Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Przedświąteczny szał", "Noworoczne konto", "Skorzystaj w nowym roku" lub "Konto w lutym": czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.03.2020

Uczestniku promocji "Przedświąteczny szał", "Noworoczne konto", "Skorzystaj w nowym roku" lub "Konto w lutym": czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji udziału w aż 4 promocjach konta w BNP Paribas.

Finalizacja 4 promocji konta w BNP Paribas
Uczestnicy aż tylu promocji właśnie teraz powinni otrzymać maile powiadamiające o przyznaniu pierwszego z bonusów pieniężnych. A to oznacza ważny moment - trzeba bowiem zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty nagrody.

Z racji tego, że finalizujących się promocji jest aż tyle, to i ten wpis jest dość obszerny. Przewidziałem w nim następujący układ:
 • najpierw pokrótce przypominam o warunkach w każdej z promocji i informuję jak podać numer konta do wypłaty premii w poszczególnych akcjach;
 • podpowiadam jak zarobić jeszcze więcej i skorzystać z promocji równie łatwych, jeśli nawet nie łatwiejszych niż propozycje BNP Paribas;
 • sugeruję co zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail informujący o przyznaniu bonusu za konto w BNP Paribas.

A otrzymanie tego maila jest ważnie nie tylko ze względu na jego informacyjny charakter, ale też i z tego powodu, że w nim znajdziesz kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. A to właśnie tam, najpóźniej do 25.03.2020 r., należy podać numer swego rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpłynie pierwszy bonus (najpóźniej do 31.03.2020 r.), jak i kolejny lub kolejne bonusy (w zależności od edycji, bo na różną liczbę transz podzielono wypłatę premii).

Przedświąteczny szał: bonusy do 300 zł


Promocję omówiłem szczegółowo we wpisie "Premia 300 zł w promocji "Przedświąteczny szał" za konto w BNP Paribas".

By wziąć w niej udział i zgarnąć pierwszy z bonusów (w wysokości 100 zł), należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 31.12.2019 r. zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • do 14.01.2020 r. zawrzeć umowę o konto;
 • w styczniu wykonać 5 płatności kartą; 
 • w lutym wykonać 10 płatności kartą oraz zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.

Numer konta podaj po zalogowaniu na stronie promocji "Przedświąteczny szał". No i pamiętaj, że pozostaje Ci jeszcze spełnianie warunków uzyskania drugiego bonusu (200 zł).

"Noworoczne konto" z premią do 250 zł


Promocję omówiłem szczegółowo we wpisie "Premia 250 zł w promocji "Noworoczne konto" w BNP Paribas".

By wziąć udział w promocji i zdobyć pierwszy bonus w wysokości 100 zł, trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 15.01.2020 r. zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą;
 • do 29.01.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem;
 • w lutym: wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta oraz zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.

Teraz numer konta podać należy po zalogowaniu na stronie promocji "Noworoczne konto". Do spełnienia pozostaną jeszcze warunki uzyskania bonusu 250 zł.

"Skorzystaj w nowym roku" z premią do 300 zł


Tę okazję do bankobrania szczegółowo prześwietliłem we wpisie "Premia do 300 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Skorzystaj w nowym roku"".

Żeby wziąć udział w tej promocji i zgarnąć pierwszy bonus (50 zł), trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 6.02.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Świat; 
 • do 21.02.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem;
 • w lutym wykonać 5 płatności kartą i zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.

Teraz pozostaje się zalogować na stronie promocji "Skorzystaj w nowym roku", by uzupełnić numer rachunku konta, a także spełniać warunki uzyskania kolejnych bonusów w wysokości 100 i 150 zł.

"Konto w lutym" z premią do 300 zł


Obszerny opis tej promocji znajdziesz we wpisie "Premia 300 zł w promocji "Konto w lutym" w BNP Paribas". Uczestnik tej promocji, by zgarnąć pierwszy bonus (50 zł) musiał:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 16.02.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą;
 • do 29.02.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem.

Teraz trzeba uzupełnić dane na stronie promocji "Konto w lutym" oraz spełniać warunki uzyskiwania kolejnych bonusów (w wysokości 150 i 100 zł).

Dodatkowe możliwości zarobku


Jeśli spodobał Ci się taki sposób zarabiania na bankach, jak któraś z powyższych promocji konta w BNP Paribas, to możesz też skorzystać z innych propozycji. A wybór obecnie jest spory. Wśród Czytelników bloga najpopularniejszymi obecnie akcjami są:
 • premia 200 zł za konto w Banku Millennium - to bardzo łatwa promocja, która powraca w powtarzających się edycjach już od dłuższego czasu; wymogi promocji są proste, bo w praktyce sprowadzają się do spełnienia warunków, które sprawiają, że i konto, i karta są za 0 zł;
 • premia 200 zł za konto w Banku Pekao - to promocja również bardzo prosta - odnoszę wręcz wrażenie, że stworzona na wzór wyżej wspomnianej propozycji Banku Millennium; tu jednak jest jeszcze jeden argument by skorzystać - to 3% dla oszczędności;

Są też i promocje z kartą kredytową w roli głównej. Prym w serwowaniu tego typu propozycji wiedzie niezmiennie Citibank, w którym zgarnąć możesz (do wyboru) 400 zł do wydania na Allegro lub w Lidlu, telefon LG K30 Dual Sim albo do 720 zł w bonusach pieniężnych. Sprawdź porównanie 4 promocji Citibanku.

