Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mKonto Intensive z premią 300 zł – II edycja promocji mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

11.02.2020

mKonto Intensive z premią 300 zł – II edycja promocji mBanku

mBank odpalił drugą edycję promocji, w której można założyć mKonto Intensive z premią 300 zł.

Klientka mBanku uczestnicząca w promocji mKonto Intensive z premią 300 zł
Świetna wiadomość jest taka, że tym razem mBank zdecydowanie uprościł warunki promocji wobec tych, które obowiązywały w poprzedniej odsłonie akcji. Tym razem premia 300 zł wpadnie za wykonanie zaledwie 10 płatności (na dowolne kwoty) i zapewnienie dwóch wpływów (choćby z własnego konta w innym banku)!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Dlaczego ta edycja promocji jest tak atrakcyjna? W poprzedniej dla uzyskania bonusów po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy trzeba było wykonać płatności na sumę 3 000 zł miesięcznie. Łącznie więc, by zgarnąć 300 zł, potrzebne były transakcje na sumę aż 18 000 zł! Tym razem mBank postawił na prostotę warunków.

mBank: mKonto Intensive z premią – II edycja 


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która:
"począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
b. rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017" [to cyfry od trzeciego do dziesiątego miejsca w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa.]

Jeśli więc takie konto osobiste czy oszczędnościowe o wspomnianych numerach było Ci dane posiadać, ale udało się je zamknąć przed 1.01.2017 r., to teraz możesz powrócić do mBanku i wziąć udział w promocji.

Nagroda. W promocji "mKonto Intensive z premią - II edycja" do wzięcia czekają dwa bonusy w wysokości 200 i 100 zł. Łącznie można więc zgarnąć 300 zł. Te środki mBank wpłaci na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "mKonto Intensive z premią - II edycja" 


By wziąć udział w tytułowej akcji:
 • do 31.03.2020 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z kartą Mastercard Intensive - nieco niżej wyjaśniam dlaczego), akceptując przy tym oświadczenie "Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej Regulaminu przez stronę internetową Banku" i w ww. terminie zawrzyj umowę.

Dalej do wzięcia będą dwa bonusy w łącznej wysokości 200 zł ("Premia za szybki wpływ") oraz 100 zł ("Premia za transakcje").

Premia za szybki wpływ. Jak uzyskać 200 zł od mBanku?


Premię 200 zł otrzymasz, jeśli:
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta na Twoje mKonto Intensive "wpłyną pieniądze w kwocie nie niższej niż 7 000 zł" oraz 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonasz 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów).

Wpływem może być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wpływ oznacza wyłącznie pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili wydać, przelać lub wypłacić.

Premia za transakcje. Jak zdobyć kolejny bonus (100 zł)?


Tę część nagrody uzyskasz, jeśli w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:
 • wpłyną pieniądze w kwocie nie niższej niż 7 000 zł oraz
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonasz 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (i transakcji tych nie anulujesz, czyli nie zwrócisz do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego).

Dla wpływu, jak i dla płatności obowiązują takie same wytyczne, jak w przypadku spełniania warunków dla uzyskania pierwszej premii 200 zł.

II edycja promocji mKonta Intensive przynosi więc o wiele prostsze warunki, niż te które obowiązywały we wspomnianej, poprzedniej edycji. Teraz warunki w praktyce są kopią z tych obowiązujących w innej promocji mBanku z premią 150 zł za eKonto osobiste (tam łatwiejszy jest jedynie warunek wpływów: wystarczy zapewnić wpływ 1 tys. zł).

Kiedy mBank wypłaci premię za mKonto Intensive?


Wypłata każdej premii ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. A skoro już pojawiło się kilka różnych terminów i warunków, to przebieg promocji dla uproszczenia przedstawię na przykładzie: 
💡 Jeśli umowę o mKonto Intensive zawrzesz w lutym, to na wpływ 7 000 zł będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie płatności aż do końca marca. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł (czyli "Premię za szybki wpływ") najpóźniej do 30.04.2020 r. W kwietniu będzie należało jeszcze zrealizować 5 płatności (kartą i/lub BLIKiem) oraz zapewnić wpływ 7 000 zł - za to otrzymasz 100 zł (to tzw. "Premia za transakcje"), które mBank wypłaci w maju.

mKonto Intensive - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby niniejszej promocji to:
 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna za konto nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe.

