Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca: odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

5.03.2020

Hit powraca: odbierz 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

Powraca hitowa, ale już od jakiegoś czasu wyczekiwana promocja z kontem Alior Banku w roli głównej.

Uczestnicy promocji Money mania 22 z premią 200 zł za konto w Alior Banku
Do wzięcia czeka bogaty pakiet: gwarantowana premia pieniężna 200 zł na start, a także (choć to już opcje dla chętnych) odrębnie naliczane zwroty za płatności (do 20 zł miesięcznie) oraz nawet 3% dla oszczędności. No i do tego okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku jest całkiem krótki! A udział w promocji (włącznie z założeniem konta) można wziąć bez wychodzenia z domu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Money mania 22: premia 200 zł za konto w Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada, a także w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego (ROR) lub Karty Kibica Alior Banku.

Z promocji na szczęście nie wyklucza (o czym nawet wspomina regulamin) posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani jakiegokolwiek konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł, która wpłynie na konto założone w promocji. Środki te będzie można więc spożytkować według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji Money mania 22 z premią 200 zł za konto w Alior Banku


Choć lista warunków do spełnienia może na pierwszy rzut oka wydać się długa, to w praktyce wymogi promocji są dość proste (bo powtarzalne). By ułatwić ich spełnianie, na końcu niniejszego wpisu załączam przydatną ściągawkę - to rozpiska warunków, którą możesz sobie wydrukować i odhaczać realizację warunków zbliżających Cię do uzyskania premii.

By wziąć udział w promocji "Money mania 22" i zdobyć 200 zł:
 • do 30.04.2020 r. (choć tu z udziałem zwlekać nie warto, bo czym prędzej konto założysz, tym prędzej otrzymasz premię!): 
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii);

   uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie); 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody);
 • najpóźniej do 31.05.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy po założeniu konta w Alior Banku (tj. dla kont założonych w marcu: kwiecień, maj, czerwiec; dla kont założonych w kwietniu: maj, czerwiec, lipiec, a dla kont założonych w maju: czerwiec, lipiec, sierpień) w każdym z tych trzech miesięcy:
  • uzyskaj wpływy na sumę min. 500 zł,
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na dowolne kwoty oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
 • do 31.08.2020 r. na stronie promocji (po zalogowaniu) uzupełnij swój numer rachunku konta otwartego w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia 200 zł (ten warunek można spełnić w dowolnym momencie - bez konieczności wyczekiwania na wiadomość powiadamiającą czy przypominającą).

Szybsze wypłaty premii


Wypłaty premii dla uczestników promocji przewidziane są w trzech transzach. To olbrzymia zmiana w porównaniu do wielu podobnych promocji, ale jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Sprawia bowiem, że jeśli ktoś założy konto już na początku promocji, to nie będzie musiał czekać na wypłatę premii w terminie jednakowym dla wszystkich (w tym tych, którzy konto założą prawie za 2 miesiące). Kto szybko założy konto i spełni warunki promocji, ten nagrodę otrzyma wcześniej.

Harmonogram wysyłki powiadomień o nagrodzie oraz jej wypłaty wygląda następująco:
 • do uczestników, którzy założą konto w marcu i spełnią warunki przyznania premii do 30.06., mail powiadamiający o nagrodzie przyjdzie do 31.07., a premia wpłynie do 7.08.2020 r.
 • do uczestników, którzy założą konto w kwietniu i spełnią warunki przyznania premii do 31.07., mail powiadamiający o nagrodzie przyjdzie do 28.08., a premia wpłynie do 4.09.2020 r.
 • do uczestników, którzy założą konto w maju i spełnią warunki przyznania premii do 31.08., mail powiadamiający o nagrodzie przyjdzie do 25.09., a premia wpłynie do 2.10.2020 r.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Money mania 22 z premią 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


▶️ Wpływ na konto (na sumę min. 500 zł) na potrzeby nie musi być wpływem od pracodawcy. Warunek ten najprościej będzie zrealizować poprzez wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku.

Wpływ środków oznacza ich pojawienia się w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Trzeba jednak pamiętać o wykluczeniach, które bank opiera na kodach MCC (czyli kodach, które przypisywane są terminalom płatniczym i mają na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Do tych wykluczonych należą kody MCC:
"i. 7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; ii. 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); iii. 4111 - określający m.in. usługi transportowe, iv. 6012 - określający instytucje finansowe, v. 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, vi. 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, vii. 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne, viii. 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne." (pisownia oryginalna)
Lista z pozoru wydawać się może długa. Jednak bankowi chodzi tu zapewne jedynie o wykluczenie miejsc, w których transakcje można by zrobić bez faktycznego płacenia za zakupy. Na potrzeby promocji płatności można za to wykonywać w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

▶️ Z jednego profilu na stronie promocji zawnioskować można tylko o jedno konto. Jeśli więc udział w promocji zechce wziąć ktoś z Twej rodziny lub znajomy, to pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to: 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 

I na to warto zwrócić uwagę! Bo choć regulamin Money manii wymaga wpływu w wysokości zaledwie 500 zł, to jeśli masz ukończone 26 lat, to najlepiej zapewniać od razu wpływ 1500 zł (to zwolni Cię z opłaty i jednocześnie spełnisz warunek promocji). A jeśli nie masz ukończonych 26 lat, to o wpływie 500 zł pamiętaj na potrzeby promocji (przez 3 miesiące), ale do momentu, gdy nie przekroczysz tego wieku konto będziesz mieć darmowe, nawet jeśli żadnych wpływów nie będzie.
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (nie wliczają się do tego płatności BLIKiem); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania premii 200 zł; w placówkach banku promocja jest niedostępna) umowę o konto zawrzesz na jeden z trzech sposobów (każda z nich pozwala zrobić to bez wychodzenia z domu):
Sposoby zawarcia umowy o konto w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych.
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zgarnięciu premii 200 zł w ramach promocji Money mania. Jednak z Kontem Jakże Osobistym można uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści. I o tym poniżej.