No i nie brakuje też okazji dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli masz firmę, to możesz zyskać min. 680 zł za iKonto Biznes w Alior Banku i/lub do 900 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku.

Brak maila od organizatora promocji konta w BNP Paribas. Co robić?


Jeśli warunki uzyskania bonusu w danej promocji konta w BNP Paribas zostały przez Ciebie spełnione, to teraz powinien dotrzeć mail od organizatora (który na jego przesłanie dał sobie czas do 20.03.2020 r. włącznie).

Jeżeli wyczekiwanej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze taki zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia jakiś warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych).

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Przedświąteczny szał", "Noworoczne konto", "Skorzystaj w nowym roku" lub "Konto w lutym"):
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: 
przedswiatecznyszal@bnpparibasplus.pl (w promocji "Przedświąteczny szał"), 
noworocznekonto@bnpparibasplus.pl (w promocji "Noworoczne konto"),
skorzystajwnowymroku@bnpparibasplus.pl (w promocji "Skorzystaj w nowym roku") lub 
kontowlutym@bnpparibasplus.pl (w promocji "Konto w lutym").
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


40 komentarzy:

 1. Wiadomości były rozsyłane do wszystkich już przed 17-tą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Otrzymałam wiadomość 19 marca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesc, nie otrzymałem maila w promocji konto w lutym, czy może mieć na to wpływ, że odebrałem i aktywowałem kartę do konta dopiero w marcu? Podisałem umowę przez SMS w prawidłowym terminie przed 16 lutego. pawel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam.

   Usuń
  2. I to nawet trzeba sprawdzić na komputerze bo w przeglądarce maila miałem a w aplikacji na telefonie nie było.

   Usuń
  3. Czesc, co to znaczy tak? Mogę prosić o dokładniejsze informacje? W SPAM brak maila.

   Usuń
  4. @suplacz, w tej sytuacji zgłoś reklamację.

   Usuń
 4. Hej, ja również nie otrzymałam maila pomimo iż warunki w lutym zostały spełnione :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Maila brak. Ale skontaktowałem się z infolinią i dostałem kod do logowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do logowania do własnego konta bankowego?

   Usuń
  2. Kod jest do zalogowania na stronie promocji (by podać numer rachunku konta do wypłaty bonusów).

   Usuń
 6. Ja też nie dostałam maila. Napisałam wiadomość na adres do reklamacji, na razie się nie odezwali. A warunki na 100% spełniłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnośnie mojego komentarza powyżej - zadzwoniłam na infolinię, podali mi kod, załatwione :)

   Usuń
 7. Witam.
  Może nie na temat, ale temat nurtujący chyba wielu z nas tu zaglądających..
  Jak Mr.Złotówa zapatruje się na najbliższą przyszłość w bankowości? Czy promocje będą ograniczane, czy % obniżane, a może wręcz przeciwnie?
  Nie wiadomo tak naprawdę jak długo będziemy trwali w obecnym trudnym stanie...
  Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do promocji bankowych, to już wspomniałem o tym we wpisie, w którym omawiam konta bankowe bez wychodzenia z domu (oczywiście dostępne w promocjach), że faktycznie może być ich mniej lub wartość bonusów będzie niższa. Tak to jest, że gdy banki czy jakiekolwiek inne firmy będą miały ciąć wydatki, to będą zaczynać od budżetów marketingowych. Choć mogę się mylić, bo z drugiej strony banki zawsze będą chciały pozyskiwać nowych klientów, a to sposób bardzo efektywny.

   Jeśli zaś chodzi o oprocentowanie... Światowy trend jest taki: ciąć, ciąć, ciąć i jeszcze do tego drukować pieniądze (teraz już bez ograniczeń). Raczej więc stawki mogą spadać. Choć to, co najmniej przewidywalne (wzrost oprocentowania), wcale nie musi być wykluczone. Historia tego uczy.

   Usuń
  2. Wątpię by % był kiedykolwiek wyższy. Osobiście sporą kwotę wpakowałem do BOŚ na 5 lat.

   Usuń
  3. Wszystko zwariowało. Inflacja w górę, a stopy procentowe w dół. Teraz jeszcze krach na wszystkim. O wyższym oprocentowaniu to chyba faktycznie można już tylko pomarzyć.

