Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe Profit 20. edycja 2,6% do 100 tys. zł (+ premia 200 zł dla nowych klientów)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.03.2020

Konto oszczędnościowe Profit 20. edycja 2,6% do 100 tys. zł (+ premia 200 zł dla nowych klientów)

W Banku Millennium wystartowała kolejna, 20. edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe Profit 20. edycja Bank MillenniumWzględem poprzednich edycji bank niestety obniżył oprocentowanie, ale na szczęście nieznacznie, bo o 0,1 punktu procentowego (wcześniej oferował 2,7% w skali roku). Niezmiennie jest to promocja dla nowych środków... ale skorzystać z niej mogą także obecni klienci, którzy obracają ciągle tymi samymi środkami (co wyróżnia Millennium na tle ofert konkurencji). A przy okazji przypomnę, że kto dopiero teraz stanie się klientem Millennium, ten może wziąć udział w akcji "Korzystaj i zdobądź 200 zł" (co zaowocuje nie tylko odsetkami od oszczędności, ale i dodatkową premią).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Choć w innych bankach można znaleźć wyższe oprocentowanie na kontach oszczędnościowych (wystarczy przejrzeć ranking kont oszczędnościowych), to najczęściej są to propozycje na określony czas (zazwyczaj to kilka miesięcy, w jednym przypadku okres roku). 20. edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium też co prawda jest na określony czas... ale historia dotychczasowych, już 19 edycji pokazuje, że w tym temacie polityka banku jest długoterminowa. A to pozwala klientom uzyskiwać dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie w dłuższej perspektywie czasu.
💡 Do skorzystania z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium niezbędne jest posiadanie też konta osobistego. Jeśli takowego jeszcze nie masz, to zainteresować może Cię promocja Millennium z bonusem 200 zł (pamiętaj, że do udziału w tej promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet - szczegóły znajdziesz w podlinkowanym opisie oferty banku).

Konto oszczędnościowe Profit: 2,6% do 100 tys. zł


20. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 2,6% w skali roku;
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 100 000 zł (dla tej kwoty obowiązuje stawka 2,6% w skali roku; nadwyżka ponad tę kwotę objęta jest oprocentowaniem wynoszącym już jedynie 0,8% w skali roku); 
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 14.03.2020 r. - bank pod uwagę bierze środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach - także strukturyzowanych; do tego należy wliczyć środki na produktach tego typu przeniesionych z Eurobanku (bo jego byli klienci obecnie są już w pełni klientami Millennium); 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 92 dni od pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit (ta wpłata musi nastąpić w okresie dostępności 20. edycji);
 • czas dostępności oferty: od 15.03. do 25.04.2020 r. - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji, to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 92 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz założą konto oszczędnościowe w Banku Millennium, każdą wpłatę na konto oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 14.03.2020 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować wyłącznie "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień).

Warto w tym miejscu zauważyć, że choć kolejne promocje oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit zawsze wymagają wpłaty "nowych środków", a w dodatku w regulaminie promocji widnieje zapis, że: "Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie"... to przy odpowiedniej strategii da się korzystać z kolejnych edycji, jedna po drugiej, nawet przy obracaniu ciągle tą samą kwotą! Pamiętać należy jednak o wycofaniu środków na odpowiedni moment (w praktyce na 1-3 dni), by ponownie liczyły się one jako nowe środki w nowej edycji promocji oprocentowania. Więcej na ten temat znajdziesz w mym nieco starym, ale ciągle aktualnym wpisie: Instrukcja obsługi konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Czyli jak rolować "nowe środki", by ciągle posiadać promocyjne oprocentowanie?

Osobom posiadającym konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium już przed kilkoma dniami zasygnalizowałem, iż warto przygotować się do kolejnej edycji promocji. I założony tam scenariusz właśnie się realizuje, bo 20. edycja promocji konta oszczędnościowego Profit przynosi identyczne warunki uczestnictwa, jak w poprzednich edycjach.

