Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach LIDL za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.02.2020

Zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach LIDL za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Citibank przygotował nową promocję swej karty kredytowej z nagrodą jakiej dotąd jeszcze nie było.

Karta prezentowa Lidla o wartości 400 zł za kartę Citi Simplicity
Karty prezentowe o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Lidl czekają na uczestników, którzy przetestują kartę Citi Simplicity. A warunki do spełnienia są całkiem proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta, pożyczki czy nawet karty dodatkowej do karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl" i uzyskać tytułową nagrodę:
 • do 20.04.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody i zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile (dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS) i za jej pomocą aktywuj kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł (i mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Lidla - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Płatności mogą być wykonane jedną lub wieloma transakcjami - ważne by łącznie we wskazanym okresie wydać kartą sumę min. 2000 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności można więc rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości lub się pospieszyć (bo czym prędzej wykonasz transakcje na wymaganą sumę, to tym prędzej otrzymasz nagrodę, o czym piszę nieco niżej).

Na potrzeby promocji bank dopuszcza dokonywanie płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie. Zwróć jedynie uwagę, że bank uwzględni tylko takie transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,  
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Tych kilku rodzajów transakcji lepiej więc unikać. Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w sklepach (spożywczych, odzieżowych i innych), marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

Karta prezentowa Lidl 400 zł za kartę kredytową Citi Simplicity
Kiedy otrzymasz nagrodę? Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz karty prezentowe do stacjonarnych sklepów Lidl o łącznej wartości 400 zł. O ich przyznaniu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A karty prezentowe zostaną wysłane na Twój adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otrzymania tejże wiadomości. Do dnia przyznania karty posiadaj aktywną kartę.

Karta prezentowa ma być ważna przez 6 miesięcy, a można z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania salda dostępnych na niej środków.

A teraz kilka słów na temat tego, jak działa karta kredytowa. Choć nazwa karty sugeruje kredyt, to w tym przypadku nie mamy do czynienia ze standardowym kredytem/pożyczką, ale z limitem kredytowym, z którego można korzystać według własnego uznania. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (choćby tę, która wymagana jest na potrzeby promocji) spłacić można w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, ile wykorzystasz (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,30%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty


Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Czy wiesz, że nie ma tygodnia, aby banki nie organizowały promocji z okazją na zysk dla klientów? Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najbardziej atrakcyjne skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga ;) Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. To będą jakieś kody jak do Biedronki? Ktoś orientuje się jak tym płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz fizyczną kartę taką upominkową. I nią płacisz. Tu nie ma kodów jak w Biedronce.

   Usuń
 2. A można to połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Czy jeśli zdążę wyrobić kartę w lutym, to czy jeszcze w lutym mogę wydać kwotę około 2 tysięcy, która będzie opłatą za imprezę okolicznościową? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Liczą trabsakcje już od dnia otrzymania karty.

   Usuń
 4. 1) Czy do korzystania z takiej karty potrzebne jest konto w Citibanku?

  2) Jeśli tak to czy na to konto musi wpływać pensja?

  3) Jak długo muszę posiadać kartę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytamy ze zrozumieniem powoli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, ludzie to niektórzy takie matołki, że nie chce im się przeczytać całego opisu tylko od razu komentarze, a potem płacz, że premii nie ma, bo się jakiegoś warunku nie spełniło :)

   Usuń
 6. 1) nie, sama kartą wystarczy.
  2) nie
  3) do dnia przyznania nagrody

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to znaczy "nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nadpłacać = nie powodować na karcie salda dodatniego na kwotę >= 200 PLN.
   Np. jeżeli zrobisz zakupy na 500 PLN, to spłacasz kartę kwotą 500 PLN a nie np. 800 PLN, bo wtedy zrobisz saldo dodatnie na 300 PLN, za które bank (Citi) naliczy opłatę.

