Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Zostań w domu", czyli 200 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

18.03.2020

Promocja "Zostań w domu", czyli 200 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta w BNP Paribas z bardzo prostymi warunkami.

Rodzina, promocja "Zostań w domu"
Nazwa promocji "Zostań w domu" nawiązuje nie tylko faktu, że konto można założyć bez wychodzenia z domu, ale i również wiąże się z tym, że warunki uzyskania premii do 200 zł można spełnić nie ruszając się sprzed komputera czy telefonu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w BNP Paribas.]

"Zostań w domu"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont. Na szczęście w promocji uczestniczyć mogą klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 zł każdy. W sumie można zatem zgarnąć 200 zł. Środki te wpłyną na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Zostań w domu" przygotował się na udział 4000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe (kto jednak zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody, ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.04.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 27.04.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.
 • w kwietniu 2020 r.
  • wykonaj 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) bądź aplikacji mobilnej (GOmobile) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Już za samo spełnienie powyższych warunków będzie Ci się należał bonus 100 zł. By zdobyć kolejny bonus, także w wysokości 100 zł, poza spełnieniem warunków uzyskania pierwszego bonusu, w maju:
 • wykonaj 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) bądź aplikacji mobilnej (GOmobile) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (obowiązują takie same wytyczne wobec tych wpływu, jak wyżej).

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 20.05. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków w kwietniu);
 • do 24.06. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w maju).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.05. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusów przewidziana jest odpowiednio do 31.05. oraz do 30.06.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Zostań w domu"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w maju mogą być dowolnymi przelewami (np. na własne konto w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie (bo przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie (bo na potrzeby promocji płatności wykonywać nie trzeba, więc wystarczy tylko ta, by mieć darmową kartę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

52 komentarze:

 1. Rozumiem, że kartę trzeba zamówić. Ale czy trzeba ją w ogóle aktywować? Bo w promocji żadne płatności nie są wymagane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę trzeba aktywować bo dopiero wtedy można aktywować dostęp do bankowości internetowej.

   Usuń
 2. Te przelewy mogą być wszystkie na to samo konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszystkie dwa - w kwietniu wykonaj 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GOonline bądź aplikacji mobilnej GOmobile :)

   Usuń
  2. Tak. W tym względzie nie ma jakiś obwarowań.

   Usuń
  3. Czyli jak wpłacę sobie 500 zł, potem kolejnego dnia przeleje 200 zł a następnego dnia 300 zł to bank mi to zaliczy już za kwiecień?

   Usuń
  4. Tak to może wyglądać. Przy czym przelewy nie muszą być w różnych dniach, a mogą być nawet tego samego.

   Usuń
 3. konto przez kuriera, czy biometrie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa zawierana jest SMSem, ale później przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość i przy okazji przywozi kartę.

   Usuń
  2. Więc w sumie akcja trochę nie do końca "zostań w domu"... Tzn dla nas jako dla klientów owszem, ale dla kuriera już nie ;) Czyli promocja jak każda inna, teraz co druga jak nie więcej ma zasady właśnie z kurierem.

   Przy okazji, orientuje się ktoś może, czy jest planowane wstrzymanie pracy kurierów? Zastanawiam się, czy wziąć udział w promocji mBanku, która kończy się do końca marca, czy dać sobie spokój i niech ten kurier już lepiej siedzi w domu :D

   Usuń
  3. Regulamin promki w mBąku umożliwia podpisanie umowy w oddziale.

   Usuń
 4. Czy w ramach #zostanwdomu BNP wprowadziło w końcu możliwość zamknięcia konta zdalnie czy trzeba pofatygować się do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie już 7. tydzień zamykają dostęp do bankowości internetowej bo z jakiegoś powodu nie zrobili tego podczas zamykania konta - totalna porażka!

   Usuń
  2. Można poprzez infolinię.

   Usuń
  3. Akurat na infolinii zamiast mi zamknąć ten dostęp, to go zablokowali, co spowodowało całe zamieszanie trwające już 7. tydzień.

   Usuń
  4. Mam podobnie. Złożyłem reklamację ponad miesiąc temu i cisza. A zalogować nadal się mogę :/

   Usuń
  5. Ja wysłałem listem poleconym dyspozycje o zamknięciu konta 16 grudnia 2019 r. do tej pory konto czynne. Teraz składam reklamacje na reklamacje.

   Usuń
 5. We wrześniu 2019 wypowiedziałam umowę o kartę kredytową z dostępem do bankowości elektronicznej (bez posiadania rachunku) czy łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Karta kredytowa nawet nie wlicza się do karencji.

   Usuń
 6. Już za kilka dni wszystkie firmy kurierskie zawieszą dostarczanie przesyłek!

  OdpowiedzUsuń
 7. W maju 2019 wypowiedziałem umowę o konto. W czerwcu 2019 zamknięto konto. Nie wiem dokładnie którego dnia. Czy zgłaszając się do obecnej promocji będę miał od banku info czy się łapię na promocję czy nie, tzn. czy minęło już 9 miesięcy czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie składania wniosku czy zawierania umowy o tym się nie dowiesz (bank tego nie weryfikuje do momentu rozliczenia spełnienia warunków). Najlepiej więc uprzednio sprawdzić (swego czasu było to możliwe na infolinii).

   Usuń
 8. Składałem reklamację i odwołanie, które w/g banku nie są zasadne.
  Wszyscy pracownicy banku przyznają mi rację- oprócz Pań z działu reklamacji.
  Co mogę zrobić gdy bank nie przestrzega stworzonego przez siebie regulaminu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promki: § 5. Postępowanie reklamacyjne

   1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: zostanwdomu@bnpparibasplus.pl.
   12. W przypadku nieuwzględnienia przez Bank roszczeń wynikających z reklamacji Klientowi przysługuje prawo odwołania się do Rzecznika Klienta Banku.

