Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dzień kobiet z bankiem BNP Paribas, czyli nagrody o wartości do 400 zł za konto

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.03.2020

Dzień kobiet z bankiem BNP Paribas, czyli nagrody o wartości do 400 zł za konto

BNP Paribas odpalił nową promocję konta, nawiązującą do zbliżającego się święta wszystkich pań.

Kobieta i makijaż, czyli promocja i konkurs "Dzień kobiet z Bankiem" BNP Paribas
W promocji "Dzień kobiet z Bankiem" do wzięcia czekają: premie pieniężne na sumę 200 zł (to nagroda gwarantowana) zaproszenie na warsztaty makijażu (o wartości 100 zł) oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w drogeriach Douglas (to już nagrody w towarzyszącym konkursie).

[Promocja zakończona. Na stronie promocji jej organizator powiadomił o zakończeniu akcji.]


"Dzień kobiet z Bankiem", czyli 200 zł za konto w BNP Paribas + konkurs


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 zł każdy, które wpływać będą na konto założone w BNP Paribas. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel. To nagroda gwarantowana.

Oprócz tego wygrać można jeden ze stu pakietów, w skład którego wchodzą: zaproszenie na warsztaty makijażu organizowane przez Douglas (o wartości 100 zł) oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Dzień kobiet z Bankiem" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); warto przy tym zaznaczyć oświadczenie "Chcę również wziąć udział w konkursie „Dzień kobiet z Bankiem”" (niżej wyjaśniam dlaczego);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 8.03.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 22.03.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w marcu 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz pierwszy bonus w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko. By zgarnąć drugi bonus, także w wysokości 100 zł, poza spełnieniem warunków uzyskania pierwszego bonusu 100 zł, w kwietniu 2020 r.:
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 21.04. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i wykonanie 5 płatności w marcu);
 • do 22.05. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 26.04. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. A wypłatę bonusów po 100 zł przewidziano do 30.04. oraz do 31.05.2020 r.. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Konkurs "Dzień kobiet z Bankiem"


Promocji "Dzień kobiet z Bankiem" towarzyszy konkurs o tej samej nazwie. Udział w nim wziąć mogą wyłącznie osoby łapiące się na promocję z bonusami do 200 zł, które (docelowo) spełnią warunki uzyskania pierwszego z bonusów 100 zł.

Jak zdobyć zaproszenie na warsztaty z makijażu i kartę podarunkową Douglas?

By załapać się na dodatkowy konkurs, w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji zaznacz oświadczenie "Chcę również wziąć udział w konkursie „Dzień kobiet z Bankiem”". Wtedy pojawi pytanie konkursowe ("dlaczego „Konto Otwarte na Ciebie” jest idealne właśnie dla Ciebie?").

Spośród udzielonych odpowiedzi konkursowe jury wybierze 100 najlepszych zgłoszeń, które nagrodzi pakietem w postaci zaproszenia na warsztaty z makijażu organizowane przez Douglas oraz karty podarunkowej o wartości 100 zł.

Zgłoszenia konkursowe mają być przyjmowane do 8.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 1000 rejestracji (czyli mniej zgłoszeń weźmie udział w konkursie, niż w promocji z bonusami pieniężnymi do 200 zł, bo w niej limit rejestracji to 3000, ale to nawet dobrze, bo zwiększa to szansę na nagrodę).

O przyznaniu nagród zwycięzcy mają być poinformowani mailowo do 30.04. Na tę wiadomość będzie należało zareagować, by do 12.05. zalogować się na stronie promocji i podać adres korespondencyjny w celu otrzymania nagrody. A jej przekazanie (za pośrednictwem Poczty Polskiej) ma nastąpić do 15.05.2020 r.

Nagrody będzie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od dnia ich przekazania (wybrać będzie można salon Douglas, w którym warsztaty z makijażu są realizowane).

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Dzień kobiet z Bankiem"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni jednak transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kody mające na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale w praktyce bankowi chodzi głównie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można by zrobić duży obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp.