   Z KK najlepiej w terminie spłać kwotę równą co do złotówki kwocie zadłużenia (dostaniesz ją na comiesięcznym wyciągu w bankowości elektronicznej) i wtedy na 100% nie zapłacisz żadnej opłaty tzn. żadnych odsetek ani żadnych opłat za nadpłatę.
   Karta za darmo a "kredyt" (to co wydajesz płacąc kartą) bezpłatny na okres 50-56 dni (w zależności od banku).
   Mam tak w Citi od 3 lat a w innym banku już od dekady. I wcale nie żyję na kredyt :)

   Usuń
  2. Mogę spytać czemu masz karty kredytowe aż tak długo? Dają Ci jakieś korzyści? Bo jednak tutaj preferowanym rozwiązaniem jest odebranie bonusu i zaraz po tym pozbywanie się produktu:)

   Usuń
  3. Citi – 3 lata. Zgarnąłem bonus na wejście 400 PLN, a niedawno za podwyższenie limitu na krótko, bo tylko 1 msc, również bon do Biedronki 50 PLN :).
   Zostawiłem KK ponieważ jest zupełnie darmowa a jako produkt kredytowy zwalniała mnie z opłaty za konto Citi Prority, do którego mam fajną darmową kartę muliwalutową, z której z kolei nie chcę rezygnować z powodu podróży (USA, Europa). Kartą Citi w walucie bez prowizji i przewalutowania (ładuję ją walutą w Rkantor, USD, EUR, GBP, ) zapłacę bez obawy wszędzie na świecie (zwłaszcza w Stanach) i przez internet również.

   Alior – była karta Fair w BPH – zgarnąłem niezły bonus na wejściu => przejściu z WBK. Przy niskim wymaganym obrocie miesięcznym mam ją praktycznie za darmo. Dodatkowo niezmiennie od 8 lat 3% zwrotu = 75 PLN/kwartał, max 300 PLN/rok za płatności w hotelach, restauracjach, kinach, ośrodkach sportowych, SPA, transporcie (autobus, pociąg, samolot), co mi bardzo odpowiada i zawsze bonus w maksymalnej kwocie zgarniam.

   Usuń
  4. Faktycznie można się w to bawić na różne sposoby, zależnie od potrzeby. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 8. nie przechodzi mi weryfikacja - przy zdjęciu dowodu zawiesza się cały proces, nie mam widoku z aparatu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zmniejsz wielkość zdjęcia, za duży plik

   Usuń
 9. Żadne "przetestowanie", tylko założenie prawdziwej karty. Moim zdaniem to mylenie pojęć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki jest okres bezodsetkowy w tym przypadku ile dni lub czy bedziemy miec ta informacje gdzies podana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 56 dni. Data spłaty będzie na wyciągu.

   Usuń
 11. A czy ja jak jestem wieśniakiem na KRUS-ie to mogę startować po kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. My to mamy zawszę pod górkę z bankami.

   Usuń
 12. jak długo czeka się na nagrodę? Brałem udział w jednej z poprzednich promocji i dostałem maila, że spełniłem warunki i wkrótce zostanie mi przesłane kod do sklepu Biedronka. Wkrótce tzn. kiedy? Czy ktoś brał udział w poprzednich promocjach i jak długo trzeba było czekać na ten kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnij się via formularz kontaktu na stronie banku albo na infolinii. Pomaga i przyspiesza.

   Usuń
 13. Czyli rozumiem ze ta promocja łączy się z promocją polecenia konta - 200zł
  Czyli jak polece konto żonie to łącznie dostaniemy 600zł, tak
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy opłacanie rachunków na poczcie polskiej i płacenia KK wlicza się so limitu jaki trzeba osiągnąć ?
  • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz poczty już nie wykluczają.

   Usuń
 15. Witam, przeglądam regulamin oraz tabelę oplat i prowizji - gdzie jest zapis, ze spłacając kartę do 56 dnia nie zostana mi doliczone żadne odsetki, opłaty itp? Może coś mi umknęło ;-) będę wdzięczna za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 16. nie korzystalem nigdy z karty kredytowej stad moja wiedza nie jest na tyle duza abym mogl byc pewny stad moje pytanie.
  Czy karta kredytowa mozna placic rachunki, takie jak czynsz, faktura za telefon, rachunek za prad ?