Konto Jakże Osobiste. Jak wycisnąć więcej zysków?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz włączać i wyłączać (według własnego uznania) na swym Koncie Jakże Osobistym. Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Za korzystanie z każdej kolejnej Alior pobiera 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających, najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Apple Pay (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) i BLIKiem (wykorzystując 6-cyfrowy kod podczas płacenia).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji, a miesięcznie można zyskać do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tutaj także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 200 zł na start oraz kodu MCC 9406 określającego Totalizator Sportowy).

Dodam jeszcze, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę i uzyskać zwroty.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Obecna stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł i ma obowiązywać do 30.06.2020 r. (póki co, bo Alior Bank regularnie tę promocję oprocentowania przedłuża już od... grubo ponad dwóch lat!).

By korzystać z promocyjnej stawki 3% do 31.03. nie trzeba spełniać jakichkolwiek dodatkowych warunków. Od 1.04.2020 r. dojdzie jednak wymóg wykonywania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie (tylko wtedy bank będzie naliczał 3% w skali roku; w przeciwnym wypadku stawka będzie o 1,0 p.p. niższa). Konkretnie te płatności (na potrzeby uzyskania 3% dla oszczędności) wykonywać należy w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia miesiąca, w którym jest aktywna 'korzyść' w postaci podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
Warunki podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego w Alior Banku

💡 Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

Za pomocą wniosku o Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł można też otworzyć Konto Mega Oszczędnościowe (z oprocentowaniem do 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł). To jeszcze jeden, inny rachunek, niż konto oszczędnościowe (na którym można uzyskać 3%). Warunkiem uzyskania tego oprocentowania jest wpłacenie "nowych środków", ale jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Aliora, to ten warunek spełnisz z automatu. Promocyjna stawka obowiązuje w tym przypadku przez 3 miesiące od p-wszej wpłaty w okresie promocji. Konto Mega Oszczędnościowe ze stawką do 2,5% w skali roku możesz założyć już na etapie składania wniosku o Konto Jakże Osobiste. Wygląda to tak:
Wniosek o Konto Mega Oszczędnościowe we wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

▶️ Kliknij tutaj i pobierz rozpiskę, która ułatwi Ci spełnienie warunków w powyższej promocji.

Przydatne dokumenty:

429 komentarzy:

 1. Jak mogę sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy próbie zakładania konta przez Moneymaania pojawia się komunikat "nie możemy Tobie załżyć konta przez internet" - zamów rozmowę z Naszym konsultantem lub umowę podpisz w placówce. O co chodzi - nie chciałbym pozbywać się ewentualnej premii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo...

   Usuń
  2. Zapytałem organizatora i właśnie dostałem odpowiedź w tej sprawie. Powyższy komunikat może pojawiać się w przypadku osób powracających (które już kiedyś były klientami Alior Banku). Należy kliknąć zgodę na kontakt - wniosek będzie wtedy kontynuowany przez konsultanta i ma kwalifikować do udziału w promocji.

   Usuń
  3. Czy w takim przypadku ktoś z banku dzwoni?

   Usuń
  4. Tak. Przerabiałem to w poprzedniej promocji.

   Usuń
 3. Witam.
  Wzięłam kiedyś pewien produkt na raty. Kredytował to Alior. Jeszcze mam 2 raty do spłacenia. Czy mogę wystąpić o założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz brać udział, bo wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica. Inne produkty nie eliminują z udziału w promocji.

   Usuń
 4. Wygląda na to, że nie ma limitu ilości wniosków, ale chyba lepiej się zarejestrować jak najszybciej na wypadek gdyby Alior przykładem Parobasa zamknął możliwość składania wniosków przed czasem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limitu nie ma, aczkolwiek w regulaminie jest zapis o tym, że organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia akcji (choć wtedy ma o tym powiadomić z wyprzedzeniem). Ale generalnie zwlekać nie warto, bo w tej promocji wcześniejsze założenie konta nie wydłuża okresu wyczekiwania na nagrodę :)

   Usuń
 5. Złotówa, mógłbyś podać link do opisu Konta Mega Oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis: Konto Mega Oszczędnościowe - 2. edycja (choć ona dostępna jest w praktyce tylko do dzisiaj, ale jutro - wzorem wcześniejszych edycji z Kontem Mocno Oszczędnościowym, miejmy nadzieję - może pojawić się kolejna.

   Usuń
  2. Dzięki. Czy jutro będzie o tym nowy wątek?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. W opisie powyższej promocji podlinkowałem już prześwietlenie nowej edycji. Jest już na blogu: Konto Mega Oszczędnościowe - 3. edycja.

