Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Chwyć premię 350 zł za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.02.2020

Chwyć premię 350 zł za konto w BNP Paribas

Łatwe 350 zł czeka do wzięcia w najnowszej promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Para celebrująca udział w promocji "Chwyć premię" 350 zł za konto w BNP Paribas
W promocji "Chwyć premię" łatwo zgarnąć można 350 zł. Na potrzeby promocji wystarczy bowiem spełnić zaledwie kilka łatwych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.

Promocja "Chwyć premię" zakończyła się w związku z wyczerpaniem puli rejestracji. Kto jednak już to zdążył zrobić, ten może być pewny zdobycia nagród (oczywiście po spełnienie pozostałych warunków).]

"Chwyć premię", czyli premia 350 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy w wysokości 100 i 250 zł, które wpływać będą na konto założone w BNP Paribas. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Chwyć premię" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z racji łatwości warunków w tej promocji, z udziałem nie warto zwlekać.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 8.03.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 22.03.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w marcu 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz pierwszy bonus w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko. By uzyskać drugi bonus, tym razem już w wysokości 250 zł, poza spełnieniem warunków uzyskania bonusu w wysokości 100 zł, w kwietniu i w maju 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 2 przelewy z konta (za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GoOnline albo poprzez aplikację mobilną GoMobile; mogą być to przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - nawet Twój własny rachunek w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

By uzyskać każdy kolejny bonus, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskania bonusu poprzedniego.

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 21.04. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i wykonanie 5 płatności w marcu);
 • do 22.06. (o bonusie 250 zł za spełnienie warunków w kwietniu i maju).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 26.04. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. A terminy wypłaty bonusów są następujące: do 30.04. (100 zł) oraz do 30.06. (250 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Chwyć premię"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni jednak transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kody mające na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
Pozornie lista może wydawać się długa, ale w praktyce bankowi chodzi głównie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można by zrobić duży obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp.

▶️ Przelewy, które należy wykonać na potrzeby promocji, można wykonać na dowolne kwoty i na dowolne konta:
"z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych".
▶️ Wpływy na konto (te na kwotę 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Ponadto pamiętaj, że wpływ oznacza tylko pojawienie się w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie, na którego trzeba zareagować, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie (bo na potrzeby promocji płatności wykonywać nie trzeba, więc wystarczy tylko ta, by mieć darmową kartę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

118 komentarzy:

 1. Jak mogę sprawdzić datę zamknięcia konta w BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce banku lub na infolinii.

   Usuń
  2. Infolinia nie podaje takich informacji. Dzisiaj dzwoniłem w tej sprawie na infolinie i niestety zostałem skierowany do placówki banku:-(

   Usuń
  3. Witam. Czy otrzymaliście już email z danymi do logowania dla pierwszej nagrody który miał dotrzeć do 21.04 ?

   Usuń
  4. WITAM , RÓWIEŻ CZEKAM , NIE OTRZYMAŁAM JESZCZE ŻADNEGO MAILA ,A PRZEGLĄDAM REGULARNIE SKRZYNKE , BY NIE OMINĄĆ TEJ WIADOMOSCI. POZDRAWIAM , DAM TUTAJ ZNAĆ JAK OTRZYMAM .

   Usuń
  5. Właśnie dosłownie przed chwilą otrzymałam maila o przyznaniu nagrody w kwocie 100 zl

   Usuń
  6. Ja niestety nie. :( Napisałam maila z reklamacją.

   Usuń
 2. Mam pytania co do wpływu:
  1) Czy to musi być od razu kwota 1000 zł czy mogą być mniejsze kwoty?
  2) Kiedy najlepiej wpłacić pieniądze i jak długo trzeba je trzymać na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Może być jeden wpływ, ale może być też więcej wpływów na mniejsze kwoty. Ważne, by w miesiącu był(y) wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.
   2) Nie ma znaczenia. Ważne, by pojawiły się na koncie w danym miesiącu kalendarzowym. Nie ma też konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - liczy się ich odnotowanie w historii rachunku.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Piszą o tym na samym początku w części "Dla kogo promocja?" (w praktyce wystarczy nie posiadać konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy).

   Usuń
  2. Ale dopisz, że chodzi o konto osobiste. Miałem kilka miesięcy temu kredyt odnawialny założony przy udziale allegro. On nie kwalifikuje się jako konto osobiste. Co prawda miałem jakiś numer konta techniczny do spłat rat, ale wciąż mogę wziąć udział w promocji.

