Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 50 zł do sklepów Biedronka za podwyższenie limitu na karcie kredytowej (promocja dla obecnych klientów Citibanku)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.02.2020

Bon 50 zł do sklepów Biedronka za podwyższenie limitu na karcie kredytowej (promocja dla obecnych klientów Citibanku)

Citibank odpalił kolejną promocję premiującą zwiększenie limitu na karcie kredytowej.

Bon 50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu na karcie kredytowej w Citibanku
Nagrodą jest bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Zgarnąć go można w prosty sposób, bo w praktyce wystarczy przeklikanie wniosku w bankowości internetowej w celu zwiększenia limitu na swej karcie kredytowej z logo Citi.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

To już kolejna edycja tej promocji dla obecnych klientów Citibanku. W poprzedniej i mnie udało się załapać na zaproszenie, z którego oczywiście skorzystałem, a otrzymanie bonu zaraportowałem w podsumowaniu zarabiania na bankach (opublikowanym w styczniu). Citibank tego typu promocji dla obecnych klientów serwuje zresztą więcej - bywały już bonusy za logowanie do bankowości mobilnej, a obecnie dostępna jest promocja, w której do wzięcia czeka 20 000 punktów powitalnych za rejestrację karty Citibanku w programie Bezcenne Chwile (co daje nagrody o wartości ok. 250 zł!).
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz karty kredytowej w Citibanku, to na niniejszą promocję się nie załapiesz, ale za wyrobienie karty możesz uzyskać na start (do wyboru): bon 400 zł do Lidla, 400 zł do wykorzystania na Allegro lub telefon LG K30 Dual Sim.

Podnieś limit Karty Kredytowej Citibank i odbierz voucher na zakupy 


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby, dla których Citibank przygotował ofertę podniesienia limitu na karcie kredytowej i które:
"zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, email lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą telefoniczną, w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini"

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2020 r., aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej z powodu wyczerpania puli nagród. Citibank przygotował 7 000 sztuk bonów po 50 zł każdy.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon do Biedronki o wartości 50 zł. Nagrodę bank prześle w formie elektronicznej wiadomością w bankowości internetowej. Bon można realizować wielokrotnie, aż do wyczerpania salda środków, a ma on mieć ważność do 31.10.2020 r.


Zasady promocji z bonem 50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu 


By uzyskać bon do Biedronki;
 • poprzez bankowość internetową zawrzyj "Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową Citibank w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu na kwotę nie mniejszą niż 5000 PLN i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie".

I to tyle! Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni od zawarcia ww. porozumienia o podwyższenie limitu na karcie. Do momentu otrzymania nagrody Twa karta kredytowa musi pozostać aktywna (w tym czasie nie wypowiadaj umowy, ani nie obniżaj limitu). Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Podwyższenie limitu na karcie kredytowej w Citibanku jest bezpłatne. I tak samo rzecz ma się z jego obniżeniem w przyszłości (a o tym warto pamiętać, bo zwiększony limit może na tyle obciążyć Twą zdolność kredytową, że wskutek polityki kredytowej innego banku nie skorzystasz z innych promocji kart kredytowych). Jeśli gdzieś się pojawi taka promocja, z której zechcesz skorzystać, to wtedy doraźne działania (ze zmniejszeniem limitu w Citibanku lub całkowitą rezygnacją z karty) mogą nie pomóc, bo takie zmiany w BIK raportowane są z opóźnieniem (mogącym sięgać nawet miesiąca).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:  na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Mogę zwiększyć limit z 5k do 36k bo na tyle mam ofertę. Ale przyznam, że na tyle to zwiększać nie chcę. Czy warty zwiększenie do 10k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poprzez bankowość internetową zawrzyj "Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową Citibank w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu na kwotę nie mniejszą niż 5000 PLN i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie".

   Czyli wystarczy o 5 tys w górę. A więc u ciebie do 10 tys.

   Usuń
 2. Gdzie można znaleźć ten wniosek o podwyższenie limitu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zaproszeniu jest link i po zalogowaniu od razu podstawia się wniosek.

   Usuń
 3. A propos tej promocji. Brałem udział w poprzedniej edycji. Jak teraz zmniejszyć limit? Bo nie widzę takiej dyspozycji a już chyba wszystko w bankowości przejrzałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości Citibanku w korespondencji trzeba napisać dyspozycję obniżenia limitu - sprawdzone

   Usuń
  2. Na infolinii.

