Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Toyota Bank: 100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.06.2017

Toyota Bank: 100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów

Wystartowała kolejna promocja lokaty i konta w Toyota Banku.

Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści
Promocje tego banku charakteryzują się tym, że premie przewidziane są nie tylko dla nowych klientów (jak to bywa w większości przypadków promocji innych banków), ale też dla sporej części tych, którzy już konto w Toyota Banku posiadają. Warto więc na takie systematyczne zyski się załapać.

Dla kogo promocja? Wspomniałem już, że udział w akcji mogą wziąć zarówno nowi, jak i obecni klienci (o szczegółowych wytycznych napiszę za chwilę). Ważne jest jednak to. by dysponować kwotą co najmniej 5 000 zł, bo w promocji wymagane jest założenie lokaty właśnie na co najmniej taką sumę.

Zasady promocji. Warunki w akcji "Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści" nieco różnią się dla nowych i obecnych klientów, więc poniżej opisuję je odrębnie.

Wariant I: 100 zł dla nowych klientów


Na początek ważna definicja. Nowym klientem w myśl regulaminu jest:
"osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.01.2016 roku do 25.06.2017 roku"

Jeśli więc było Ci dane posiadać konto w Toyota Banku, ale zostało ono zamknięte najpóźniej w dniu 31.12.2015 r. to teraz śmiało możesz brać udział w promocji i zdobyć gwarantowaną nagrodę 100 zł.

By skorzystać z promocji i zarobić:
 • w dalszym kroku (na stronie promocji) złóż wniosek o Konto Jedyne, w którym niezbędne jest wyrażenie zgód: 
  • na przekazywanie informacji handlowych 
  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku 
  • na przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii 
 • zawrzyj umowę o Konto Jedyne (to jest już dopuszczalne po 10.07.2017 r.) 
 • najpóźniej do 3.08.2017 r. w bankowości internetowej załóż lokatę Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,25% w skali roku na kwotę min. 5 000 zł (o warunkach tej lokaty piszę nieco niżej) 
 • utrzymaj w/w lokatę przez min. 90 dni od momentu założenia
 • zarejestruj się w Klubie Korzyści (będzie to możliwe za pomocą linka, który otrzymasz mailem od banku) - więcej na temat tego bezpłatnego klubu, będącego programem lojalnościowym z dość łatwym do zdobycia gwarantowanym bonusem 50 zł pisałem tutaj (korzystanie z tego programu jest dobrowolne, ale rejestracja jest niezbędna do zdobycia premii 100 zł)

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji dla nowych klientów wygląda następująco:
Terminarz promocji Toyota Banku dla nowych klientów

Wariant II: 50 zł dla obecnych klientów


Dzięki powyższej promocji zarobić mogą również aktualni klienci Toyota Banku. W tym przypadku wymogiem jest jednak otwarcie Konta Jedynego w jednej z wcześniejszych akcji promocyjnych banku, współorganizowanych z Agorą:
"1) Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl; 
2) Akcja promocyjna „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl; 
3) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl; 
4) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3” URL: lokata.zpremia.pl; 
5) Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl; 
6) Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl 
7) Promocja „Lokata 130 dni z premią” URL: lokata130dni.zpremia.pl 
8) Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” URL: aktywnizyskuja.zpremia.pl 
9) Akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” URL: duetlokat1.zpremia.pl 
10) Akcja promocyjna „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” URL: duetlokat1groupon.zpremia.pl" (pisownia oryginalna)

Poza powyższym ważne jest, by umowa o takie konto nie została rozwiązana w okresie od 1.01.2016 r. do 25.06.2017 r. Jeśli tak się stało to niestety powrotu już nie ma. W myśl regulaminu osoby, które zrezygnowały z konta od 1.01.2016 r. nie łapią się do promocji jako nowi, ani jako obecni klienci.

