Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń karty kredytowej w Citibanku

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

14.02.2020

Program poleceń karty kredytowej w Citibanku

Citibank odpalił program poleceń, w którym zyskać mogą obecni posiadacze karty kredytowej.

Program poleceń karty kredytowej w Citibanku
Warunkiem zgarnięcia nagród jest wyrobienie karty kredytowej przez nowego (poleconego) klienta. Dla polecającego przewidziano premię 200 zł, a polecony wybrać może bon Allegro o wartości 400 zł lub telefon LG K30 Dual Sim.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Program poleceń osobie poleconej uniemożliwia jednak skorzystanie z najnowszej propozycji jaką jest karta prezentowa o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl, gdyż na tę promocję załapać się można wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej strony. I oczywiście jeśli dopiero chcesz stać się posiadaczem karty kredytowej, to i nie znając osoby, która by Cię poleciła, bez polecenia możesz zgarnąć bon Allegro o wartości 400 zł lub telefon LG K30 Dual Sim (w podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegóły tych promocji). Sam program poleceń daje bowiem wyłącznie korzyść dla polecającego, a nie niesie za sobą żadnych dodatkowych profitów dla osoby poleconej.

Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem


Dla kogo promocja? Osoba polecająca to obecny klient Citibanku, który posiada główną kartę kredytową z logo Citi.

Z kolei poleconym może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady programu poleceń Citibanku. By móc polecać i uzyskiwać za to premie:
 • najpóźniej do 17.03.2020 r. zarejestruj się na stronie programu poleceń, dzięki czemu wygenerujesz sobie unikalny link do poleceń; 
 • przekaż link polecający osobie poleconej, by za jego pośrednictwem złożyła wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity z wybraną przez siebie nagrodą.

Premię 200 zł za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w zakresie niezbędnym do rozliczenia premii za udział w promocji oraz zawrze umowę z bankiem i aktywuje kartę. I to wszystko, bo spełnienie warunków dla uzyskania nagrody przez poleconego nie jest już warunkiem uzyskania premii dla polecającego.

O przyznaniu premii Citibank powiadomi wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Wypłata premii ma być zrealizowana na rachunek karty kredytowej co spowoduje spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego lub nadpłatę na tejże karcie (od tego typu nadpłaty Citibank nie pobierze dodatkowej opłaty, o której mowa w tabeli opłat i prowizji - a przypomnę, że standardowo bank pobiera 20 zł, jeśli nadpłata na karcie wyniesie co najmniej 200 zł). W sytuacji zaistnienia nadpłaty, środki te będzie lepiej wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać w bankomacie czy przelewać, bo tego typu operacje w przypadku kart kredytowych są kosztowne. Do momentu otrzymania premii należy posiadać aktywną kartę.

Polecony może otrzymać tylko jedną nagrodę. Dla polecających ograniczenia ilościowe nie obowiązują.
💡 Jeśli osoba przez Ciebie polecona dotąd nie miała styczności z kartami kredytowymi, podeślij jej link do mego wpisu poradnikowego, w którym przedstawiam zasady działania karty kredytowej. Wskazówki tam zawarte ustrzegą taką osobę przed ewentualnymi błędami w korzystaniu z karty kredytowej.

Osobie nieobeznanej w tematyce bankowe możesz też pokazać filmik wyjaśniający czym jest oraz jak działa karta kredytowa, który znajdziesz na kanale Bankobrania na YouTube:Przy okazji oczywiście zachęcam do subskrycji Bankobrania na YouTube:

Jak polecony może uzyskać nagrodę?


Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wyrażenie zgody przez poleconego na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu otrzymania przez polecającego nagrody oraz spełnienie warunków akcji promocyjnej, które obowiązują dla wybranej nagrody. Wykorzystując link od osoby polecającej, osoba polecająca może wejść na stronę promocji i wybrać dla siebie nagrodę. A może to być bon o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro albo telefon LG K30 Dual Sim (w podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie promocji, a także omówienie karty kredytowej Citi Simplicity wyrabianej w Citibanku).

Za informację o tej promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników, którzy podrzucili wieści o tej nowości.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Czy jeszcze jakiś kod poleceń jest potrzebny czy ten link sam starczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecenia odbywają się za pomocą linku (w tym przypadku nie ma kodów poleceń).

   Usuń
 2. Czy jak dopiero wyrobię kartę to mogę też polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy będziesz już posiadać kartę, to możesz zacząć polecanie.