  Dziekuje za informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. I jest na to kilka sposobów. Np.
   1) na poczcie lub w żabce. Ale wtedy policzą drobne prowizje (poczta 3,50 zł)
   2) aplikacja Sprytny Bill, w której skanuje się kod kreskowy z faktury i płaci kartą (prowizja 0,97 zł).
   3) eBOKi - ma większość firm m.in. PGE, PGNIG, Play. Tam czasem jest za darmo, a czasem z prowizją do 1 zł.

   Ale musisz pamiętać o wykluczeniach które banki czasem stosują. I te płatności mogą być wykluczone.

   Usuń
  2. W takim razie decyduje sie, warunki nie wydaja sie trudne do spelnienia.
   Dziekuje Ci a te informacje.

   Usuń
  3. Ale czy tutaj w ogóle trzeba się silić na opłacanie rachunków jak tą kartą Diners Club wystarczy wykonać 1 płatność na chociażby najdrobniejszą kwotę? Nie trzeba robić jakiś większych obrotów.

   Usuń
 17. Jeśli pensje dostaje do ręki, nie na konto to jak inaczej udokumentować swoje dochody? Mam tylko na umowie napisane że zarabiam najniższą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy chcą PIT albo zaświadczenie od pracodawcy. Musisz zapytać konsultanta jaki dokument będą chcieli.

   Usuń
 18. Jak długo czekaliście na kartę po złożeniu wniosku? :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy przesyłacie pełne wyciągi z konta do wniosku o otwarcie karty kredytowej czy tylko wpłaty? Proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Przesłałem wyciąg. Mam mało obrotów na koncie na które wpływa wynagrodzenie bo ono praktycznie od razu znika rozdysponowane na konta gdzie mam promocje.

   Usuń
  2. Ja przesłałem tylko wpływy wynagrodzenia.

   Usuń
 20. Ok-rozumiem że Revolut tu jest wykluczony. Ale czy SPrytny Bill też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprytny wydaje mi się że powinien przejść.

   Usuń
 21. Ludzie ludziska... spełniłem wszystkie wymagania dotyczące tej promocji oprócz tego, że kartę aktywowałem za pośrednictwem strony internetowej a nie aplikacji tak jak w regulaminie. Czy mogę się pożegnać z nagrodą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugerowałbym spełnianie warunków, aktywowanie aplikacji i korzystanie z niej. A jeśli nagroda się nie pojawi, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (najlepiej wypunktowując ile warunków zostało spełnione; a aktywacja karty to jednak czynność jednorazowa, nieodwracalna, więc nawet po dopatrzeniu się błędu już nie sposób go naprawić; możemy się domyślać, że taki warunek bank stawia, by zachęcić do korzystania z aplikacji - dlatego też zachęcam do korzystania z niej, by pokazać bankowi, a zwłaszcza pokazać osobie w banku rozpatrującej reklamację swą aktywność). Nie znam - co nie znaczy, że go nie było - takiego przypadku z Citi, ale w wielu bankach tego typu reklamacje, gdy uchybienie jest drobne, są rozpatrywane pozytywnie. Na pewno nie warto się poddawać (zwłaszcza, że to co najistotniejsze - i o co przecież chodzi z punktu widzenia banku - karta została wyrobiona).

   Usuń
 22. Czy wymóg "przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (...)" został spełniony w chwili załączenia we wniosku wyciągu z rachunku? Czy może trzeba udać się do placówki banku i przekazać dokument? Dopiero zaczęłam przygodę z bankobraniem, stąd mam kilka wątpliwości co do swojego działania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wymóg został spełniony. Nic nie musisz już nigdzie dostarczać.

   Usuń
 23. W pośpiechu aktywowałam kartę na stronie internetowej banku, a nie przez aplikację. Czy w tej sytuacji przepada mi bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyżej masz odpowiedź Złotówy w komentarzu z 21 marca. Też bym tak zrobił.

   Usuń
 24. "Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę." taka informacja jest na stronie. a w regulaminie że aktywacja ma się odbyć przez aplikacje. czy w przypadku nie wypłacenia nagrody można tego użyć jako podstawy reklamacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamierzam się właśnie na to powołać. Dodatkowo staram się korzystać z karty aby widzieli, że w porządku klient. Jeśli nie uwzględnią to odejdę z powodu negatywnego rozpatrzenia reklamacji.