Aby zdobyć bonus 50 zł:
 • w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank" i dalej na stronie banku wyrazić zgodę na: przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii
 • posiadaj wyrażone zgody na przekazywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku 
 • najpóźniej do 3.08.2017 r. zwiększ saldo środków posiadanych na rachunkach (kontach i lokatach) w Toyota Banku na dzień 25.06.2017 r. poprzez założenie lokaty: Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,25% w skali roku na kwotę min. 5 000 zł 
 • przez 30 dni od założenia lokaty utrzymuj zwiększone saldo środków (a więc nie schodź poniżej poziomu będącego sumą środków zgromadzonych w banku na dzień 25.06.2017 r. oraz środków na nowych lokatach) 
 • utrzymuj w/w lokatę (Plan Depozytowy na 160 dni) przez min. 90 dni od momentu ich założenia
 • zarejestruj się w Klubie Korzyści (będzie to możliwe za pomocą linka, który otrzymasz mailem od banku) - więcej na temat tego bezpłatnego klubu, będącego programem lojalnościowym z dość łatwym do zdobycia gwarantowanym bonusem 50 zł pisałem tutaj (jeśli już takiej rejestracji dokonałaś/-eś to ten warunek masz już spełniony); korzystanie z tego programu jest dobrowolne, ale rejestracja jest niezbędna do zdobycia premii 50 zł w opisywanej tutaj akcji "Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści"

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji dla obecnych klientów wygląda następująco:
Terminarz promocji Toyota Banku dla obecnych klientów

Wypłata bonusów


O przyznaniu premii organizator powiadomi mailowo (najpóźniej do 20.11.2017 1.12.2017 r. - po zmianie). Wtedy będzie należało najpóźniej do 26.11.2017 7.12.2017 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie trzeba m.in. numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku). Wypłata ma nastąpić najpóźniej do 6.12.2017 18.12.2017 r. (do momentu wypłaty nagrody posiadać będzie należało aktywne konto). 

Do momentu otrzymania maila informującego o przyznaniu nagrody jest jeszcze sporo czasu. Niestety zdarzają się też sytuacje, że tego typu maile trafiają do "spamu", więc mogą umknąć uwadze. Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko przegapienia tego ważnego terminu, w którym uzupełnić trzeba dane niezbędne do wypłaty premii, zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą powiadamiam o nowych promocjach, ale też przypominam o ważnych terminach:
Adres e-mail

Konto i lokaty w Toyota Banku - prześwietlenie oferty


Warunki prowadzenia konta osobistego w Toyota Banku są już dobrze znane obecnym posiadaczom rachunku, ale poniżej - dla nowych klientów - oczywiście prześwietlam najważniejsze cechy Konta Jedynego. A to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/2,49 zł - opłata za prowadzenie konta pobierana "z góry" na początku każdego miesiąca (jest ona jednak zwracana w kolejnym miesiącu w przypadku wykonania płatności katą Super Red III lub Ruby Passion wydawaną do konta na sumę min. 400 zł miesięcznie) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta (zgodnie z regulaminem promocji nie ma konieczności jej wyrabiania; ale pamiętaj, że bez karty nie da się uniknąć opłaty za konto)
 •  prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce: 
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu 
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu

Jak założyć Konto Jedyne w Toyota Banku? Ten proces został dość szczegółowo opisany w regulaminie. Po złożeniu wniosku o konto, w ciągu 4 dni roboczych skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem umówienia wizyty kuriera. Podczas takiej rozmowy możesz poprosić o przyjęcie innego adresu, pod którym najwygodniej będzie Ci podpisać umowę. Może to być adres inny niż zamieszkania czy korespondencyjny podany we wniosku. Kurier dotrze w ciągu kolejnych trzech dni roboczych po kontakcie banku, uprzednio kontaktując się telefonicznie i ustalając godzinę przybycia.

Plan Depozytowy na 160 dni 


Główne cechy tego produktu to: 
 • minimalna kwota jednej lokaty: 3 000 zł (pamiętaj jednak, że na potrzeby promocji wpłacić na lokatę należy co najmniej 5 000 zł) 
 • maksymalna kwota jednej lokaty: 13 000 zł 
 • maksymalna liczba lokat dla jednego klienta: 10 (to umożliwia więc ulokowanie do 130 000 zł) 
 • okres lokaty: 160 dni 
 • oprocentowanie: 2,25% w skali roku (stałe)

W przypadku przedterminowego zerwania lokaty bank nie wypłaca odsetek. 

Środki zdeponowane w Toyota Banku podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące lokat, przeczytaj poradnik: Lokata bankowa - co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, dzięki któremu dowiesz się, ile zyskasz dzięki konkretnej lokacie.