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne, więc mKonta Intensive nie opłaca się zakładać jako konta wspólnego (np. ze współmałżonkiem), ani na konto wspólne zmieniać.

Jak założyć mKonto Intensive w promocji z premią 300 zł?


Już we wniosku o mKonto Intensive wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. Do wyboru jest kurier lub placówka banku.

[Aktualizacja w dn. 18.03.2020 r.: z powodu zawieszania usług kurierskich przez firmę, z którą współpracuje mBank, aktualnie jedynym sposobem zawarcia umowy o konto w mBanku pozostaje wizyta w placówce banku.]

W przypadku podpisywania umowy w placówce banku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku o konto).

Przydatne dokumenty:

130 komentarzy:

 1. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia, oddział, mKiosk ...

   Usuń
  2. 1) Na infolinii
   2) Przeszukaj skrzynkę mailową. mBank po zamknięciu konta przesyła maila z potwierdzeniem.

   Usuń
 2. Znaczit 7 wpływów po 1k każdy oraz 10 płatności na dowolne kwoty - eta wsio!

  mBank łaknie nowych klientów jak kania dżdżu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Być może w chwili gdy ludzie będą już zamykać te konta po przytuleniu premii, to mBank będzie miał już nowego właściciela :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje konto i konto oszczędnościowe w mbanku zamknęłam na początku zeszłego roku i nie wiem jakie miały numery. Czy da się jakoś do tego dotrzeć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej te wykluczone. Znajdź umowę to tam będziesz mieć nr konta. Ewentualnie spróbuj dowiedzieć się na infolinii.

   Usuń
  2. Konta o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017, to konta zakładane w promkach - taki klimat :)

   Usuń
  3. Moj numer konta zaczyna się od 1140 2004 ale było zakładane bez ZADNEJ promocji kilka lat temu. Tak, że wiesz...

   Usuń
  4. Jeśli było założone po 1. stycznia 2017 r. to sam wiesz :)

   Usuń
  5. moje konto z numerami: 1140 2004 było założone około 20 lat temu kiedy bank internetowy był fanaberią a internet był przez 0202122 ;)
   Jedyną promocja jaką wtedy miałem było zero opłaty za kartę i 50gr opłaty za przelew.
   IMHO to jest po prostu numer każdego eKonta. (mają go też wszystkie Emaxy i rachunki oczednościowe)

   Usuń
  6. no jadę na podobnym wózku :) ekonto od 20 lub 21 lat, 0zł za prowadzenie konta i przelewy chyba za 0zł lub 1zł, nie pamietam dokładnie, ale był to pierwszy bank "internetowy" w którym praktycznie wszytko było za darmo, gdzie w innych kosili za wszystko co się dało.

   Usuń
 5. W regulaminie jest mowa że w promocji można mieć zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez 6 miesięcy. Trzeba robić 5 płatności w miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, aczkolwiek zwolnienie z opłaty za kartę Visa jest tylko czasowe i jeszcze wymaga aktywności w płaceniu tą kartą. Po promocyjnym okresie pojawiłaby się już opłata. Lepszym wyborem wydaje się więc być karta Mastercard Intensive, która jest darmowa bez warunków.

   Usuń
  2. Przed chwilą składałem i we wniosku domyślnie jest wybrana karta visa. Trzeba zaznaczyć drugą opcję jeśli chce się kartę Mastercard Intensive.

   Usuń
 6. Konto dla bogatych. Ale się skuszę. Pytanie tylko jak potem zamknąć to konto? Czy da się przez Internet czy może trzeba zasuwać do miasta?

  I jeszcze mam pytanie czy żeby wpływ się zaliczył to trzeba pieniądze trzymać przez jeden dzień i wypłacić następnego dnia czy może to być nawet w tym samym dniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W teorii dla bogatych, bo większa suma wpływów wymagana, ale da się ogarnąć gdy motywuje taka premia :)

   Konto można zamknąć na wiele sposobów (np. poprzez infolinię lub bankowość internetową), więc nie trzeba fatygować się w tym celu do placówki.

   Jeśli chodzi o wpływy, to wystarczy ich odnotowanie w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania środków przez jakikolwiek określony czas.

   Usuń
  2. Czyli załóżmy przelewam jednorazowo na mBank 3500zl, potem te 3500zl przelewam na inne konto i później ponownie te same 3500zl z powrotem do mBanku?