Konto oszczędnościowe w Millennium - prześwietlenie


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł.
💡 W ostatnim czasie Bank Millennium wprowadził udogodnienie dla klientów, którzy lokują większe środki. Dotąd bowiem obowiązywał dzienny limit (wynoszący 50 000 zł) dla przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową. Zatem kto miał większe środki, ten składanie dyspozycji musiał rozkładać na co najmniej 2 dni. Limit ten ciągle pozostał, ale dotyczy już tylko dyspozycji autoryzowanych hasłem z SMSa. Jeśli włączysz sobie mobilną autoryzację (w aplikacji), to teraz możliwe jest wykonanie przelewu od razu na sumę nawet 100 000 zł.

O najlepszych lokatach i kontach oszczędnościowych, nawet tych pojawiających się okazjonalnie, dowiadywać się możesz dzięki newsletterowi. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):


Przydatne dokumenty: 

114 komentarzy:

 1. No i okazuje się, że miałem rację - lekko gorsze warunki, ale dobre i to, bo mogło być gorzej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapewne GNB tez obniży oprocentowanie w kolejnej edycji EKO, ale u nich przynajmniej można robić dowolna ilość wypłat za darmo tak jak w ING na OKO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie o ile. Bo lokatę na nowe środki mają już poniżej 2%

   Usuń
  2. Na zatrzymanie proponowali mi dzisiaj lokaty 1,7% na 6 m-cy oraz 1,6% na 12 m-cy.

   Usuń
 3. Szkoda, że ucięli ten 0,1%, ale i tak dzięki Mr Złotówa jak zwykle za czujność i cynk kilka dni temu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W poprzedniej edycji dawali 2,7% do 100k, dla nadwyżki salda było 1,1% oraz tamta edycja była 100-dniowa. Najwyższy czas na zakładanie lokat 2- lub 3-letnich póki jeszcze TBP, Nest czy BOŚ oferują niezłe oprocentowanie, bo na KO w GNB, Millennium, ING oraz Alior zbyt daleko się nie ujedzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeszcze kilka edycji temu dla nadwyżki było 1,4%

   Usuń
  2. Na EKO w Getin wciąż mam w IV edycji 2% dla nadwyżki od 100k do 400k.

   Usuń
  3. Ja również i własnie w Getinie parkuję te 100 tysi przez weekend.

   Usuń
 5. Szkoda, że ucięli ten 0,1%, ale i tak dzięki Mr Złotówa za czujność i cynk w odpowiednim momencie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest coraz zabawniej, bo ta oferta jest tylko do soboty 25. kwietnia czyli za 40 dni (!) więc znowu trzeba będzie wyczyścić konta na cały łykend - cyrk!

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyli wychodzi na to, że daremnie wypłaciłem i będę mieć 2,6 zamiast 2,7% ☹️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Po ponownej wpłacie na Profit znowu będziesz uczestniczył w obecnej 19. edycji, nie?

   Usuń
  2. Nadal będzie mieć 2,7%. Dopiero potem wskoczy ci 2,6%

   Usuń
  3. Wypłata (na 14.03.) to przygotowanie do udziału w kolejnej edycji (czyli obecnie 20.), ale nadal będziesz mieć 2,7% do końca swego indywidualnego okresu promocyjnego oprocentowania (przez - w zależności od edycji - 92 lub 100 dni od p-wszej wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe Profit w edycji, w której bierzesz udział). Jeśli ten Twój okres zakończy się w czasie dostępności 20. edycji, to właśnie dzięki tej wypłacie na 14.03. załapiesz się na nową edycję (od następnego dnia).

   Usuń
  4. O co chodzi wypłaciłam środki w piatek 13, dzisiaj przelałam ponownie na oszczędnosciowe, a mimo to mam w zakładce promocję nie 20 a 19 edycję? i środki oprocentowane 0 % i że okres obowiązywania promocyjnego od 14.01 do 22.04

   Usuń
  5. No a dlaczego miałbyś mieć 20-tą edycję skoro masz ciągle 19-tą do 22.04? Będziesz mieć 20-tą ale dopiero od 23.04. I tym co w zakładce mocno się nie sugeruj. Możesz też dopytać na czacie Millennium albo w poczcie w bankowości. Potwierdzą ci właściwy stan.