Klub Korzyści - program lojalnościowy dla klientów Toyota Banku


Jak już wspomniałem korzystanie z tego klubu jest dobrowolne, ale sama rejestracja w nim jest niezbędna, by otrzymać bonus w powyższej promocji (czy to 100 zł dla nowych klientów, czy 50 zł dla obecnych). Program polega na zbieraniu punktów za różnego rodzaju aktywności (w tym m.in. za zakładanie lokat). Jeśli zbierzesz min. 1000 punktów (co nie jest trudne), zapewnisz sobie gwarantowaną premię 50 zł. Im więcej punktów zdobędziesz, tym większej wartości nagrodę będziesz mógł też zdobyć w konkursie (ale jak to w konkursie, nagrody już gwarantowane nie są - zdobyć można jednak: tablety Samsung Galaxy Tab A 7.0, smartwatche Polar, telefony Samsung Galaxy S8 oraz vouchery do wykorzystania na wycieczkę o wartości 10 000 zł). Przeczytaj więcej na temat Klubu Korzyści w Toyota Banku>>


Skorzystaj z promocji i zdobądź do 100 zł za konto i lokatę w Toyota Banku

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

101 komentarzy:

 1. Fajnie przesuwają warunki. Ostatnio skrócili karencję, ale ciężko było mi wysupłać 10k. Teraz lokata jest na 5k więc wchodzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy premia jest do opodatkowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję z regulaminu:
   "Zgodnie z brzmieniem (...) ustawy (...) o podatku dochodowym od osób fizycznych (...), Premie do kwoty 760 zł są wartością wolną od podatku dochodowego."

   Usuń
 3. Czyli jeśli dobrze rozumiem to mogą nawet 150 zł zdobyć? 100 zł za lokatę + 50 zł z klubu korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli jesteś nowym klientem to możesz zdobyć 100 + 50 zł. A jeśli obecnym to 50 + 50 zł :)

   Usuń
 4. "posiadaj wyrażone zgody na przekazywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku" - jak mam sprawdzić czy posiadam wyrażone zgody? :P (dla obecnych klientów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeszperałem bankowość internetową, aczkolwiek tak na szybko i odpowiedniej opcji znaleźć mi się nie udało. Zadzwoniłem na infolinię i tam okazuje się możliwe zweryfikowanie jak i zmienienie zgód.

   Usuń
  2. dzięki! też przedzwonię :)

   Usuń
 5. Jestem zarejestrowana w Klubie Korzyści. Czy dla starych klientów będą za tą lokatę dodatkowe pkt w Klubie Korzyści ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty naliczane są zgodnie z zasadami opisanymi we wpisie prześwietlającym Klub Korzyści (tutaj). Założenie lokaty Plan Depozytowy na 160 dni niestety nie jest punktowane.

   Usuń
  2. Lokaty na potrzeby punktowania najlepiej założyć pod koniec roku. Teraz załóż Plan Depozytowy na 160 dni, a jak ci się skończy w grudniu to założysz wtedy z tych samych środków lokaty pod nabicie punktów potrzebnych do bonusa 50 PLN

   Usuń
  3. no i co jak sie skończy "ciułanie punkcików" to wtedy od razu zrywac te długoterminowe?

   Usuń
 6. Minusy ujemne:
  - Konto Jedyne kosztuje miesięcznie 2,49 zł
  - lokata z oprocentowaniem 2,25% to cienizna
  - zamknięcie konta oznacza list polecony, który kosztuje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zarejestrowałem się i już złożyłem wniosek ale gryzie mnie czy dobre zgody przy rejestracji zaznaczyłem. Tam gdzie były 3 pola do odznaczenia przy podawaniu imienia, nazwiska i maila zaznaczyłem tylko p-wszą. Czy to wystarczy? A jeśli nie to czy mogę to jakoś zmienić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszym etapie (przed rejestracją) wystarczy zaznaczyć tylko pierwsze oświadczenie :)

   Usuń
 8. czy coś nie doczytałem.... nie trzeba dokonywac tranzakcji karta płatniczą zeby otrzymac 100 ? tylko wyłacznie trzeba założyc lokatę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Ba, nawet nie ma konieczności wyrabiania karty ;)

   Usuń
  2. ale niestety wtedy konto jest już płatne :(

   Usuń
 9. czy mozna skorzystac z promocji bez zamawiania karty płatniczej aby nie robic obrotu 400 zł aby nie płacić za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty można nie zamawiać, ale wtedy nie da się uniknąć opłaty 2,49 zł za konto. Jeśli zamówisz kartę to nic za nią będziesz płacić, ale będziesz mieć możliwość uzyskania zwrotu opłaty za konto (jeśli wydasz 400 zł).

