Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 20 000 punktów za rejestrację karty Citibanku w programie Bezcenne Chwile

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.02.2020

20 000 punktów za rejestrację karty Citibanku w programie Bezcenne Chwile

Aż 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile przekłada się na nagrody o wartości ok. 250 zł!

20 000 punktów za rejestrację karty Citibanku w programie Bezcenne Chwile
To najprawdopodobniej rekordowa pula punktów powitalnych w programie lojalnościowym dla posiadaczy kart z logo Mastercard. Zwłaszcza, że udział w promocji wziąć mogą nie tylko nowi, ale i obecni klienci Citibanku!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Co to jest program Bezcenne Chwile? Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu (są to m.in. nagrody rzeczowe, vouchery na zakupy, doładowania telefonu czy bilety do kina). Można także zbierać punkty w ofertach specjalnych oraz punkty powitalne.

I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Citibanku. Do wzięcia czeka 20 000 punktów, co pozwoli zgarnąć sporo nagród (przykładowo: voucher Circle K, Empik.com czy RTV Euro AGD o wartości 50 zł "kosztuje" 3400 punktów; doładowanie telefonu kwotą 100 zł wyceniono na 8000 punktów). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

20 000 punktów bliżej do realizacji celu w programie Bezcenne Chwile z kartami Citi Handlowy


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba posiadająca dowolną główną kartę kredytową lub kartę debetową (do konta) Citibanku. Musi być to karta wydana przez Mastercard.
Jeśli jeszcze nie posiadasz karty kredytowej w Citibanku, sprawdź jak można zyskać na jej wyrobieniu. Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane (do wyboru): 400 zł na zakupy w Lidlu, 400 zł do wykorzystania na Allegro lub telefon LG K30 Dual Sim.

Z udziału w promocji z 20 000 powitalnych punktów wykluczone są "osoby, które do 19 lutego 2020 r. zarejestrowały się do Programu [Bezcenne Chwile - przyp. Mr. Złotówa]" (to zdanie z regulaminu cytuję nie bez przyczyny - jego wydźwięk jest bowiem taki, że wykluczona jest osoba, która zarejestrowała kartę jakiegokolwiek banku, a nie tylko kartę konkretnie Citibanku).

Nagroda. Do wzięcia czeka tytułowe 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Punkty mają być ważne przez okres 4 miesięcy od ich przyznania. Po tym okresie - jeśli nie zostaną wykorzystane - przepadną.

Ograniczona pula nagród. Nagroda za rejestrację karty Citibanku w programie Bezcenne Chwile jest imponująca, ale niestety liczba uczestników została ograniczona do zaledwie 700 osób. Punkty otrzyma pierwszych 700 uczestników, którzy spełnią warunki promocji.

Jak uzyskać 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard Citibanku?


Zasady promocji "20 000 punktów bliżej do realizacji celu w programie Bezcenne Chwile z kartami Citi Handlowy". By zgarnąć tytułową nagrodę, najpóźniej do 20.03.2020 r. (ale pamiętaj o ograniczonej puli nagród oraz o tym, że o ich zdobyciu zadecyduje kolejność spełnienia wszystkich poniższych warunków):
 • zapisz się do programu Bezcenne Chwile za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku oraz 
 • wykonaj co najmniej 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda ma być przekazana do 30.04.2020 r. - punktami zostanie zasilone Twe konto w programie Bezcenne Chwile. Do czasu otrzymania nagrody należy posiadać aktywną kartę lub umowę o konto i nie składać wypowiedzenia. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (20 000 punktów).

A tak na marginesie... już chyba każda opisywana promocja dotycząca programu Bezcenne Chwile będzie wzbudzała me wspomnienia z promocją innego banku, która także dawała punkty powitalne i zaowocowała mym wyjazdem na mecz Ligi Mistrzów do Monachium. Zawsze miło sobie przypomnieć.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

64 komentarze:

 1. No to się nie łapię :( Zarejestrowałem się za 1500 albo 1800 punktów. Czyli tanio się sprzedałem :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakiś link do regulaminu promocji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, czy od razu po rejestracji można dokonywać płatności i będą się one liczyć? Pytam, gdy po rejestracji karty w programie, pojawił się komunikat, że będzie ona w nim aktywna w okresie 4 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie dokładnie wygląda to tak:

   "W Ofercie mogą wziąć udział osoby fizyczne, (...), które (...) w Okresie Obowiązywania Oferty spełnią łącznie poniższe warunki:
   1) zapiszą się do Programu Bezcenne Chwile („Program”) poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
   2) dokonają minimum 10 transakcji Kartą, które spełnią łącznie następujące warunki: - ich łączna kwota wyniesie co najmniej 300 PLN; (...)"

   Mowa więc jedynie o łącznym spełnieniu warunków i nie ma jakiegoś zapisu, który sugerowałbym konieczność wyczekiwania na rejestrację (tak bywało w innych promocjach). Na tej podstawie można więc zakładać, że wyczekiwanie na rejestrację nie jest konieczne.