   Usuń
 6. Czy zamiast 3 płatności kartą można płacić tylko i Blikiem? I czy wtedy w ogóle trzeba by wyrabiać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba podpisać umowę o konto z kartą.

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o promocję z premią 200 zł, to regulamin wymaga wykonywania płatności kartą. Jest ona w tym przypadku niezbędna (przez 3 miesiące).

   Usuń
 7. Czy platnosci poprzez aplikacje mobilna rowniez beda zaliczone?
  W poprzedniej edycji moneymanii uzupelnilam nr konta po wymaganym terminie - czy bedzie przyznana nagroda?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli jak konto zostało zamknięte 01-04-2019 to wystarczy, że trochę zaczekam i 2 kwietnia złożę wniosek o konto? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Ja też muszę zaczekać ale o tydzień krócej.

   Usuń
 9. ja też muszę sprawdzić kiedy ostatnio jakkolwiek byłem związany z aliorem bo wiem, że kiedyś coś miałem ale rozwiązałem umowę. ciekawe czy po dłuższym okresie przerwy da się skorzystać znowu z promocji

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja karta kibica straciła ważność ponad rok temu ale wciąż mam dostęp do bankowości Aliora (raty z Allegro) i jest dostępny rachunek "Karta Kibica". Czy załapię się na promocję czy to wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie chodzi o termin ważności karty ale o to że nadal masz umowę o Kartę Kibica.

   Usuń
 11. Czy dobrze rozumiem, że wymagane są minimum 3 płatności na dowolne kwoty przez 3 pełne miesiące po założeniu konta, a potem, aż do momentu wypłaty pieniędzy, trzeba wydawać miesiecznie minimum 300zł kartą, żeby za nią nie płacić? Czy po tych trzech miesiącach pełnych, w trakcie których spełniamy wymogi promocji mogę zrezygnować z posiadania karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mej analizy regulaminu po 3 mies. można zrezygnować z karty. Ale dopiero po robocie przysiądę raz jeszcze i sprawdzę regulamin.

   Usuń
  2. Wydaje mi się że słowa "dowolna kwota płatności" dotyczą jedynie spełnienia regulaminu promocji. Jeśli chce się mieć cały czas kartę za darmo należy już od miesiąca założenia konta wykonywać płatności kartą na kwotę min.300zł, inaczej naliczana będzie za nią opłata.

   Usuń
  3. Jeśli ktoś nie chce wykonywać płatności kartą na kwotę min. 300 zł, to powinien z niej zrezygnować.

   Usuń
  4. Można zrezygnować z karty. Oczywiście po tych 3 mies. w których trzeba wykonać płatności w promocji z premią 200 PLN

   Usuń
  5. W regulaminie jest jednak zapis że nie można odstąpić od umowy o kartę! Więc wychodzi na to że raczej nie.

   Usuń
  6. Odstąpienie to nie wypowiedzenie!

   Usuń
  7. Odstąpienie ma miejsce jedynie w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Później można mieć do czynienia już tylko z wypowiedzeniem. A wychodzi na to, że tego regulamin nie wyklucza.

   Usuń
  8. Poprzednia promka, w której brałem udział, a organizatorem był Bonnier Polska, można było zrezygnować tuz po wykonaniu 3 transakcji na dowolna kwotę - to se ne vrati :)

   Usuń
  9. @Unknown, 5 marca 2020, 15:14

   Karta jest darmowa w m-cu jej założenia znaczit m-cu niepełnym - to pewne.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 5 marca 2020, 14:32

   Jaki zapis regulaminu sugeruje czy raczej nie zabrania zamknięcia karty po tych 3-ech miesiącach?

   Usuń
  11. Należałoby chyba raczej szukać zapisu zabraniającego takiego myku.

   Usuń
  12. W myśl zasady: co nie jest zabronione to jest dozwolone.

   Usuń
  13. No tak, wypowiedzenie, odstąpienie... myślałam po prostu o rezygnacji z użytkowania karty ;-)

   Usuń
  14. Być może kartę daje się zamknąć wcześniej jednak od 1.04.2020 aby korzystać z promocyjnej stawki 3% będzie wymóg wykonywania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie.

   Usuń
 12. Złotówa, po prawidłowej rejestracji potwierdzonej przez MoneyMania, już w 1. kroku wypełniania wniosku dostałam taką wiadomość: "Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku" ... o co tu może chodzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam identyczny problem, na pewno nigdy nie miałem tam konta (możliwe, że kiedyś jakieś raty ale nie przypominam sobie )

   Usuń

  2. Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku - także nigdy nie miałam tam konta...

   Usuń
 13. Wpływ tak jak w poprzednich promocjach musi być od kogoś innego czy tym razem może być z mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jakiś szczególnych warunków więc może być ze swojego konta.

   Usuń
 14. czyli od 1.04 aby mieć 3% na koncie oszczędnościowym to należy wydać 300 zł kartą najlepiej w pierwszych dniach kwietnia,maja czerwca? zeby dłuzej mieć promocyjne oprocentowanie? zastanawiam się czy jest sens przenosić środki z k.o. z Millenium (mam na 2,7%) jeśli 300 zl normalnie wydam około 15tego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3% będzie za cały miesiąc bez względu na to kiedy ogarniesz wydanie 300 zł.