   Usuń
 10. Dodajmy że w tej promocji TB nie wymaga trzymania lokaty dłużej niż do wypłaty premii. Poprzednio był rok więc się nie opłacało trzymać lokaty dłużej po premii, ale i niefajnie było zrywać.
  Teraz lokata 160 dni zakończy się właśnie w okolicy wypłaty premii. Więc nie będzie uwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mr. Złotówa, czy dokończenie rejestracji powinno być z poziomu maila ? Dokończyłem proces rejestracji z linku promocyjnego na Twojej stronie, jako stary klient.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wlaśnie przychodzi link aktywacyjny ale nie wiem zupełnie po co? Bo wszystko zrobiłem bez niego bo skrzynki po rejestracji nie sprawdzałem.

   Usuń
  2. myśle że tak bo przeniosło nas do rejestracji konta (jako nowy klient) po rejestracji w promocji

   Usuń
 12. Jako uczestnik poprzedniej akcji napiszę krótko: rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy26 czerwca 2017 19:08, całkowicie podzielam zdanie. Bankuję prawie 2 lata i w większości banków miałem już konto. Wszędzie karencje. Z promocji dla Starych Klientów chętnie korzystam. A tu : Duet Lokat, Bank z Premią, Tankuj Korzyści i teraz ta promocja. Cztery pieczenia na jednym rożnie. Super !

   Usuń
 13. Policzyłem na szybko jak to wygląda dla obecnych klientów: odsetki + bonus = 89,95 zł. A to jak lokata 5,06% w skali roku!
  Dla nowych klientów wynik oczywiście będzie jeszcze lepszy!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ok ale jako obecny klient posiadający 10 otwartych lokat mogę założyć 11stą i otrzymam premię 50 zł ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam ten sam problem :/

   Usuń
  2. Dopytywałem. Niestety nic nie da się zrobić :(

   Usuń
  3. Ja również. Pani zaproponowała zerwć jedną z lokat i założyć nową na większą kwotę ...

   Usuń
  4. No tak, zerwać ale trzeba założyć inną by saldo utrzymać.

   Usuń
  5. Zrywanie średnio się opłaca. No chyba że ktoś założył 10. Plan Depozytowy nie dawno. Maks miesiąc. Starsze raczej szkoda zrywać.

   Usuń
  6. To nie ładnie z ich strony! Mam 10 lokat, ale jak zmienili w między czasie oprocentowanie to powinni liczyć liczbę lokat od nowa, to już nie jest ta sama lokata... Pech, że do 3-go sierpnia można tylko założyć lokatę, bo kończy mi się jedna 13-go... Ach ten trzynasty...!

   Usuń
 15. mam pytanie co do klubu, najpierw zarejestrowac sie w klubie a poźniej załozyc lokate czy kolejnośc bez znaczenia ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy wystarczy zwiekszyc saldo o 5000? czy jesli na 25.06.17 mialam na koncie w toyota banku np. 400 zl, to jesli teraz zaloze lokate np. na 5500, to pieniadze z normalnego rachunku moge wydac i warunek bedzie spelniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, warunek salda będzie spełniony.

   Usuń
 17. Jak zarejestrować się w klubie korzyści? Usunąłem mejla z zaproszeniem...

  OdpowiedzUsuń
 18. a jak mam się zarejestrować do klubu korzyści skoro nie dostałem żadnego e-maila. Czekać cierpliwie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja napisałem e-maila na kontakt@bankzpremia.pl z prośbą o przysłanie zaproszenia i już na drugi dzień takowe zaproszenie do Klubu Korzyści przyszło.

   Usuń
 19. Czy można skorzystać z maila o zarejestrowaniu w klubie który się otrzymalo przed przystąpieniem do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam, jestem klientem Toyota Banku brałem udział w promocji SUPER DUET w tej promocji prowadzenie konta jest darmowe (bodajże do końca roku) wynika to z faktu zalozenia tych dwoch lokat. Co w przypadku gdy założę lokatę z tej promocji? czy konto będzie nadal darmowe? czy beda pobierane juz oplaty za konto gdy nie wydam karta okreslonej kwoty? dzieki za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zachowujesz przywileje z tamtej promocji. Czyli 0 zł za konto przy utrzymaniu 2 lokat które wtedy założyłeś.

   Usuń
  2. A tak swoją drogą, skoro pierwsza z założonych wtedy lokat kończy mi się na początku września, to aby dalej być zwolnionym z opłat za konto muszę tą lokatę przedłużyć, czy wystarczy wtedy utrzymywanie tej rocznej?