   Usuń
 4. Gdzie jest ten formularz rejestracyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.online.citibank.pl/citispecials/priceless-specials.html

   Tu jest link do rejestracji.

   Usuń
 5. Ciekawe czy jak się zapisałem do Priceless Specials to teraz potraktuje mnie jako nowego klienta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nie da się nawet. Przynajmniej tak jest u mnie.

   Usuń
 6. Witam jeżeli byłem zarejestrowany w priceless specials to teraz jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie jest info że muszę pobrać oba dokumenty PDF w formularzu ale brak jakiegokolwiek odnośnika do dokumentów

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałem się zarejestrować ale mam taki komunikat:

  "Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”

  Pod nim jest przycisk ""Zapoznałem się i akceptuję powyższe oświadczenie" ale jak w niego kliknę to pojawia się informacja: "Ważne! Aby zarejestrować sie w programie musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 - Pobierz oba dokumenty PDF powyżej, KROK 2 - Zaznacz pierwsze cztery oświadczenia powyżej". Tylko że ja nigdzie nie widzę takiego czegoś.

  Możliwe że wykrywa mnie już jako zarejestrowanego bo kiedyś do Priceless Specials zapisałem kartę Simplicity. Teraz chciałem debetową do konta Priority.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie tak samo i zastanawiam się o co chodzi

   Usuń
  2. Mam tak samo, jestem zarejestrowany niby w programie Bezcenne chwile ale kartą z Alior Banku.

   Usuń
  3. No to raczej wielu się nie łapie.

   Usuń
 9. Jeśli korzystałem z promocji Priceless Specials w citi handlowy to mogę skorzystać z tej promocji czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ciągle ten sam program ale pod inną nazwą.

   Usuń
 10. Wg informacji z infolinii karty zarejestrowane w Priceless Specials są traktowane jako wyłączające z promocji Bezcenne Chwile :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Na stronie citi jest napisane nagroda dla pierwszych 700 osób które spełnią warunki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Od kiedy będą brane pod uwagę transakcje kartą? czy od samego momentu rejestracji czy trzeba poczekać na jakieś potwierdzenie? pytam dlatego, że rejestrowałam kartę w sobotę i wyskoczyła informacja, że "czas oczekiwania" do 4 dni".... na tą chwilę nie mogę się zalogować do Bezcennych Chwil za pomocą nr karty więc wychodzi na to, że jeszcze nie widnieje w programie, czy dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpinam się pod pytanie .transakcje trzeba wykonać po tych 4 dniach czy można już po rejestracji ?

   Usuń
  2. Nieco wyżej w komentarzu przed chwilą nieco obszerniej odpowiadam na to pytanie.

   Usuń
 13. Czy KK w Citi można dostać będąc na urlopie macierzyńskim (pensję wypłaca ZUS)?

  OdpowiedzUsuń
 14. U mnie w bankowości ten program dalej widnieje jako "Dołącz teraz do programu Priceless Specials i odbieraj nagrody: " w Korzyści i produkty. Czy to należy do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że nie ogarnęli i nie zmienili.

   Usuń
 15. Skąd będzie wiadomo że promocja się skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety z doświadczenia wiem, że dowiesz się o tym składając reklamację w związku z brakiem nagrody. Wtedy uprzejmie informują że nie znalazł się Pan/Pani wśród pierwszych "iluś tam" osób. :(

   Usuń
  2. No właśnie też się trochę tego obawiam. 700 nagród to mało.

   Usuń
  3. Dokładnie, czyli tak na prawdę możesz być pierwszy a powiedzą Ci, że byłeś 701-wszy i nagrody brak :( powinna być jakaś informacja ze strony banku, że już limit wyczerpany

   Usuń
 16. Info dla Złotówy i innych: pojawiły się nowe bilety na LM. M.in. na finał można jechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za 25 tys. pkt! Nie wiem kto i w jaki sposób może zdobyć aż tyle.

   Usuń
  2. I to chyba tylko dla kart Santandera? Bo oni są sponsorem LM?

   Usuń
 17. Czy na nagrodę może liczyć pierwsze 700 osób, które jako pierwsze się zarejestrują czy też jako pierwsze wykonają 10 transakcji na 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy obrót na Sprytnym Billu się wliczy?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy jeśli miałam zarejestrowaną kartę z Aliora, ale już tej karty nie mam od dłuższego czasu to mogę się załapać?

  OdpowiedzUsuń
 20. Hejka,
  Pytanko mam. Z kartą citi w programie citi specials jest 4% zwrotu na booking.com. Czy ktoś używał jednocześnie karty citi z programem citi specials i wtyczki refunder i otrzymał zwrot z dwóch źródeł: refunder i citi specials?

  Patka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się połączy.

   Usuń
  2. Thx
   patka

   Usuń
  3. Hejka,

   Jeśli jestem w programie Specials z santanderem to czy mogę się logować tym samym e-mailem. Jak to działa?

   Patka

   Usuń
  4. Nie da się. Musi być inny adres mailowy.