   Usuń
 8. Z tak krótkim okresem obowiązywania 20. edycji - jedynie do 25. kwietnia - to niezły numer, gdyż wciąż uczestniczę w 19. edycji do 29. kwietnia i zupełnie niepotrzebnie czyściłem konto w piątek przez co straciłem aż 3 dni na odsetkach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego niestety nigdy nie wiadomo jak długo będzie edycja dostępna. Poprzednią dali chyba na ok. 2 mies.

   Usuń
  2. No niestety czas dostępności kolejnych edycji nie jest przewidywalny i też przez to czasem którąś z edycji się ominie.

   Usuń
  3. Złotówa, przyznasz chyba, że konieczność czyszczenia kont z taką częstotliwością to lekka przesada. Obecna edycja trwa tak krótko, że nie mam nawet szans na jej aktywację, a w kolejnej edycji (jeśli będzie) zapewne warunki będą niezmiennie gorsze niż były w poprzedniej.

   Usuń
 9. Czyli dzień badania sald dla kolejnej promocji to 25.04.2020??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak, a to już za kilka tygodni.

   Usuń
  2. To oznacza, że w przed 25. kwietnia nie można nawet wypłacić skapitalizowanych w marcu odsetek, gdyż dają tylko jedną darmową wypłatę z KO na m-c. Ponadto wciąż jest ten denerwujący dzienny limit przelewów ustawiony arbitralnie na 50k.

   Usuń
  3. Ja bym się tak znowu nie ekscytował, gdyż wszystko wskazuje na to, że ta 21. edycja będzie mieć nieco gorsze oprocentowanie :)

   Usuń
 10. Poprzednia oferta był dostępna od 12.01. do 14.03 czyli ponad 2 m-ce!

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy z tego konta też można robić dowolną ilość wypłat w miesiącu tak jak na KO w Getin, ING oraz Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden przelew na ror jest bezpłatny w m-cu, kolejne płatne.

   Usuń
  2. Tak można, ale tylko 1. jest darmowa :)

   Usuń
 12. Zdecydowanie najlepsza opcja do operowanie dwoma kontami oszczędnościowymi w Getin - my tak robimy z żona już od lat, a jeszcze teraz z EKO można robić wypłaty do woli za darmo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zamierzam się ewakuować na 3 miesiące do Millenium z Getinu. Czy żeby utrzymać w Getinie konto EKO i Proste Zasady za 0 PLN wystarczy co miesiąc robić jedną transakcję kartą?

   Usuń
  2. 1 x transakcja kartą + wpływ co najmniej 1000 PLN.

   Usuń
  3. Tak, wystarczy tylko co miesiąc robić jedną transakcję kartą na dowolną kwotę.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 15 marca 2020, 20:24

   Nie ma konieczności wpływu 1k co m-c!

   Usuń
 13. Wniosek jest dość oczywisty - czas się zawijać z Millennium!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem, czy w tych czasach to już niemożliwe ? Jest napisane jak byk, że od wpłacenia oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni. Czyli czy wpłacisz teraz czy 25.04 od daty wpłaty dolicz sobie 92 dni oprocentowania !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem ... czy ktoś temu zaprzeczał?

   Usuń
 15. Czy muszę teraz złożyć wniosek o rezygnację jeśli pokazuje, że biorę udział w 18. Edycji promocji?
  I cały czas jest pokazane saldo z dnia badania dla promocji (stan na 16/11/2019).
  Tutaj cały czas widnieje pełna kwota dostępnych środków.
  W piątek środki wypłacone poza Millennium.
  Więc muszę złożyć wniosek o rezygnację z tamtej 18. Edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Mi nadal pokazuje 19 edycję. I jak mam włączyć 20tą?

   Usuń
  2. No właśnie.
   Co robić mając 18. edycję w systemie i pełne saldo środków?
   Czy jak w poniedziałek wpłacę środki do Millennium to zrobi się nowa edycja?
   Gdyż cały czas pokazuje mi wysokie saldo środków z dnia badania Z listopada, nie było wyzerowane z dniem 14.03.