   Tak mi powiedziano na infolinii ds. tej promocji.

   Usuń
  3. Jest mowa o koncie osobistym :)

   "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku"

   Usuń
  4. Chodziło mi o Twój komentarz: "Piszą o tym na samym początku w części "Dla kogo promocja?" (w praktyce wystarczy nie posiadać konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy)."

   Usuń
 4. Odpowiedzi na wasze pytania są zawarte w artykule. Czytajcie tekst ze zrozumieniem

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli wpływ tylko w kwietniu i maju a np. w marcu i czerwcu nie trzeba i konto będzie będzie darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ jest wymagany wyłącznie w dwóch miesiącach (kwiecień i maj). W pozostałych miesiącach już takiego wymogu nie ma, gdyż konto prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

   Usuń
 6. Czy można sfinalizować proces zakładania konta w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sposób rejestracji, złożenia wniosku w promocji i zawarcia umowy opisuje regulamin promocji (§ 1. ust. 4 pkt. 12 oraz ust. 5. oraz § 2. ust. 1. pkt. 3, 4 i 6). Proces otwierania konta objętego promocją musi wyglądać następująco (w skrócie): rejestracja na stronie promocji => złożenie wniosku o konto za pośrednictwem strony promocji => zawarcie umowy za pomocą SMSa => wizyta kuriera w celu potwierdzenia tożsamości i przekazania karty do konta.

   Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy o konto biorące udział w promocji (a więc z pominięciem placówek), bo to... im opłaca się.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż tego typu promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodziłyby z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc bank woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie tego typu promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 7. witajcie, mam problem techniczny z ostatnim wnioskiem jaki składałam z premia 300zł (dowiedziałam się o nim z infolinii), czy mogę probować złożyć wniosek w tej promocji?
  czy są ku temu przeszkody?

  OdpowiedzUsuń
 8. Przez jaki okres trzeba utrzymać konto aby skorzystać z promocji i dostać bonus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej" czyli jak dostaniesz bonus to możesz zamykać.

   Usuń
 9. Witam,

  Z tego co widzę w regulaminie promocji jest informacja, że trzeba otworzyć konto z kartą Otwartą na Świat. Czy koniecznie musi to być ta karta czy może być dowolna do konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolna karta. Tak jest w regulaminie, gdzie Karta do konta zdefiniowana jest jako "karta płatnicza debetowa, o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank do Konta Osobistego".

   Można więc śmiało wybierać Kartę Otwartą na Dzisiaj, czyli tę, którą można mieć za 0 zł :)

   Usuń
 10. Co z kontami Raiffeisena? Wykluczają czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie ma kont w Raiffeisenie. Są konta w BNP Paribas bo nastąpiło przejęcie banku i klientów. Więc jak masz konto po Raiffeisenie to już jesteś klientem BNP Paribas i to cię wyklucza.

   Usuń
 11. Ja naprawdę nie wiem skąd się na tym blogu bierze coraz więcej takich pytań..przecież Złotówa pisze dosłownie wszystko co ważne i naprawdę rzadko jakieś błędy robi- to.o co pytasz jest na samym początku wpisu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie czasy że ludzie pytają zamiast czytać.

   Usuń
 12. Czy można zamknąć umowę ramową w przypadku posiadania karty kredytowej BNP?
  A jeśli tak to jakimi kanałami? Infolonia wystarczy czy trzeba się pofatygowac osobiście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie da się na infolinii bo o to pytałem. Do oddziału ostatecznie nie trafiłem.

   Usuń
  2. Ale dostęp do bankowości jeśli masz kartę kredytową to nie ta sama umowa ramowa co w przypadku konta. Ja złożyłem wniosek o konto mimo posiadania KK i przeszło.

   Usuń
 13. Jak zamknąć konto najpierw przelew środków i wypełnianie formularza zamykania konta i karty czy telefonicznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamykanie konta tylko w oddziale lub listownie poleconym.

