Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł za konto + program poleceń Pekao, czyli nawet 1700 zł do wzięcia!

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

12.02.2020

Premia 200 zł za konto + program poleceń Pekao, czyli nawet 1700 zł do wzięcia!

Bank Pekao odpalił promocję, dzięki której zyskać można więcej niż premię za założenie konta.

Klientki Pekao polecają sobie konto
Do wzięcia jest nawet 1700 zł! Za założenie konta w Banku Pekao czeka premia 200 zł (i 3% dla oszczędności), a za jego polecanie do wzięcia jest po 100 zł za każdą skuteczną rekomendację. Polecać na pewno będzie łatwiej, gdyż i polecony dostanie 200 zł dla siebie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Polecam Przekorzystnie - edycja I, czyli program poleceń konta w Pekao


Promocja Banku Pekao pozwala zarobić obecnym posiadaczom konta w tym banku. Program poleceń Pekao Polecam Przekorzystnie premiuje aktualnych klientów banku, którzy polecą konto innym. Nowy klient zyska 200 zł za otwarcie konta i może jeszcze skorzystać z promocyjnego oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym. A osoba polecająca zgarnie 100 zł dla siebie. Bank gotowy jest zapłacić nawet za 15 skutecznych poleceń, więc do wzięcia czeka do 1500 zł. A nawet więcej, gdy dopiero teraz założysz konto z premią 200 zł, zapiszesz się do programu poleceń Pekao i zaczniesz aktywnie polecać konto, bo wtedy uzbiera się łącznie nawet 1700 zł!

Program poleceń Pekao: Polecam Przekorzystnie


Dla kogo promocja? Jak to bywa w tego rodzaju promocjach bankowych, tak i tutaj, program poleceń wyróżnia dwie grupy uczestników: to polecający i polecani (czyli nowi klienci).

Polecający w programie poleceń Pekao to pełnoletnia osoba z polskim obywatelstwem i rezydencją podatkową, która posiada konto  osobiste (w PLN) dla osób fizycznych w Banku Pekao.
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Banku Pekao, sprawdź jak zyskać 200 zł za Konto Przekorzystne + 3% dla oszczędności (nie ma przy tym znaczenia, że nie masz kodu polecenie, bo premię 200 zł i tak uzyskasz; a program poleceń z tytułu założenia konta z polecenia nie daje żadnej dodatkowej korzyści poleconemu, a jedynie polecającemu).

Polecony (nowy klient) to osoba pełnoletnia, która z wykorzystaniem kodu polecenia (od osoby polecającej) złoży wniosek i zawrze umowę o konto osobiste w Banku Pekao oraz spełni warunki, które opisuję niżej.

Osoba polecona załapie się na premię do 200 zł za otwarcie konta w Pekao, o ile:
"w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa] (...) umową rachunku płatniczego [czyli konta osobistego - przyp. Mr. Złotówa] lub rachunku oszczędnościowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej" (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy).

Co musi zrobić polecający w programie poleceń Pekao?


By wziąć udział w programie "Polecam Przekorzystnie - edycja I":
 • do 31.03.2020 r. zarejestruj się w programie poleceń, uzyskując tym samym kod poleceń (będzie nim Twój 9-cyfrowy numer telefonu) 
 • w momencie przystąpienia do programu poleceń podaj bankowi swój adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz informacji marketingowych drogą telefoniczną i do momentu wypłaty nagrody nie wycofuj tych zgód, ani nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych.
 • do 30.04.2020 r.: 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł na swe konto (z wyłączeniem wpłat gotówki i wpływów z lokaty lub pożyczki), 
  • wykonaj co najmniej jedną płatność za pomocą karty wydanej do konta lub aplikacji PePay oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Co musi zrobić nowy klient (polecony), by dla polecającego wpadła premia 100 zł za polecenie? 


Osoba polecona w programie Polecam Przekorzystnie musi: 
 • we wniosku o konto wpisać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku; 
 • najpóźniej do 30.04.2020 r.: 
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł, 
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, 
  • zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay) dla klientów Banku Pekao (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android lub iOS) oraz 
  • zarejestrować się na stronie programu poleceń, akceptując zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji marketingowych drogą telefoniczną (w tym też na ostatnie oświadczenie, które jest wyrażeniem zgody na przekazania polecającemu przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie informacji o tym, że polecony jest stał się klientem Pekao - a więc w celu rozliczenia promocji), czyli w praktyce wszystkie znajdujące się tam oświadczenia.

Kiedy Bank Pekao wypłaci premie w programie poleceń?


Wypłata nagrody dla polecającego nastąpi do 29.05.2020 r. - do tego momentu nie należy rozwiązywać, ani wypowiadać umów o konta osobiste (zarówno polecającego, jak i poleconego).