   Usuń
 15. Czy umowa może zostać zawarta online, za pomocą przelewu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się jeszcze nie udało w żadnej promce Alior tak otworzyć konto przelewem.

   Usuń
  2. Ja tylko przypomnę że jak komuś raz nie przejdzie przelew to kolejne wnioski z próbami otwarcia przelewem nie mają sensu bo wszystkie będą odrzucane. Będzie wtedy należało wybrać inną metodę.

   Usuń
  3. U mnie nie udawało się kiedy próbowałem podać do przelewu weryfikacyjnego konto w Getinie, Millennium, Pekao SA, i Santanderze, poszło dopiero z kontem w mBanku.

   Usuń
 16. Czy na poczet płatności 300 zł. miesięcznie można robić zasilanie Revolut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Sprawdzone. Z opłaty za kartę zwalnia. Jedynie nie zaliczy się do promocji bo MCC 6012 więc trzeba zrobić odrębnie.

   Usuń
  2. mając kartę Aliora, włącz jako jedną z korzyści wielowalutowość karty i wyrzuć Revoluta...
   Przerabiałem USD i EUR jestem mega zadowolony

   Usuń
  3. ...z tego mam rozumieć, że jak włączę jako jedną z korzyści wielowalutowość karty i wyrzucę Revoluta...to będę zwolniony z opłaty za kartę...ups.

   Usuń
 17. A lokata dla nowych klientów 3%/ 50 tyś. też wchodzi w ten pakiet?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy przelew weryfikacyjny mozna wykonac ze wspolnego konta na dwóch posiadaczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinien być z indywidualnego by dane się zgadzały. Na 99,9% nie.

   Usuń
 19. Czy posiadanie umowy ramowej wyklucza z promocji? Konto zamknięte w 2018, ale nadal mogę zalogować się do serwisu online.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada, a także w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku."

   Usuń
 20. Konto w T-Mobile dyskwalifikuje do promocji? Dodam, że mogę wziąć udział w promocji dopiero od 27.04 ;) mam nadzieje, że promka jeszcze bedzie!;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym opisie Złotówy czytamy: "Z promocji na szczęście nie wyklucza (o czym nawet wspomina regulamin) posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani jakiegokolwiek konta w T-Mobile Usługi Bankowe."

   Usuń
 21. Czy próba wypełniania wniosku o założenie konta jesienią wyklucza w promocji?
  Minioną jesienią właśnie wykluczała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem w tej samej sytuacji. Przeczytałem regulamin i teraz nie ma takiego wykluczenia. Wniosek wysłany.

   Usuń
 22. Da się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto w Aliorze?

  OdpowiedzUsuń
 23. Mam pytanie za 200 zeta: czy na jednym smartku 2 osoby mogą wykonać warunek zalogowania się do aplikacji mobilnej Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Choć pewnie co miesiąc będzie to wymagało powiązania apki najpierw z jednym, a po reinstalacji z drugim kontem.

   Usuń
  2. Czyli wyglądało by to co miesiąc tak:
   - instalacja oraz powiązanie z 1. kontem
   - logowanie
   - wyinstalowanie
   - instalacja oraz powiązanie z 2. kontem
   - logowanie
   - wyinstalowanie?

   Usuń
  3. Kiedyś robiłem podobny myk w Inteligo, ale u nich nie wymagano logowania się co miesiąc.

   Usuń
  4. #Anonimowy6 marca 2020 23:10
   Dokładnie. Już to przerabiałem w Aliorze i Millenium.

   Usuń
 24. Konto techniczne zamknęłam w ub roku. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada, a także w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku."

   Rachunek techniczny nie jest żadnym z nich więc możesz działać.

   Usuń
  2. A na infolinii powiedzieli że konto techniczne to to samo co ROR i nie mogę brać udziału w promocji...

   Usuń
  3. Na infolinii tradycyjnie mogą jedynie wprowadzić w błąd - tam nie zatrudniają geniuszy :)

   Usuń
  4. Rachunek techniczny to nie ROR (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy). Chyba jakiś początkujący konsultant ci się trafił.

   Usuń
 25. Dlugo czekaliscie na telefon od konsultanta jezeli nie udalo sie zalozyc konta przez wniosek intetnetowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek wczoraj popołudniu. Dziś kontaktu brak. Pewnie dopiero po niedzieli.

   Usuń
  2. Czy kurier się pojawił?

   Usuń
  3. U mnie jeszcze nie, a wniosek przyjęli ponad tydzień temu.

   Usuń
 26. 300 zł wydawać co miesiąc żeby mieć 3%... Kicha szerze mówiąc...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale jeśli będą to płatności Google/Apple Pay, to za jednym zamachem, wydając te 300 zł, uniknie się opłaty za kartę, spełni się warunek uzyskania 3% na koncie oszczędnościowym i jeszcze dodatkowo (przy włączeniu korzyści w postaci zwrotu) wpadnie min. 3 zł za te płatności (oprócz odsetek) :)

   Usuń
 27. Gdzie na stornie promocji można podać swój nr rachunku?
  Nie widzę takiej opcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu na stronie promocji: MENU - MOJE KONTO => Moje dane (i tam pod imieniem i nazwiskiem jest pole do wpisania numeru konta bankowego w Alior Banku).