   Usuń
  2. Od niedawna można też telefonicznie, z dwa tygodnie temu żona zamykała - proponują jakiś zwrot chyba 2% od płatności kartą

   Usuń
 14. Hej, a ja mam takie pytanko: jeszcze wczoraj mąż złożył wniosek o konto w promocji tego banku Konto w lutym z premią 300 zł, ale jeszcze nie podpisał umowy. Czy może on przystąpić do promocji Chwyć premie, nie podpisując tej poprzedniej umowy. Czy on musi jakoś zrezygnować z tej umowy czy po prostu wystarczy jej nie podpisywać? Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż podpisał już umowę poprzez wpisanie kodu sms, który dostał na tel. od banku.
   Ale jak od każdej umowy na odległość może od niej odstąpić w ciągu 14 dni. Druk jest mailu od banku.

   Usuń
  2. Jeśli umowa już podpisana smsem to ja bym raczej przy tym nie grzebał i nie odstępował od umowy. Bo nie zdziwię się jak za drugim razem coś nie przejdzie. A ryzykować o 5 dych to nie warto.

   Usuń
 15. Po wejściu na strone promocji wyskakuje, ze "ta witryna jest nieosiagalna". Czy ktos jeszcze sie z tym spotkal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko działa

   Usuń
  2. U mnie działa. Przed chwilą poszedł wniosek.

   Usuń
  3. Juz drugi raz cos takiego mi sie zdarza, wczesniej Santander... Z telefonu poszlo, ale niewygodnie, fajnie byloby gdyby ktos mial podobna sytuacje i wiedzial jak ja rozwiazac :)

   Usuń
  4. Może być to wina przeglądarki następnym razem spróbuj z innej.
   Z jakiej przeglądarki korzystasz?

   Usuń
 16. Witam Żlożyłem wnosek dodałem fotu dowodu i po kliknięciu dalej musiałem uzupełnic brakujące pola. W osotatnim procesie weryfikacaji strona długo "myslała" i dostałem komunikat twoja weryfikacja przedłużasię, poinformujemy cie o wyniku mailowo. Żadnego smsa z kodem nie dostałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aktualizuje swój wpis. Info i sms przyszły w nocy, umowa podpisana smsem, czekam na kuriera

   Usuń
  2. Też czekałem na weryfikację z kilkanaście godzin. Potem poszło już sprawnie.

   Usuń
 17. Według banku klienci BGŻ Optima nie mogą wziąć udziału w promocji.
  Złożyłem wniosek internetowo, na koniec odstałem komunikat, że weryfikacja się przedłuża i otrzymam informację mailowo. W mailu prośba o skierowanie się do oddziału w celu finalizacji wniosku. W oddziale otrzymałem informację, że klienci BGŻ Optima są wykluczeni z promocji i nie mogę założyć konta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może być coś innego. Ja wziąłem udział w listopadzie ub.r choć miałem konto w Optimie. Po p-wsze to inna umowa ramowa, a po drugie tam jest konto oszcz. a wyklucza tylko osobiste (ROR).

   Usuń
 18. jak wygląda pierwsze logowanie w paribas? dostałam tylko login, nie mam hasła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie możliwe po otrzymaniu karty i nadaniu do niej PINu.

   Po wpisaniu loginu na stronie logowania przyjdzie wtedy SMS z hasłem do pierwszego logowania.

   Usuń
 19. Być może głupie pytanie - gdzie znajdę login do konta? Przyjdzie razem z kartą? Z góry dziękuje i przepraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy trzeba wysyłać zdjęcie dowodu osobistego? Czy są jakieś promocje kont lub kart, gdzie nie trzeba tego robić i czy mógłbyś zaznaczać to w opisach promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wniosku o konto w BNP Paribas załączeniu skanu dowodu osobistego jest wymagane.

   Osobiście nie mam oporów do załączania skanu. Nawet wolę gdy dzieje się to we wniosku, a nie w placówce. Wtedy skan poprzez szyfrowany wniosek (https) trafia bezpośrednio do systemu banku. Ktoś tam taki dokument w centrali banku weryfikuje, ale jego kompetencje zapewne są ograniczone (nawet w zakresie drukowania). Zatem trudno o to, by dokument miał gdzieś wypłynąć.

   Już w przypadku kserokopii w placówce jest większe ryzyko. Poczynając od pracownika, który przecież może sporządzić ksero razy 2, poprzez innych pracowników, klientów banku, personel obsługujący (np. sprzątający).