   Usuń
  3. Tak może być.

   Usuń
  4. No właśnie mnie to zastanawia bo ten zapis o wpłaceniu pieniędzy nie jest dla mnie jednoznaczny.

   Usuń
  5. Regulamin powyższej promocji mKonta Intensive wydaje się być kopią regulaminu promocji eKonta osobistego z premią do 150 zł.

   Jednak w regulaminie promocji "mKonto Intensive z premią – II edycja" warunek brzmi:
   "na Rachunek w ciągu 7 dni od jego otwarcia wpłyną pieniądze w kwocie nie niższej niż 7 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego Uczestnik jest Posiadaczem lub Współposiadaczem"

   A we wspomnianej promocji "eKonto z premią – VIII edycja" (gdzie premia wynosi 150 zł) zastosowano zapis:
   "na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem"

   I nie bez powodu ten fragment przywołuję, bo różnica jest spora, gdyż w regulaminie promocji mKonta Intensive z premią 300 zł nie zastosowano słowa "jednorazowo". To może sugerować liberalniejsze warunki przy konieczności zapewnienia wpływu większych środków.

   Jeśli zaś chodzi o warunek zwolnienia z opłaty za konto (wpływy na sumę min. 7000 zł lub saldo na określonym poziomie) to ten warunek jest bezdyskusyjny: mogą być wpływy mniejszy kwot, które w miesiącu dadzą sumę co najmniej 7000 zł.

   Usuń
  6. Czyli reasumując jeśli rzeczywiście nastąpiła liberalizacja i wpływ nie musi być jednorazowy (choć nie wynika to jednoznacznie z zapisu w regulaminie) to wystarczy, że wykonam 7x przelew 1000zł z konta mBank żony do siebie na intensive (w tę i nazad) i tak naprawdę w 10 minut temat wpływów będę miał ogarnięty?

   Usuń
  7. Tak. Tu chodzi o zdobycie nowych klientów z depozytami w wysokości min. 100 tys. zł :)

   Usuń
 7. Różnica między ta promocja a ta z ekontem ze 150 zl polega na tym, że tam nie ma wykluczeń dla pewnych numerów byłych kont, a tutaj niestety tak

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja otworzyłam to konto z ostatniej,piątkowej promocji...było poczekać, no ale kto mógł przypuszczać ,że taki wysyp promocji będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam była krótka karencja. I to był największy plus.

   Usuń
 9. Czyli żeby nie ponieść kosztów dodatkowych za karte, trzeba raz w miesiącu przelać 7000zł na konto. I tak aż do zamknięcia konta Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za konto a nie za kartę bo karta jest darmowa. Tak, wystarczy wpływ i po sprawie.

   Usuń
 10. Czy to konto też można polecić i zgarnac 50 za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tamta promocja już się zakończyła.

   Usuń
  2. Jeśli spełniasz warunki karencji w programie poleceń, to tak.

   Usuń
 11. Jeśli w piątek złożyłem wniosek z tą premią 150 zł ale jeszcze nie byłem w banku podpisać umowę.Czy mogę skorzystać z tej promocji,a tamtą olać?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy posiadając obecnie zwykły ROR w mbanku mogę brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luknij "Dla kogo promocja?" Jak masz ROR to wyklucza cię z promocji.

   Usuń
  2. Z powyższego opisu Złotówy wynika, że w tej promce może wziąć udział osoba, która począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub Współposiadaczem ROR i/lub KO o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017" czyli kont zakładanych we wcześniejszych promach mBank.

   Usuń
 13. Chyba czas zamknąć konto po 16 latach obecnie nie ma już dla mnie żadnego znaczenia strategicznego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A są jakieś konta, które mogą mieć znaczenie 'strategiczne'?

   Usuń
 14. Mr Złotówa, jeden szczegół:

  Jeśli założę konto zgodnie z Twoim przykładem, to muszę zapewnić ten wpływ 7 tys w każdym z miesięcy, żeby nie ponosić żadnych opłat, dobrze rozumiem, prawda?
  Czyli łącznie 4 przelewy w każdym z miesięcy : luty, marzec, kwiecień, maj i zamykam konto.

  Czy dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ta promocja łączy sie z programem Polecam mbank 2/2019? Jestem klientem banku i czy jeśli dam kod polecenia osobie która chciałaby otworzyć konto w tej promocji dostanę kase za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno w powyższym wniosku o otwarcie konta nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia, a jeżeli miejsca nie ma to nici z polecenia.