   Usuń
 28. Witam, założyłem własnie i aktywowałem konto.
  Czy po włączeniu korzyści "zwrot 1% za płatności" będzie się on naliczał już od płatności wykonanych od razu w marcu?
  Czy w marcu z racji, że konto jest darmowe i nie trzeba nic na nim działać lepiej sobie darować?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwroty są naliczane od włączenia korzyści (także w miesiącu otwarcia konta). Można więc już korzystać.

   Usuń
  2. Czy w 1. niepełnym m-cu, w którym nastąpi otwarcie konta, należy spełnić oba warunki darmowości:
   - konta (wpływ 1500 zł) oraz
   - karty (obrót na min. 300 zł)?

   Usuń
  3. W niepełnym miesiącu nie trzeba.

   Usuń
 29. czy przy wypełnianiu wniosku należy załączyć skan dowodu osobistego ???

  OdpowiedzUsuń
 30. Jaki kurier przywozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 31. Przy wypełnianiu wniosku o konto jest pytanie o źródło wpływów na konto..czy należy wybrać opcję wynagrodzeni czy inne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się tylko deklaruje. Możesz co chcesz. I tak wynagrodzenie nie musi wpływać.

   Usuń
 32. Witam i przepraszam, że ponownie nie w wątku dotyczącym produktu...

  Anonimowy5 marca 2020 10:07
  Witam.
  Odnośnie karty kredytowej City Simplicity z bonem do Lidla, bo niestety tam nikt nie odpowiada..
  Czy zapłata podatku kartą w kasie gminy lub urzędu miasta będzie spełniała warunki promocji? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

  Odpowiedzi

  Mr. Złotówa5 marca 2020 11:14
  Tego typu płatność raczej nie podpada pod wykluczone tam "transakcje szczególne". Jednak w przypadku wątpliwości, po wykonaniu transakcji, w bankowości internetowej można wysłać zapytanie czy dana płatność zostanie zaliczona do wymaganej sumy.

  Szanowny Panie,

  W odpowiedzi na Pana zgłoszenie uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl” jednym z warunków otrzymania nagrody jest dokonanie nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym lub Kartą dodatkową wydaną do Karty Transakcji (w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Banku Handlowego w Warszawie S.A.) o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 PLN, które spełnią następujące kryteria:
  • będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Poleceniem/ami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniem/ami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Transakcjami zwróconymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie chcą jednoznacznie odpowiedzieć?

   Usuń
 33. Witam rozumiem żeby również mieć darmowe konto i kartę to trzeba zrobić przelew minimum 1500zl oraz płatność kartą za kwotę 300 zł wówczas jesteśmy zwolnieni z opłat pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. No chyba że ktoś ma poniżej 26 r.ż. Wtedy wystarcza wpływ 500 zł.

   Usuń
 34. Dzień dobry.
  Przy składaniu wniosku przez MoneyManię o konto w Alior Banku po wpisaniu danych pojawił się komunikat: "Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku". Co zrobić w takiej sytuacji? Nie miałem nigdy konta w Aliorze, tylko raty z Allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbuj do skutku :)

   Usuń
  2. Albo wybierz kontakt ze strony konsultanta jak tam się pojawia.

   Usuń
  3. Wyłącz Adblock.

   Usuń
  4. Też tak miałem, udało się po wyłączeniu Adblocka.

   Usuń
  5. Kurczę, nie mam Adblocka włączonego, przy kolejnej próbie złożenia wniosku ten sam problem, nie pojawia się też informacja, aby wybrać kontakt ze strony konsultanta.. Czy powinienem sam zadzwonić na infolinię, ale czy wtedy założę konto w promocji?

   Usuń
  6. mam to samo ;< ktoś wie jak wybrać nr konsultanta?

   Usuń
  7. Nie ma takiej opcji, gdyż dzwoniąc na infolinię trafiasz po prostu na następną wolną osobę w BOK.

   Usuń
 35. Dzień dobry.
  Przy inicjowaniu przelewu weryfikacyjnego wywaliło mi błąd i nie przekierowalo na stronę banku. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie miałem nigdy konta w Aliorze. W historii moneymanii nie ma wniosku. Wypełniać jeszcze raz czy kontaktować się z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłać nowy wniosek i zamówić kuriera.

   Usuń
  2. Dobre sobie - ja na kuriera czekam bezskutecznie już drugi tydzień :)

   Usuń
 36. MR Złotówa , prosze popraw wpis na górze strony: "Z promocji na szczęście nie wyklucza (o czym nawet wspomina regulamin) posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego"

  Regulamin mówi coś innego i niestety posiadajac konto walutowe jestem wykluczony z promocji. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest prawidłowo (zgodnie z regulaminem):

   "Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada, a także w ciągu jednego roku przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

   Z promocji na szczęście nie wyklucza (o czym nawet wspomina regulamin) posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani jakiegokolwiek konta w T-Mobile Usługi Bankowe."

   Podsumowując: posiadacze konta walutowego są wykluczeni (żeby rozwiać wątpliwości dopisałem "ROR"), ale posiadacze konta oszczędnościowego walutowego nie są wykluczeni.

   Usuń
 37. "By korzystać z promocyjnej stawki 3% do 31.03. nie trzeba spełniać jakichkolwiek dodatkowych warunków. Od 1.04.2020 r. dojdzie jednak wymóg wykonywania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie (tylko wtedy bank będzie naliczał 3% w skali roku; w przeciwnym wypadku stawka będzie o 1,0 p.p. niższa." - to znaczy, że jeżeli założę konto jeszcze w marcu to nie będę miał takiego obowiązku czy po prostu od kwietnia będzie to obowiązkiem dla każdego?

