Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Polecam Proste Zasady VII edycja: bon 50 zł za konto w Getinie + do 800 zł w programie poleceń + do 3,5% dla oszczędności

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.03.2020

Polecam Proste Zasady VII edycja: bon 50 zł za konto w Getinie + do 800 zł w programie poleceń + do 3,5% dla oszczędności

Getin Bank udostępnił nową edycję swego programu poleceń.

Program poleceń w Getin Banku - 7 edycja
Nagrody w promocji zdobyć mogą zarówno osoby otwierające konto z polecenia, jak i polecający. Do wyboru czekają bony na zakupy - do wyboru jest Allegro, Decathlon oraz Empik.com.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

"Polecam Proste Zasady VII edycja"


Dla kogo promocja? Osobą polecaną (czyli taką, która dopiero założy konto osobiste) może być osoba pełnoletnia, która od dnia 31.08.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku (ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji "Polecam Proste Zasady").

Polecający to z kolei osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Getin Banku (posiadanie innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do poleceń).

Nagroda dla otwierającego konto. W 7. edycji programu "Polecam Proste Zasady" Getin Bank udostępnił katalog nagród do wyboru, w którym znaleźć można bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com.

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowany bon o wartości 50 zł za otwarcie konta w Getin Banku z polecenia:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.05.2020 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia możesz go uzyskać tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej i urządzeń telekomunikacyjnych, w tym telefonu oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w marcu, to wpływy będzie należało zapewnić w kwietniu, maju i czerwcu.

Wydanie nagród. Po spełnieniu wszystkich warunków Getin Bank o przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej oraz mailem i SMSem. Wybór nagrody ma być możliwy do 31.10.2020 r. w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne (wymóg ten dotyczy nie tylko osoby, która założyła konto z polecenia, ale też osoby polecającej).

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod trzeba podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):
Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak zyskać na polecaniu konta w Getin Banku? Żeby polecać, trzeba przystąpić do programu "Polecam Proste Zasady - edycja VII" i wygenerować kod poleceń (kody z poprzednich edycji są już nieaktualne). Rejestracja możliwa jest po zalogowaniu do bankowości internetowej ("Oferty i wnioski" => "Program poleceń").

Osoba polecająca także musi posiadać wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto. Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com). Bank wynagrodzi jednak maksymalnie 10 poleceń (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł).

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie, nagroda dla nowego klienta nie podlega opodatkowaniu (bo to tzw. "sprzedaż premiowa"). Zatem osoba polecona będzie mogła cieszyć się całą wartością przyznanej nagrody.

W przypadku osób polecających sytuacja wygląda inaczej. W regulaminie można znaleźć zapis:
"Nagrodą dla Obecnego Klienta jest bon podarunkowy o wartości 80 zł., który podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym (...). Bank zobowiązany jest do naliczenia i odprowadzenia podatku do właściwego Urzędu Skarbowego."

Nie jest to nowość, bo podobnie było w poprzednich edycjach programu poleceń Getinu. Wtedy nagrodą były jednak premie pieniężne i bank pisał o bonusie w kwocie netto i brutto. Tym razem takich informacji brak - regulamin nie wspomina o ufundowaniu dodatkowej nagrody na poczet wspomnianego podatku.

Program "Polecam Proste Zasady" ma być dostępny do 31.05.2020 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

Getin Bank: oferta dla oszczędności


Do otwarcia konta w Getin Banku zachęcać może nie tylko bon 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com, ale również oprocentowanie jakie ten bank oferuje na koncie oszczędnościowym. A jest to:
 • konto oszczędnościowe 2% przez 2 miesiące (maksymalnie do 200 tys. zł) - to propozycja dla osób, które wpłacają "nowe środki" (a więc nie tylko nowi, ale i obecni klienci; jednak gdy dopiero staniesz się klientem banku, to warunek wpłacenia nowych środków w praktyce spełnisz z automatu); promocja łączy się z wyżej wymienioną promocją ze stawką 3,5%.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?


Konto Proste Zasady to konto osobiste z oferty Getin Banku. Jego szczegółowa charakterystyka wygląda tak:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

20 komentarzy:

 1. Dłuższą karencję też zrobili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O faktycznie. A przygotowałem się na zakładanie. Wrr

   Usuń
 2. A czy przypadkiem 3,5% w Getinie się nie skończyło? Bo na stronie banku widzę informację, że promocja jest (a właściwie była) dostępna do 29.02.2020.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja jest przedłużana, bez większych większych zmian w regulaminie, więc pewnie znów ją przedłużyli i dali na kolejne kilka miesięcy.