   Usuń
  2. Jest miejsce na samym końcu wniosku

   Usuń
 16. Uff, już chciałam zakładać standardowe konto z premią 150zł i pojawiła się ta promocja. Super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale poza wysokością premii obie promki mocno się różnią karencją i warunkami do spełnienia :)

   Usuń
 17. Mr. Złotówa czyli ja otworzę w lutym konto, to muszę zasilić je 7tyś w lutym i marcu (w kwietniu i maju nie?) i z końcem maja mogę zamknąć konto (po wpływie drugiej premii)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musisz co miesiąc mieć wpływ 7000. To zwalnia z opłaty za konto .Inaczej opłata 49.50. W sumie warto założyć konto pod koniec lutego tak aby termin 7 dni upłynął już w marcu .Wtedy chyba za 1 wpływem 7tys spełni się dwa warunki - za marzec i za szybki wpływ.

   Usuń
  2. W każdym miesiącu bo to zwalnia z opłaty za konto. Chyba, że będziesz mieć saldo 100k.

   Usuń
  3. Jeśli założyłam konto 28 lutego, a pieniądze przelałam dopiero 3 marca (czyli do 7 dni), to policzą mi opłatę 49,50 za brak przelewu w lutym?

   Usuń
  4. Nie. Dopiero od pełnego miesiąca. A gdyby jednak jakimś cudem pobrali to pisz reklamację.

   Usuń
 18. Czy jeżeli założyłem konto 3 dni temu z premią 150plz (bez karencji) mogę polecić żonie powyżej opisane konto intensive z premią 300plz (i przy okazji zgarnąć premię za polecenie)?

  OdpowiedzUsuń
 19. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 20. To w koncu można czy nie można polecać to konto? ktoś to sprawdził we wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 21. Tez jestem ciekawa czy można polecać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak we wniosku jest miejsce na wpisanie identyfikatora polecającego to oczywiście można. Ale czy jest to tego nie wiem bo nie łapię się na tą promocję.

   Usuń
 22. Nie da się wysłać wniosku bez zgody na "BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE CONCIERGE INTENSIVE". Mr. Złotówka czy mógłbyś wyjaśnić co to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest darmowe ubezpieczenie powiązane z kontem.

   Usuń
 23. Nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia. Za dobrze by było (dodatkowe 200). Te promocje się wykluczają. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jak w końcu jest z tymi poleceniami?
   Jest miejsce do wpisania kodu polecenia czy nie ma?
   Niech się wypowie ktoś kto zakładał.
   Dziękuję :-)

   Usuń
 24. Ja zakładałem. I piszę po raz drugi że nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie sprawdziłeś dobrze.
   Ja dzisiaj złożyłem wniosek o to konto i w wielu miejscach była opcja "rozwiń". W jednym z tych "rozwinięć" było miejsce na kod polecenia.

   Usuń
  2. Gdzie dokładnie jest to miejsce na wpisanie kodu? Rozwinęłam wszystko i nigdzie tego nie widzę....

   Usuń
  3. Przy wypełnianiu wniosku doszłam do momentu 90%, gdzie w dalszym kroku zostało tylko kliknięcie "wyślij". Na przedostatniej stronie przed tą stroną z wyślij były opcje do rozwinięcia ale nigdzie nie było info o wpisaniu kodu polecenia. Próbowałam na telefonie oraz na kompie ....zastanawiam się o co chodzi, może ma znaczenie przeglądarka albo coś innego ???? Kurczę a zależy mi na tym żeby otworzyć to konto z polecenia ...jak to zrobić?próbowałam kilka razy i na ostatniej stronie gdzie było wyślij zamykalam...

   Usuń
  4. Tez doszedlem do tego momentu, w koncu zadzwonilem na infolinie i powiedzieli mi ze moge zlozyc wniosek o konto w ramach tej promocji przez infolinie i tez podac im kod polecenia.

   Usuń
 25. Do kogoś przyjechał już kurier z umową? Po ilu dniach od złożenia wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2-3 dni robocze i powinien być u Ciebie kurier. Tak był u mnie przynajmniej

   Usuń
 26. Czy usługa concierge jest coś płatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To darmowy dodatek dla posiadaczy mKonta Intensive.

