Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnia szansa na min. 350 zł za konto w Santander Banku

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

27.02.2020

Ostatnia szansa na min. 350 zł za konto w Santander Banku

Obecnie najpopularniejsza okazja do bankobrania już niebawem się kończy.

Ostatnia szansa na min. 350 zł za konto w Santander Banku
Do zdobycia czeka gwarantowana nagroda pieniężna min. 350 zł. Ale nie tylko wysokość tej premii jest powodem olbrzymiego wzięcia promocji. To także prostota warunków do spełnienia, całkiem fajne konto (z darmowymi przelewami natychmiastowymi) oraz przyzwoity - na tle innych banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta. No i warto też podkreślić, że posiadanie już w Santander Banku innych produktów niż konto, nie wyklucza z promocji!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję, a właściwie kumulację kilku łączących się ze sobą promocji, na blogu już szczegółowo omawiałem we wpisie "Odbierz 350 zł na start za konto w Santander Banku + więcej w pozostałych promocjach". Dziś jednak pokrótce przypomnę to, co najważniejsze.

Do wzięcia czekają:
  • bonusy pieniężne do 300 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków;
  • premia pieniężna 50 zł za otwarcie konta z polecenia;
  • zwroty za płatności z konta.

Na wszystkie powyższe promocje załapać się może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada i nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku co najmniej od 13.01.2019 r.

Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta. Jeśli jednak masz jedynie pełnomocnictwo do czyjegoś konta albo nawet posiadasz inne produkty w Santander Banku (jak kartę kredytową, lokatę, pożyczkę czy rachunek firmowy), to droga do udziału w tej okazji do bankobrania jest otwarta 🙂

Tak jak wytyczne uczestnictwa w promocji są klarowne, tak i warunki do spełnienia są proste. W skrócie (choć zachęcam do odwiedzenia wpisu na blogu z bardziej szczegółowym opisem promocji): wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć tam wniosek o konto z kartą, wyrażając przy tym wymagane zgody. Z tym wyrobić się należy do soboty włącznie (czyli do 29.02.2020 r., do godz. 23:59).

Na zawarcie umowy będzie czas do 15.03., a dalej - najpóźniej do końca kwietnia - przyjdzie spełniać proste warunki uzyskania bonusów: w praktyce wystarczy wykonać łącznie 10 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty i zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku). I tyle. Za to otrzymasz bonus 300 zł.

Jeśli chcesz zdobyć jeszcze premię 50 zł za otwarcie konta z polecenia, to w praktyce wystarczy we wniosku podać kod polecenia (znajdziesz go we wpisie na blogu tutaj) oraz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji i wykonać płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę min. 300 zł (czas na to jest do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta).

I tak oto robi się aż 350 zł do wzięcia za konto w Santander Banku. A do tego dojść mogą jeszcze wspomniane zwroty za płatności wykonywane z konta (za należności z faktur i rachunków za media).

Szczegółowe omówienie warunków promocji, opis ich spełniania krok po kroku, a także terminy wypłat nagród, jak i prześwietlenie konta, znajdziesz w pierwotnym wpisie o tym jak zdobyć co najmniej 350 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku. I pod tamtym wpisem możliwe jest także komentowanie oraz dyskusja o promocji.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...