   Wiadomo, że słyszy się w mediach, iż wyłudzono kredyt na kogoś, ale to zazwyczaj efekt nieuwagi wielu osób (które zgubiły i nie zastrzegły dokumentu) albo zostawiły kserokopie w mniej pewnych miejscach (wypożyczalnia samochodów, punkt obsługi sieci telefonii komórkowej itp. itd.). Osoby tam pracujące są mniej uświadamiane w zakresie odpowiedzialności za przetwarzanie danych i dokumentów. Banki dość mocno na to dmuchają, bo głównie na reputacji bazują swój biznes.

   Jeśli chodzi o banki, które nie stawiają wymogu załączenia skanu dowodu, to jest ich mało. W praktyce to: PKO BP (w tym Inteligo), Getin i mBank. Obecnie promocje dostępne są jedynie w tych dwóch ostatnich.

   Usuń
 21. Pytanie moje brzmi, czy przy takich opetacjach można sobie samemu ustalac przyjazd kuriera przy składaniu wniosku jako że często przebywam poza domem. Dziękuję za odp:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier zadzwonił rano w dniu przyjazdu.

   Usuń
 22. długo czekacie na kuriera? 18 lutego dostałem maila z info że karta wysłana kurierem i do dzisiaj ani kart ani kuriera...

  OdpowiedzUsuń
 23. A jak nadaje się PIN do karty, jeśli bankowość elektroniczna jeszcze nie działa. Z reguły PIN nadaje się właśnie w bankowości internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do karty będzie załączony list z instrukcją. Trzeba wysłać SMS i w odpowiedzi dostaniesz pin do karty.

   Usuń
 24. Czy w umowie trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku co nie wymuszone to dobrowolne.

   Usuń
 25. Witam. Dostałem kartę aktywyałem ją przez sms i zalogowałem się pierwszy raz do bankowości online, tam aktywowałem karte i zmieniłem sobie pin. KArta jest aktywan ale gdy przechodze na zakładke konto to jest informacja "konto zablokowane" też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
 26. Na stronie banku można już przeczytać: "zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji
  "

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy w kwestii ilości transakcji kluczem jest data księgowania? I aby spełnić pierwszy warunek takich księgowań musi być 5 w marcu?
  Pytam, gdyż robiłem dwie transakcje 28/29 lutego, które przez BNP zostały zaksięgowane dopiero dziś.

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam. 24.02 odrzucili mi wniosek przez internet. Założyłam konto w banku, czy spełniając warunki wezmę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie taki jest opis:

   złoży wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej po dokonaniu Rejestracji na Stronie promocji, w okresie od dnia 17 lutego 2020 roku do dnia 8 marca 2020 roku przez Internet, z wykorzystaniem Linka promocyjnego, tj. przechodząc bezpośrednio za pomocą tego linka na stronę internetową Banku –w tym przypadku zawarcie Umowy ramowej odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti;

   Usuń
 29. Głupia sytuacja, ale potrzebuję pomocy. Pomogłam chłopakowi założyć to konto. Wyszło, że kurier długo nie przyjeżdzał, odezwał się po 2 tygodniach, gdzie mego lubego nie było wtedy w kraju. W każdym razie umówili się na dzisiejszy dzień i tak, mnie w tym czasie nie było, kurier przyjechał, umowa podpisana. Wszystko miał być ok, a tu wychodzi, ze przyjechał kurier z umowa z banku City Handlowego! Mój chłopak, nie interesuje się jak ja i podpisał tę umowę z jakiejś nieświadomości. W każdym razie dzisiaj dostaje sms, ze ma im wysłac zdjęcie dowodu i Pitu i nie wiemy o co chodzi. Pytanie jak się z tego wycofac? Bo chyba można zrezygnować z umowy zawieranej poza lokalem przez 10 dni? Sama rozmowa z nimi rozwiąże umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. c.d. i jeszcze pytanie, bo to samo konto, całe szczęście karta nie przyszła (po wysłaniu dowodu i pitu by przyszła). Czy to konto jest płatne? Przez telefon złoży rezygnację, ale wiadomo, ze w banku trochę strach, jeżeli chodzi o składanie tych rezygnacji przez telefon, czy oni jednak to zamkną.

   Usuń
  2. Ale jakiś wniosek w Citi składał? Bo powyżej mowa o BNP Paribas, a w komentarzu o Citi. Jeśli był to wniosek o kartę kredytową (co może wynikać z wymaganych dokumentów), to najlepiej by Twój chłopak skontaktował się z infolinią.