   Usuń
 27. Kartę do konta przywozi kurier czy przyjdzie odrębną przesyłką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta przychodzi listem zwykłym kilka dni po otwarciu konta

   Usuń
 28. Czy konto można zamknąć przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy konieczne jest udzielenie AXA zgody na marketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nic takiego nie wymaga.

   Usuń
 30. Czy płatnosci internetowe z konta też się liczą w spełnianiu warunku?

  OdpowiedzUsuń
 31. ma ktoś kod polecający do mbanku? chętnie bym wpisała

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy też trzeba pilnować emaila czy w tym banku z automatu wpłynie premia na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu z automatu bo bank organizuje promocję. Bez pośrednika.

   Usuń
 33. W dniu dzisiejszym otworzyłam konto i mam pytanie czy muszę dokonać wpływu na kwotę 7000 jeszcze w lutym aby nie zostać obciążona opłatą 49,50???

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś zgłaszał umowę przez kuriera ale na adres pracy.Jaki kurier dostarcza dokumenty?

  OdpowiedzUsuń
 35. Złożyłem dzisiaj wniosek o otwarcie konta w oddziale banku.Czy mogę udać się do banku żeby podpisać umowę czy muszę czekać na maila.
  Drugie pytanie : nie znalazłem kodu polecenia czy można to zrobić również w punkcie mbanku.

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam odnośnie wpływów na konto czy może być od innego posiadacza np kolegi czy brata który ma konto w m bank?

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy płatności BLIKiem mogą odbywać się również przez Internet i jest to wliczone do spełniania warunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest mowa tylko o punktach handl.-usług.

   Usuń
  2. Ale płatności w internecie też zaliczają.

   Usuń
 38. Czy jak mam konto firmowe w mBanku to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wyklucza tylko ROR albo konto oszczędnościowe.

   Usuń
 39. Właśnie wracam z punktu MBank i Pani twierdziła że wpływ musi być trzymany 24h i że musi być razem 7000 a nie że wpłacę , wypłacę i ponownie wpłacę tą samą kwotę.To jak z tym faktycznie jest..czy ktoś kto brał udział w I promocji Mintensive może potwierdzić jak to działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym trzymaniem 24 godz. to bzdura totalna. Gdzie niby jest taki zapis?? Nie polegaj na interpretacjach jakiś randomowych pracowników banku.

   Usuń
 40. Mam konto w mbanku i zadałam pytanie na czacie jak mąż może się dowiedzieć czy zamykał konto przed 2017 i otrzymałam info: "Istnieje taka możliwość poprzez udanie się do placówki banku z dowodem osobistym....na mLinii niestety tego nie sprawdzi" Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czacie nie powiedzą ale na infolinii tak. Przynajmniej mnie z pół roku temu konsultant podał.

   Usuń
  2. A możesz też sprawdzić skrzynkę pocztową. mBank przesyła maila po zamknięciu konta więc jeśli nie czyścisz starych wiadomości to będziesz mieć datę.

   Usuń
 41. Koleżanka mi przelała kasę ale wpis był wynagrodzenie..bo wpisała przelew wypłata czy to będzie zaliczone na poczet wpłaty czy nie ..czy ponownie musi przelać?Jak Mbank to weryfikuje ktoś może wie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma znaczenia tytuł przelewu. Liczy się kwota.

   Usuń
 42. Mam pytanie czy jak zrobię przelew natychmiastowy ..to pytanie kiedy mogę przelać kasę z powrotem. Czy przy następnej sesji wychodzącej? Czy jest sprawdzane saldo na końcu dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo nie gra roli jeśli robisz wpływ 7000 zł. Wystarczy że przez chwilę będzie na koncie i tyle wystarczy.

   Usuń
 43. Posiadam w mBanku rachunek techniczny o numerze wykluczającym z promocji, który jest rachunkiem do spłaty rat kredytu. Czy mimo tego mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunek techniczny to ani rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, ani rachunek oszczędnościowy, więc możesz brać udział :)

   Usuń
 44. Otworzylem konto w lutym, pierwsza wplate zrobilem w marcu. Drugi bonus otrzymam w maju i w czerwcu moge zamykać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii robisz co chcesz.