  OdpowiedzUsuń
 38. Szanowny Panie Złotówa dlaczego ta promocja na stronie Bankobrania jest nie aktywna ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja aktywna. Dodałem oznaczenie. Dzięki za czujność!

   Usuń
 39. Dzien dobry! Pytanie o bezplatnosc konta w Alior. Wpłata 1500 zł moze pochodzic z konta kogos z rodziny z konta Alior, mojego w innym banku czy czyjegos z innego banku. Jakie wpłaty w tych sytuacjach sie zalicza? Prosze o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew musi pochodzić spoza Alior Banku (także i spoza Kantoru Walutowego i T-Mobile Usługi Bankowe). A czyje to będzie konto, to już bez znaczenia. Przelew można robić z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 40. Dzisiaj kurier dostarczył umowę i w cz. IV jest następująca info o KO Mega:
  Konto Mega Oszczędnościowe: 0.50% - oproc. standardowe na dzień podpisania umowy
  Trochę jestem zdziwiony, bo liczyłem na 2,5% ... o co tu może chodzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0,5% to oprocentowanie standardowe. 2,5% wynika z regulaminu promocji, którą opisuję tutaj (żeby w niej brać udział, nie trzeba podpisywać odrębnej umowy czy regulaminu, a wystarczy spełnić warunki).

   Usuń
 41. Nie można wysłać wniosku. Jak skontakować się z konsultantem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia Alior: 19 502 (z telefonów stacjonarnych i komórkowych) +48 12 19 502 lub +48 12 370 7000 (z zagranicy).

   Usuń
 42. Wniosek wysłałem 5. marca i bardzo szybko dostałem potwierdzenie jego przyjęcia z Alior z informacja, że kurier dostarczy umowę na przeciągu 2 dni roboczych. Do dzisiaj to nie nastąpiło - ktoś te tak ma? Czy to u nich normalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bałagan to u nich raczej normalka :)

   Usuń
  2. Na to wygląda, ale ile czasu trzeba u nich czekać na kuriera? To raczej nie jest normalne, żeby od złożenia wniosku 5. marca DHL nie dostarczył umowy.

   Usuń
  3. Być może DHL przestał dostarczać przesyłki ze względu na koronwiarusa?

   Usuń
  4. Czy ktoś się orientuje jak długo jest ważny złożony wniosek? Być może już wkrótce się przedawni i wtedy będę mógł złożyć nowy z metodą otwarcia konta przelewem.

   Usuń
  5. DHL nie mógł nie dostarczyć umowy, którą otrzymał z banku - to niemożliwe, gdyż w przypadku braku jest zwrotu bank musi to u nich reklamować ... Alior po prostu jej nie wysłał ... nihil novi :)

   Usuń
 43. Jak założyć konto oszczędnościowe żeby móc skorzystać z 3% oprocentowania. Jak długo można korzystać. Jest gdzieś regulamin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładasz normalne konto oszczędnościowe i włączasz korzyść. Jak ją włączyć Złotówa opisuje. Datę jak długo można korzystać też tam masz.

   O warunkach jest w regulaminie korzyści i w tabeli oprocentowania.

   Usuń
 44. Jak można korzystać z płatności android Pay.. Czy blik też się zalicza do zwrotu 1%?czy PayPal?

  OdpowiedzUsuń
 45. Chciałem założyć konto ale nie mogę zalogować się do momeymani a jak chce się zarejestrować wyskakuje Twoje konto jest w trakcie wygasania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zarejestrować się na inny mail i w trybie incognito.

   Usuń
  2. Kurde zrobilem tak jak mowisz. Udało sie zalogowac do moneymani zlozylem wniosek ale jako ze mialem juz tam konto nie moglem go dokonczyc tylko musialem czekac na kontakt telefoniczy . Podczas rozmowy konsultantka pytala mnie o e-mail i z rozpedu podalem ten co zawsze czyli inny niz w moneymani. Mocno zle ?

   Usuń
  3. W banku możesz jeszcze ciągle zmienić adres e-mail.

   Usuń
 46. Czy jesli zalozylem konto w marcu, to musze zrobic wplyw 1500 zl i zaplacic 300 zl karta zeby nie poniesc oplat? Bo wplyw promocyjny ma byc dopiero w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
 47. Jak zapisac numer rachunku w moneymanii? Wprowadzam numer pod imieniem i nazwiskiem, ale nigdzie nie moge zapisac tego numeru i jak sie cofam numer sie nie zapisuje :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest o tym wpis powyżej.

   Usuń
  2. Wyzej jest napisane gdzie to wprowadzic, ja natomiast pytam jak zapisac ten numer na stronie, bo wiem w ktorym miejscu je wpisac.

   Usuń
  3. Najlepiej w polu z opisem "Nr rachunku" :)

   Usuń
  4. Ale jak zapisac ten numer w polu? Po wpisanou nr rachunku nigdzie nie ma przycisku zapisz.

   Usuń
  5. Pod polem "Numer konta bankowego w Alior Bank" mam różowy przycisk ZAPISZ DANE.