   Usuń
  3. @Anonimowy 15 marca 2020 10:26, rezygnować z 18. edycji (raczej) nie ma sensu, gdy oprocentowanie masz o 0,1 p.p. wyższe. Możesz wrócić ze środkami (jeśli były wypłacone na 14.03.) i nadal korzystać ze swego indywidualnego okresu promocyjnego oprocentowania, a jeśli ten upłynie w okresie dostępności 20. edycji, to wtedy (właśnie dzięki tej wypłacie na 14.03.) włączy Ci się (od następnego dnia) oprocentowanie wynikające z obecnej, 20. edycji.

   @Anonimowy 15 marca 2020 13:42 w przypadku braku wyzerowania salda na 14.03. nie da się skorzystać z 20. edycji (bez dopłacania środków; no ale wtedy ta niewypłacona kwota musi pozostawać, co raczej będzie mało korzystnym rozwiązaniem - może za wyjątkiem kwoty do 10 tys. zł, którą można by jeszcze wrzucić na lokatę mobilną do 2,5%).

   Usuń
 16. Jeżeli wpłacę 100 tys. zł i urosną mi odsetki to po przekroczeniu kwoty 100 tys. zł rozumiem że nie całość będzie objęta oprocentowaniem 0,8% ale tylko to co ponad 100 tys. zł. A do 100 tys. zł będzie 2,6%. Dobrze rozumuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dobrze rozumujesz.

   Usuń
  2. Źle kminisz - tylko saldo powyżej 100k będzie zbierać niższe odsetki.

   Usuń
  3. Dobrze.

   Usuń
  4. Kwota do 100 tys. zł będzie objęta stawką 2,6% w skali roku, a dla tego co ponad 100 tys. zł oprocentowanie będzie niestety niższe.

   Usuń
 17. Już mi się wszystko miesza. Jeśli wpałaciłam nowe srodki 7 stycznia to 92 dni mija 8 kwietnia. Wyplacilam je na dzien 14 marca. Czy to znaczy ze 8 kwietnia wchodze na 20 edycję i mam 2.6% znowu na 92dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Od 9 kwietnia będziesz w edycji 20 (2,6% przez 92 dni)

   Usuń
  2. @Anonimowy, 15 marca 2020, 12:13

   Jutro możesz wpłacić kasę, która będzie zbierać odsetki na warunkach 19. edycja aż do 8. kwietnia, po czy nazajutrz z automatu włączy się 20. edycja na 92 dni.

   Usuń
  3. Tylko się nie przeraź że 9.04 nie będziesz mieć informacji o tym w szczegółach. To będzie dzień później czyli 10.04

   Usuń
 18. Do 5.04.2020 w GB w EKO jest 2.7% na nowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tylko dla klientów, którym w czasie okresu przyłączenia nie skończyła się IV edycja.

   Usuń
 19. Tak się zastanawiam, co mi dała piątkowa ewakuacja, poza utratą odsetek za 3 dni. Mam 19.edycję 07/03/2020-14/06/2020. Jutro wracam z kasą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle samo co wielu innym oraz mnie znaczit nic :)

   Usuń
  2. A nawet dziś wróciłem przelewem ekspresowym z Aliora

   Usuń
  3. @L, 15 marca 2020, 17:46

   Z jaką datą zostało to zarejestrowane w Millennium?

   Usuń
  4. "A nawet dziś wróciłem przelewem ekspresowym z Aliora"
   I błąd 1 dzień w plecy. Księgowanie przy przelewie w niedzielę rejestrowane jest w poniedziałek.

   Usuń
  5. Jeśli kasa jest już na koncie w niedzielę to złóż reklamację i domagaj się odsetek także za ten dzień.

   Usuń
  6. Nic, a raczej utratę odsetek za 3 dni.

   Usuń
  7. Na teraz kasa widoczna, natomiast saldo objęte promocją 0. Jeden dzień w plecy? Gdybym puścił w poniedziałek, przecież byłoby to samo...