   Usuń
  3. Z tego co pamiętam to trzeba utrzymać obydwie lokaty by nie było opłaty za konto.

   Usuń
  4. Opłata za 'prowadzenie' konta definitywnie eliminuje dany bank z moich radarów!

   Usuń
 21. A czy chcąc założyć lokatę później (tak pod koniec lipca) to muszę to zrobić po zalogowaniu na stronie promocji i stamtąd przejść na stronę banku?

  OdpowiedzUsuń
 22. Już nie ma tej pomcji dla obecnych klientów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to?? Przecież miała być do 10.07

   Usuń
  2. Miała być ale po wejściu w dedykowany link jest tylko dla Nowych klientów i Do Klubu Korzyści

   Usuń
  3. Wczoraj rejestrowałem się w promocji jako obecny klient, a dziś założyłem lokatę. Wszystko poszło bez problemu, więc wygląda na to, że promocja jest nadal dostępna.

   Usuń
 23. Przed chwilą dostałam sms:
  UWAGA! Zmiana oprocentowania Lokaty na 160 dni nie obejmuje Uczestnikow Promocji Agora i Toyota Bank. Sprawdz wiadomosc w skrzynce email.
  Na ile zmienili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ścięli do 2%. Jutro zakładam jako uczestnik promocji. Napiszę czy będę miał 2,25% czy jednak 2% i będzie to trzeba gdzieś znów zgłaszać

   Usuń
  2. Założyłam przed chwilą jako uczestnik promocji i mam 2%....

   Usuń
  3. Przysłali mail w tej sprawie:


   Szanowni Państwo,

   uprzejmie informujemy, że od dnia 4 lipca 2017 r. obowiązuje nowa Tabela Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych i zmianie ulega oprocentowanie lokaty Plan Depozytowy na 160 z 2.25% do 2.0%.

   WAŻNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROMOCJI TOYOTA BANK & AGORA
   „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści”

   Od dnia 4 lipca 2017 r. zakładając w Systemie Bankowości Elektronicznej lokatę Plan Depozytowy na 160 dni będzie widoczne obniżone oprocentowanie.

   Gwarantujemy, że wszyscy Klienci następnego dnia roboczego po założeniu lokaty będą mieli podwyższone oprocentowanie do wysokości 2,25%. Odsetki zostaną naliczone za cały okres trwania lokaty zgodnie z warunkami Promocji.

   Usuń
  4. Dlatego ja założyłem u nich jakiś czas temu 3-letnią na 2,75% i się teraz śmieję z tych płaczów :)

   Usuń
 24. Jak mnie denerwują te promocje Toyoty wyłącznie klientów z Agory. Może ktoś wytłumaczy mi dlaczego bank faworyzuje klientów z Agory? Zakładałam konto bezpośrednio w banku i teraz nie łapię się na nic. JA już konto zamknęłam i czekam, aż minie mi karencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja stricte dla bankobiorców :)

   Usuń
 25. Problemy z dostarczeniem umowy !
  Toyota Bank dostarcza dokumenty do umowy przez TNT , ta z kolei została pod koniec czerwca zaatakowana wirusem przez hakerów . W związku z tym aktualnie nie ma możliwości dostarczenie przesyłki przez TNT , a awaria w systemie TNT może trwać nawet do dwóch tygodni.Taką informację otrzymałem zarówno z Toyoty Bank jak i z TNT.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzieki bo już miałem zapytac kto dostarcza bo od 3 dni ni widu ni słychu i czekaj jak na godota i marnuj zas

   Usuń
 26. gdzie w panelu banku jest ikonka klubu korzysci?zapisalem sie, ale nie widze nigdzie dostepu do klubu by sprawdzic saldo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klub korzyści masz tu: https://bank.zpremia.pl/ i tam naliczają pkt

   Usuń
 27. Dzisiaj dostałem od nich wiadomość o zmianie TOiP w dniu ... 1 lipca 2017 czyli tydzień temu - kuriozalne!

  Data otrzymania: 08.07.2017
  Temat: Zmiana Tabeli Oprocentowania dla Konsumentów
  Treść: Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2017 r. obowiązywać będzie nowa Tabela Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych.

  Z poważaniem, Zespół Toyota Bank

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy dobrze myślę, że skoro wcześniej udało mi się zarejestrować w klubie korzyści, gdzie były potrzebne zgody marketingowe to znaczy, że wszystkie konieczne zgody mam wyrażone? Bo nie wiem czy to sprawdzać jeszcze na infolinii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli brałeś udział w innych promocjach Toyoty Banku to na 99,99999% masz wszystko zgody w porządku.