Jak uzyskać do 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao?


Promocja konta w Banku Pekao jest już dostępna od pewnego czasu i cieszy się olbrzymią popularnością ze względu na prostotę warunków. By uzyskać premię do 200 zł za otwarcie konta w Banku Pekao wystarczy logować się do aplikacji mobilnej tegoż banku oraz spełniać warunki zwalniające z opłat za konto i kartę. A te są bardzo proste, bo wystarczy zapewnić wpływ 500 zł miesięcznie (może być to przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania) oraz wykonać 1 płatność miesięcznie na dowolną kwotę (może być to transakcja kartą lub za płatność za pomocą aplikacji mobilnej). Łatwo i przyjemnie. Za to wpadnie gwarantowana nagroda: premia pieniężna 200 zł.

A to nie wszystko, bo jest jeszcze dodatkowa zachęta dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe w Banku Pekao daje bowiem 3% w skali roku dla kwoty do 30 tys. zł. Takie warunki bank gwarantuje na okres 4 miesięcy.

By skorzystać z tych promocji, we wniosku o konto nie trzeba podawać kodu polecenia.

Dokładniejsze prześwietlenie promocji z premią 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao, jak i promocji oprocentowania oraz omówienie warunków prowadzenia konta w banku z żubrem w logo, znajdziesz we wpisie poświęconym tej promocji: Łatwa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+3% dla oszczędzających). Pamiętaj, by konto założyć w opisany tam sposób (czyli poprzez wniosek internetowy i z zawarciem umowy online), bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 200 zł.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

44 komentarze:

 1. Jak mam stare Eurokonto to też mogę być polecającym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By polecać wystarczy być posiadaczem konta osobistego w Pekao (mogą być to też konta starszego typu, a niekoniecznie Przekorzystne).

   Usuń
 2. Czy mogę też polecać jeśli mam konto wspólne? Czy tylko konto indywidualne może brać udział w programie poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy od premii za polecenia będzie trzeba płacić jakiś podatek? Bo kojarzę coś takiego kiedyś było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jest o tym zapis w regulaminie.

   Usuń
 4. Rozumiem że jak mam konto w Pekao i polecę żonę to musi ona założyć to konto przez selfie?? I jest tam we wniosku miejsce na kod polecający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak.

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 lutego 2020 00:13
   Nieprawda. Wystarczy przeczytać informację umieszczoną na stronie promocji:

   "Aby otrzymać 200 zł należy:
   - do 31.03.2020r. otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 z tym, że umowa o Konto Przekorzystne z kartą debetową lub usługą bankowości elektronicznej powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online za pośrednictwem strony pekao.com.pl/konto (jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, można zawrzeć tę umowę również w oddziale naszego banku)"

   Proponuję też zapoznać się z Regulaminem tej promocji.

   Usuń
  3. Uściślając: by osoba otwierająca mogła uzyskać premię do 200 zł, to wybrać opcję otwarcia konta na selfie musi. Ale jeśli ten proces się nie powiedzie, to (tylko wtedy) zawarcie umowy może nastąpić w placówce.

   Usuń
  4. Bo to bardzo fajna opcja z tym niepowodzeniem otwarcia konta poprzez selfie...
   A 200 zł to jednak więcej niż 100. :)

   Usuń
 5. czy mozna zgarnąc 200 za konto i 200 za polecenie czy tylko jedno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200 za otwarcie konta zgarniesz, a za polecenie jest 100 zł i tylko dla Polecającego, więc możesz ew zagarnac jak sie z kims dogadasz, że cie poleci i ci ta kase da albo chociaz czesc

   Usuń
 6. Czy osoba polecona musi zarejestrować się na stronie programu także? Bo tak to wynika z opisu.

  Czy wtedy kolejność ma znaczenie? Tak jak to w opisie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także. Ale kolejność raczej znaczenia nie ma, bo wszystko jest wymienione w tym samym fragnencie z jedną datą końcową okresu w którym te warunki trzeba spełnić.

   Usuń
 7. Czy to prawda, że zrezygnowali z pobierania opłaty 20 groszy za każdy wysłany SMS do autoryzacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy autoryzacji mobilnej w aplikacji nie ma opłaty.

   Usuń
 8. Ciekawe czy polecający otrzyma premię za polecenie osoby, która do 30.04.2020 r.:
  - zapewni wpływ na konto w wysokości min. 500 zł,
  - wykona min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay,
  - zaloguje się do aplikacji mobilnej PeoPay oraz
  - zarejestruje się na stronie programu poleceń

  w przypadku owa osoba polecona NIE spełnia warunków karencji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy mogę polecić założenie konto 13 letniemu synowi i w punkcie banku podpisać z nim umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto z polecenia (i z premią do 200 zł) może założyć wyłącznie osoba pełnoletnia.