   Usuń
 20. Ciągle tylko obniżają odsetki. Niedługo każą sobie dopłacać za to że łaskawie obracają naszymi pieniędzmi. Proponuję zorganizować akcję wypłaty pieniędzy na chociaż tydzień/dwa w jednym czasie, każdy zabiera wszystkie pieniądze w skarpetę. Idę o zakład że sraczki by dostali panowie finansiści gdyby tak zrobiło chociaż 30% oszczędzających, tylko wszyscy w tym samym czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mini efekt takiego ruchu widziałem w piątek. Na wieść o sytuacji związanej z pandemią zwiększyły się wypłaty gotówki z banków i bankomatów (NBP uspokajał na że braki gotówki w bankomatach wynikają z chwilowych problemów z logistyką), ale w idea banku oprocentowanie lokaty beztroskiej wzrosło w porównaniu z czwartkiem o 0,2% (z 1,2 do 1,4).

   Usuń
  2. NBP nawet nie musi nikogo uspokajać, gdyż każdy kto ma trochę oleju pod sufitem trybi, że pojemność każdego bankomatu jest ograniczona :)

   Usuń
  3. @Anonimowy, 15 marca 2020, 17:35

   Jeszcze przed wybuchem epidemii COVID oprocentowanie lokat w Toyota Bank oraz Nest również wzrosło, gdyż w obu bankach wzrosło zainteresowanie kredytami.

   Usuń
  4. Efekt paniki robią kolejki pod bankami. Bo nie wpuszczają do środka, ale każą stać pod bankiem i to w odległości 1-1,5 m. Normalnie ludzie mieścili się na dwóch kanapach. A teraz stoją kawał na chodniku przed placówką.

   Usuń
 21. Czy w dobie zbliżającego się przez epidemie nie boicie się trzymać oszczędności w złotówkach,może warto jakoś je zabezpieczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób? Epidemia szaleje w €-zonie, na Wyspach nie podejmowali absolutnie żadnych środków ostrożności do czwartku ... Europa Śr.-Wsch. to ostoja spokoju!

   Usuń
  2. Więc zostać przy złotówkach?

   Usuń
 22. Czyli kiedy będzie trzeba przeprowadzić następne czyszczenie konta?

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam! Czyli jeśli teraz przegapiłem wycofania środków to z 20 edycji nie skorzystam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz czekać na 21 edycję. Mnie raz dwa. Choć pewnie % będzie niższy bo RPP właśnie obniżyła stopy procentowe.

   Usuń
  2. Ciekawe jakie warunki zaoferują 26. kwietnia :)

   Usuń
  3. Myślę, że dadzą 2% na 92 dni i za 4 tygodnie czyszczenie kont :)

   Usuń
  4. A ja słyszałem, że nawet nie będzie już kolejnej edycji tego konta.

   Usuń
  5. [guote]Anonimowy 24 marca 2020 19:32

   A ja słyszałem, że nawet nie będzie już kolejnej edycji tego konta.[/guote]

   Też tak słyszałem.

   Usuń
 24. Uczestniczę obecnie w 19. edycji, która w moim przypadku zakończy się już po 26. kwietnia - czy rezygnacja z KO Profit przed 25. kwietnia pozwoli mi ponownie założyć to konto po czy przystąpić do 20. edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 25-go kwietnia wypłać. Po 26-tym będzie już XXI edycja. Nie musisz KO Profit zamykać i otwierać.

   Usuń
  2. W takim przypadku należy złożyć rezygnację z 19. edycji jeszcze przed 25. kwietnia. To pozwoli na przystąpienie do 20. edycji, gdyż 21. edycja będzie bankowo cieniutka ... czy Złotówa jest znowu na urlopie?