   Usuń
 3. Jakie są opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie masz: "w podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie promocji, a także omówienie karty kredytowej Citi Simplicity wyrabianej w Citibanku)"

   Usuń
 4. Jak długo ważny jest link do poleceń?
  Mogę wygenerować go np. 16 marca, a osoba polecona złożyć wniosek np. 10 kwietnia (nagroda bon do Allegro - promocja do 15 kwietnia)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  czy bank prowadzi telefoniczną weryfikację nowego klienta (osoby polecanej)? Pytam, gdyż w moim przypadku osobą polecaną byłaby osoba starsza, mająca już pewne problemy ze słuchem…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek jest online, ale później dzwonią.

   Usuń
 6. Mogę polecić kartę żonie, czy jeśli jesteśmy w jednym gospodarstwie domowym nie mam takiej możliwości?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,
  podobno trwają przymiarki aby jedną z nagród dla osoby polecanej było 400 zł do wydania w Lidlu... Czy można byłoby tę informację w jakiś sposób zweryfikować u źródła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tym Lidlem to trochę dziwne. Wygenerowałem link i jak na Niego wchodzę to są 3 opcje nagród do wybory: Lidl, Telefon i Allegro. Jako pierwsza opcja wskakuje LIDL !! Ale na górze jest napisane "
   Zyskujecie razem – Twój znajomy i Ty
   APLIKUJ O KARTĘ I WYBIERZ 1 Z 2 PREZENTÓW POWITALNYCH". I nie wiem czy to celowo 1 wyskakuje lidl zeby nie wypłacić tych 200zł ??? Choć przeczytałem regulamin poleceń ale nie widze tam nigdzie ze trzeba wybrać telefon albo allegro tak jak pisał Mr.Złotowa wiec może już zmienili ??? Tylko po co piszą ze 1 z 2 nagród ??? Może ktos ma jakies nowe info ??

   Usuń
  2. Witam,
   pytanie do @Mr. Złotówa: czy byłbyś w stanie zweryfikować jak sytuacja ostatecznie wygląda z tymi 400 zł do wydania w Lidlu, tzn. czy ta opcja jest już faktycznie dostępna jako jedna z nagród do wyboru dla osoby polecanej (nowego klienta)? Z góry dziękuję.

   Usuń
 8. A jakie warunki ma spełnić osoba polecana? Czy ma wykazać jakieś dochody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście musi mieć zdolność kredytową bo przecież wnioskuje o kartę kredytową.

   Usuń
 9. Witam. W Regulamin oferty
  „Poleć znajomemu kartę kredytową Citi Simplicity i zyskajcie razem” na samym końcu jest data i podpis uczestnika i data i podpis poleconego, czy trzeba to podpisać. Bo odpowiedz banku "Wyjaśniam, że akceptacja warunków regulaminu poleceń przez obie strony oferty jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przekazanie takich informacji." to znaczy że nie trzeba tego wyzej podpisywać i odsyłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akceptacja odbywa się chyba przez przejście do wniosku ze strony do której jest ten link polecający.

   Usuń
 10. Panie Mr. Złotówa, czy mógłbyś skomentować sprawę, czy w ramach polecenia można polecić tą opcję z 400 stowkami do lidla, czy tylko w opcji z telefonem lg i bonem na allegro polecający dostanie 200 zł? Bo na linku polecającym, domyślnie otwierają się 3 oferty Łącznie z Lidlem, ale na górze pisze wybierz jedna z 2 ofert no i właśnie z tego te moje wątpliwości. Z góry dzieki za odpowiedź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może to jakieś niedopatrzenie administratora strony. Ważne by był regulamin i odnośnik do wniosku.

   Usuń
 11. W jaki sposób osoby polecone wyrażają zgodę na ujawnienie polecającemu tajemnicy bankowej. Czy jest to gdzieś zawarte podczas składania wniosku? Czy mają taką zgodę (jak na końcu regulaminu) wysłać do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to interesuje. Czekam na nagrodę jako polecający ale nie wiem czy polecony wyraził zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.
   Mr. Złotówa?

   Usuń
 12. Przecież w warunkach uzyskania nagrody jest: zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz transakcje na minimum 1500 zł, mowa o bonie do Allegro. Mr Złotówa nic o tym nie wspomniał w artykule ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam fragment pt. "Jak polecony może uzyskać nagrodę?" - tam odsyłam do prześwietleń poszczególnych promocji, które dotyczą już poleconego.

   Usuń
 13. W lutym znajoma założyła karte z linku który jej przesłałem, 29 lutego aktywowała karte i jeszcze tego samego dnia dokonała pierwszych transakcji. Pytanie kiedy mogę spodziewać się premii? Myślałem że do końca marca ale nawet nie dostałem powiadomienia. W regulaminie doczytalem się czegoś takiego: "Przekazanie nagrody 1 nastąpi zgodnie z zasadami alokacji spłat Wskazanymi w Umowie o Kartę Kredytową Citibank" jak mam to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy ktoś już dostał premie za polecenie karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie... a umowę polecający zawarł na początku marca

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...