   Tak było również w moim przypadku, tzn. na moje 2 reklamacje oraz odwołanie do rzecznika wysłali do mnie 3 listy polecone kosztem 5,65 zł każdy, a chodziło o niesłusznie pobrane 6 zł, które ostatecznie zwrócili po decyzji rzecznika - nigdy więcej !!!

   Usuń
  2. Ale jaki konkretnie jest problem?

   Usuń
 9. Cześć,
  Dopiero zaczynam z "bankobraniem" więc mamy kilka pytań:
  -Twoim zdaniem promocja jest korzystna? Chodzi o to, że jak wezmę tę promocję a potem będzie następna promocja to nie będę mógł jej wziąć (pewnie będzie dla klientów którzy nie posiadali konta przez ostatnie 9 miesięcy..)??
  -Te przelewy pieniędzy mogę wykonać ze swojego konta a potem z powrotem po np. 3 miesiącach przelać na swoje konto?
  -Konto jest całkowicie darmowe? Nic miesięcznie nie pobierają, bez żadnych myków? Oczywiście biorąc pod uwagę że zrobię płatność kartą i przelew pieniędzy
  -Czy z kurierem muszę podpisać umowę czy mogę podejść do oddziału banku osobiście?
  -Jak jest z wypowiedzeniem jak np. dostanę te 200 zł a będę chciał zrezygnować z konta?

  Proszę o pomoc.

  PS. fajny blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć!

   Bywały promocje BNP Paribas z wyższymi bonusami. W tej edycji pod uwagę trzeba wziąć jednak prostotę warunków do spełnienia oraz sytuację, w jakiej obecnie wszyscy są (w innym poście wspominałem o tym, iż banki w najbliższym czasie mogą być zmuszone do oszczędności, więc cięcia mogą dotknąć budżety marketingowe - a to właśnie budżety na tego typu promocje).

   Tak, przelewy mogą być na własne konto. Konto prowadzone jest za 0 zł bez żadnych warunków. Z opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj zwalnia 1 płatność kartą miesięcznie.

   Umowę podpisuje się SMSem, ale musi przyjechać kurier w celu potwierdzenia tożsamości i przy okazji przywozi umowę. To jedyna opcja. Finalizacja wniosku (ani sam udział w promocji) nie jest możliwa w placówce banku.

   Regulamin promocji wymaga utrzymania konta do momentu wypłaty premii. I tyle. Później to już decyzja klienta.

   Dzięki za miłe słowa.

   Usuń
 10. "wykonaj 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline)"
  Czyli mam z banku BNP Paribas przelać pieniądze na np. swoje konto w innym banku poprzez Pl@net? Bez problemu da radę? Te Pl@net to cos w rodzaju jak przelewy_24?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pl@net to nazwa bankowości internetowej. BNP Paribas ma 2 bankowości. Starą Pl@net, którą ma wycofać i nową GOonline. To taka nazwa jak np. iPKO, Millenet itp.

   Usuń
 11. Cześć,
  Jak sądzisz: to normalne mieć konta w różnych bankach aby zyskiwać na promocjach? Jakie są wady, oprócz pilnowania przelewów i płatności kart by za darmo prowadzić konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednym kontem to nie ma życia. Tu raczej nie ma osób które mają mniej niż 3 konta.

   Usuń
 12. A mam pytanie, konta nie mam , tylko ratę przez allegro przez paribas, czy z promocji tez mozna skorzystac

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam pytanie, konta nie mam tylko rate przez paribas w allegro, czy promocja tez dotyczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin powyższej promocji konta wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową, ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. Wniosek przeszedł i czekam na kuriera- czyli powinno byc wszystko okey

   Usuń
 14. Napisz proszę ile czekałeś na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 15. Konto założyłem na stronie promocji dzisiaj.
  Czyli, aby nie płacić za kartę Otwarta na dzisiaj w miesiącu maju, to należy w kwietniu dokonać 1 płatności kartą?
  Czy jest to możliwe dopiero w maju, aby nie ponosić kosztu 3zł opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę dostaniesz w kwietniu więc w kwietniu 1 transakcja powinna być wykonana.

   Usuń
 16. Można jeszcze dzisiaj składać wniosek? Czy za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Właśnie przed chwilą wysłałem.

   Usuń
 17. Do północy dzisiaj o ile limit niewyczerpany.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzisiaj wreszcie przyszedł list polecony od Parobasa potwierdzający zamknięcie umowy ramowej. De facto miało to nastąpić już 29. stycznia - nigdy więcej !!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzień dobry,
  czy wpływy na konto mogą być dokonane przy pomocy przelewów natychmiastowych?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jakby co to mail już jest.

  OdpowiedzUsuń
 21. Najgorsza promocja w której brałem udział. Konto zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co wypłynęło na taką ocenę? Pytam poważnie :)

   Usuń
 22. Hej,
  Chciałbym zamknąć w/w konto które mam przez 4 miesiące. Jak to zrobić?
  Doradź proszę, czy żeby otworzyć nowe i dostać bonus/kase zazwyczaj trzeba przeczekać 9 lub 12 miesięcy? Czy BNP Paribas oferuje jakieś konta oszczędnościowe?
  Chcę zamknąc a się zastanawiam czy warto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że 99% tutaj piszących zamyka konta następnego dnia po przytuleniu premii zwłaszcza w tym banku, gdzie nie ma absolutnie żadnych korzyści, a jedynie pułapki z opłatami :)

   http://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
 23. Czy wypowiedzenie muszę złożyć do 31 danego miesiąca czy jak złoże np. 15-go sierpnia to będzie mi się liczyć do 30 września?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...