Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: darmowy bilet do kina za płatności telefonem

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.06.2017

Bank Millennium: darmowy bilet do kina za płatności telefonem

Wystartowała nowa promocja dla osób posiadających konto w Banku Millennium.

Telefonem się opłaca II - bilet do kina za płatności telefonem od Banku Millennium
W prosty sposób zdobyć można bilet do kina sieci Cinema City. Wystarczy 5 razy zapłacić telefonem za zakupy po min. 10 zł. No i jeszcze trzeba załapać się do grona osób nagradzanych, bo pula biletów niestety jest ograniczona.

Na wstępie - dla tych, którzy aktualnie nie są klientami Banku Millennium - przypomnę, że trwa świetna promocja w której do zdobycia jest nawet 460 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student.

Z promocji "Telefonem się opłaca II" z biletem do kina skorzystać mogą bowiem zarówno nowi klienci, którzy konto dopiero założą (a bilet po prostu zwiększy sumę zysków), jak i obecni (pełnoletni) posiadacze rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Banku Millennium. W promocji nie mogą wziąć jednak udziału uczestnicy pierwszej edycji akcji "Telefonem się opłaca" (pisałem o niej tutaj - w lutym br.).

Zasady promocji. Aby wziąć udział w promocji i zdobyć bilet do kina wymagane jest spełnienie następujących warunków:
 • posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej na urządzeniu z systemem Android (wersja 4.4 lub wyższa; urządzenie musi posiadać moduł NFC do płatności zbliżeniowych) 
 • posiadanie mobilnej karty MasterCard (zawnioskować można o nią w aplikacji: Inne transakcje > Płatności zbliżeniowe telefonem)
 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingu banku i podmiotów powiązanych z bankiem (zgód należy nie odwoływać w trakcie promocji) 
 • wykonanie w czasie promocji (od 13.06. do 4.07.2017 r.) co najmniej pięciu płatności telefonem na kwotę minimum 10 zł każda

Nagrodę w postaci jednego kodu wymienialnego na bilet do kin sieci Cinema City (na seanse 2D) otrzyma 650 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Kody zostaną przesłane SMSem najpóźniej do 31.07.2017 r., a ich realizacja ma być możliwa do 31.12.2017 r.

Zgodnie z cennikiem, Bank Millennium nie pobiera opłat za wydanie i posiadanie karty mobilnej, ani za transakcje nią wykonywane (za wyjątkiem płatności w kasynach, za gry losowe czy zakłady bukmacherskie).

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. O 1 bilet to już mogliby wykluczeń nie robić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że przy puli 650 biletów znów wszystko zgarnęliby ci sami wyjadacze.

   Usuń
 2. Kolejny argument: Millennium to na prawdę fajny bank.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście wolałbym dostać 20, a nawet 10 zł niż znów bilet do kina. Bank by mniej to kosztowało a chętnych pewnie byłoby więcej. Tym bardziej, że tylko jeden bilet jest za darmo. Idąc z kimś trzeba więc za drugi i tak całość zapłacić. Wychodzi więc na to samo co w promocji Masterpass że płaci się za jeden bilet a drugi jest darmowy. A w sumie to nawet lepsza promocja bo nie muszę jeszcze robić płatności i wydawać 50 zł które mogę wydać ale w inny sposób np. z moneybackiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy transakcje przy pomocy mobilnej karty MasterCard nie są zaliczane do moneybacku ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem co banki się uparły na te płatności telefonami jakby zwykłą kartą już nie mogły być. Ja mam zwykły telefon, dobrze mi z nim, bo wiem że bezpieczny. No ale promocje bankowe coraz częściej mnie wykluczają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co niebezpiecznego jest w twoim telefonie z NFC? Czekam w kolejce, odblokowuje telefon, klikam w ikonę NFC, odpala się moduł, płacę i wyłączam.

   Usuń
  2. Może w samej płatności nic. Ale ogólnie każde urządzenie łączące się z internetem jest bardziej narażone niż na ataki hakerskie, wirusy itp. niż urządzenie które z internetem nie ma nic do czynienia ;)

   Usuń
  3. Jak nie wiadomo o co chodzi to oczywiście chodzi o pieniądze. Brak kosztów produkcji i wysyłki karty plastikowej, pewnie niższe prowizje więc banki ochoczo promują płacenie telefonem.

   Usuń
  4. I o to żebyśmy jeszcze częściej wydawali pieniądze. Telefon mamy zawsze przy sobie a portfel już niekoniecznie. Zresztą w portfelu są karty i gotówka. Jak płacimy tą drugą to bank nic z tego nie ma. Więc najlepiej klientów zniechęcić z brania portfeli i uzależnić od telefonu. Płacenie będzie tylko z pośrednictwem banku a więc i z jego zyskiem.

   Usuń
 6. A płatności z kodem blik mogą być??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo to zupełnie coś innego niż płatności zbliżeniowe telefonem.

   Usuń
 7. Czy klienci Millenium, którzy zdążyli spełnić warunki promocji otrzymali już kod z bilet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doczytaj: Kody zostaną przesłane SMSem najpóźniej do 31.07.2017 r.

   Usuń
 8. Millennium bez zarzutu ! SMS z kodem już dostałem . Jak u Was ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...