   Usuń
  3. Nie ma takiej dyspozycji ale wystarczy że wyślesz w bankowości wiadomość i napiszesz do ilu ma być limit obniżony. Zmniejszają w ciągu kilku dni.

   Usuń
 4. U mnie zaproszenia do promocji = info w skrzynce lub w "ofertach i korzyściach" tym razem brak.
  Może dlatego, że skorzystałem z poprzedniej promocji i ... zakończyłem pozytywanie rozpatrzoną reklamacją :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam tak samo, nawet jeszcze nie zdążyłem zmniejszyć, ale może jeszcze się odezwą....

   Usuń
 5. gdzie dokładnie szukać tego wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 6. Do tych co podnieśli już sobie limit - czy sprawdzają ponownie czy mam dochody na poziomie jak podałam kiedyś? Bo pracuję za granicą i raczej nie będą mogli sprawdzić moich dochodów a nie chciałabym stracić karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadne dokumenty nie są wymagane. Trzeba tylko potwierdzić sugerowane dochody i koszty. Nic tam nie zmieniałem i przeszło. Dosłownie kilka kliknięć. Później oczekiwanie na weryfikację z 1-2 min. i limit podwyższony.

   Usuń
 7. Do kiedy mogę się spodziewać wiadomości z ofertą od banku? Miałem dziś akurat spłacać i zamykać kartę w związku z otrzymaniem już bonu 400zł do Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego nie wiadomo. Ja dostałem smsa wczoraj.

   Usuń
 8. Jak masz max limit jaki Ci na początku przyznali to możesz żadnej wiadomości nie dostać. Chyba że najpierw sobie obniżysz i bedziesz czekał na eiqdomość :) ale ponoć citi na zatrzymanie daje nawet 10% zwrotu do 200zł więc może bardziej się opłaci jednak złożyć wypowiedzenie niż czekać na wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak Bank wybiera "osoby" do skorzystania z promocji? Kartę kredytową posiadam już kilka miesięcy. I już drugi raz nie dostałam żadnej wiadomości o tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź czy masz wyrażone zgody na marketing. Ja ich nie miałem. W grudniu zmieniłem i teraz dostałem zaproszenie.

   Usuń
 10. A robil ktos tak ze raz zrezygnowal i otrzymal 10 procent zwrotu i potem kolejny raz? Pytanie czy za kolejnym razem tez ktos ytrzymal zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Za p-wszym razem dostałem zwrot do 200 zł. Za drugim jednak do 100 zł.

   Usuń
  2. Potwierdzam. W tym tygodniu dostałem po raz kolejny (10%; max. 200 zł).

   Usuń
  3. Mr. Złotówa używałeś często karty ,kilka razy w miesiącu że Ci propozycje aż 200 zł dali? który raz tą propozycje masz?

   Usuń
  4. Karta używana 1-2 razy w ciągu roku. Propozycja drugi raz.

   Usuń
 11. Złozyłyłem dyspozycję zamkniecia karty. Spodziewałem się telefonu z ofertą utrzymaniową i jak na złość kiedy zadzwonili, w pracy nie mogłem odebrać telefonu. Minął tydzień i cisza. Dzwonią po raz drugi czy niestety oferta zwrotu poszła mi koło nosa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwonili drugi raz po kilku dniach.

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. U mnie nadal nie ma. Ktoś może już ma?

   Usuń
  2. U mnie wiadomość przyszła 25 marca:

   Drogi Kliencie
   Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy

   Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania elektronicznego vouchera o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

   Numer Twojego vouchera to: ...............

   Voucher jest ważny do 30.10.2020 r. Po upływie ww. terminu Voucher traci ważność.

   Jest on wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania całej jego wartości.

   Aktualną wartość Vouchera oraz termin ważności Vouchera można sprawdzić bezpośrednio w kasie w Sklepie Biedronka, poprzez podanie Kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu.
   Ponadto saldo Vouchera jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup Towaru lub Usługi z wykorzystaniem Vouchera.

   Usuń
 13. Z wiadomości od Citi wynika że kod ważny do 30.10.2020 r. ale na stronie Biedronki wychodzi nawet lepiej, bo do 31.03.2021 :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...