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Ponadto pamiętaj, że wpływ oznacza tylko pojawienie się w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie, na którego trzeba zareagować, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie (bo na potrzeby promocji płatności wykonywać nie trzeba, więc wystarczy tylko ta, by mieć darmową kartę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją i jednocześnie biorącego udział w konkursie możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Przy okazji BNP... BNP olał moje wypowiedzenie umowy listem poleconym złożone w styczniu (skorzystałem w zeszłym roku z promki 350 zł). Co lepsze dzwoniłem kilka dni po odbiorze listu na infolinię i zapewniono mnie że wniosek dotarł a okres wypowiedzenia 30 dni się liczy. Dzisiaj ze zdziwieniem zalogowałem się na konto, tel na infolinię a tam palą głupa że żadnego wypowiedzenia nie dostali i mogę ponownie złożyć wypowiedzenie telefonicznie... reklamacja już napisana, będę się kontaktował też po ich odpowiedzi z Rzecznikiem Finansowym (mam dowód nadania no i nagrania rozmowy z konsultantem) ale to ostatnia moja przygoda z nimi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze pilnuję czy mi zamykają konto. Jak upłynie ponad miesiąc od wypowiedzenia to przelewam 1 zł. Jak się wróci to znaczy że konto zamknięte.

   Usuń
  2. też pilnuję, tylko co z tego skoro i tak lecą w kulki

   Usuń
  3. Mnie przy zamykaniu konta z Raiffeisen z jakiegoś powodu (niekompetencja?) nie zamknęli dostępu do bankowości. Po telefonie na infolinię z dyspozycją zamknięcia dostęp mi ... zablokowano :)

   Po ponownej wizycie w tym samym oddziale powiedziano mi, że w takiej sytuacji rzekomo jedyną metodą jest ... reklamacja. Zamykanie wciąż trwa, a to już 4. tydzień - cyrk to mało powiedziane!

   Usuń
  4. Teraz banki zostały zmuszone przez KNF do wysłania listownego potwierdzenia zamknięcia w postaci tzw. zestawienia opłat do dnia zamknięcia.

   Usuń
  5. Przelew na jakąś kwotę nie jest jednoznaczne z prawidłowym wypowiedzeniem umowy ramowej i EKD.

   Numeru konta może nie byc a dostęp do elektronicznych kanałów dostępu pozostaje.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 2 marca 2020, 16:48

   Masz absolutną rację. Ponadto zablokowanie dostępu to nie to samo co zamknięcie, co wydawałoby się ludzie na infolinii powinni trybić :)

   Usuń
 2. O godz. 13:45 w dniu 02.03.2020 pula promocji jest już wyczerpana hahahahahaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie jest możliwe, aby 3000 kont rozeszło się z ciągu kilku godzin. To nie była aż taka dobra promocja.

   Usuń
  2. Pula się nie wyczerpała. Zadecydowano o zakończeniu promocji.

   Usuń
 3. Bank nie potrafi w terminie wysłać nowej karty bankomatowej- klient zostaje na 3 dni bez dostępu do swoich pieniędzy więc niech nie czarują konkursami 🧐

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety my też chcieliśmy skorzystać z promocji i karta idzie już 2 tyg..

   Usuń
  2. Aktywacja wciąż tylko SMS-em?

   Usuń
  3. BNP Paribas ma poważne techniczne (i nie tylko) problemy już od miesięcy. Podkreślam, poważne problemy.
   Przykłady: nie potrafią dostarczyć karty do zakładanego konta aby móc w ogóle spełnić warunki promocji, problemy z logowaniem w GOonline, problemy z przelewami (o czym automat sam informował jeszcze dzisiaj), nie potrafią wypłacić należnych premii nawet po reklamacji, nie potrafią zamknąć konta po wypowiedzeniu umowy...
   Szkoda słów mimo tego, że coś tam u nich można było zyskać.

   Usuń
  4. Ja też czekam na kartę już od 2 marca i raczej nie zdążę zrobić w marcu transakcji. Czy to podlega reklamacji?

   Usuń
  5. Oczywiście bo przecież to nie twoja wina że karty nie ma.

   Usuń
 4. A jak wygląda wariant łączony: "płatność Google Pay via PayU"? Przykład: kupuję w sklepie internetowym, wybieram płatność za pomocą Google Pay, wybieram kartę z Google Pay, ale przekierowuje mnie na stronę gdzie widnieje logo PayU. Czy taka transakcja zostanie uznana na poczet spełnienia warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Śmieszna sprawa, bo to już druga z rzędu promka Parobasa, z której się wycofują w trakcie jej trwania, ale zapewne najdalej do końca tygodnia będzie kolejna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy do operacji kartą wlicza się darowizna na siepomaga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. siepomaga.pl ma MCC 8398 więc będzie się liczyć.

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...