   A co do umów zawieranych zdalnie, to przysługuje 14-dniowy okres na odstąpienie. Wzór takiego odstąpienia powinien być w dokumentacji, którą najpewniej pozostawił kurier.

   Usuń
 30. a ja mam pytanko apropo tych 5 transakcji, czy mogą być to płatności gdy np podpinamy kartę do sklepu typu Allegro, czy Aliexpress ? gdy wpisuje normalnie numer karty i wsystkie dane.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 31. Odnośnie warunku:w marcu 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).
  Jeżeli transakcji dokonałem 31.03.2020, ale w systemie data realizacji zlecenia jest 01.04.2020. To kwalifikuje się płatność do promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu liczy się data wykonania. Jak masz paragony za te płatności to sobie zachowaj. Ja musiałem reklamować chociaż obyło się bez paragonów.

   Usuń
  2. Datę całe szczęście mam w tytule płatności.
   Dzięki.

   Usuń
 32. Czy w kwietniu i maju również jest konieczme wykonanie 5 transakcji kartą, żeby zgarnąć bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko 1 (by mieć kartę za darmo).

   Usuń
 33. Czy dostał ktoś już pierwsza wiadomość? O podaniu danych do wypłaty 1 bonusu? Oczywiście w tej promocji
  .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęściej maile w tego typu promocjach wysyłane są w ostatnim możliwym terminie, więc wielce możliwe, że stanie się tak dopiero po weekendzie. Będę jeszcze przypominać na blogu.

   Usuń
  2. Wiadomość mail o przyznaniu nagrody właśnie dotarła

   Usuń
  3. Ja niestety nie dostałam do dziś. Wg mnie warunki spełniłam.

   Usuń
 34. dzień dobry. Ostatnią z 5 wymaganych płatności karta w marcu wykonałam 31.03 w godzinach wieczornych. Księgowanie przez bank jest juz z datą kwietniową. W banku poinformowano mnie ze zarówno wykonanie płatności jak i jej księgowanie powinno nastąpić max do 31.03. W regulaminie promocji nie ma takiego zapisu. Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ci bzdurę powiedziano. Skoro "doradca" tak twierdzi to niechaj pokaże punkt w regulaminie który o tym mówi.

   Usuń
 35. logujcie się i wpisujcie dane do pierwszej premii:) uwaga na spacje przy wklejaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie za bardzo wiem skąd mam wziąć hasło do logowania. Podpowiedzcie!

   Usuń
  2. Przychodzi w mailu. Sprawdź skrzynkę a jak nie masz to pisz reklamację.

   Usuń
 36. Numer konta uzupełniony. No to czekamy na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 37. Wszyscy dostali?? my z mężem nie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugeruję sprawdzić spam oraz foldery typu "Oferty". Wiadomość powinna przyjść z adresu chwycpremie@bnpparibasplus.pl

   Jeśli maila jednak nie ma, to pozostaje zgłoszenie reklamacji. O tym jak to zrobić, piszę tutaj.

   Usuń
 38. Organizator promocji poinformował mnie, że założyłam konto do banku nie z linku promocyjnego i dlatego nie otrzymałam e'maila z informacją o przyznaniu nagrody. Wiem, że samodzielnie nie wchodziłam na stronę banku wg. mnie konto założyłam przy rejestracji do promocji... bo jak inaczej? Nie wiem co teraz zrobić? to moje takie pierwsze doświadczenia z bankami i "zarabianiem" na nich..... a tu taka wpadka. Może ktoś mi podpowie co teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś reklamację, podkreślając pełną świadomość udziału w promocji i wiedzę o warunkach, jakie należało spełnić. Powołać się (i przedstawić) można maila przychodzącego po rejestracji. Warto też wypunktować spełnienie wszystkich warunków (karencja, czas zawarcia umowy, pozostałe wytyczne) co pokazuje wolę wzięcia udziału w promocji. Zgłoszenie warto wysłać też do wiadomości banku (by sobie to wzajemnie wyjaśnili).

   Usuń
 39. Mam pytanie co do płatności kartą w marcu. 31go marca wykonalam pięć internetowych płatności kartą lecz w historii wyswietla sie to jako 1 kwietnia. Pewnie dlatego że płatności zostaly zaksięgowane na czyims koncie nastepnego dnia. Lecz skoro srodki pobrano mi 31go i tego dnia wykonałam platnosci to zaliczy mi sie to do przyznania pierwszego bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o wykonaniu płatności (nie wspomina nic o ich rozliczeniu w danym miesiącu). Powinno być okey - czyli zaliczone (w przeciwnym wypadku pozostanie złożenie reklamacji; ale miejmy nadzieję, że nawet nie będzie takiej potrzeby).