   Usuń
  6. Jeśli przycisk nie działa, sugeruję wyłączyć AdBlocka (jeśli jest używany) lub zalogować się trybie incognito (bądź na innej przeglądarce). Jeśli to nie pomoże, to pozostanie kontakt z organizatorem: moneymania@totalmoney.pl

   Usuń
  7. Co to jest ten tryb incognito?

   Usuń
  8. Karta prywatna. Klikasz na link prawym przyciskiem i będziesz mieć (w Chrome) "Otwórz link w oknie incognito"

   Usuń
  9. Uprzednie wyczyszczenie ciasteczek wystarczy.

   Usuń
 48. Złotówa, wniosek złożyłem niemal 2 tygodnie temu jednak do dzisiaj kurier DHL nie dostarczył umowy. Czy w tej sytuacji mogę zignorować złożony wniosek i złożyć kolejny, np. wybierając metodę weryfikacji poprzez przelew z innego banku, wciąż kwalifikując się do promocji oraz nagrody w przypadku spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Sugeruję najpierw kontakt z infolinią banku (bo złożony wniosek może kolidować ze złożeniem kolejnego; może będzie trzeba go anulować). Przy okazji warto też zgłosić sytuację z brakiem dotarcia kuriera przez taki czas (może da się też sprawdzić kiedy dokumenty wyszły).

   Usuń
  3. Dzięki. Tak też zrobię.

   Usuń
 49. Cze, jak długo trwa usuwanie konta w MoneyManii? Zgłosiłem usuniecie bo mi zaczytało błedne dane, obecnie jak chce założyć nowe to od tygodnia mam komunikat, że konto jest w trakcie usuwania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załóż nowe konto na inny adres e-mail.

   Usuń
 50. Konto maklerskie w alior banku chyba tez nje wyklucza z udzialu w promocji? Bo nie ma w zadnej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
 51. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy może ktoś podać link do strony, na której trzeba uzupełnić nr konta założonego w promocji, by otrzymać po.spelnieniu warunków 200zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym wpisie jest link do strony promocji. Tam jest możliwość zarówno rejestracji dla nowych uczestników, jak i opcja zalogowania, gdzie będzie można podać numer rachunku.

   Usuń
 53. Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która NIGDY nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° w Millennium - tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 54. hej,
  Umowę się podpisuje tylko z kurierem czy można przez internet albo w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transakcje wyłączone z promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
   - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
   zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
   - 6012, określający instytucje finansowe,
   - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
   - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
   - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

   Usuń
  2. Hej,
   Chyba nie tu mi odpowiedziałeś :P

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 marca 2020 00:20, umowę można zawrzeć na jeden z trzech sposobów: przelewem weryfikacyjnym, za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę wideo z doradcą banku.

   Usuń
  4. To już moja 3. promka w Alior i nigdy nie udało mi się jeszcze u nich założyć konta przelewem weryfikacyjnym, ani założyć konta w innym banku przelewem z Alior.

   Usuń
  5. Złotówa, od kiedy u nich istnieje opcja weryfikacji poprzez wideo-rozmowę?

   Usuń
  6. W którym momencie składania wniosku pojawia się wybór metody weryfikacji? Jak to przebiega w przypadku gdybym wybrała metodę wideo?

   Usuń
  7. Podbijam ptanie.

   Usuń
 55. jestem pewna, że nie wpisywalam nr konta w moneymanii, tymczasem nie moge nigdzie znaleźć miejsca, gdzie mam podać nr konta założonego w promocji i ponoć wniosek jest już wyslany? widac to na skrinie: https://www.fotosik.pl/zdjecie/af11983e8f076766 czy to znaczy że wniosek juz jest uzupelniony i mam po prostu wpełniać warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu na stronie promocji: MENU - MOJE KONTO (w górnym, prawnym narożniku) => Moje dane (i tam pod imieniem i nazwiskiem jest pole do wpisania numeru konta bankowego w Alior Banku).

   Usuń
 56. Bezskutecznie czekam już 3 tygodnie na kuriera i dzisiaj po telefonie na infolinię (ponad 20 min. czekania!) nikt nie potrafił mi potwierdzić lub zaprzeczyć czy umowę nawet wysłano, a to rzekomo ze względu na ... obecną sytuację spowodowaną wirusem - co za cyrk!

  OdpowiedzUsuń
 57. Omyłkowo zakładając konto w Money Mania uzupełniło mi automatycznie dane i w rubryce imię mam podane imię i nazwisko, czy nie będzie problemu jak dane na wniosku o konto będą się różnić od tych w Money Mania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w jaki sposób zakładałeś konto?

   Usuń
  2. Próbowałem przelewem ale odrzucono wniosek dlatego teraz się wstrzymałem przed kolejną próbą żeby ewentualnie usunąć konto w Money Mania i założyć nowe ale gdy próbowałem to zrobić był komunikat że konto w trakcie procesu wygasania. Napisałem więc maila wyjaśniającego, Pani z obsługi mi nie potrafiła odpowiedzieć czemu tak jest i ile to potrwa i zamiast usunąć to przywróciła moje konto z błędnymi danymi.

   Usuń
  3. Obawiam się, że telefon na infolinie też niczego nie wyjaśni. Czekam już ponad 3 tygodnie na dostarczenie umowy przez DHL i wczoraj dzwoniłem by potwierdzić czy moja umowa został kiedykolwiek wygenerowana oraz przekazana kurierowi. Ludzie na infolinii rzekomo nie mają wglądu do takich informacji - dość kuriozalne!