   Usuń
  2. Już jest regulamin. Zasady zostały po staremu.

   Usuń
 3. Dobre czasy widać dobiegły już końca. Zarówno Santander jak i Getin zredukowały swoje programy poleceń pod względem finansowym. Tutaj jeszcze nie gotówkę jak do tej pory, a bony dają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z innych programów poleceń to ja czekam na Inteligo bo mi 3 lata minęły ale jak na złość nic się nie pojawia.

   Usuń
 4. W smsie z kodem polecenia zmian nie ogarnęli bo brzmi on tak:
  Dziekujemy za przystapienie do programu Polecam Proste Zasady. Twoj kod polecenia to ...... . Przekaz go znajomym, polecaj nasze konto i odbierz do 500 zl.

  A przecież teraz może być 800 a nie 500 zł

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy posiadanie konta w GetinOnline (nie bylo nigdy zamykane) wyklucza z promocji? Przy poprzedniej promocji konsultant na infolinii powiedzial, ze nie lapie sie na promo. Dzieki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wyklucza. Dziś już nie ma Getin Online. Jest to konto w ramach Getin Banku (swego czasu skonsolidowano: Getin Online, Open Online i Getin Bank pod marką tego ostatniego).

   Usuń
  2. Złotówa, ja miałem konto w GetinOnline, którego nigdy nie zamknąłem, a w promkach konta Proste Zasady uczestniczą obecnie już 3. raz i na dodatek polecam :)

   Usuń
 6. Na wyżej wymienionej stronie do założenia konta w punkcie 4 warunkiem uzyskania kolejnego bonusu jest zrobienie transakcji bezgotówkowych na kwotę min 200 zł, w całym artykule nie ma nic na ten temat. Czy jest to dodatkowa nagroda (poza tymi 100 zł i 50) czy po prostu niedopatrzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy wpis prześwietla program "Polecam Proste Zasady" - w nim dla uzyskania bonu o wartości 50 zł nie trzeba wykonywać płatności (wystarczy 1 miesięcznie, ale to w celu uniknięcia opłaty za konto).

   W opisie jest jednak fragment pt. "Jeszcze więcej na start", w którym piszę o "startej" promocji z bonami do Decathlonu (o łącznej wartości 100 zł). Tam linkuję do opisu tejże promocji ;)

   Usuń
  2. Już rozumiem, dziękuję za informację.

   Usuń
 7. A polecony otrzyma nagrodę w postaci bonu na 80 zł do jakiego sklepu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też będzie miał możliwość wyboru jednego z bonów.

   Usuń
 8. Hej,
  Wczoraj podpisalem umowe, dzis odebralem a tam w regulaminie jest "Polecam Proste Zasady VI edycja" - szósta edycja, a przeciez jest VII. Miał ktoś taki przypadek, powinienem to zgłosić?
  Tym bardziej że szósta promocja wazna jest do 29.02.2020...

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostałam już te bony ze starej promocji 5 x 20 zł Decatlon. A gdzie mam wybrać ten bon za 50 zł? Nie dostałam żadnej informacji i też nie mogę tego znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Od 1. października zmiana warunków. Darmowe będą tylko bankomaty Planet Cash. W pozostałych prowizja 3,5% (min. 5 zł)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś przyszła informacja z Getinu o spelnieniu warunków promocji w programie poleceń. Wybrałen jako nagrode kod do Allegro na 80zł
  Ale jak wprowadzam ten kod by wygenerować kupon to komunikat że podany kod został wykorzystany
  Pisałem do banku, to odpisali żeby kontaktować się bezpośrednio z Allegro.
  Pisałem do Allegro to odpisali :
  "Przesłany przez Pana kod jest aktywny i nie został wykorzystany na platformie Allegro. Przy wprowadzaniu rabatu proszę sprawdzić, czy wpisywane są właściwie małe oraz duże litery lub, jeśli Pan wpisuje kod ręcznie, proszę spróbować skopiować kod i wkleić we właściwe miejsce. Może Pani również sprawdzić, czy kupon jest dostępny przy realizacji zamówienia, na przykład, w formularzu opcji dostawy, po zaznaczeniu płatności z góry w wyświetlonej sekcji "płać mniej" należy podać kod kuponu"

  Ale nic nie działa. Miał tak ktoś ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...