pięć (5) transakcji w miesiącu, w którym zawarto umowę o Produkt lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym

  OdpowiedzUsuń
 23. ile trzeba czekać aż przyjdzie karta ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja odnośnie odliczeń i zwrotów 4%,czy jesteście pewni,że przelewy za media są wliczane? Z doświadczenia pamiętam,że jest to bardzo pazerny bank i na wyliczeniach oszukiwał mnie co cały okres promocji w poprzedniej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 25. Do moneybacku 4% nie są wliczane przelewy a tylko płatności kartą lub BLIKiem. Natomiast jeśli chodzi Ci o opłacenie kartą rachunku za media to Regulamin tej promocji nie zawiera żadnych wykluczeń, więc zwrot 4 % powinien być naliczony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to co w takim razie znaczy sformułowanie "przelewy inicjowane przez Uczestnika"? Też mają się wliczać do moneybacku przecież.

   Usuń
  2. "Przelewy inicjowane przez Uczestnika", tak jak płatności kartą, liczą się do wymogu transakcji niezbędnych do wykonania na potrzeby promocji z premią 100 zł i bonem 100 zł do Fly.pl.

   Moneyback (czyli 4-procentowy zwrot za płatności kartą) to coś innego. W tym przypadku liczą się tylko płatności kartą (bez przelewów).

   Usuń
  3. No oczywiście. Mój błąd. :)

   Usuń
 26. Miałam w mbanku konto walutowe. Czy wyklucza mnie to z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 27. Chyba ktoś już o tym gdzieś pisał, ale mimo wszystko chciałbym się upewnić. Przelewy inicjowane przez uczestnika, czyli np. dokonanie przelewu z konta w mBanku na jakieś inne swoje. I to wystarczy, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 28. Dajcie znać jak pojawi się pierwszy zwrot na Waszym rachunku. Póki co, ja jeszcze czekam. Dzieki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był w sierpniu za lipiec. Za sierpniowym jeszcze czekam.

   Usuń
  2. Nie dostałam zwrotu za sierpień. Jeszcze poczekam do końca tygodnia. A jak u Was?

   Usuń
  3. Mają czas do końca miesiąca. Nie wiem jak w tej edycji promocji ale w innej to zwroty dostawałem zawsze ok. 29-31. Na sam koniec miesiąca.

   Usuń
 29. Stówka wpadła wczoraj. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Zwrot dostałem ale zaniżony. 200 zł obniżono wydatki. reklamacja wysłana

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy płatność aplikacja Android Pay zalicza się do zwrotu 4% ???

  OdpowiedzUsuń
 32. czy ktoś już dostał bon? Miał być wysłany mailem do 30.11.2017 a u nie ani widu, ani słychu....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon na Fly.pl - wszyscy o nim chyba zapomnieli, bo jest tak niewiele wart. To znaczy wart stówkę, ale ważny jest tylko 2 miesiące (teraz już niepełne) i można je wykorzystać tylko przed wakacjami.
   "Bon otrzymasz mailem już do 30.11.2017. Ważny do 31.01.2018 r., przy czym realizacja zakupionej wycieczki czy lotu musi nastąpić do 30.06.2018"
   Jeśli masz jakiś pomysł na jego dobre wykorzystanie, to się podziel. Mój bon, o ile go otrzymamy, sprzedam za pół ceny, jeśli ktoś zachce.

   Usuń
  2. Cytuję odpowiedź na mail reklamacyjny:
   "Dzień dobry,
   Regulamin promocji zawiera błąd - osoba, która go weryfikowała musiała nie zauważyć złej daty - regulamin bonów jest w tym momencie wiążący, a termin w nim zawarty, czyli 31.12.2017 r. jest datą spójną z klamrą czasową akcji. Organizator na rozstrzygnięcie akcji ma czas do końca grudnia.
   Pozdrawiam
   XXX XXX
   Specjalista ds. e-commerce"

   Usuń
 33. co z tą gwarantowaną 100 w gotówce? kiedy będzie? ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja 8 grudnia dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych, że sie zakwalifikowałem. (dzien wcześniej wysłałem reklamacje, że nie ma bonów fly.pl). Popełnili błąd w regulaminie...
  Ale członek rodziny takiego maila jeszcze nie dostał a warunki spełnił.

  U Was jak?

  OdpowiedzUsuń
 35. ja jeszcze nie dostałam maila, a jaki był tytuł wiadomości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail z początku grudnia miał tytuł:
   "ZgarnijPremie.pl - prośba o dane do przelewu".

   W treści linki, które możesz spróbować użyć nawet, jeśli mail do ciebie nie dotarł.
   "Zakwalifikowałeś się do wypłaty gwarantowanej premii.
   Prosimy przejść pod wskazany url, aby podać dane do przelewu:
   https://ekonto.zgarnijpremie.pl/panel/

   System powinien zalogować Cię automatycznie, jeżeli nie będzie to możliwe, skorzystaj z formularza zmiany hasła.
   https://ekonto.zgarnijpremie.pl/zmien-haslo/ "

   Usuń
  2. dzieki, teraz po tytyle udalo sie wyszukac, juz tylko czekam na premie:)
   pozdrawiam

   Usuń
 36. Czy jeszcze ktoś z Was nie dostał maili o przyznaniu premi 100zł oraz od fly.pl ?

  OdpowiedzUsuń
 37. Przed chwilą Bankier.pl wypłacił 100 zł za otwarcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety nadal nie ma. Poszła reklamacja. Niestety co chwilę dostaję odp że ktoś tam jest na urlopie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...