   Usuń
 58. Złotówa, czy rachunek Twisto można spłacić kartą płatniczą wydaną do KJO i czy to zaliczy się do obrotu miesięcznego w wysokości 300 zł co zwalnia z opłaty za kartę?

  "Płać przez imoje - korzystaj z szybkiego i bezpiecznego sposobu płatności.
  Za pośrednictwem imoje możesz płacić szybkim przelewem, kartą lub BLIKiem"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa, podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę liczą się wszystkie płatności kartą. W tym przypadku wykluczone kody MCC nie mają znaczenia (one dotyczą tylko płatności na potrzeby promocji i moneybacku).

   Usuń
  3. Złotówa nie podaje listy wykluczeń MCC do wykonania tego warunku.

   Usuń
  4. Tak, ale na potrzeby promki wystarczy wykonać jedynie 3 płatności kartą na dowolne kwoty.

   Usuń
  5. Czyli powyżej opisana przez Złotówę lista wykluczonych MCC obowiązuje tylko dla tych 3 płatności na potrzeby promki, a na wykonanie 300-złotowego obrotu miesięcznego nie ma wykluczeń?

   Usuń
  6. Złotówa, czy inne banki niż ING (np. Alior) pobierają opłatę za płatności ich kartami debetowymi z użyciem serwisu imoje przy spłacaniu karty Twisto? Na stronie imoje.pl jest nastepujące info:

   "Opłata serwisowa - Opłata za korzystanie z systemu imoje, którą Akceptant może obciążyć Płatnika (opłata należna jest Akceptantowi); opłata technicznie pobierana jest przez Bank od Płatnika i przekazywana Akceptantowi na zasadach określonych w Umowie.

   Usuń
  7. Podbijam pytanie.

   Usuń
 59. "wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej"
  Czyli co to dokładnie znaczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że gdy bank informuje organizatora promocji (Money manię), że warunki promocji zostały spełnione i że można wypłacić uczestnikowi 200 zł, to pośrednio zdradza, że ten uczestnik (klient) ma konto, wykonał płatności itd.

   Jest to przekazanie jedynie informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji i wypłaty premii.

   Usuń
  2. Wymóg jest inny: "wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej wyłącznie w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody"

   Usuń
  3. ?
   Czyli moje dane będą bezpieczne? Tylko bank i Money mania będzie miała do nich dostęp?

   Usuń
  4. Na serwerze Totalmoney będzie Twój adres e-mail oraz numer konta w Alior, na serwerze Alior będzie przechowywany cały zestaw danych takich jak np. PESEL czy imię panieńskie matki.

   Usuń
 60. Jest jakaś lojalka? Można od razu po wypłacie premii zrezygnować z karty i konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymóg posiadania jest tylko do momentu wypłaty premii. Później można zrobić co się chce (a więc i wypowiedzieć umowę). Choć pewnie dla niektórych (co mnie zatrzymało, bo konto w Alior Banku założyłem kilka promocji wstecz) przekonujące będzie choćby 3% na koncie oszczędnościowym czy zwroty za płatności.

   Usuń
  2. Konto można zamknąć poprzez złożenie dyspozycji w bankowości internetowej, ale w ten sposób nie zamkną dostępu do bankowości ani umowy ramowej.

   Usuń
 61. Ja założyłem konto 12 marca - weryfikacja niepoprawna, więc zmieniłem na kuriera.
  Po 2 godzinach z infolinią aliora uzyskałem informację, że mam konto techniczne z rat 0proc, więc potwierdziłem dane w oddziale banku. Tam nie mogli kontynuować wniosku. Telefon na infolinię i przekazali informację że mam dostęp do aplikacji i mogę to zrobić bezpośrednio z niej.
  Kurier miał być wycofany (wraz z mailem zwrotnym z maneymanii o konieczności wizyty w oddziale - co wykonałem) więc założyłem konto poprzez aplikację - następnie uzupełniłem dane dot. numeru rachunku, które chyba się zapisały bo początkowo były na szaro.

  Dzisiaj chciałem zalogować się na konto moneymanii i informacja, że mail nie widnieje w bazie. Przecież to absurd - poszedł mail na kontakt promocji, zobaczymy jak zareagują bo to bank wycofał kuriera i blokował możliwość autoryzacji przez konto techniczne, które nie wykluczało z promocji.
  Póki co sytuację ratuje tylko 3proc i cashback.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ Totalmoney rozpoznaje klienta jedynie po adresie e-mail nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć u nich nowe konto po czym będzie można złożyć wniosek w banku ponownie.

   Usuń
 62. Jeśli wniosek złożyłem w marcu a umowę podpisze w kwietniu, trzy miesiące są liczone od maja czy kwietnia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o trzy pełne m-ce po założeniu konta.

   Usuń
  2. czy założenie konta to miesiąc złożenia wniosku czy podpisania umowy u kuriera ?

   Usuń
 63. witam
  czy te 3 płatności należy zrobić kartą fizyczną , czy zaliczą też płatności przez google pay ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego opisu Złotówy raczej wynikało by, że na potrzeby promki wystarczy wykonać jedynie 3 płatności kartą na dowolne kwoty nie licząc tych operacji z wykluczonymi MCC.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...