   Usuń
 25. Po złożeniu wniosku dostałem tylko info na e-mail . Dziękujemy za złożenie wniosku o KK . Jak długo czeka się na przesłanie umowy z banku i czy informują np; o odrzuceniu wniosku ?? Pozdrawiam i proszę o info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekałem ok. 1,5 tyg. Napisałem poprzez stronę. Następnego dnia oddzwonili.

   Usuń
 26. Czy da się płacić kartą w internecie nie podając jej numeru? Ja zawsze korzystałem z blika a tu nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jak płaci się kartą to trzeba podać numer i dane z karty. Innej opcji nie ma. A Blik to inna metoda płatności.

   Usuń
 27. Sprawdzałem praktycznie próbując założyć kartę dla indywidualnej działalności. To nie jest tak, że jak wnioskujesz o mniejsza kwotę do 5 tys., to odpuszcza i pozwolą na łatwiejsza sciezke. Konsultantka stwierdziła że wystarczy oświadczenie, owszem, ale wtedy nie załapiesz się na nagrodę początkowa i korzystasz tylko z tych 20 PLN zwrotów od płatności miesięcznie. A liczba dokumentów, jakie trzeba przedstawic jest bezsensownie długa, bo nie tyło PIT za ostatni rok, ale i pełne KPiR oraz zaświadczenia o niezaleganiu lub kopie płatności z konta ZUS US (akurat w dobie tarczy antykorono ja tej płatności w kwietniu mieć nie będę) i tak dalej. Podziękował nie skorzystam i odradzam kopanie się z koniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to normalne dla ludzi prowadzących dział. gosp. Zawsze jest potrzebny stos dokumentów. Tak samo miałem w promocjach karty kredytowej w BNP i w Millenium.

   Usuń
 28. Dostał już ktoś z Was info o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie sprawdziłem i wiadomość była już 18.04. Udało się mimo, że nie aktywowałem karty przez aplikację mobilną. Wiadomość została wysłana w bankowości internetowej Citibank Online. Zdziwił mnie tylko termin otrzymania prezentu.
   W wiadomości od banku jest informacja:
   Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

   podczas gdy tutaj na blogu jest napisane:
   karty prezentowe zostaną wysłane na Twój adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otrzymania tejże wiadomości

   Sprawdziłem regulamin i bank ma rację:
   Nagroda zostanie wysłana na podany przez Uczestnika adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego
   po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty.

   Usuń
  2. Ale to w sumie na to samo wychodzi. Tylko inaczej napisane ;)

   Usuń
 29. "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Limitu kredytu określonego w §1 ust. 2 na dzień zawarcia Umowy wynosi:  8,3%. 4. Całkowita kwota do zapłaty przez Klienta w związku z udzieleniem mu Limitu kredytu określonego w §1 ust. 2 na dzień zawarcia Umowy
  wynosi 5219,31zł" - jak mam to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To warunki przedstawione w oparciu o ustawowo narzucone wymogi, które kreślą scenariusz wykorzystania całej kwoty i jej spłaty w comiesięcznych ratach. Ma on na celu umożliwić klientowi porównywanie ofert w różnych bankach. O ile jednak sprawdza się w przypadku kredytów i pożyczek, to rozjeżdża się z rzeczywistością, gdy mamy do czynienia z kartą kredytową, z której korzysta się inaczej (nie z całego limitu, ale z kwoty jaką chcemy wykorzystać; no i można spłacać w okresie bezodsetkowym czyli dokładnie tyle samo ile z karty zostało wykorzystane).

   Usuń
 30. Czy ktoś dostał może już bony do Lidla? 18 kwietnia dostałem info o spełnieniu warunków i okresie wysyłki 60 dni (wczoraj minęło).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, 28 maja dostałem info, że w ciagu 60 dni wyslą karty do Lidla. Dzisiaj mija już chyba 65 dzień i echo. Moim zdaniem żenujące podejście :(

   Usuń
  2. ja już wydałem ....zapomniałem już o tym .przysłali karty po 10 dniach

   Usuń
 31. Mnie okres 60 dni mija 8.08. i też nadal nie dostałam bonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwota - wszak mają jeszcze 5 dni :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...