   Usuń
 8. Ja nie wiem jakim cudem znalazłem się w promocji "chwyć premię" konto zakładałem z linku strony bankobranie 7 lutego dzwoniłem na infolinię i taką otrzymałem informację myślałem że jestem w promocji konto w lutym a tam są trochę inne warunki choć suma bonusów jest taka sama 300zl tylko że to są kody na zakupy w Biedronce tak że warto sprawdzić na infolini bo ja też nie otrzymałem meila żeby podać numer konta

  OdpowiedzUsuń
 9. Ty masz kontakty z bankami, wstrzymują spłaty rat na marzec i kwiecień można napisać do nich żeby zawiesili pobieranie opłat za konta za karty itp nikt nie będzie specjalnie leciał do sklepu po bułkę 10 razy żeby np mieć wyrobiony limi ilościowy albo kwotowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co latać aż 10 razy - wystarczy polecieć raz i zrobić 10 transakcji :)

   Usuń
  2. Pojedyncze promocje w bankach się pojawiają (np. zwolnienie z prowizji za wypłatę gotówki), ale w szersze zwolnienie z opłat na masową skalę jest bardzo mało realne. Banki pozbawiłyby się zbyt dużego źródła dochodu (gdy one w najbliższym czasie skurczą się ze względu na spadek oprocentowania i spodziewane spowolnienie gospodarcze).

   Co do limitu kwotowego, to faktycznie ciężej go wyrobić, choć on jest rzadszy (Alior, ING, PKO BP, T-Mobile Usługi Bankowe). W większości przypadków wystarczy wykonanie określonej liczby transakcji, przy czym najczęściej wystarcza jedna płatność miesięcznie (BNP Paribas, Credit Agricole, Getin, mBank, Millennium, Pekao). Oczywiście mam tu na myśli "nowsze" konta (bo z rachunkami starszego typu różnie to może wyglądać). Właściwie tylko Santander Bank stawia wymóg wykonania 5 płatności miesięcznie, by uniknąć opłaty za kartę.

   PS. Co do wstrzymania spłaty rat (tzw. "wakacje kredytowe") to lepiej brać je w ostateczności (gdy już sytuacja do tego zmusi i na tę ratę faktycznie brakuje). Bo to w praktyce zrobienie sobie większego kosztu, ale odsuniętego nieco w czasie.

   Usuń
 10. Jak dzisiaj uzupełniłem nr konta to nie będzie za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można jeszcze dziś uzupełnić do północy (a z relacji Czytelników uczestniczących w poprzednich edycjach wiem, że nawet jak ktoś zrobił to po czasie, bo możliwość ciągle była, to bonus i tak wpadał; no ale oczywiście najlepiej zrobić to we właściwym terminie).

   Usuń
 11. Nie otrzymałem maila w promocji konto w lutym, ponieważ uruchomiłem kartę bankową dopiero w marcu. W tej sytuacji bank nie wysłał informacji do firmy prowadzącej promocję.
  Z infolinii tej firmy dowiedziałem się żeby przesłać mailowo prośbe o sprawdzenie spełnienia warunków 1 etapu i będzie coś wiadomo w kwietniu podczas przyznawania kolejnego bonusu w tej promocji. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja otrzymałam maila, ale kaski wciąż nie widzę na koncie. Wiem, że do jutra jest termin. Czy ktoś ma już pieniądze na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też kasy jeszcze nie ma.

   Usuń
  2. Ja też nie mam. Zobaczymy czy dzisiaj dojdzie.

   Usuń
  3. Dzięki za info. Dzisiaj też jeszcze nie mam nagrody na koncie.

   Usuń
  4. kaska właśnie wpłynęła:)

   Usuń
  5. U mnie też wpłynęła.

   Usuń
 13. Również raportuję otrzymanie premii.

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć, mam pytanie, bo trochę spartoliłem promocję "Konto w lutym" w BNP Paribas, mianowicie nr rachunku przesłałem już po 25.03 jak było w regulaminie. A na czacie ziomek mnie zbył, że już się nie kwalifikuję dalej...

  Stąd pytanie do mądrzejszych głów, jako, że próbowałem pierwszy raz :)
  Odpada mi rzeczywiście cała promocja, czy te pierwsze 50 pln?

  pozdrówki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czacie? To chyba z bankiem, a nie z organizatorem promocji?

   Złóż reklamację (mail do organizatora jest na stronie lub w regulaminie promocji, w której bierzesz udział). Znam podobne przypadki Czytelników uczestniczących w poprzednich edycjach. Mimo uzupełnienia danych po czasie udawało się uzyskać premię. Wszak różne mogły być przyczyny poślizgu (np. mail wpadł do spamu).

   Usuń
  2. A rzeczywiście :D Tak, z bankiem... hah, wielkie dzięki za to info, nawet nie pomyślałem :) A więc spróbuję z tym spamem.

   pozdrówki

   Usuń
  3. Hej, wczoraj dostałem odpowiedź na maila od organizatora.
   Poinformował mnie, że nie ma żadnego problemu i, że pierwsza premia także zostanie wypłacona :) A więc dziękuję bardzo :)

   pozdrówki

   Usuń
  4. Skąd oni mają tyle kasy na te wszystkie promocje - to idzie w miliony

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...