   Dla niepełnoletniego dziecka można założyć konto w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom"- IX edycja" (z premią 50 zł).

   Usuń
  2. Czyli w rodzinie 2+3 widzę szansę na 650 zł? Zakładam ja (200 zł) i polecam (100 zł) żonie (by dostała 200 zł). Później polecam dzieciakom (3 x 50 zł). A jak żona też dzieci poleci to będzie kolejne 3 x 50 zł?

   Usuń
  3. W promocji ""Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" uczestnikiem jest osoba niepełnoletnia (dziecko), która - zgodnie z regulaminem - zdobyć może tylko jeden bonus 50 zł (założenie dziecku drugiego konta przez drugiego rodzica - o ile byłoby to możliwe technicznie - nic więc nie da).

   Usuń
 10. Nie ma kodu polecenia tym razem ? :)
  Chetnie bym skorzystała.

  OdpowiedzUsuń
 11. A co z osobami które miały konto w 2019 przez kilka miesięcy? Jest zapis, że jeśli saldo miesięcznie było w granicach 0-50 złotych wówczas takie osoby kwalifikują się do promocji? Ktoś mógłby to rozwinąć?

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ma nikt problemu z zalogwaniem na https://oferta.pekao24.pl?
  Na żadnej przeglądarce, na żadnym komputerze, nie działa od wczoraj

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jestem pewna kiedy zamknęłam konto Pekao i stąd moje pytanie: Czy jeżeli nie minął okres karencji to uda mi się mimo wszystko założyć konto, czy będzie to niemożliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze się uda choćby konto było zamknięte miesiąc temu. Musisz sprawdzić samemu kiedy konto było zamknięte.

   Usuń
 14. Jeżeli zamknąłem konto kilka miesięcy temu a znajomy mnie poleci czy dostanie on za mnie 100 złotych? Wiem, że ja 200 zł nie dostane ale stówka na wspólną imprezę by była

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o poleconego to najprawdopodobniej nie ma karencji. Ja zamknąłem konto w grudniu a żona jeszcze ma. Próbujemy.

   Usuń
 15. Czy po zarejestrowaniu się do programu poleceń otrzymaliscie smsa czy emaila potwierdzajacego przystąpienie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie dostałem.

   Usuń
  2. Tak, otrzymałam sms potwierdzający udział w programie poleceń, ale nie od razu, dopiero nastego dnia

   Usuń
 16. Pisze że CIS klienta potrzebny do rejstracji znajduje się w karcie klienta, ale skąd ją wziąć skoro konto zostało założone przez selfe a w dokumentach z e-maila jest tylko wzór umowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CIS to ten nr którym logujesz się do bankowości Internetowej.

   Usuń
  2. Umowa, karta jest dostępna w e-dokumentach. Tam jest CIS (nr klienta)

   Usuń
 17. Witam. Złożyłam wniosek przez selfie a w podsumowaniu każą wybrać oddział do otwarcia konta. O co chodzi ? . Nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem, mają mój skan dowodu.

  OdpowiedzUsuń
 18. jak skorzystać z polecenia? Czy nr telefonu (taki otrzymałemod osoby polecającej) mam wpisać w jakieś pole w trakcie zakładania konta? Nie chciałbym, aby tej osobie "przeleciało koło nosa" te 100zł przez moją nieuwagę czy też niezrozumienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku wpisujesz kod (=nr tel.) od osoby, która ci poleca i tyle.

   Usuń
  2. A w którym miejscu, etapie jest ten kod?

   Usuń
  3. Już nie pamiętam dokładnie ale jak wejdziesz we wniosek do którego linkuje Złotówa to tam jest widoczne pole na kod rekomendacyjny.

   Usuń
 19. Czy jak jestem posiadaczem konta wspolnego czy mogę być polecajacym ? Jak to wówczas jest czy każdy z wspolposiadaczy musi wtedy spelnic warunki i kazdy musi zarejestrowac sie w programie polecen

  OdpowiedzUsuń
 20. W końcu co jest kodem polegającymczyli cis nr telefonu czy mój login

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod polecenia – 9 cyfrowy numer telefonu komórkowego Uczestnika Programu podany podczas przystąpienia do Programu

   Usuń
 21. Czy ktoś nie otrzymał 100 zł za polecenie, mimo, że polecona przez niego osoba spełniła warunki? Mam napisać teraz maila do banku z reklamacją, czy wybrać jakiś inny sposób kontaktu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz wiadomością w bankowości. Odpowiedź też tam dostaniesz. Zdecydowanie najszybszy sposób.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...