Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 720 zł z Citbank-BP Motokartą

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.03.2020

Zyskaj do 720 zł z Citbank-BP Motokartą

Rekordowo wysoka suma bonusów czeka za wyrobienia karty kredytowej Citibanku.

Citibank-BP Motokarta ze zwrotem do 720 zł
Do wzięcia czeka nawet 720 zł, które uzyskać można za płatności kartą na stacjach paliw BP.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Citibanku.]

Jeśli nie masz auta lub najbliższa stacja BP nie jest Ci po drodze, sprawdź alternatywne promocje karty kredytowej w Citibanku, w których do wzięcia czeka (do wyboru): 400 zł na zakupy w sklepach Lidl, 400 zł do wykorzystania na Allegro lub telefon LG K30 Dual Sim.

Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli masz już inne produkty Citibanku (takie, jak np. konto osobiste, pożyczkę czy rachunek firmowy), to na szczęście ciągle możesz wziąć udział w niniejszej promocji

Nagroda. Bank będzie przyznawał bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy. Można ich zgarnąć 30 lub 36, co odpowiednio da zysk do 600 lub nawet 720 zł.

Na większy zarobek mogą liczyć osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody. Jednocześnie bank zaznacza, że taki dokument wymagany jest w przypadku osób wnioskujących o kartę z limitem powyżej 5000 zł (wychodzi więc na to, że dla niższych limitów obowiązuje obecnie uproszczona ścieżka uzyskania karty).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta" i zyskać tytułową nagrodę:
 • do 31.08.2020 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę;
 • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Do wymaganej sumy Citibank nie zaliczy płatności zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych, którymi dla banku jest:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc (maksymalnie podczas jednej wypłaty można uruchomić 12 bonusów). Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).

Przebieg promocji Citibank w obrazowy sposób przedstawił w niniejszym filmiku:Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta - prześwietlenie ofety


Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Ile kosztuje Citibank-BP Motokarta?


Karta kredytowa z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. "nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą" - proszę o rozwinięcie tego wątku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykładowo: karta jest z limitem 5000 zł. Wykonane zostały płatności na sumę 500 zł. To najlepiej spłacić 500 zł. Jeśli ktoś spłaci 750 zł, to nadpłata wyniesie 250 zł, a za to jest opłata (20 zł). Zostanie ona pobrana, jeśli taką nadpłatę spowoduje klient.

   Jeśli nadpłatę spowoduje wypłata bonusu przez bank, to za to dodatkowej opłaty nie będzie.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, a nie jest tak, że ta nadpłata jest tylko sprawdzana na koniec okresu rozliczeniowego? Tzn. mam limit 5000zł i chcę kupić tv za 7000, to robię sobie nadpłatę 2000zł i kupuję w sklepie tv na kartę, a na koniec okresu mam zero na karcie, więc 20zł nie zostanie pobrane.

   Usuń
 2. 20 zł miesięcznie za 500 zł to 4%. Lepiej niż Credit Agricole (3%) czy Santander (1%). Tylko że okres promocji długi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do d**y bo tutaj musisz tankować na drogim BP.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...