   Usuń
  3. Ale jeśli miał środki nie wycofane na dzień bodajże 15 marca no nici z tego. Musi przelać nowe dodatkowe środki.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 23 marca 2020, 20:59

   Wypłata 25.04 absolutnie nic by nie dała z dwóch powodów:
   - Millennium rozlicza przelewy sobotnie w datą poniedziałkową oraz
   - wpłata po 26.04 spowoduje jedynie kontynuację 19. edycji

   Ta pułapka z dniem badania salda działa bezbłędnie :)

   Usuń
 25. Umowę z Banku miała dziś dostarczyć firma kurierska TNT między 9.00 a 12.00. Wcześniej mieli dzwonić. Nikt ani nie dzwonił ani nie dostarczył umowy.

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć! Przegapiłam 'przelewowe kombinacje “ na 19 edycję wobec czego środki objęte promocyjnym oprocentowaniem sa niewielkie. Jeśli przygotowałam się na dzień badania sald dla 20 edycji, a dla mnie 19 edycja kończy się 9/06/2020 (czyli grubo po zakończeniu 20 edycji) to czy natychmiastowa rezygnacja z 19 edycji promocji coś da i będę mogła skorzystać z 20 edycji?

  OdpowiedzUsuń
 27. Cześć,
  Zrezygnowałem z 19 edycji promocji - podobnie jak przypadek powyzej - pominięcie czyszczenia kont na 19 edycję i w związku z tym oprocentowanie malych środków 19 edycji, ktora konczyla sie pod koniec maja. Wczoraj anulowałem 19 edycję i od dziś jest informacja o braniu udziału w 20 edycji promocji. W apce pokazuje saldo na 14/03/2020 - 0,00, środki zostały z powrotem przelane 17/03 czyli juz w trakcie trwania 20 edycji promocji. Jednak w tym momencie w apce jest komunikat o zerowym stanie konta środków oprocentowanych promocyjnie, a środki przelane 17 marca są "oprocentowane standardowo". Ktoś moze wytłumaczyc skąd ta różnica pomimo zachowania warunków brania udziału w 20 edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wsio e pariadkie - aktualizacja u nich pojawia się z 1-dniowym opóźnieniem.

   Usuń
 28. U mnie informacja, że korzystam z 19 edycji aż do 23.05.2020... Na psu się zdały te przelewy w te i nazad. Bessensu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby czas dostępności edycji był przewidywalny, to byłoby łatwiej. No ale generalnie lepiej trzymać rękę na pulsie (kosztem 3 dni bez odsetek z konta Profit), niż wpaść w dłuższy okres z oprocentowaniem standardowym.

   Usuń
  2. Zadzwoniłem i zerwałem 19 edycję przechodząc do 20tej, tak jak piszesz, ręka na pulsie i trzeba pilnować każdej promocji, szkodzą że są coraz krótsze i z mniejszym %.

   Usuń
 29. Lokata mobilna z 2-3 mies. temu była na 2,5%. Do wczoraj 2,25%. Od dzisiaj obniżyli na 1,75%.

  Jeśli miałbym typować oprocentowanie jakie będzie w kolejnej edycji to może być 2,2%. W scenariuszu optymistycznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby. Bo coś czuję że może być 2%

   Usuń
  2. Nie oszukujmy się. Cięcie będzie i to znaczne. Na IKE wprowadzili obniżkę z 3 na 2%

   Usuń
  3. Dobre wyczucie tematu - gratulacje!

   Usuń
 30. Jestem w 20 edycji promocji i okres promocyjnego oprocentowania dla moich środków trwa od 8 kwietnia do 8 lipca.Zastanawiam się więc czy jest sens wyciągać te środki na 25 kwietnia bo to będzie badanie salda do ewentualnej (jeśli takowa będzie) 21 edycji,której okres przystąpienia (zakładając, że będzie on 2-miesieczny) będzie np do końca czerwca,a skoro mój okres promocyjny kończy się początkiem lipca to i tak się do niej nie załapie...czy dobrze rozumuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co zdecydują marketingowcy w Millennium, ale ja przerzucam kase na te 3 dni na EKO w Getin mojej żony więc nic nie stracę.

   Usuń
  2. Ja wycofuję zawsze przed każdą edycją.