   Usuń
 45. Witam,

  2 marca podpisałem dokumenty w banku(wcześniej założyłem konto online), pieniądze przelałem dzisiaj ale nie doszły już na konto w mbanku. Rozumiem, że w takim wypadku nie otrzymam premii 200 zł. Ale czy nadal mogę zdobyć premię w wysokości 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie będzie premii z powodu spóźnienia to napisz reklamację.

   Usuń
 46. Wie ktoś gdzie można znaleźć regulamin tej promocji, trzeba go skopiować, bo jak w trakcie trwania promocji go zmienią dodając zdanie że wpłata 7000 ma być 24 godziny na koncie to wszyscy stracimy i juz nie udowodnimy mBankowi że zmienił regulamin w trakcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podlinkowany regulamin promocji (na końcu wpisu) jest umieszczony na mym dysku, więc tutaj się nie zmieni. Bank też tego nie powinien zrobić.

   Usuń
 47. Do końca m-c raptem dwa dni. Czy ktoś spełnił warunki premii za szybki przelew i otrzymał w kwietniu 200,0 zł?

  OdpowiedzUsuń
 48. Nie dostałem 10.45 28.04

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniam zdanie :) wpadło

   Usuń
  2. Dzięki za info. Również wpłata została zaksięgowana na rachunku

   Usuń
  3. Potwierdzam. Kasa jest, dzisiaj wpłynęła!

   Usuń
 49. Witam, spełniłam warunek szybkiego wpływu zaraz po założeniu konta i nie dostałam premii... Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie kiedy konto zostało założone? Jeśli w marcu, to na wypłatę premii bank ma czas do końca maja.

   Jeśli konto zostało założone wcześniej i termin wypłaty premii faktycznie już minął, to pozostaje złożenie reklamacji. Polecam wpis o tym, jak złożyć reklamację, gdzie przedstawiam też dostępne sposoby w mBanku.

   Usuń
 50. Ja również czekam na premię na szybki przelew, ale konto mam od 2 marca więc pewnie muszę poczekać do końca maja.

  OdpowiedzUsuń
 51. Też czekam do końca maja za nagrodą za szybki wpływ .konto założone w marcu. potem w czerwcu ma być kasa za transakcje czy w lipcu po wpłaceniu 7Tys.mozna zamknąć konto czy już czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
 52. 200zł za szybki wpływ dotarło 28.05:). Premia 100zl za transakcje przy założeniu konta w marcu, powinna wpłynąć do końca czerwca?

  OdpowiedzUsuń
 53. przy założeniu konta w lutym dostał ktoś 100. Miało być do końca maja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wpadło 100 zł

   Usuń
  2. Dziś złożona reklamacja za pośrednictwem czatu z konsultantem. Rozpatrzona pozytywnie i natychmiastowy przelew 100 pln na konto.

   Usuń
  3. Również miałem to samo, reklamacja i błyskawiczny przelew

   Usuń
  4. Ja złożyłem reklamację mailem i czekam na odpowiedź

   Usuń
 54. Taka informacja, może komuś pomoże. Pilnujcie sobie przelewów za POLECENIE konta. Ja zakładałam konto z polecenia znajomego, oboje spełniliśmy warunki. Miał dostać 200 zł za polecenie mi konta Intensive - nie dostał. Dopiero po złożeniu reklamacji, błyskawicą przyszedł przelew, a mailem informacja, że był błąd systemu. Z tego co widzę, to nie tylko te wpłaty z poleceń nie wpłynęły, ale wszystko co miało być wypłacone do końca maja, czyli te 100zł dla zakładających konto w lutym. Przypilnujcie sobie tego i zgłaszajcie reklamacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Składałem dwie reklamacje, bo nie otrzymałem pieniędzy ani za mkonto intensive ani z programu poleceń. Obydwie rozpatrzone ekspresowo i wszystko wpłynęło na konta. W odpowiedzi dostałem informacje o błędzie w systemie przez który nie wysylali premii z automatu :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy ktoś miał sytuację, że dostał w terminie pierwszą nagrodę w wysokości 200zł, ale nie podpisaną jako "Premia za szybki wpływ" tylko jako "zwrot moneyback", zaś nie dostał drugiej nagrody, mimo spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
 57. a jak zamknąć to konto w bankowości internetowej po otrzymaniu premii, bo w ustawieniach nigdzie tego nie widzę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcja:
   https://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
 58. a jak zamknąć to konto w bankowości internetowe, bo nigdzie nie moge znaleźć takiej opcji (może źle szukam ; ))

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...