   Usuń
 21. A mi niestety CitiBank nie chce karty dać.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dzień dobry.
  Zarejestrowałam się w Programie. Skąd mogę się dowiedzieć, że biorę udział w "akcji" i po wykonaniu 10 transakcji dostanę punkty promocyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety randka w ciemno. Możesz do nich napisać przez CitiOnline ale jak będziesz czekać na odpowiedź to cię raczej inni wyprzedzą.

   Usuń
 23. Czy będąc nowym posiadaczem karty CB i korzystając z promocji dla nowych klientów (500 zł zwrotu, 400 do Lidla itp) mogę jednocześnie przystąpić i do tego programu?

  OdpowiedzUsuń
 24. Przystąpiłem do programu, spełniłem wszystkie warunki, punków narazie brak. Dzisiaj poszła reklamacja do banku. Konsultanci na infolini oczywiście nic nie wiedzą ani nie potrafią podać żadnych konkretnych informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagroda ma być przekazana do 30.04.2020 r. - punktami zostanie zasilone Twe konto w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
 25. wiadomość z dziś:

  Drogi Kliencie,

  Miło nam poinformować, że jako jeden z pierwszych 700 Uczestników spełniłeś warunki Oferty 20 000 punktów bliżej do realizacji celu w programie Bezcenne Chwile z kartami Citi Handlowy.

  W związku z tym, nagroda 20 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile została przyznana, a punkty zostaną naliczone do dnia 30 kwietnia 2020 r. zgodnie z Regulaminem Oferty.

  Punkty możesz wymienić na wybrane nagrody w katalogu Programu np. bilet na festiwal muzyczny, dron, słuchawki, wideorejestrator i wiele innych logując się na bezcennechwile.pl lub https://www.online.citibank.pl/citispecials/priceless-specials.html.

  Gratulujemy i życzymy miłych wrażeń.

  Fajnie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka
   Też dostałam.

   Patka

   Usuń
  2. Potwierdzam! Również i ja dostałem nagrodę.

   Usuń
  3. Tez dostałem.
   Wczesniej byłem zarejestrowany kartą Aliora i jak widać to nie przeszkodziło załapać się tutaj

   Usuń
  4. Również potwierdzam otrzymanie punktów. Dostałem identyczny komunikat. Opiszę jednak jak wyglądał mój udział w rejestracji i realizacja zakupów:
   24.02.2020 r. - rejestruję swój profil
   25.02.2020 r. - dzwonię na infolinię z pytaniem czy już mogę realizować płatności kartą żeby spełnić wymagania, czy czekać na potwierdzenie rejestracji profilu - odpowiedź "CZEKAĆ NA POTWIERDZENIE REJESTRACJI PROFILU", więc czekam
   26.02.2020 r. - dostaję potwierdzenie, że profil jest zarejestrowany (na profil mogłem się chyba zalogować dopiero po 2-3 dniach)
   27.02.2020 r. - realizuję 10 płatności kartą (jedna duża i 9 małych kwot)
   Szczerze mówiąc nie liczyłem bardzo na te punkty, bo niektórzy mówili, że płacić można od razu po założeniu profilu, więc myślałem, że będzie za późno, ale jak widać udało się :)
   Dzięki :)

   Usuń
 26. hejka
  czy te 20k punktów wygasa po jakimś czasie?

  Patka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji punkty mają być ważne przez okres 4 miesięcy od ich przyznania

   Usuń
  2. dlatego warto od razu je wykorzystać, aby nie zapomnieć...
   np. bony do decathlon wzięte za punkty ważne są do 13.01.2022 - czyli na pewno dłużej niż 4 miesiące... :)

   Usuń
 27. mam do wydania 3k w ciągu dwóch miesięcy kartą citi, rejestrować się bez żadnych promocji, czy poczekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widzę, że u partnerów programu dostaję 2 lub 8 pkt, za każde wydane 5zł, ale nie widzę ile punktów dostanę za kasę wydaną nie u partnera. Np. za 60zł wydane w Carrefour dostanę 60/5*2=24pkt czyli jakieś 30gr, a ile dostanę za wydanie 60zł w Lidlu?

   Usuń
 28. Szkoda czasu na promocje bezcenne chwile oszukują jak mogą Rejestrujesz się czekasz dwa tygodnie i nic liczą że zapomnisz. Możesz wysyłać reklamacje to jeszcze raz trzeba się rejestrować i tak w kółko. W jednym banku jeszcze przejdzie a potem to szkoda czasu. nawet nie da się wyrejestrować karty z poprzedniego banku. Cały czas zmieniają "odsłony" strony, nazwy programu itd robią taki młyn, ze wcześniej czy później zrezygnujesz z tej nagrody. Od dziś bojkotuje wszelkie promocje bezcenne chwile i Wam radzę to samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie chcesz to nie korzystaj. Będzie więcej punktów/nagród dla innych. Ja już tyle zyskałem na Priceless Specials/Bezcenne chwile że złego słowa nie powiem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...