   Usuń
 31. Biorę udział w 19 edycji i okres naliczania oprocentowania promocyjnego kończy mi się w piątek 24/04. Czy już 23/04 powinnam wycofać kasę? Czy jeśli wrócę z kasą np w pon 27/04, to wpadnę w edycję 21 czy 20?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 14-go III wypłacałaś? Bo jeśli tak to zostaw. Od 25-go IV będziesz mieć 2,6% na 92 dni z 20 edycji. A w 21 edycji oprocentowanie na pewno będzie niższe

   Usuń
 32. 19 edycja kończy mi się 22.04 w środę. Czy wypłacać na 24.04 piątek? Ostatnio 14.03. wypłacałem.
  dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 25-go.
   Od 23-go włączy ci się 20-ta edycja.

   Usuń
  2. Tak, wiem, że 23-go włączy mi się 20-ta edycja, ale czy w piątek 24 wypłacać?
   Tak, aby później automatycznie wpaść w 21 edycję, a nie 22 (pewnie jeszcze gorzej oprocentowaną).

   Usuń
  3. Jeśli dopiero 23.04. włączy Ci się 20. edycja, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że 21. edycja nawet Cię ominie (bo będzie dostępna krócej, niż Twój 92-dniowy okres promocyjnego oprocentowania w ramach 20. edycji).

   Jednak wypłata środków na 25.04. otworzy przed Tobą furtkę do możliwości rezygnacji z 20. edycji na rzecz przeskoczenia do 21. edycji (przed zakończeniem okresu jej dostępności), jeśli pojawiałby się przesłanki, że 22. edycja będzie jeszcze niżej oprocentowana.

   Usuń
 33. 26.01.2020 założyłam konto w Millenium w promocji 200zl + 4 bilety do kina. W lutym zrobiłam wpłatę na konto 1000zl i 1 płatność kartą, dostałam 4 bilety, a w marcu pomyliłam się i zrobiłam wpłatę na 900zl i 1 płatność kartą czy przez tą pomyłkę nie mogę brać udziału już w tej promocji? Czy muszą to być 3 pierwsze miesiące po otwarciu konta czy mogę zacząć od kwietnia? I jeżeli nie mogę to w jaki sposób mogę rozwiązać umowę?

  OdpowiedzUsuń
 34. Muszą to być następujące po sobie kolejno miesiące po miesiącu, w którym zostało otwarte konto, więc raczej tego 200 zł już nie dostaniesz.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zrezygnowałam z 19 edycji,która miała trwać u mnie do 23.05. na rzecz edycji 20.
  Srodki 13 marca wycofane, 17 marca wróciły.
  Dzisiaj pisze, że nie biorę udziału w żadnej promocji - "wpłać nowe środki".
  Co robić, by mieć tą 20 edycję?
  Rzeczywiście nie zaliczą się aktualne środki tylko muszę wpłacić nowe? Czy trzeba może całość wypłacić i wpłacić jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłać do soboty włącznie co najmniej 1 grosz ponad saldo z dnia wyłączenia 19. edycji - to odpali 20. edycję.

   Usuń
  2. Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem... Jeśli to kwota np. 10 000 zł to mam wpłacić 10 000 i 1 gr? Nie mam już takiej sumy... Czy wystarczy przelew na 1 zł? Pomóżcie proszę co robić bo czasu już malutko !

   Usuń
  3. Wydaje mi się, że musi być ciut więcej niż w chwili kiedy rezygnowałeś z 19 edycji. Ja dopłaciłam 1zł i mam nadzieję, że to uruchomi nową edycję (a to chyba dopiero na następny dzień się aktualizuje).

   Usuń
  4. Dziękuję wszystkim za pomoc, rzeczywiście wpłacenie 1 zł pomogło, z tym, że widać to kolejnego dnia. Wplacilam złotówkę i dzisiaj już jest 20 edycja aktywna.

   Usuń
 36. dołączony jest błędnie regulamin 21 Edycji, tu temat dotyczy 20. Edycji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był prawidłowy, ale bank pod tym samym linkiem umieścił teraz regulamin nowej, 21. edycji. Teraz podpiąłem regulamin 20. edycji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...