   Usuń
 40. Wpisując numer konta miałem bład i udalo mi sie to zrobic nie 26kwietnia a 27 bo po 12 było a trzeba było do 26 ciekawe czy zaliczy ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Mam pytanie odnośnie premii pierwszej czyli 100zł. Dzwoniła do mnie dzisiaj Pani z Banku nie mówiła w jakiej sprawie, ja nie miałem pewności że dzwoni bank bo od razu zadawała dużo pytań weryfikacyjnych więc przerwałem rozmowę. I teraz się zastanawiam czy może dzwoniła z tą promocją? Czy żeby otrzymać te 100zł promocyjne ja jeszcze muszę spełnić jakiś warunek np. w trakcie rozmowy z bankiem czy nie przejmować się i czekać na wpłatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej nic związanego z promocją (być może to kontakt z jakąś ofertą). Wszystkie warunki do spełnienia są przedstawione w powyższym prześwietleniu ;)

   Usuń
  2. Wielkie dzieki za informację. Faktycznie to nic związanego z promocją. Nagrodę już otrzymałem.

   Usuń
 42. Ktoś już dostał 100zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Chyba zgodnie z tradycją znowu będzie trzeba reklamować - normalnie ręce opadają :)

   Usuń
  2. Ja otrzymałem. Już mam na koncie. Tytuł: Chwyć premię - nagroda 1.

   Usuń
 43. Czy ktos skladal reklamacje i dostal odpowiedź? Nie dostałam maila, złożyłam reklamacje i zero odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj im ok. tygodnia :)

   Usuń
  2. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji.

   Usuń
 44. BETI: Składałam reklamacje /ok.26.04./ bo ponoć otworzyłam konto nie z linku promocyjnego. Nie jestem w stanie udowodnić, że było inaczej, czy mam im wierzyć na słowo???
  Bank mi odpisał, że nie uznaje mojej reklamacji - to ponownie odpisałam i czekam na info zwrotne. A organizator robi mi nadzieję, że to niejedyny taki przypadek i być może coś się uda .... ale oni czekają na odpowiedź banku. Link z którego otwierałam konto poniżej /oczywiście najpierw zarejestrowałam się u organizatora akcji, a po 2 dniach założyłam konto/:
  https://market.bnpparibas.pl/wnioski/rachunek-z-karta/c3a3f559-8a15-11ea-bd3b-0050569f510d/
  Może ktoś może mi coś doradzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz im i twierdź konsekwentnie że masz maila po rejestracji, że wszystkie warunki zostały spełnione itd. bo promocja. I niech się nie wypierają.

   Usuń
  2. Na jakiego maila wysylacie reklamację

   Usuń
 45. Czy to możliwe że nie dostanę 2 nagrody ponieważ jeden przelew zrobiłam za pośrednictwem Allegro, ale Allegro przeniósł mnie na przelew GoMobile? Teraz patrzę na wyciąg i widnieje to jako eplatnosc :( czy mogę składać reklamację z tego tytułu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że nie zaliczyli. Jak nie dostaniesz maila to złóż reklamację.

   Usuń
 46. Czy to możliwe że nie dostanę 2 nagrody ponieważ jeden przelew zrobiłam za pośrednictwem Allegro, ale Allegro przeniósł mnie na przelew GoMobile? Teraz patrzę na wyciąg i widnieje to jako eplatnosc :( czy mogę składać reklamację z tego tytułu?

  OdpowiedzUsuń
 47. Do 22.06 miało być powiadomienie odnośnie drugiej nagrody, ani ja ani żona nie dostaliśmy. Napisaliśmy do organizatora w tej sprawie, czekamy na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno 16.O6 wysyłali. Tylko sprawdź sobie wyciąg bo mój przelew z Allegro widnieje jako eplatnosc i tez nie mam maila

   Usuń
 48. A jak to jest z tymi płatnościami karta, liczy się data wykonania czy księgowania?

  OdpowiedzUsuń
 49. Ja nie otrzymałem meila ale pieniądze dzisiaj wpłynęły na konto

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...