   Usuń
 29. załozyłem lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę 5 000 zł ale tam w szczegółach jest że oproicentowanie na 2 % nie 2,25 % to nie tą lokatę załozyłem z promocji czy jest jednak na 2% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieli oprocentowanie. Ale uczestnikom promocji zmieniają na 2,25%. Za 1-2 dni będziesz mieć podwyższone.

   Usuń
 30. zapytam - jak założyć lokatę? W systemie tak jak zwykłą, czy trzeba poprzez stronę promocji, która już jest nieaktywna.

  OdpowiedzUsuń
 31. Ja bym mimo wszystko próbował ze strony promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy tankowanie poza Polską wliczy się do zwrotu w promocji " Tankuj Korzyści " ?

  OdpowiedzUsuń
 33. 17 lipca dostałem maila: Zmiana regulaminu promocji "Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści", ale nie mogę go otworzyć. Może ktoś napisze co w nim jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic co by cie martwiło że wydłużają kilka terminów pewno z powodu poślizgu z TNT

   Usuń
 34. Własnie weszłam na konto toyoty i szok. Nie zwrócili mi opłat za konto zgodnie z promocją i naliczyli odsetki karne bo nie miałam środków na opląty bo zostawiłam tylko 4 zł. do kiedy jest to darmowe konto?

  OdpowiedzUsuń
 35. założyłam lokate i jest ona na 2% nie na 2,25 czy to lokata o ktrej móią w mailu? Toyota bank niestety mnei roczarowuje:((((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po kilku dniach zmieniają dla uczestników promocji. A jak ci nie zmienią to zgłoś reklamację

   Usuń
  2. dzięki. niestety ten bank działą chyba po japońsku bo trudno z nim jakąś komunikacje złąpać. porażka.

   Usuń
 36. dostaliscie emaila ? mozna dostac w sumie 600 pkt za 9 (3x3) tranzakcji karta powyżej 20 zł. tylko ko konca tego tygodnia czyli 13 sierpnia liczy sie data tranzakcji nie ksiegowania

  OdpowiedzUsuń
 37. jak tam opłąty za wasze konta 2,49 pobrane? oni to zwracają czy pisać reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zwracają.

   Usuń
  2. U mnie reklamacja elektroniczna w odpowiedzi jakiś bełkot. żądają złożęnia reklamacji na piśmie ???

   Usuń
  3. u mnie nic nie zwrócili na koniec miesiąca i nowa opłata 1 września oczywiście przyszła nie po to robie jak trza wszystko żeby płacić bankierom

   Usuń
 38. Głowa do góry - już wkrótce, tzn. 20.09 - rusza kolejna Akcja Specjalna Agory i Toyota Bank!

  OdpowiedzUsuń
 39. Ktoś maila już może dostał???

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeszcze mają czas do 20. listopada.

  OdpowiedzUsuń
 41. już 20.11, dostał ktoś email

  OdpowiedzUsuń
 42. Odpowiedzi
  1. Na innym blogu jest informacja że w regulaminie promocji zmieniono datę na 1.12.2017

   Usuń
  2. Faktycznie
   https://lokata1.zpremia.pl/static/promocja/lokata1.zpremia.pl/lpv1/img/Regulamin_promocji.pdf

   Usuń
  3. zgadza sie regulamin został zmieniony .info o nagrodzie zostanie przesłane 1,12,2017 .MR.Złotówa przydał by się oficjalny komunikat na blogu bo jest troche dezinformacji .....

   Usuń
  4. Zgadza się. Daty uległy zmianie. Naniosłem informacje w tekście wpisu.
   Mail będzie do 1.12., uzupełnienie danych do 7.12., a wypłata do 18.12.2017 r.

   Usuń
  5. dzięki po 20 minutach usuwania spamu odnalazłem info na blogu :P

   Usuń
 43. pokazały się dziś maile

  OdpowiedzUsuń
 44. Przyszedł mail „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” - prośba o uzupełnienie danych do przelewu

  OdpowiedzUsuń
 45. No i elegancko, bez problemów. Mail przed terminem, dane uzupełnione. No to tylko czekać na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 46. 50 zł premii na koncie. Już 15.12 była.

  OdpowiedzUsuń
 47. Potwierdzam. Bonus jest!

  OdpowiedzUsuń
 48. 100 dostałem 13 grudnia a 50 zł za punkty ktos juz dostał ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...